بانک و بیمه دی امروز معامله می‌شوند

بانک و بیمه دی امروز معامله می‌شوند

بینا:نماد بانک و بیمه دی پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده صاحبان سهام و ارائه اطلاعات پیش بینی، با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف ۵۰ درصد امروز آماده معامله خواهد بود.

به گزارش بینا به نقل از سنا، نماد بانک و بیمه دی پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده صاحبان سهام و ارائه اطلاعات پیش بینی، با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف 50 درصد امروز آماده معامله خواهد بود.

بر اساس این گزارش، علی بیگ زاده، رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی پیش از این طی گفت و گویی با سنا در این خصوص اشاره داشت: این دو شرکت تغییراتی در اطلاعات خود داشتند که پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه و انتشار تعدیل پیش بینی سود سال 93 ، امکان بازگشایی نماد هر دو شرکت فراهم شد.

وی در خصوص وضعیت نماد بیمه دی ابراز داشت: با توجه به وضعیت خاص اطلاع رسانی شرکت بیمه دی و شفافیت هر چه بیشتر وضعیت مالی و عملکرد آن، از شرکت درخواست شد تا آخرین عملکرد واقعی میان دوره ای سال مالی 93 خود را ارائه کنند. در این راستا، شرکت با توجه به سپری شدن شش ماهه نخست این سال مالی، برخی جزئیات مهم عملکرد این دوره میانی و سود خالص تقریبی محقق شده آن به ازای هر سهم به مبلغ 150 ریال ارائه کرده است.

بیگ زاده با اشاره به اینکه شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 (حسابرسی‌شده) را در تاریخ 27 شهریور ماه 93 مبلغ 505 ریال اعلام کرده بود، خاطرنشان کرد: مطابق با عملکرد واقعی 6 ماهه این سال مالی، سود خالص هر سهم به مبلغ 150 ریال (معادل 30 درصد پوشش) حاصل شده است.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

بانک اطلاعات جوانان استان مرکزی تهیه شود

اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: مشکلات و مسائل جوانان استان باید احصا گردد و با تشکیل بانک اطلاعات جوانان، برنامه ریزی لازم در این حوزه صورت پذیرد.

 • 4

قیمت سکه ۳۰ آبان به ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران، امروز ۳۰ آبان ۱۳۹۸ به ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید.

 • 6

سپرده گذاری منابع شرکت‌های بیمه در یک بانک ممنوع شد

آنطور که معاون بیمه مرکزی می گوید، با اصلاح مقررات دیگر هیچ شرکت بیمه‌ای نمی‌تواند تمام منابع خود را در یک بانک سپرده گذاری کند.

 • 8

نرخ رسمی یورو و پوند افزایش یافت/ادامه تثبیت قیمت دلار

بر اساس اعلام جدیدترین قیمت رسمی 47 ارز کشورهای مختلف، نرخ ۱۶ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش یافت. همچنین نرخ رسمی دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت است.

 • 6

حقوق معلمان در کدام کشورها بالاتر است؟

در بسیاری از کشورها معلمان کمتر از حقوق متوسط در ماه درآمد دارند.

 • 8

راه پیش رو

استنلی رید ...

 • 11
 • 11

برگشت قیمت دلار به کانال ۱۱ هزار تومان

امروز قیمت دلار در صرافی ها ۱۱ هزار و ۹۰۰تومان و قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار نیز ۴۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

 • 10

رشد ۲۰۰ درصدی توسعه گلخانه ها/اختصاص تسهیلات به مناطق محروم

مجری طرح توسعه گلخانه‌های کشور گفت: از آغاز بکار دولت یازدهم سطح گلخانه‌های کشور با رشد ۲۰۰ درصدی از حدود ۸ هزار و ۸ هکتار به بیش از ۱۶ هزار هکتار تا پایان مهر ماه سال جاری رسیده است.

 • 9

تدوین آئین‌نامه ایجاد «کارگزاران برخط» در صنعت بیمه

یک مقام مسئول در بیمه مرکزی گفت: در حال نهایی کردن دستورالعمل مرتبط با آئین‌نامه جذب استارت‌آپ‌ها یا کارگزاران برخط در صنعت بیمه هستیم.

 • 11

تلاش نظام بانکی برای معماری احراز هویت

یک مقام مسئول در نظام بانکی با بیان اینکه معماری احراز هویت در نظام بانکی ایران دارای کاستی هایی است، گفت: برای برطرف کردن این کمبودها از فناوری بلاکچین بهره خواهیم گرفت.

 • 9