۴۷ درصد پرتفوی پارسیان؛ شخص ثالث است

۴۷ درصد پرتفوی پارسیان؛ شخص ثالث است

بینا: هیأت مدیره بیمه پارسیان در پیامی خطاب به سهامداران گفت: ۴۷ درصد از پرتفوی ۱۱۱۸ میلیارد تومان حق بیمه مربوط به شخص ثالث است.

فرصت ارایه گزارشی از عملکرد و اقدامات شرکت طی سال 1393 و نیز برنامه‌های آتی شرکت فراهم شده تا با بهره‌گیری از حمایت و همراهی ارزشمندتان، فصلی نوین از حرکت به سمت تعالی هر چه بیشتر را آغاز نماییم.

شرکت بیمه پارسیان (سهامی عام) در سال 1393 به منظور بهبود شاخص‌های مالی و عملکردی خود و در نتیجه، افزایش سودآوری برای سهامداران محترم، تلاش نمود با رویکردی نوین به حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید بپردازد.

شرکت بیمه پارسیان توانست با عمال سیاست‌های مناسب و بهره‌گیری از نیروهای مجرب و کارآزموده صنعت بیمه در کنار نیروهای تحصیلکرده، با سربلندی و افتخار سال 1393 را سپری نماید و از لحاظ شاخص‌های کلان صنعت بیمه از جمله رشد مناسب پرتفوی و کسب پرتفوی بیش از 10 هزار میلیارد ریال نائل شود. در سال 1393 حق بیمه تولیدی مبلغ 11.182 میلیارد ریال می‌باشد که حدود 47 درصد آن مربوط به رشته بیمه شخص ثالث و مازاد و حوادث راننده و حدود 53 درصد آن مربوط به سایر رشته‌های بیمه‌ای می‌باشد. همچنین شرکت بیمه پارسیان در این بازه زمانی موفق به دریافت جوایز و گواهینامه‌های مختلفی شد که مهم‌ترین آنها کسب گواهی‌نامه و تندیس رعایت حقوق مصرف‌کنندگان برای چهار سال متوالی، انتخاب به عنوان واحد پیشتاز بازار صنعت در جشنواره قهرمانان صنعت ب برای چهار سال، کسب تندیس و تقدیرنامه جشنواره ملی بهره‌وری برای چهار سال به عنوان تنها شرکت بیمه‌ای می‌باشد.

دریافت تندیس برند برتر که براساس نظرسنجی‌های انجام شده توسط انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان که به محبوب‌ترین برند در هر صنعت اعطا شده است، افتخاری دیگر برای بیمه پارسیان محسوب می‌شود که نشان از محبوبیت این برند نزد عموم مردم و مصرف‌کنندگان دارد.

عملکرد و دستاوردها نشانگر آن است که بیمه پارسیان از جایگاه مناسبی در صنعت بیمه و اذهان عمومی مردم برخوردار است. از جمله عوامل مؤثر بر موفقیت شرکت را می‌توان کیفیت مطلوب خدمات،تنوع محصولات و شبکه وسیع فروش در سطح کشور دانست./فارس

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

دنباله های «هالووین» در راه است/ قاتل مخوف هالیوود دست بردار نیست

کمپانی یونیورسال قرار است در دو سال آینده دو دنباله دیگر از فیلم ترسناک «هالووین» با عناوین «هالووین می کشد» و «هالووین تمام می شود» به کارگردانی دیوید گوردون گرین بسازد.

 • 4

نقش آقایان "ش" در آینده سیاسی کشور

قهرمانی در توضیح اتهامات زاهدی اظهار داشت: آقای امامی هزینه تحصیل آقای زاهدی را پرداخت کرده بود. برنامه آقایان برای بانک طبق گفته‌های آقای زاهدی این بوده است که گفته بودند زاهدی درس می‌خواند و وارد شورای شهر اصفهان می‌شود و آینده سیاسی کشور در دست آقایان "ش" خواهد بود.

 • 6

توسعه اقتصاد هوشمند در دستور کار وزارت اقتصاد

رییس مرکز فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد هوشمند وزارت اقتصاد بیان داشت: توسعه اقتصاد هوشمند یکی از موضوعات جدی است که در دستور کار وزارت اقتصاد قرار دارد.

 • 7

توسعه اقتصاد هوشمند در دستور کار وزارت اقتصاد

رییس مرکز فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد هوشمند وزارت اقتصاد بیان داشت: توسعه اقتصاد هوشمند یکی از موضوعات جدی است که در دستور کار وزارت اقتصاد قرار دارد.

 • 7

۴۸۰۰ کارگر مناطق سیل زده مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار، با بیان اینکه ۴۸۰۰ کارگر در مناطق سیل زده مقرری بیمه بیکاری دریافت می می کنند، از پرداخت تسهیلات به بنگاه های نیازمند نوسازی خبر داد.

 • 7

سککوک، پلتفرمی کارآمد برای توسعه فضای کسب و کار

اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به لزوم تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین المللی در کشور، سککوک را پلتفرمی کارآمد برای توسعه فضای کسب و کار عنوان کردند.

 • 5

بیمه زندگی خاورمیانه ۸۰ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه بیمه زندگی خاورمیانه با حضور سهامداران، نمایندگان بیمه مرکزی و سازمان بورس برگزار شد و اعضا با تقسیم ۸۰ ریال سود به ازای هر سهم موافقت کردند.

 • 7

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین

مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین (شرکت سهامی عام) برای انتخاب اعضای هیات مدیره، راس ساعت ۱۶ دوشنبه ۹۸.۰۴.۳۱ برگزار می شود.

 • 7

تسهیلات ارزان قیمت و قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوین ویژه دارندگان POS

بانک اقتصادنوین پس از معرفی طرح "صبا ۱" مختص خانوارها و فعالان اقتصادی، طرح "صبا ۲" را به دارندگان پایانه‌های فروش (POS) این بانک تقدیم کرد.

 • 7

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۷.۱۲.۲۹، راس ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۳۱ تیرماه در محل مجموعه سالن‌های همایش‌ و مراسم صدرا برگزار می شود.

 • 7

وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکی

بانک مرکزی اعلام کرد: وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکها است.

 • 7

وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکی

بانک مرکزی اعلام کرد: وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکها است.

 • 6