93سال دستیابی بیمه آسیا به سهم مناسب در صنعت بیمه

93سال دستیابی بیمه آسیا به سهم مناسب در صنعت بیمه

بینا:دکتر ابراهیم کاردگر، نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در جمع کارکنان بیمه آسیا، ،سال 1393 را سال دستیابی بیمه آسیا به سهم مناسب در صنعت بیمه کشور اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا ،دکتر کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در ویژه برنامه دیدار نوروزی کارکنان بیمه آسیا که در سالن وزارت کشور برگزار شد با اشاره به نامگذاری سال 1393 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "سال اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی"،اظهار داشت: ما برای اجرای رویکرد جهادی در بیمهآسیا نیاز به برنامه، همت و تلاش مجاهدانه و از خودگذشتگی داریم.
مدیرعامل بیمه آسیا تصریح کرد: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری درخصوص عزم ملی ومدیریت جهادی و شناختی که از سرمایه انسانی بیمه آسیا، اراده آنها و اعتقاداتشان دارم، امیدوارم که در طول سال 1393 چنان به جد کار کنیم که مجمع سال بعد بهترین مجمع بیمهآسیا باشد.
دکتر کاردگر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اعلام رویکرد اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب بیان داشت: نقش بیمه در تمام بخشهای اقتصاد مقاومتی بسیار برجسته است. بیمه میتواند در تمام بخشهای رشد اقتصادی، توانایی مقاومت در برابر عوامل مشکلساز، تکیه بر ظرفیتهای داخلی، رویکرد مدیریت جهادی، مردم محوری، کاهش وابستگی به نفت، اصلاح الگوی مصرف و فساد ستیزی نقشی بسیار برجسته و مهم ایفا کند.
نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا بااشاره به رشد 0/3 درصدی سهم بیمه آسیا در سه ماهه سوم سال 1392 و اظهار امیدواری درخصوص ادامه این روند افزود: تولید بیمه آسیا در 6 ماهه دوم سال 1392 با 23 درصد رشد ، نسبت به 6 ماهه دوم سال1391 تقریباً دو برابررشد 6 ماهه اول سال1391بوده است.. تلاش ما دستیابی به سهم حداقل 12درصدی از بازار بیمه در سال 1393 است.
دکتر کاردگر، سرمایه انسانی را مهمترین دارایی هر سازمانی برشمرد و گفت: باور ارتقا بیمه آسیا به جایگاه اصلی خود بسیار مهم است و نقش ما تنها همگرا کردن این باور ها در میان کارکنان بود. این بحثی کاملاً فرهنگی است چرا که لازمه ساخت اقتصاد، ساخت فرهنگ است. به عبارت دیگر فرهنگ زیربنا و اقتصاد روبناست.
مدیر عامل بیمه آسیا ،با اشاره به انجام دوازده بازدید استانی در نیمه دوم سال 1392 ،گفت: هدف اصلی ما حفظ منزلت کارکنان بیمهآسیاست، چرا که ما تنها با تکیه بر سرمایه انسانی (کارکنان وشبکه فروش) میتوانیم بیمهآسیا را به جایگاهی که شایسته آن است برسانیم.
نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا از ارائه برنامه عملیاتی و بودجه سال 1393 به بورس پیش از پایان سال 1392 خبر داد و گفت: پیش از پایان سال قبل بودجه سال 1393 تنظیم و به بورس ارائه شد. 

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

انجام نسخه پیچی الکترونیکی در۵۰درصدموسسات طرف قرارداد بیمه سلامت

زنجان- مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: ۵۰درصد موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت استان شامل آزمایشگاه، مطب و داروخانه ها از نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی استفاده می کنند.

 • 2

پیگیری ۷.۵ میلیارد دلار طرح حمل‌ونقل ریلی

شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت ۱۵ میلیارد دلار پروژه ماده ۱۲ (قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر) مصوب شورای اقتصاد در حال اجرا دارد که ۷.۵ میلیارد دلار آن مربوط به پروژه‌های حمل‌ونقل ریلی است.

 • 1

نرخ رسمی ۲۶ ارز کاهش یافت

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن بهای ۱۱ ارز افزایش، ۱۰ ارز ثابت و ۲۶ واحد پولی دیگر کاهش یافت.

 • 7

اقدامات در حوزه نفت منطبق با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

معاون اول رییس جمهور گفت: اقدامات انجام شده در حوزه نفت کاملا منطبق با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بوده و باید با جدیت تداوم یابد.

 • 1

پناهندگان جهت دریافت دفترچه بیمه سلامت به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور از ادامه مرحله پنجم طرح بیمه سلامت پناهندگان خبر داد و گفت: تمامی پناهندگان می‌توانند جهت ثبت نام به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و دفترچه خود را دریافت کنند.

 • 2

قیمت سکه طرح جدید ۲۵ شهریور ۹۸ به ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۲۵ شهریور ۹۸ به ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان رسید.

 • 1

پرداخت ۲۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان امداد

با امضای تفاهم‌‌نامه میان کمیته امداد و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک متعهد شد امسال مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به مددجویان امداد ارائه دهد.

 • 3

طیب نیا با اقتصاد ایران چه کرد؟ / آقای ضد تورم خیر؛ وزیر زمینه ساز بحران اقتصادی بله/ عاقبت کنترل دستوری قیمت ارز، مسکن و تورم چه شد؟

حکایت دوغ و دوشاب حکایت وزیری است که در دولت یازدهم سکان اقتصاد را در دست داشت، حالا روزنامه شرق و برخی رسانه ها از او با تعابیری چون "آقای ضد تورم" و "رکورد دار رای اعتماد مجلس" یاد کرده اند.این تعریف و تمجیدها ظاهراً به دلیل انتصاب دکتر طیب نیا به سمت رئیس کمیته اقتصاد وزارت آموزش‌و‌پرورش می باشد ...

 • 3

موتورولا تلویزیون اندرویدی به بازار عرضه می کند

شاخه شرکت موتورولا در هند با همکاری یک شرکت تجارت آنلاین تلویزیون های هوشمندی را در این کشور عرضه می کند که مجهز به اندروید۹ هستند.

 • 2

قیمت دلار آمریکا امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۸ به ۱۱۳۵۰ تومان رسید

قیمت دلار آمریکا امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۸ در صرافی‌های بانکی به ۱۱۳۵۰ تومان رسید.

 • 2

دستور جهانگیری به وزارت اقتصاد، سازمان بودجه و صندوق توسعه ملی

معاون اول رئیس جمهور از وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و صندوق توسعه ملی خواست تا از بخش نفت و گاز حمایت های لازم را انجام دهند.

 • 0

پرداخت بیش از ۶۵۳ میلیارد ریال خسارت از سوی تجارت‌نو به سیل‌زدگان

نهمین چک از سوی بیمه تجارت نو در ادامه پرداخت خسارات ناشی از سیل، به مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال در وجه کمیته امداد امام خمینی (ره) صادر شد.

 • 3

بهبود ساختار صادراتی با تقویت بانک توسعه صادرات

معاون اقتصادی وزارت امور خارجه بر ضرورت بهبود ساختار صادراتی با تقویت بانک توسعه صادرات تاکید کرد.

 • 2

بهبود ساختار صادراتی با تقویت بانک توسعه صادرات

معاون اقتصادی وزارت امور خارجه بر ضرورت بهبود ساختار صادراتی با تقویت بانک توسعه صادرات تاکید کرد.

 • 2

رشد ۳۵۲۲ واحدی شاخص بورس

شاخص بورس روز جاری با رشد ۳۵۲۲ واحدی در پایان معاملات به ۳۰۵ هزار و ۹۱۸ واحد رسید.

 • 2

محرمانگی مداخله بانک مرکزی در بازار ارز/اتهام، پولشویی است؟

معاون اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه مداخله در بازار ارز از سوی بانک مرکزی، مصوبه شورای پول و اعتبار نیاز ندارد، دلایل ضرورت محرمانگی شیوه مداخله بانک مرکزی در بازار را تشریح کرد.

 • 4

ایران هفتمین کشور صادر کننده فرش ماشینی در جهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران با اشاره به رونق تولید فرش ماشینی در کشور، گفت: ایران در زمینه صادرات فرش ماشینی، موکت و کف پوش هفتمین کشور برتر دنیا است.

 • 3

استقبال از «آن» ادامه دارد/ «شیادان» وارد باکس‌آفیس شد

در حالی که قسمت دوم «آن» از کمپانی برادران وارنر همچنان راس باکس آفیس آمریکا را در اختیار دارد، «شیادان» فیلمی که تازه اکرانش آغاز شده جایگاه دوم را کسب کرده است.

 • 3