فعالیت بیمه توسعه در اکثر رشته‌ها متوقف شد

فعالیت بیمه توسعه در اکثر رشته‌ها متوقف شد

بینا: بیمه مرکزی ایران از توقف فعالیت شرکت بیمه توسعه در صدور اکثر رشته‌های بیمه‌ای خبر داد و اعلام کرد که این تصمیم به دلیل مطرح بوده پرونده این شرکت بیمه‌ای در مراجع قضایی اتخاذ شده است.

نخستین شبکه خبری و اطلاع‌رسانی بانک و بیمه ایران (بینا)روابط عمومی بیمه مرکزی گزارش داد که ممنوعیت شرکت بیمه توسعه از صدور بیمه های اموال، اشخاص، شخص ثالث و سایر رشته های مسئولیت و همچنین زیان های پولی توسط شرکت بیمه توسعه تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت. به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل بیمه مرکزی، شورای عالی بیمه این تصمیم را در روز جاری با توجه به گزارش بیمه مرکزی در خصوص آخرین وضعیت بیمه توسعه و با عنایت به مطرح بودن پرونده این شرکت در مراجع قضایی اتخاذ کرده است.

نظرات

نماینده 1834 توسعه

4 سال و 6 ماه و 1 روز پیش

بیمه مرکزی تا پارسال کجا بوده ؟ و همچنین وقتی جریان نقدینه یک شرکتی بسته بشه هر چقدر هم توانمند باشه زمین می خوره . کاری به این ندارم که توسعه چقدر تخلف داره مثل اینکه تو این دوره زمونه دور زدن قانون برای همه شرکت ها قانونیه ! حالا به هر شرکتی بخوان گیر می دن ، و از خطاهای هر شرکتی که بخوان می گذرند . نهاد نظارتی نهایت ضعف را از سالهای پیش تا این لحظه نشان داده ! ضرر مادی من به عنوان نماینده مهم نیست آبرویی که از ما رفته چکار کنیم صبح که می رم سر کارم همکارها با آب و تاب اخبارو برام تعریف می کنند ، بیمه گذاران بیمه عمرم به من زنگ می زنند اخبار اینجوری گفته چکار کنیم . ما به مشتریهامون هنگام خرید بیمه عمر از ذخایر بیمه ها نزد بیمه مرکزی و بیمه های اتکایی بهشون اطمینان می دادیم حالا میان و تو تلویزیون اعلام می کنن همچین چیزی نیست . شما که می خواین به تعهداتتون از ذخایر و اتکایی عمل نکنید چرا امتحان کتابهاشو ازمون می گیرید .اگه نمی دونستیم انقدر محکم به بیمه گذارامون اطمینان نمی دادیم . بعد می گن ضریب نفوذ بیمه تو کشور پایینه . حالا بشینید به پرتفولیو(پرتفو) بیمه عمری که از این به بعد جمع خواهید کرد نگاه کنید و همچنین آمار بازخریدیهاتونو از این به بعد بینید .راستی با این عدم اعتمادی که بوجود آوردید پرسنل محترم قوه قضائیه را تو سطح کشور برای رسیدگی به خسارتی های فاقد بیمه نامه افزایش دهید و همچنین فکری برای ذخایر صندوق تأمین بدنی بکنید . تازه توسعه ،فرهنگ بیمه کردن را توقشر دارندگان وانت و پیکان و ... جا انداخته بود با این اوصاف دوباره شاهد این باشید که به محض تصادف مردم با قفل فرمون به جون همدیگه بیفتند

کارشناس بیمه

4 سال و 5 ماه و 28 روز پیش

توجه : گرچه بیمه توسعه خیلی کار را خراب کرده است ولی تقصیر بیمه مرکزی هم در این رابطه کم نیست . ایکاش باین موضوع توجه میشد و در همین رابطه پرونده ای هم برای بیمه مرکزی تشکیل میشد . سایر بیمه ها را هم در رابطه با آنچه بیمه توسعه را باینجا رسانید بررسی میکردند .

صدرا

4 سال و 5 ماه و 26 روز پیش

پیشنهاد می کنم یه پرونده هم تو دادسرای کارکنان دولت برای مدیران بیمه مرکزی ایران بعلت قصور تشکیل بشه چون خیلی راحت می تونست برنامه ای بچینه که کار به اینجا نرسه کسی که مسئولیت قبول می کنه بایست پاسخگو هم باشه

نرگس

4 سال و 5 ماه و 25 روز پیش

جواب زندانیان دیه چیست؟

ناشناس

4 سال و 5 ماه و 24 روز پیش

با سلام دوستان من از نماینده های قدیمی بیمه توسعه هستم .بیمه توسعه و بیمه مرکزی در طول این یکسال و اندی فقط مشکلات زیاندیدگان و بیمه گزاران را در همه نشست ها و مصاحبه هاشون مورد رسیدگی قرار دادند در حالی که بیشتر از بیمه گذاران نمایندگان بیمه تو سعه که حدود 2000 نماینده اگه اینها را با خانواده هاون حساب کنیم هر نماینده را 3 نفر که میشه 6000 هزار نفر نان خور که توسط نماینده تامین معاش میکردند در طول این یکسال اجاره دفتر هزینه های جاری دفتر و مخارج زندگی این نمایندگان بخت برگشه از کجا تامین شود.جناب امین خواهشمندم به وضع نمایندگان بیمه توسعه هم رسیدگی کن به ولالی علی یچ منبع در امدی ندارن.بیمه توسعه را بستید حالا به هردلیلی چرا مجوز نمایندگی دیگر شرکتها را هم بستین که نماینده هیچ جا نتونهخ بره خواهشمندم اطلاع رسانی کنید تا به گوش اقای امین برسد تشکر

يك نمابنده منتظر

4 سال و 5 ماه و 15 روز پیش

با سلام آقا خواهشنا ديگه اين قضيه را بجاي كش دادن به سرانجام برسونيد تقصير ما نماينده ها چيه يكساله داريم با قرض و قوله موقعيتمان را حفظ مي كنيم بماند آبروي از دست رفته امان چه كسي جواب ما را ميدهد؟

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

همصدایی برای حذف ۴۲۰۰

دنیای اقتصاد : ...

 • 7

گذر دلار از کانال ۱۱

دنیای اقتصاد : ...

 • 10

اعضای هیات نمایندگان اتاق ایران خواستار حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی شدند

در اولین نشست هیات نمایندگان اتاق ایران در دوره نهم، نمایندگان با ۸۷ درصد آرا، رأی به حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از اقتصاد ایران دادند.

 • 7

​بانک صادرات ایران در پایان خرداد ٩٨ از نقطه سر به سر عبور کرد

بانک صادرات ایران در سه ماهه اول سال ٩٨ با کسب سود خالص ١٤٢ میلیارد ریالی از نقطه سر به سر عبور کرد که این مطلب نشان از بهبود شرایط فعلی و بازگشت به ریل سودآوری دارد.

 • 10

بانک صادرات بعد از سه سال وارد مرحله سودآوری شد

بانک صادرات در سه ماهه ابتدایی سال ۹۸ با کسب سود خالص ۱۴۲ میلیارد ریالی از نقطه سر به سر عبور کرد که این موضوع ناشی از بهبود شرایط فعلی و بازگشت به ریل سودآوری است.

 • 9

تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی چقدر موفق بود؟

مدیر مرکز تحقیقات و بررسی‌های اقتصادی اتاق ایران با طرح این سوال که چرا تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی موفق عمل نکرده گفت: مشکل و نقد عمده این سیاست این است که به همه اختصاص پیدا کرد، به صورتی که دهک دهم که قشر مرفه جامعه هستند ۴ برابر بیش از دهک اول از این یارانه ارزی نفع بردند.

 • 10

تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی چقدر موفق بود؟

مدیر مرکز تحقیقات و بررسی‌های اقتصادی اتاق ایران با طرح این سوال که چرا تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی موفق عمل نکرده گفت: مشکل و نقد عمده این سیاست این است که به همه اختصاص پیدا کرد، به صورتی که دهک دهم که قشر مرفه جامعه هستند ۴ برابر بیش از دهک اول از این یارانه ارزی نفع بردند.

 • 9

ارزآوری بیش از ۸۷۰ میلیون دلاری صنایع در سمنان

سمنان- میزان واردات کالا در استان سمنان طی این مدت، ۱۲۹ هزار تن به ارزش ۲۸۲ میلیون دلار بوده است.

 • 6

صورت‌های مالی سال ۹۷ بانک صادرات تصویب شد

مجمع عمومی عادی سالانه بانک صادرات ایران برای بررسی دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شد و صورت های مالی این بانک به تصویب رسید.

 • 10

‌بانک‌ها می توانند به روند توسعه روستایی شتاب دهند

‌فرماندار شهرستان پیشوا گفت: بانک ها می توانند با به کارگیری بهترین ابزارهای مالی خود به روند توسعه روستایی شتاب دهند.

 • 10

ادامه فعالیت کارت جایگاه‌داران بعد از ۲۰ مرداد

وزیر نفت با اشاره به لزوم استفاده از کارت سوخت از ۲۰ مرداد، گفت: کسانی که موفق به دریافت کارت سوخت نشدند بعد از ۲۰ مرداد نیز می توانند از کارت جایگاهداران برای سوختگیری استفاده کنند.

 • 5

ایجاد تمایز در خدمات بانکی با اجرای بانکداری دیجیتال

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: از سه سال پیش به دنبال ایجاد زیرساخت‌های بانکداری دیجیتال هستیم که امیدوارم در سال ۱۴۰۰ بتوانیم آن را به طور کامل اجرا کنیم.

 • 10

سیزدهمین عرضه نفت خام سبک در بورس انرژی

دو میلیون بشکه نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران، اول مردادماه امسال با قیمت پایه ۶۱ دلار و ۴۲ سنت برای هر بشکه در رینگ بین‌الملل بورس انرژی عرضه می‌شود.

 • 6

مصوبه ۱۲۰ میلیون یورویی طرح تولید داروی ضد سرطان در دست اجرا

رییس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: این بانک از تولید داروی ضد سرطان که یکی از شرکت های دارویی در دست اجرا دارد، به مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو حمایت می کند.

 • 6

مصوبه ۱۲۰ میلیون یورویی طرح تولید داروی ضد سرطان در دست اجرا

رییس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: این بانک از تولید داروی ضد سرطان که یکی از شرکت های دارویی در دست اجرا دارد، به مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو حمایت می کند.

 • 0