۴۰ میلیون نفر تحت پوشش سازمان بیمه سلامت هستند

۴۰ میلیون نفر تحت پوشش سازمان بیمه سلامت هستند

همدان- مدیرکل نظارت برخدمات سازمان بیمه سلامت گفت : امروز۴۰ میلیون نفر افراد زیرپوشش سازمان بیمه سلامت هستند.

چهارشنبه 8 آبان 1398 ساعت 22:53

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از قدس آنلاین 

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین مهدی قنادی مدیرکل نظارت برخدمات سازمان بیمه سلامت ظهرچهارشنبه  در همایش بیمه سلامت به مناسبت هفته بیمه سلامت اظهار کرد:  با وجود نیروی کم در سازمان بیمه سلامت اما خدمات رسانی به بیمه شدگان قابل توجه بوده و امروز ۴۰ میلیون نفر  زیرپوشش هستند.

قنادی با بیان اینکه از ۴۰ میلیون نفر افراد زیرپوشش سازمان بیمه سلامت ۳۳ میلیون نفر دفترچه رایگان دارند خاطرنشان کرد: عدم توازن منابع و مصارف و تامین منابع پایدار همواره یک چالش بزرگ بوده تا اینکه با شکل گیری طرح تحول نظام سلامت اقداماتی در راستای بهبود عملکرد و ارائه خدمات انجام شد.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه افرادی فرصت طلب کمبودهای موردی را پیش می کشند اما خدمات قابل توجه است گفت: تاکنون ۹۹ درصد افراد خدمات را دریافت کرده اند و مشکلی نبوده است.

مدیرکل نظارت برخدمات سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه یکی از قدم های مهم استقرار سازمان الکترونیک است عنوان کرد: اجرای سامانه خرید خدمت و خرید دارو از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی با بیان اینکه طرح استحقاق سنجی در ۶۰۵ بیمارستان اجرایی شده و به دنبال این هستیم در سایر بیمارستانها نیز اجرا شود افزود: در ۲۳۳ شهر طرح نسخه نویسی الکترونیک اجرایی شده است.

۱۹۰ پزشک متخصص و فوق تخصص خدمات بیمه سلامت می دهند

سعید فرجی نیزدر همایش بیمه سلامت همدان به مناسبت هفته بیمه سلامت اظهار کرد: سازمان بیمه سلامت و نیز اداره کل بیمه سلامت همدان جمعیت قابل توجهی را زیر پوشش دارند که این تعداد در کشور به ۴۰ میلیون نفر و در استان تقریبا یک میلیون نفر  است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲۵ هزار و ۷۵۷ نفر جزو صندوق کارکنان دولت بیمه سلامت استان هستند خاطرنشان کرد: ۶۹ هزار نفر در صندوق سایر اقشار، ۶۲۷ هزار و ۲۰۶ نفر در صندوق روستائیان، ۱۶۴ هزار و ۶۱۲ نفر صندوق همگانی ، ۹ هزار و ۸۱۹ نفر صندوق ایرانیان عضو هستند که در مجموع ۹۹۶ هزار و ۸۰۷ نفر  می شود.

مدیرکل بیمه سلامت همدان با اشاره به اینکه ۱۱۱ نفر در استان خدمات بیمه سلامت را ارائه می دهند گفت:  ۷۸۰ مرکز درمانی به طور مستقیم طرف قرارداد با بیمه سلامت هستند و  ۱۹۰ پزشک متخصص و فوق تخصص خدمات ارائه می دهند.

وی با اشاره به اینکه خدمات در سه سطح ارائه می شود افزود: ۱۲۹ مرکز ارائه خدمات سلامت در سطح یک به روستائیان خدمات ارائه می دهند.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

پرداخت ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملی به بنگاه های کوچک

بانک ملی ایران به منظور حمایت از گردش چرخ بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط به عنوان موتور محرکه صنعت کشور، بیش از ۴۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات به این بخش ها اعطا کرده است.

 • 95

یک گام مثبت برای مهار نقدینگی/ اثر ضدتورمی انتشار اوراق قرضه

یک کارشناس بانکی گام اول بانک مرکزی در راستای کاهش نقدینگی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتشار اوراق بدهی با مداخله بانک مرکزی در جهت تامین کسری بودجه دولت اثرگذاری بیشتر از استقراض دولت و چاپ پول دارد.

 • 103

اطلاعیه بانک سرمایه در خصوص تغییر ساعت کار شعبه ایلام

بانک سرمایه در اطلاعیه‌ای تغییر ساعت کار شعبه ایلام این بانک را اعلام نمود.

 • 91

احراز هویت غیرحضوری سجام در شعب منتخب بانک کارآفرین شهر تهران

احراز هویت غیرحضوری سامانه سجام در ده شعبه منتخب بانک کارآفرین در شهر تهران عملیاتی شد.

 • 100

آمادگی بانک توسعه تعاون به منظور حمایت از تعاونی‌های مسکن

جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران بانک توسعه تعاون و مقامات مسئولی از سازمان بورس کالا به منظور هم‌اندیشی و بررسی راهکارهای ارائه تأمین مالی مسکن بر مبنای انتشار اوراق سلف برگزار شد.

 • 37

ارتباط مستقیم تلفنی معاون اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان

به منظور تکریم، افزایش رضایتمندی و پاسخگویی به سوالات مشتریان، ارتباط مستقیم تلفنی معاون مدیرعامل در امور اجرایی بانک رفاه کارگران با مشتریان فراهم شده است.

 • 34

ارائه خدمات مطلوب به کارگران جزو برنامه های اصلی بانک رفاه

بانک رفاه کارگران همواره تلاش می کند تا خدمات مطلوب تری به جامعه کارگری کشور ارائه دهد و امضای این تفاهم نامه زمینه خدمات رسانی بهتر را فراهم می کند.

 • 35

حمایت بانک توسعه تعاون از فعالان گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز

بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی و همچنین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تفاهم‌نامه‌ای با اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز منعقد کرد.

 • 22

واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا با واریزهای مستمر ماهانه، پس از مدت مشخصی بتوانید تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنید.

 • 32

روز سبز شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۲۰۰

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۹۷۱۷ واحدی معادل ۰.۷۸ درصد به رقم یک میلیون و ۲۵۷ هزار و ۳۶۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۴۴ واحدی به رقم ۱۶ هزار و ۳۹ واحد رسید.

 • 26

بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس

عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.

 • 30

افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹

با حمایت گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری، افزایش تولید و صادرات فولاد بناب در سال ۹۹ محقق شد.

 • 14

ابراز رضایت برندگان یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان

طی مراسمی با حضور مدیران روابط عمومی و سیستم های نرم افزاری و اطلاعاتی بانک پارسیان، دو برنده یکصدمیلیون ریالی جشنواره همراه بانک پارسیان، جوایز خود را دریافت کردند.

 • 26

صورت‌های مالی سال ۹۸ بانک سپه با حضور وزیر اقتصاد تصویب شد

مدیذعامل بانک سپه با اشاره به اینکه سال گذشته سال ماموریت‌های بزرگ برای بانک سپه بود، افزود: بانک سپه با ظرفیت‌های قوی تر نقش آفرین در عرصه کلان اقتصادی خواهد بود.

 • 26

بانک‌پاسارگاد به فعالان بخش کشاورزی، تسهیلات اعطا می‌کند

بانک‌پاسارگاد در راستای برنامه پنج‌ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ج.ا.ا و با هدف حمایت از بخش کشاورزی، اقدام به اعطای تسهیلات به فعالان بخش کشاورزی می‌کند.

 • 27

پرداخت تسهیلات اشتغال آفرین بانک توسعه تعاون در خراسان رضوی

بانک توسعه تعاون در قالب تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه به ایجاد و تقویت کسب‌وکارهای خرد در شهرستان تاریخی باخرز خراسان رضوی کمک می‌کند.

 • 30

از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان دریغ نخواهیم کرد

مدیر عامل بانک صنعت و معدن در بازدید از گروه صنعتی زر اعلام کرد: در سال جهش تولید از هیچ کمکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان دریغ نخواهیم کرد.

 • 27

تقویت ۲۶۵۱۶ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با افزایش ۲۶۵۱۶ واحدی معادل ۲.۱۷ درصد به رقم یک میلیون و ۲۴۷ هزار و ۵۹۱ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۳۹۹ واحدی به رقم ۱۵ هزار و ۹۹۴ واحد رسید

 • 33

حمایت۱۰۲۰میلیاردی از مرکزلجستیک وپایانه صادرات محصولات کشاورزی

بزرگترین مرکز لجستیک و پایانه بین المللی صادرات محصولات کشاورزی با حمایت و مشارکت ۱۰۲۰میلیارد ریالی بانک کشاورزی در استان مازندران راه اندازی شده است.

 • 27

ایده‌ نو بانک مهر ایران برای استفاده مستمر از تسهیلات قرض‌الحسنه

در طرح «اندوخته اجتماعی» بانک قرض‌الحسنه مهر ایران متقاضیان می‌توانند با پس‌انداز مبالغ اندک خود به‌صورت ماهانه، بیش از یک بار وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.

 • 38