۶۰ درصد مطالبات مراکز درمانی پرداخت شد

۶۰ درصد مطالبات مراکز درمانی پرداخت شد

قزوین_ مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین گفت: ۶۰ درصد علی الحساب مطالبات فروردین ماه سالجاری پرداخت شده است.

سه شنبه 1 مرداد 1398 ساعت 20:21

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از قدس آنلاین 

قاسمی بهرامی در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار داشت: یکی از برنامه های اصلی بیمه سلامت، پرداخت بخشی از مطالبات موسسات مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت است و سعی کردیم بخشی از این مطالبات را پرداخت کنیم.

وی افزود: بخشی از مطالبات بیمه موسسات مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت از جمله بیمارستان های دولتی دانشگاهی، بیمارستان های خصوصی، مراکز سرپایی و داروخانه ها پرداخت شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین اضافه کرد: در مطالبات بیمارستان های دولتی دانشگاهی، تسویه فروردین ماه سالجاری به میزان ۵۸ میلیارد ریال و در اردیبهشت ماه نیز علی الحساب ۵۸ میلیارد و ۳۷۱ میلیون ریال پرداخت شده است.

بهرامی با بیان اینکه ۶۰ درصد علی الحساب مطالبات فروردین ماه سالجاری به میزان ۲۸۰ میلیون تومان پرداخت شده است، یادآور شد: ۶۰ درصد نیز علی الحساب اردیبهشت ماه ۳۹۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

وی گفت: پرداخت در بخش رادیولوژی ۷۰ میلیون تومان، در بخش آزمایشگاه ۹۴ میلیون تومان، در بخش فیزیوترابی به میزان هفده میلیون تومان در خصوص حق مطالبات مراکز سرپایی تسویه فروردین ماه صورت گرفته است.

مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین اضافه کرد: درباره بیمارستان ها نیز می توان گفت که داروخانه ها نیز تا خردادماه سالجاری به میزان یک میلیارد و چهارصدوپنجاه و شش میلیون تومان پرداخت شده است.

بهرامی اضافه کرد: با امضای تفاهم نامه ای بین کمیته امداد کشور و سازمان بیمه سلامت که طی چندماه گذشته منتعقد شد، شاهد اتفاقات خوبی در این بخش هستیم و بیمه شدگان درمان بخش شهری تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی از امروز تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

وی اضافه کرد: تفاهم نامه بیمه مددجویان شهری کمیته امداد با سازمان بیمه سلامت  با هدف مختلفی از جمله با هدف خدمت رسانی بیشتر به قشر آسیب پذیر امضا شده و در راستای توسعه بیمه همگانی رایگان دولت است.

ب

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

اخطار چین به آمریکا:جنگ تجاری را متوقف کن یا با پی آمدها روبرو شو

دولت چین روز شنبه ضمن ابراز مخالفت شدید با تصمیم واشنگتن برای تحمیل تعرفه های اضافی بر ۵۵۰ میلیارد دلار کالای وارداتی از چین، نسبت به پی آمدهای این اقدام به آمریکا هشدار داد.

 • 2

چه تعداد کارت بانکی بدون استفاده دست مردم است؟

شمار کارت‌های بانکی در تیرماه به بیش از ۳۴۱ میلیون و سه هزار کارت رسیده که تنها ۱۰۱ میلیون و ۲۵۳ هزار کارت دارای تراکنش بوده که نشان می‌دهد بیشتر کارت‌های صادره (معادل ۲۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار کارت) فاقد تراکنش و بدون استفاده مانده‌اند.

 • 6

گجت‌های پوشیدنی در صدر

حمید رفیعیان/ فعال استارت‌آپی ...

 • 4

گجت‌های پوشیدنی در صدر

حمید رفیعیان/ فعال استارت‌آپی ...

 • 4

صعود یک‌دست بازار سهام

دنیای اقتصاد : ...

 • 2

دژپسند: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم

وزیر اقتصاد گفت: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم در حالیکه در همه برنامه‌ها به این مهم توجه شده است.

 • 6

دیپلماسی کیمچی یا اسپاگتی ایتالیایی/ تسلط کدام کشور در بشقاب غذایی جهان بیشتر است؟

آمریکا بزرگترین وارد کننده سیستم و مواد غذایی در جهان محسوب می‌شود و ایتالیا بزرگترین صادر کننده فرمول و مواد غذایی خوراکی در جهان است.

 • 6

حمایت باهنر از رئیس بازداشتی خصوصی سازی

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه فردی که می خواهد شرکت های دولتی را وگذار کند باید هم دست پاک باشد و هم اختیارات داشته باشد، گفت: پوری حسینی فرد عاقل و فهمیده ای است.

 • 7

افزایش سقف انتقال وجه درگاه‌های غیرحضوری

بانک سپه سقف برداشت از حساب برای انتقال وجه و خرید از طریق درگاه‌های غیرحضوری را افزایش داد.

 • 5

افزایش سقف انتقال وجه درگاه‌های غیرحضوری

بانک سپه سقف برداشت از حساب برای انتقال وجه و خرید از طریق درگاه‌های غیرحضوری را افزایش داد.

 • 7

نماهنگ| اسیر نفتی

مروری بر بیانات ۲۰ سال گذشته رهبر انقلاب درباره متکی نبودن اقتصاد کشور به نفت که ایشان معتقدند ایران باید به روزی برسد که بتواند برای نفت خود در بازار خودش تصمیم بگیرد.

 • 129

مهلت زمان استفاده اجباری از رمز یکبار مصرف تا پایان مهر تمدید شد

مهلت زمان اجباری شدن استفاده از رمز پویا در تمامی تراکنش های مبتنی بر کارت در بانک ملت تا پایان مهر ماه سال جاری تمدید شد.

 • 7

گرامیداشت روز پزشک در بانک ملی ایران

به مناسبت روز پزشک، مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی و رئیس و مسئولان اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران با حضور در بیمارستان بانک، از تلاش های تیم پزشکی بیمارستان بانک تقدیرکردند.

 • 7

قیمت سکه، طلا و ارز در روز شنبه

درحالی که قیمت طلا در بازار جهانی به مسیر رو به رشد خود ادامه می‌دهد، بازار طلا در ایران خلاف روند بازار جهانی پیش می‌رود و قیمت‌های در نخستین روز هفته‌جاری نسبت به روز مشابه هفته گذشته کاهش نسبی داشته است.

 • 7