درج مستقیم خبر روی شبکه خبری بانک و بیمه ایران

مدیران روابط عمومی بانک‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای کشور می‌توانند برای برخورداری از امکان جدید شبکه خبری بانک و بیمه ایران، کارشناس رسانه‌ای مورد نظر خود را معرفی نمایند.
  • شنبه 15 شهریور 1393 ساعت 16:48

اخبار => اخبار روز

درج مستقیم خبر روی شبکه خبری بانک و بیمه ایران

شبکه خبری و اطلاع‌رسانی بانک و بیمه ایران (بینا) با هدف انتشار مستقیم و بی‌واسطه اخبار بانک‌ها و بیمه‌های کشور امکان جدیدی را فراهم آورده است که کارشناس ارتباط با رسانه‌های معرفی شده از سوی بانک یا شرکت بیمه مربوطه می‌تواند ضمن در اختیار داشتن نام کاربری و رمز عبور اختصاصی نسبت به درج مستقیم خبر سازمان متبوع خود اقدام نماید. بدیهی است که اخبار ارسالی پس از بررسی و تایید توسط سردبیر سایت قابل انتشار خواهد بود.

مدیران روابط عمومی بانک ها و شرکت‌های بیمه‌ای کشور می‌توانند برای برخورداری از امکان جدید شبکه خبری بانک و بیمه ایران، کارشناس رسانه‌ای مورد نظر خود را معرفی نمایند. توضیح اینکه پس از دریافت معرفی‌نامه رسمی می‌توان از طریق زیر نسبت به ورود به بخش نرم‌افزاری شبکه خبری بانک و بیمه ایران اقدام و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور اخبار و مقالات مورد نظر را به طور مستقیم وارد نمایید.

برای ورود آزمایشی و اطلاع از نحوه درج خبر می‌توانید از کلمه news به عنوان نام کاربری و رمز عبور استفاده کنید.همچنین برای دریافت نام کاربری و رمز عبور اختصاصی معرفی‌نامه رسمی کارشناس خبری و رسانه‌ای مورد نظر را به ایمیل زیر ارسال نمایید.

ایمیل سردبیری بینا: sardabirbina@gmail.com

 

سرویس ارسال خبر مستقیم در حال حاضر در دسترس نمیباشد. تغییراتی در این سرویس برای عملکرد بهتر در حال انجام است . برای ارسال خبر میتونید از لینک زیر استفاده کنی.

ارسال خبر بر روی شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه


ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام