5 مجموعه ورزشی شمال غرب تهران پلمپ شد

5 مجموعه ورزشی شمال غرب تهران پلمپ شد

تهران- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان شمال غرب تهران گفت: در شش ماهه نخست امسال 5 مجموعه ورزشی فاقد مجوز و متخلف در غرب پایتخت پلمپ شد.

چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 7:16

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از ایرنا 

علی ایلکا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گروه نظارت و بازرسی حوزه شمال غرب تهران در شش ماه گذشته 120 بازرسی از مجموعه های ورزشی دولتی و خصوصی انجام داد که مدیران باشگاه ها 41 تذکر کتبی و 60 مورد تذکر شفاهی برابر شکایت مردمی دریافت کردند و 5 مجموعه ورزشی نیز پلمپ شد.
وی با بیان اینکه بیش از 700 مجموعه ورزشی و خصوصی در حوزه شمال غرب تهران فعال هستند، گفت: در این بازه زمانی نیز مجوز فعالیت 40مجموعه ورزشی صادر شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شمال غرب تهران تصریح کرد: از طریق ماده 27(بی او تی)، زمین فوتبال شهید حیدرنیا و مجموعه شهدای کن با همکاری بخش خصوصی تکمیل و به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: مجموعه ورزشی شهید خوراکیان (دارای استخر تفریحی، آب درمانی و سالن چند منظوره، آقایان و بانوان) ظرف 2 ماه آینده با حضور مسئولان افتتاح می شود.
وی با اشاره به اینکه پیشرفت فیزیکی این پروژه بیش از 70درصد است ادامه داد: با تکمیل این طرح های و طبق قیمت گذاری کارشناس این نهاد کاربری آنها به ترتیب 10، سه و چهار سال در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.
ایلکا گفت: طبق ماده 88 قانون مبنی بر واگذاری کاربری اماکن دولتی به بخش خصوصی 20 مجموعه ورزشی تحت اختیار این اداره به اجاره داده شد که سه میلیارد و 500میلیون تومان به خزانه دولت واریز می شود.

*22هزار ورزشکار بیمه شدند
ایلکا با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال 22 هزار نفر تحت پوشش بیمه ورزشی قرار گرفتند، افزود: کاهش این حجم بیمه به دلیل اینکه باشگاه های دولتی و خصوصی بیمه های خود را از سوی فدراسیون پزشکی و ورزشی انجام می دهند.
وی با بیان اینکه در سال گذشته 65 هزار نفر از ورزشکاران تحت پوشش بیمه ورزشی قرار گرفتند، گفت: پیش بینی می شود که این رقم امسال از مرز 100هزار نفر عبور کند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شمال غرب تهران به برنامه های هفته تربیت بدنی در سطح استان تهران اشاره کرد و گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی (26 مهر ماه) بیش از 40عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی، همچنین افتتاح سالن جلسات و دفاتر هیاتهای ورزشی در این منطقه تهران در نظر گرفته شده است.
گفتنی است در حوزه جوانان نیز در شش ماه نخست امسال دوره های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و دوره قبل و حین و بعد از ازدواج برگزار شد و همچنین در هفته دفاع مقدس بیش از 10برنامه تجلیل از خانواده ایثار گران و رونمایی از یادمان مصطفی حیدرنیا انجام شد.
اداره ورزش و جوانان شمال غرب تهران دارای هشت منطقه شهری از جمله مناطق 2، 5، 6، 9، 10، 11، 21 و 22 پایتخت است.
تهرام/7247//1348//9129

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

بررسی جنگ واقعی در هفته‌نامه «تجارت فردا»

هفته‌نامه تجارت فردا در تازه‌ترین شماره خود نیز ب ...

 • 3

کاهش چشمگیر در اطاله دادرسی

فرزاد حجتیان کارشناس اقتصادی ...

 • 11

دردسر از نوع ژاپنی: تورم نداریم!

نرخ تورم ژاپن در ۱۲ ماه منتهی به آوریل در شرایطی با ۰.۱ درصد افزایش در مقایسه با مدت مشابه منتهی به ماه قبل به ۰.۹ درصد رسید که هنوز با نرخ ۲ درصدی هدف گذاری شده توسط بانک مرکزی این کشور فاصله معناداری دارد.

 • 11

ارسال مدارک کانون صرافان به بانک مرکزی آغاز شد

کانون صرافان ایران از روز گذشته ارسال مدارک به بانک مرکزی برای ورود به بازار متشکل را آغاز کرده است. به گفته رئیس‌کل بانک مرکزی این بازار فعلا در مرحله آزمایشی قرار دارد و پس از تکمیل این مرحله، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

 • 19

شرط صدور اعلامیه تامین ارز برای واردکنندگان به بانک‌ها ابلاغ شد

بانک مرکزی شرط پذیرش، بررسی، تحویل اسناد حمل واصله و صدور اعلامیه تأمین ارز برای واردکنندگان در صورت عدم حواله وجه ارزی را به بانک‌ها ابلاغ کرد.

 • 21

سامانه نیما حذف نمی‌شود / فعالیت پایلوت بازار متشکل ارزی

​​​​​​​ رئیس کل بانک مرکزی، گفت: سامانه نیما محور تبادل تجارت ارزی کشور است و به هیچ وجه حذف نمی‌شود.

 • 19

نرخ تورم ژاپن به یک درصد هم نرسید!

نرخ تورم ژاپن در ۱۲ ماه منتهی به آوریل در شرایطی با ۰.۱ درصد افزایش در مقایسه با مدت مشابه منتهی به ماه قبل به ۰.۹ درصد رسید که هنوز با نرخ ۲ درصدی هدف گذاری شده توسط بانک مرکزی این کشور فاصله معناداری دارد.

 • 18

رونمایی از ارز جهانی فیس بوک تا سال آینده

فیس بوک در حال نهایی سازی عرضه ارز دیجیتالی‌اش است.

 • 24

عقب‌نشینی دلار از قله ۲ساله

تشدید اختلاف بین آمریکا و چین بر سر مسائل تجاری باعث شد که ارزش دلار در مبادلات امروز افت کند.

 • 20

هدف‌گذاری صادرات یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون دلاری برای استان مرکزی

‌رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در سال ۹۸ صادرات یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون دلار برای استان هدف‌گذاری شد.

 • 18

رشد امسال بورس به بیش از ۲۰ درصد رسید

شاخص کل بورس از ابتدای امسال تاکنون با ۳۶ هزار و ۵۰۹ واحد افزایش معادل ۲۰.۴ درصد رشد را به ثبت رسانده است.

 • 16

فیلم ژانر وحشت «ما» سومین فیلم پرفروش جهان در سال ۲۰۱۹

فیلم سینمایی «ما» اثری در ژانر وحشت توانست بعد از یک ماه اکران با فروش قابل قبول صد و هشتاد و نه میلیون دلار رتبه سوم جدول فروش جهانی را از آن خود نماید.

 • 17

بانک مرکزی در زمان‌بندی بازگشت ارز برخی صنایع تجدیدنظر کند

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و چین اظهار داشت: در بخشنامه پیشین، صادرکنندگان زیر یک میلیون یورو از عرضه ارز به سامانه نیما معاف شده بودند که در بخشنامه جدید تکلیف آنها مشخص نشده است.

 • 19

محدودیت‌های تازه معاملات اوراق تسهیلات مسکن

مدیر عملیات بازار فرابورس با انتشار اطلاعیه‌ای محدودیت‌های تازه اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک مسکن و نمادهای اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک ملی را اعلام کرد.

 • 17

همتی: ارز نیمایی حذف نمی‌شود/ فعالیت بازار متشکل ارزی در مرحله پایلوت قرار دارد

رییس کل بانک مرکزی، گفت: سامانه نیما محور تبادل تجارت ارزی کشور است و به هیچ وجه حذف نمی شود.

 • 19