٧٠ درصد حق بیمه تولیدی مربوط به شبکه فروش است

٧٠ درصد حق بیمه تولیدی مربوط به شبکه فروش است

مدیرعامل بیمه تجارت نو با اشاره به حق بیمه تولیدی ٤٤ هزار میلیارد تومانی سال ٩٧ در صنعت بیمه گفت: ٧٠ درصد این رقم را شبکه فروش و نمایندگان فروخته‌اند.

شنبه 19 مرداد 1398 ساعت 18:0

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

، نیما نوراللهی ظهر امروز (پنجشنبه) و در نخستین همایش سراسری شبکه فروش بیمه تجارت‌نو  گفت: امروز نزدیک به ٧٠ هزار نفر در شبکه فروش صنعت بیمه فعال هستند که ٧٠ درصد حق بیمه تولیدی سال گذشته را تولید کرده اند.

وی افزود: در سال ٩٧ حدود ٤٤ هزار میلیارد تومان حق بیمه تولید شده که اگر متوسط کارمزد هر نماینده را ١٠ درصد بدانیم، سهم سرانه هر نماینده حدود ٤ میلیون تومان می شود.

مدیرعامل بیمه تجارت نو خاطرنشان کرد: زمانی که رقم کارمزد سرانه هر نماینده را با توجه به هزینه های جاری و حقوق و دستمزد مقایسه می کنیم، سرانه درآمدی هر نماینده بسیار ناچیز است.

نوراللهی گفت: سال ٩٦ سرانه کارمزد هر نماینده در بیمه تجارت نو یک میلیون و ٥٠٠ هزار تومان بود که این رقم در سال قبل به ٢ میلیون و ٤٠٠ هزار تومان رسیده است.

وی دلیل عمده این موضوع را نوپا بودن بیمه تجارت نو عنوان کرد و اظهار داشت: قاعده ٢٠-٨٠ در صنعت بیمه و شبکه فروش آن نیز وجود دارد و ١٤ تا ١٥ هزار نماینده فروش بیمه ٨٠ درصد حق بیمه تولیدی ٤٤ هزار میلیارد تومانی را تولید می کنند.

مدیرعامل بیمه تجارت نو ادامه داد: نماینده ای که شناخت درستی از فعالیت خودنداشته باشد، موفق نخواهد بود.

نوراللهی شناخت را به سه دسته شناخت فردی(دانش و شخصیت)، شناخت سازمانی( ابعاد و ساختار و سیاست ها و استراتژی ها) و شناخت محیطی ( شناخت از رقبا و بیمه گذاران) تقسیم کرد و افزود: فروش بیمه کار بسیار سختی است و بدون شناخت امکان موفقیت وجود ندارد.

وی وظیفه شرکت را برای حمایت ازفروش تعیین استراتژی ها عنوان کرد و اظهار داشت: سود بیمه گری سال به سال در حال کاهش است و بیشتر سودی که شرکت‌های بیمه می‌گیرند از سود عملیاتی و سود حاصل از سرمایه‌گذاری است.

نوراللهی ضریب سود بیمه‌گری بیمه تجارت نو در سال گذشته را ٢٥ درصد اعلام کرد و اظهار داشت: در حالی که سود ضریب خسارت و سود بیمه‌گری رشته زندگی ثابت است اما ضریب خسارت در رشته های غیرزندگی و اموال در حال افزایش و سود بیمه گری آن در حال کاهش است.

وی رشته کشتی را از جمله رشته های خوب در صنعت بیمه برشمرد و در عین حال اعلام کرد که بیمه مرکزی به کلوپ P&I کیش هم مجوز صدور بیمه کشتی داده است.

نوراللهی اظهار داشت: ضریب خسارت رشته درمان بسیار بالاست اما با توافقی که در سندیکای بیمه گران شد، با بیمارستان ها به طور مستقیم قرارداد بسته می شود که به کنترل هزینه ها منجر شده و ضریب خسارت در رشته درمان در حال کاهش و سود بیمه گری در حال افزایش است.

مدیرعامل بیمه تجارت نو همچنین استراتژی فروش این شرکت در سال جاری را تمرکز بر فروش بیمه های باربری، آتش سوزی و عمر و سرمایه گذاری عنوان کرد.

دبیر همایش و معاون توسعه بازار و شبکه فروش بیمه تجارت نو نیز در این همایش برخی از اهداف این همایش را "نمایش هم راستایی استراتژی مجموعه با فرمان مقام معظم رهبری در ”سال رونق تولید”، "نشان دادن توانمندی بیمه تجارت‌نو در صنعت بیمه"، "رسیدن به رشد قابل قبول در عملکرد"، "افزایش تعامل میان مدیریت ستاد و شبکه فروش"، "آشنایی بیشتر شبکه فروش با عملکرد جاری و برنامه های آتی" و "تقدیر از نمایندگان و کارگزاران برگزیده به همراه شعب برتر" عنوان کرد.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

طرح فروش اقساطی سهام در بازار سرمایه

مدیرعامل بورس تهران با بیان اینکه بازار سرمایه تنش‌ها را پشت سر گذاشت، درباره فروش اقساطی برخی از سهام در بازار سرمایه گفت: این برنامه برای فروش دارایی‌های دولت مطرح شده است.

 • 20

ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستانها، مراکز درمانی و پایگاههای اورژانس

بانک رفاه به منزله بانک سلامت محور، در ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستان ها، مراکز درمانی و پایگاه های اورژانس، در حیطه مسئولیت های اجتماعی، نقش بسزایی داشته است.

 • 23

ارکان برنامه راهبردی و مدل کسب و کار اگزیم بانک دیجیتال

بانک توسعه صادرات ایران استراتژی های متناسب با اهداف اگزیم بانک دیجیتال را در قالب برنامه توسعه بانکداری دیجیتال با رویکرد نوآوری باز و با همکاری شرکت های دانش بنیان را دردست اجرا دارد.

 • 22

۹۰ میلیارد دلار اندازه بازار اسباب‌بازی جهان

پژوهش‌های متعدد شاخص‌های مختلفی را برای انتخاب یک اسباب‌بازی خوب بیان کرده‌اند که در این گزارش به چند شاخص برای انتخاب اسباب‌بازی اشاره می‌شود.

 • 30

دعوت به شرکت در مراسم تشییع سردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در بانک سپه و بانک‌های ادغامی را به شرکت پرشور در مراسم تشییع و وداع با سردار محبوب اسلام دعوت کرد.

 • 12

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد جهت تسهیل استفاده از رمز دوم پویا، امکان دریافت این رمز از طریق پیامک را برای کاربران بانکی فراهم کرده است.

 • 14

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد از سه‌شنبه این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی‌ در زمان خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.

 • 51

انتصاب اعضای هیات عامل بانک صنعت ومعدن درراستای اجرا حاکمیت شرکتی

دو تن از اعضای هیات عامل بانک صنعت و معدن در راستای اجرای حاکمیت شرکتی با احکامی از سوی مدیرعامل این بانک منصوب شدند.

 • 52

اعلام اسامی شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران در روز دوشنبه ۱۶

شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران، در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.

 • 96

قیمت سکه طرح جدید ۱۵ دی ۹۸ به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.

 • 19

دعوت چقازردی به شرکت همکاران درمراسم تشییع ووداع باسردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در این بانک و بانکهای ادغامی را به حضور پر شور در مراسم تشییع و وداع با پیکر سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر هم رزمان آن شهید دعوت کرد.

 • 13

حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه در منزل شهید زمانی نیا

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه با حضور در منزل پاسدار شهید مدافع حرم وحید زمانی نیا، همراه و همرزم سردار  شهید قاسم سلیمانی، شهادت وی را  به خانواده اش تبریک و تسلیت گفتند.

 • 13

تقاضای القایی منجر به چالش‌اقتصادی در نظام‌ بیمه ای می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: پدیده تقاضای القایی یکی از چالش‌های نظام سلامت همه کشورها است که باعث افزایش سهم مردم از هزینه‌های سلامت می‌شود.

 • 41

حقوقی‌های بورس ۴ هزار میلیارد تومان از سهام حقیقی‌ها را خریدند

مدیر نظارت بر بورس‌ها و بازارهای سازمان بورس، از خرید ۴هزارمیلیارد تومان سهام متعلق به سهامداران حقیقی از سوی شرکت‌های حقوقی خبر داد و گفت:صندوق‌های«تثبیت بازار»و«توسعه بازار» پای کار آمدند.

 • 44

هموارسازی محیط کسب و کار با تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران

تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران فرصتی ارزشمند برای اشخاص حقیقی و حقوقی است تا سرمایه مورد نیاز خود را جهت توسعه و رونق کسب و کار و تجارت شان تامین کنند.

 • 50

رونمایی از نمایشگر قدرتمند بازی‌های ویدئویی

یک شرکت تجاری از عرضه نمایشگری جدید و قدرتمند برای اجرای بازی‌های ویدئویی با نرخ تازه سازی صفحه ۲۴۰ هرتز خبر داده است.

 • 14

افزایش پوشش بیمه‌ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود

مشاور سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در شرایط اقتصادی موجود، افزایش پوشش بیمه ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود.

 • 45

کاهش حقوق تیم کوک به علت ضعف عملکرد اپل

حقوق دریافتی تیم کوک مدیرعامل اپل در سال جاری میلادی در مقایسه با سال ۲۰۱۸ کاهش می‌یابد و علت این امر کاهش درآمد اپل است.

 • 15

کارت هایتان را به راحتی در اپلیکیشن ۶۰ اضافه کنید

مشتریان بانک ملی ایران می توانند به راحتی کارت های بانکی خود را در سامانه رمز یکبار مصرف حذف یا اضافه کنند.

 • 40

قیمت دلار کاهش یافت/نرخ به ۱۳۳۳۰ تومان رسید

قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در صرافی‌های بانکی با ۵۰ تومان کاهش نسبت به دیروز به ۱۳۳۳۰ تومان رسید.

 • 38