کردبچه جانشین صفری در پژوهشکده بیمه شد

کردبچه جانشین صفری در پژوهشکده بیمه شد

مراسم تودیع امیر صفری رییس سابق پژوهشکده بیمه و حمید کردبچه رییس جدید این نهاد شب گذشته با حضور رییس کل بیمه مرکزی برگزار شد.

چهارشنبه 1 اسفند 1397 ساعت 4:40

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی امیری رییس کل بیمه مرکزی که در مراسم تودیع و معارفه رییس پژوهشکده بیمه سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: صنعت بیمه در زمینه های دانش افزایی و دانش پژوهی به کمک پژوهشکده بیمه نیاز دارد که خوشبختانه در این خصوص گام های موثری برداشته شده است.

رییس شورای عالی بیمه با ابراز خرسندی از عملکرد پژوهشکده بیمه در سال های اخیر، تاکید کرد: تمرکز بر امر پژوهش از راهبردهای جدی پژوهشکده بیمه به شمار می رود و مسئولان این مجموعه نباید وقت و ظرفیت های علمی خود را در مسائلی نظیر برپایی آزمون ها صرف کنند که بخش های دیگر صنعت بیمه نیز برای انجام آن از آمادگی کافی برخوردار هستند.

وی خاطرنشان کرد: ضریب نفوذ در کشور ما رضایت بخش نیست و پژوهشکده بیمه باید با بررسی زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی دلایل این کاستی ها و همچنین راهکارهای افزایش آن را بررسی کند. پژوهشکده بیمه علاوه بر دنبال کردن مباحث تخصصی باید خود را در سطح افکار عمومی نیز مطرح کند.

سلیمانی افزود: صنعت بیمه با سابقه بیش از هشت دهه فعالیت در کشور باید از ضریب نفوذ بالاتر و رشد قابل قبول تری برخوردار باشد. رییس کل بیمه مرکزی اظهار داشت: خوشبختانه تولیدات پژوهشکده بیمه متناسب با نیازهای صنعت بیمه است و بیمه مرکزی در حوزه های گوناگون نظیر تدوین و اصلاح مقررات و آیین نامه ها از این ظرفیت ها بهره می برد.

رییس شورای عالی بیمه با اشاره به ضرورت ارتباط گسترده تر پژوهشکده بیمه و شرکت های بیمه، تصریح کرد: تربیت آکچوئر بیمه ای از ماموریت های جدی پژوهشکده بیمه به حساب می آید و ما در مسیر اعتمادسازی و برنامه ریزی درازمدت برای ارائه بیمه نامه ها به خصوص در حوزه بیمه های زندگی به محاسبه گران حرفه ای بیمه نیاز مبرم داریم.

وی در پایان با تقدیر از تلاش های امیر صفری رییس پیشین پژوهشکده بیمه، از حمید کردبچه به عنوان یک چهره علمی و پژوهشی نام برد و ابراز امیدواری کرد که فعالیت این پژوهشکده بیش از پیش درخشان و متناسب با نیازهای روز صنعت بیمه ادامه یابد.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

دنباله های «هالووین» در راه است/ قاتل مخوف هالیوود دست بردار نیست

کمپانی یونیورسال قرار است در دو سال آینده دو دنباله دیگر از فیلم ترسناک «هالووین» با عناوین «هالووین می کشد» و «هالووین تمام می شود» به کارگردانی دیوید گوردون گرین بسازد.

 • 4

نقش آقایان "ش" در آینده سیاسی کشور

قهرمانی در توضیح اتهامات زاهدی اظهار داشت: آقای امامی هزینه تحصیل آقای زاهدی را پرداخت کرده بود. برنامه آقایان برای بانک طبق گفته‌های آقای زاهدی این بوده است که گفته بودند زاهدی درس می‌خواند و وارد شورای شهر اصفهان می‌شود و آینده سیاسی کشور در دست آقایان "ش" خواهد بود.

 • 6

توسعه اقتصاد هوشمند در دستور کار وزارت اقتصاد

رییس مرکز فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد هوشمند وزارت اقتصاد بیان داشت: توسعه اقتصاد هوشمند یکی از موضوعات جدی است که در دستور کار وزارت اقتصاد قرار دارد.

 • 7

توسعه اقتصاد هوشمند در دستور کار وزارت اقتصاد

رییس مرکز فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد هوشمند وزارت اقتصاد بیان داشت: توسعه اقتصاد هوشمند یکی از موضوعات جدی است که در دستور کار وزارت اقتصاد قرار دارد.

 • 7

۴۸۰۰ کارگر مناطق سیل زده مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار، با بیان اینکه ۴۸۰۰ کارگر در مناطق سیل زده مقرری بیمه بیکاری دریافت می می کنند، از پرداخت تسهیلات به بنگاه های نیازمند نوسازی خبر داد.

 • 7

سککوک، پلتفرمی کارآمد برای توسعه فضای کسب و کار

اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به لزوم تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین المللی در کشور، سککوک را پلتفرمی کارآمد برای توسعه فضای کسب و کار عنوان کردند.

 • 5

بیمه زندگی خاورمیانه ۸۰ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه بیمه زندگی خاورمیانه با حضور سهامداران، نمایندگان بیمه مرکزی و سازمان بورس برگزار شد و اعضا با تقسیم ۸۰ ریال سود به ازای هر سهم موافقت کردند.

 • 7

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین

مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین (شرکت سهامی عام) برای انتخاب اعضای هیات مدیره، راس ساعت ۱۶ دوشنبه ۹۸.۰۴.۳۱ برگزار می شود.

 • 7

تسهیلات ارزان قیمت و قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوین ویژه دارندگان POS

بانک اقتصادنوین پس از معرفی طرح "صبا ۱" مختص خانوارها و فعالان اقتصادی، طرح "صبا ۲" را به دارندگان پایانه‌های فروش (POS) این بانک تقدیم کرد.

 • 7

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۷.۱۲.۲۹، راس ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۳۱ تیرماه در محل مجموعه سالن‌های همایش‌ و مراسم صدرا برگزار می شود.

 • 7

وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکی

بانک مرکزی اعلام کرد: وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکها است.

 • 7

وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکی

بانک مرکزی اعلام کرد: وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکها است.

 • 6