هدفگذاری فروش۱۰ هزارمیلیارد ریالی بیمه تجارت ‌نو

هدفگذاری فروش۱۰ هزارمیلیارد ریالی بیمه تجارت ‌نو

مدیرعامل، قائم مقام و معاونان بیمه تجارت ‌نو در نخستین همایش سالانه معاونان، مدیران ستادی و شعب این شرکت بر تحقق فروش ۱۰ هزارمیلیارد ریالی درانواع رشته‌های بیمه‌ ای برای سال ۹۸ تاکید کردند.

سه شنبه 27 فروردین 1398
محسن جوکار

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری  بانک و بیمه "بینا"

از روابط عمومی بیمه تجارت نو؛ نیما نوراللهی مدیرعامل بیمه تجارت‌نو در این نشست که با موضوع توسعه بازار و ارتقای توانمندی شعب برگزار شد، ضمن ابراز تاسف از وقوع سیل های اخیر که خسارت های مالی و جانی زیادی برای برخی ازهموطنان مان در پی داشت، از تمامی مدیران ارشد، پرسنل شعب استان های سیل زده و ارزیابان خسارت به دلیل استقرار و ارزیابی خسارت در کمترین زمان ممکن تشکر کرد.

نوراللهی، سناریوهای تدوین شده برای روزهای پیش رو این شرکت را رشد توسعه کمی و کیفی در تمامی رشته های بیمه ای با هدف افزایش درآمداعلام کرد و اظهار داشت: در فرصت گردهمایی ایجاد شده نگاه این است که ساعت های مان را برای رسیدن به هدف های تعیین شده با هم هماهنگ کنیم تا در کنار دیگر برنامه های توسعه ای ابلاغی به شعب و نمایندگی‌ها، مهمترین آن که تحقق فروش ۱۰ هزارمیلیارد ریالی در انواع رشته های بیمه ای برای سال جدید است، محقق شود.

وی از صحبت‌های خود رعایت زنجیره اخلاق سازمانی را از اصول رفتاری بیمه تجارت‌نو عنوان کرد و گفت: برای کسب موفقیت بسیار ضروری است که ضابطه مند و مسئولیت پذیر بود، ضابطه مندی قانونمندی را به دنبال دارد که در ماحصل آن پیش بینی پذیری ممکن می‌شود، ما حصل پیش بینی پذیری اعتماد آفرینی است. پس از طی این مسیر در آخرین حلقه طلایی موفقیت که در اینجا امکان راستی آزمایی واعتماد از سوی بیمه گذاران و عمل به وعده ها و حفظ منافع تمامی سهامداران از سوی مجموعه ما است، به دست می آید.

نوراللهی با بیان اینکه «بیمه تجارت نو توانمندی و تعهد می فروشد و خریدار این تعهد باید به مجموعه اعتماد کند»؛ افزود: برای سال ۹۸رقم فروش بر اساس توانمندی و پتانسیل استان‌ها مصوب شده که به زودی  ابلاغ می شود، از آنجا که باید به جایگاه واقعی خود در صنعت بیمه برسیم به جد عملکرد شعب استان ها و ستاد در اجرای این برنامه ها رصدو ارزیابی خواهد شد.

اتکا به بیمه اتکایی

نوراللهی در بخش دیگر سخنان خود به موضوع مهم پرداخت خسارت های سیل اخیر اشاره داشته و گفت: برخی افراد که جز سیاه‌ نمایی کار دیگری ندارند، با شایعه پراکنی های گسترده مبلغ خسارت پرداختی از سوی تجارت ‌نو را ارقام دور از ذهنی اعلام کرده اند در حالی که با توجه به قرارداد بیمه اتکایی شرکت درصدی از خسارت برآورد شده را پرداخت می کند که این مهم درحال انجام است.

نوراللهی رعایت بایدها و نبایدها در سه حوزه فردی، مدیریتی و سازمانی، را الزامی عنوان کرد و افزود: بایدها را در این سه حوزه به ترتیب دانستن، نظم وتوجه تقسیم کرد.

مدیرعامل بیمه تجارت نو تاکید کرد: توجه به ذی نفعان که سهامداران خرد و کلان در یک سو و بیمه گذاران و بیمه شوندگان دیگر سو هستند، اصلی ترین هدف سازمانی تجارت ‌نو است. ما باید پاسخگوی ذره ای تعلل و سستی که موجب ضررسهامداران می شود، باشیم.

وی توفیق خدمت به اقشار جامعه را خوش شانسی فعالان صنعت بیمه قلمداد کرد و افزود: امروز در مجموعه تجارت ‌نو ارائه خدمات بیمه ای به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) موضوعی اعتقادی است. این قرارداد مطمئنا برای شرکت برکت خواهد داشت. ثمره پشتیبانی از قشر مستضعف و محروم موفقیت مالی وعزت برای مجموعه است، همچنین درخصوص بایدها در حوزه سازمانی، ضروری است به شبکه فروش که به نوعی خط مقدم این شرکت محسوب می‌شود، توجه خاصی کرد.  

تنبلی، آزار و اذیت و بی‌تفاوتی، نبایدهای سه حوزه فردی، مدیریتی و سازمانی بود که مدیرعامل تجارت ‌نو خواستار دوری جستن تمامی کارکنان از این صفات منفی رفتار سازمانی شد.

رشد ۵۰ درصدی نیروی انسانی در شعب، افزایش دانش بیمه ‌ای پرسنل با برگزاری کلاس های آموزشی، جذب نیروهای جدید از طریق آزمون، توسعه مشتریان و بازارهای هدف، تقویت برند تجارت ‌نو، افزایش پرداخت کارمزد به شبکه فروش، تفویض اختیار به شعب و نمایندگان و بررسی توجیه اقتصادی شعب از جمله نکات مهم سخنرانی های انجام شده در این همایش بود.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

افتتاح و بهره برداری از ساختمان جدید شعبه بانک صنعت و معدن سبزوار

ساختمان جدید شعبه بانک صنعت و معدن سبزوار با حضور مسؤلان استانی و شهرستانی و به صورت ارتباط برخط با مدیرعامل این بانک به افتتاح و بهره برداری رسید.

 • 18

تقدیر وزیر اقتصاد از تلاش های بانک ملی ایران در پذیره نویسی ETF

وزیر اقتصاد از تلاش های بی وقفه بانک ملی ایران در پذیره نویسی ETF و خدمات رسانی به مردم و مشتریان تقدیر کرد.

 • 19

بزرگ‌ترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و خصوصی تاسیس می‌شود

معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار ‌از اخذ موافقت با تاسیس بزرگ‌ترین صندوق‌های ‌سرمایه‌گذاری جسورانه و خصوصی در بازار سرمایه خبر داد.

 • 16

انتشار ۱۰ هزار میلیارد ریالی اوراق سلف «فولاد»

عرضه اولیه یک هزار میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد ورق گرم نوردیده فولاد مبارکه با هدف تأمین سرمایه در گردش شرکت با مشارکت تامین سرمایه بانک ملت روز شنبه ۱۴تیرماه در بورس کالا انجام می شود.

 • 15

ادامه سقف شکنی بورس

شاخص بورس در پایان داد و ستدهای روز جاری با رشد بیش از ۶۶۰۰۰ واحدی علاوه بر سقف شکنی مجدد در آخرین روز معاملاتی هفته جاری به یک میلیون و ۶۱۲ هزار و ۸۸۲ واحد رسید.

 • 17

گمرک مرزبان اقتصادی است اما ابزار اجرای آن را ندارد

رئیس کل گمرک ایران از ایجاد شبکه‌ای از فعالان اقتصادی شناسنامه‌دار برای حمایت از تولید و تسهیل تجارت خبر داد.

 • 2

پتروشیمی بندر امام در راه بازار سهام

سهام شرکت پتروشیمی بندر امام امسال به بازار سرمایه عرضه می‌شود.

 • 13

آغاز دوره معاملاتی قرارداد اختیار معامله سهام بانک پارسیان

بورس تهران با صدور اطلاعیه از آغاز دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک‌پارسیان‌ (وپارس) برای سررسید مهرماه ۱۳۹۹ در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران خبر داد.

 • 18

درج نماد «آبادا» در بورس

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه از درج نماد «آبادا» در تالار شیشه ای خبر داد.

 • 12

جایگاه مطلوب «ابزارهای پذیرش» بانک ملی ایران در گزارش شاپرک

شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) در گزارش اردیبهشت ماه خود اعلام کرده است که بانک ملی ایران در بررسی عملکرد عمده ابزارهای پذیرش جایگاه های مطلوبی در اختیار دارد.

 • 14

۷۰ درصد از تسهیلات اگزیم بانک در اختیار بخش صنعت و معدن

معاون اداره صادرات کالای اگزیم بانک کشور اعلام کرد: بالغ بر ۷۰ درصد تسهیلات اعطایی طی سال ۹۸ به بخش صنعت و معدن اختصاص یافته که این رقم نسبت به سال گذشته از رشد مثبت برخوردار بوده است.

 • 15

بازار سرمایه جایگزینی مناسب برای جذب نقدینگی

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: به دلیل تورم بالا در سایر بازارها و نقدشوندگی پایین آنها، بازار سرمایه می‌تواند جایگزین مناسبی برای سرمایه و نقدینگی افسارگسیخته جامعه باشد.

 • 4

معامله آپارتمان در بورس املاک و مستغلات

مدیرعامل بورس تهران گفت: یکی از اهداف بورس جدید، سرمایه‌گذاری و پس انداز سالانه در بخش مسکن به صورت متری خواهد بود.

 • 15

ورود به درگاه‌های اینترنتی پست بانک دو عامله شد

رییس اداره‌کل بانکداری الکترونیک پست‌بانک‌ایران اعلام کرد: در راستای افزایش ضریب امنیتی درگاه‌های اینترنتی، ورود به سامانه اینترنت این بانک دو عامله شد.

 • 28

نگران تامین منابع مالی نباشید، بانک کشاورزی در کنار شماست

مدیرعامل بانک کشاورزی به همراه وزیر جهادکشاورزی، استاندار اردبیل، نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از شهرک گلخانه ای ۱۶۰۰هکتاری پارس آباد مغان بازدید کرد.

 • 30

سفر مدیرعامل بانک کشاورزی به استان اردبیل

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی همراه با دکتر کاظم خاوازی وزیر جهادکشاورزی روز دو شنبه نهم تیرماه وارد اردبیل شد.

 • 27

بازدید از نهالستان و گلخانه مرادلو، در استان اردبیل

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در دومین روز از سفر به استان اردبیل، از پروژه های مشارکتی بانک کشاورزی در شهرستان های مشگین شهر، گرمی و پارس آباد بازدید کرد.

 • 28

بازدید از طرح ۶۳۰ هکتاری آبیاری تحت فشار اراضی پایاب سد گیلارلو

مدیرعامل بانک کشاورزی در معیت وزیر جهاد کشاورزی،استاندار،نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولان با حضور در شهرستان گرمی،از طرح آبیاری تحت فشار اراضی پایاب سد گیلارلو بازدید کرد.

 • 27

بازدیداز پروژه ۳۷ هزار هکتاری آبیاری تحت فشاردر پایاب سدخدا آفرین

مدیرعامل بانک کشاورزی در معیت دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و دیگر مسئولان همراه، از طرح های اجرا شده در پایاب سد خدا آفرین در استان اردبیل بازدید کردند.

 • 22

روز تاریخی بورس با رشد ۶۴۰۰۰ واحدی شاخص

شاخص بورس در پایان داد و ستدهای روز جاری با ثبت دو رکورد تاریخی با افزایش بیش از ۶۴.۰۰۰ واحدی برای اولین بار از مرز کانال ۱۵۰۰۰۰۰ واحدی عبور کرد و به یک میلیون و ۵۴۶ هزار و ۸۵۰ واحد رسید.

 • 22