فصلنامه علمی-پژوهشی پژوهشنامه بیمه ویژه تابستان 1396 توسط انتشارات پژوهشکده بیمه به چاپ رسید.

پژوهشی پژوهشنامه بیمه ویژه تابستان 1396 توسط انتشارات پژوهشکده بیمه به چاپ رسید که این نشریه حاوی 6 مقاله علمی است که چکیده آنها به زبان انگلیسی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
  • دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت 6:9

اخبار => اخبار بیمه‌

لوگوی بیمه آسیا

به گزارش بینا و به نقل از  روابط عمومی پژوهشکده بیمه بر پایه این گزارش در این شماره مقالاتی با عناوین برآورد کشش‌های تقاضای بیمه های اشخاص و اندازه گیری اثرات رفاهی افزیش حق بیمه ها: کاربردی از سیستم تقاضای تقریبا ایده آل،الگوی توانمندسازی مدیران فروش در صنعت بیمه:مطالعه در نمایندگیهای فروش بیمه در استان خراسان رضوی و اثر بیمه صادراتی بر صادرات کشورهای منتخب به چاپ رسیده است.
همچنین تاملی بر عوامل مؤثر بر ایجاد رضایت یا نارضایتی درمشتریان حقیقی بیمه های اتومبیل: موردی از کاربرد روش تداعی، بررسی فقهی الزام پیمانکاران نفتی به بیمه نمودن چاه های نفت و گاز و بررسی مبانی حقوقی بازتودیع مازاد بیمه تکافل از دیگر عناوین مقالات این نشریه است.
علاقه‌مندان برای تهیه این نشریه که به قیمت 10 هزار تومان عرضه شده است، می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت‌آباد- میدان شهید تهرانی مقدم- خیابان سرو غربی نرسیده به میدان قیصر امین‌پور (شهرداری سابق)، پلاک 43 مراجعه نمایند. همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس http://bookstore.irc.ac.ir/ امکان پذیر است.   


ارسال نظر

ارسال