پانزدهمین سالگرد تاسیس شرکت بیمه حافظ برگزار شد

پانزدهمین سالگرد تاسیس شرکت بیمه حافظ با حضور اعضای هیات مدیره،مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد و روسای شعب شرکت بیمه حافظ در مجتمع فرهنگی طلاییه برگزار شد.
  • چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 ساعت 13:16

اخبار => اخبار بیمه‌

اخبار بیمه حافظ

به گزارش بینا و به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه حافظ ، در ابتدای این مراسم عبدالرسول عطائی مدیرعامل بیمه حافظ ضمن برشمردن وضعیت صنعت بیمه در جهان، ایران و بیمه حافظ در خصوص برنامه های این شرکت در سال 13966 اظهارداشت: بهبود سیستم منابع انسانی، مشتری مداری، رقابت سالم و کمال جویی و رشد علمی کارکنان از جمله ویژگی های شرکت ایده آل است که بیمه حافظ موارد فوق را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی افزود: مدیریت ریسک و توزیع آن، نیروی انسانی با انگیزه بالا، افزایش سهم اتکایی، اصلاح پرتفو، بالا بردن توانگری مالی، اصلاح ساختار فنی، مالی و فناوری اطلاعات و جوانگرایی از اولویتهای شرکت بیمه حافظ است.

در ادامه محمدعلی آستانه عضو هیات مدیره شرکت بیمه حافظ با تشریح اتفاقات صورت گرفته در سال‌های گذشته، به بیان اقدامات موثر بیمه حافظ در چند ماه اخیر پرداختند.

همچنین روح ا... عظیمی - معاون فنی، درخصوص بررسی موازین ومسایل فنی در بیمه حافظ، حسن سعیدی - معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات به ارایه گزارش عملکرد شرکت و رونمایی از سامانه جامع پایش اهداف و برنامه ها و ارزیابی عملکرد شعب و شبکه فروش، اصغر آقاپور - مدیرامور شعب ونمایندگان بر کنترل نظارت و عملکرد شعب و توسعه شبکه فروش، سید مجتبی کریمی در خصوص رعایت انضباط مالی در سطح شعب و شبکه فروش سخنرانی کردند.

در همین راستا، با رونمایی از سامانه جامع پایش اهداف و برنامه ها، تمام برنامه های درآمدی و حوزه ای شرکت رصد و کنترل و براساس آن شناسایی ریسک، ترکیب پرتفوی مناسب، تحقق اهداف شرکت با استراتژیهای و ماموریت شرکت انجام می شود.

اظهارات روسای شعب و اعلام مسایل و مشکلات و پاسخگویی به این مسایل توسط مسوولین ستادی و مدیران شرکت از دیگر برنامه های این همایش بود.


ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام