کریمخان زند ناجی بیمه نوین می‌شود؟

بینا: حسین کریمخان زند، مدیرعامل سابق بیمه پارسیان و مرد شماره 2 بیمه ما از این شرکت خداحافظی کرد و سکاندار شرکت بیمه نوین شد. آیا او می‌تواند ناجی بیمه نوین شود؟
کریمخان زند ناجی بیمه نوین می‌شود؟
 حسین کریم‌خان زند کیست؟  

 سوابق شغلی :

مدیرعامل وعضو هیات مدیره بیمه پارسیان

مدیرعامل شرکت خدمات بیمه آینده اندیش

مدیر بیمه های اشخاص بیمه البرز

عضو هیات مدیره شرکت خدمات کارشناسی بیمه خودرو پارسیان

عضو هیات مدیره شرکت یاری رسان پارسیان

عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه پارسیس پارس

عضو هیات مدیره شرکت کابل البرز

مشاور عالی فنی سندیکای بیمه گران ایران

به گزارش شبکه خبری و اطلاع‌رسانی بانک و بیمه ایران (بینا) زمزمه حضور کریم خان زند در شرکت بیمه نوین از ابتدای سال شنیده می شود و گویا با اتمام مراحل کار در بیمه مرکزی حضور وی در شرکت بیمه نوین به عنوان مدیر عامل قوت گرفته است . یک مقام آگاه در گفت و گو با سایت ایران و جهان عنوان کرد که کریم خان زند در شرکت بیمه نوین مستقر شده و پس از مجمع این شرکت رسما سکان را به دست خواهد گرفت .
سهامداران این شرکت را بانک اقتصاد نوین و شرکت‌های تابعه آن، شرکت توسعه صنایع بهشهر و شرکت‌های تابعه ، شرکت پیمانکاری بین‌المللی استراتوس و شرکت‌های تابعه و شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان و شرکت‌های تابعه تشکیل می دهند و رئیس هیات مدیره این شرکت حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصاد نوین است .

اما شنیده های غیر رسمی حاکی از آن است که غلامعلی غلامی که از سال 1389 در بیمه نوین مامور شده پیشنهاداتی از سوی بیمه تجارت نو که متعلق به بانک تجارت است دارد . وی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بیمه از دانشگاه کانکتیکت (هارتفورد) ایالات متحده آمریکا وکارشناسی بیمه از مدرسه عالی بیمه تهران است پیش از این قائم مقام مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین بوده است . تدریس در دانشگاه‌های شهید بهشتی و تهران ،-عضو هیات مدیره شرکت سهامی بیمه ایران و معاون مدیرعامل در اتکائی و امور بین‌الملل ، معاون مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران در اتکائی و امور بین‌الملل ،قائم مقام مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران ، عضو شورایعالی بیمه به عنوان کارشناس بیمه، عضو هیات مدیره مشترک شرکت‌های بیمه ملی شده ، قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی ایران ، مسئول بیمه‌های هوایی و دریایی، کارشناس بیمه هواپیما و کشتی و نماینده سندیکای بیمه گران در شورای عالی بیمه از جمله سوابق وی است .

بیمه تجارت نو هم اکنون در مرحله صدور مجوز عرضه سهام بیمه تجارت نو توسط سازمان بورس قرار دارد .لازم به اشاره است در تاریخ 28اردیبهشت امسال اداره نظارت بر انتشار و عرضه اوراق بهادار سرمایه ای سازمان بورس و اوراق بهادار پس از بررسی اطلاعات و مدارک بیمه تجارت نو موافقت خود را با انتشار سهام این شرکت اعلام کرد.

اما بیمه نوین در چه وضعیتی قرار دارد ؟
شرکت بیمه نوین هرچند که در آستانه 10 سالگی قرار دارد اما سهم بازارش کمتر از 2 درصد است و از این نظر در رتبه سیزدهم را در صنعت بیمه به خود اختصاص داده است و بعد از برخی شرکت هایی مانند کوثر که پس از این شرکت راه اندازی شد ایستاده .
بر اساس آمار و ارقام بیمه مرکزی این شرکت در فروردین امسال بیش از 190 هزار میلیارد را حق بیمه تولید کرده و با پرداخت بیش از 109 هزار میلیارد ریال خسارت نسبت خسارت 57درصدی دارد .

میدان مادر - خیابان بهروز - نبش خیابان یکم - پلاک ۱۱ آدرس :
۵۳-۲۲۲۵۸۰۴۶ شماره تلفن :
۲۲۹۲۳۸۴۶ نمابر:
۲۲۲۷۱۷۳۱ روابط عمومی:
www.novininsurance.com آدرس سایت :
عام بیمه نوین سهامی ...
حسین کریمخان زند مدیر عامل:
ندارد قائم مقام مدیر عامل:
حسن معتمدی رئیس هیئت مدیره:
عیسی شهسوار خجسته نایب رئیس هیئت مدیره:
شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران با نمایندگی عیسی شهسوار خجسته اعضای اصلی هیئت مدیره
شرکت توسعه صنایع بهشهر با نمایندگی حسن معتمدی
بانک اقتصاد نوین با نمایندگی مرتضی داداش
شرکت کارگزاری بانک اقتصاد نوین با نمایندگی علی دهقانی
شرکت پیمانکاری بین المللی استراتوس با نمایندگی نصراله طهماسبی آشتیانی
 
 
 
 
 
شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر با نمایندگی مسعود اژیه اعضا علی البدل هیئت مدیره
شرکت تأمین مسکن نوین با نمایندگی سهراب میرفخرایی
 
 
ناهید عباسی زندگی معاون فنی
ناهید عباسی غیر زندگی
   


 

اشخاص :

مصطفی آقارضی

مسئولیت :

عسگرمعزی فوشه بلاغ

باربری :

 

اتومبیل:

امیرحسین قربانی

آتش سوزی :

مسعود محمودی

مهندسی :
مدیران فنی
  داخلی مسئول قبولی اتکائی :
  خارجی
شهلا مروج محاسب فنی (اکچوئر) :
۱۳۸۴/۱۲/۱۴ تاریخ صدور پروانه:
    نوع فعالیت :
 

ارسال نظر

ارسال