رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور خبر داد:

صدور کارت بیمه ورزشی با اعتبار یکساله

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور گفت: تصمیم داریم تا در بازه زمانی 2 تا 3 ساله بحث بیمه ورزشی را به صورت پایلوت در استان‌ها اجرا کنیم در این راستا از سال آینده کارت بیمه ورزشی با اعتبار یکساله صادر می‌شود.

سه شنبه 29 دی 1394 ساعت 15:32

به گزارش بینا ، مجمع سالیانه هیات پزشکی ورزشی استان با حضور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور، مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاون ورزشی و اعضاء مجمع پیش از ظهر امروز در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین برگزار شد. 

 

صدور کارت بیمه ورزشی با اعتبار یکساله


غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور در این نشست اظهار کرد: عمده اهداف ما جلوگیری از تمرکز زدایی است که لازمه آن تقویت استان‌ها جهت پاسخگوی به مسائل پزشکی مصدومین است و تحقق این امر در گرو تامین تجهیزات و فضای فیزیکی لازم می‌باشد. اگر ورزشکاران برای هر موضوعی به تهران مراجعه کنند در این صورت علاوه بر ترافیک مراجعین با کاهش کیفیت خدمات ارائه شده مواجه می‌شویم. 

نوروزی خاطرنشان کرد: در این راستا فضای فیزیکی مناسبی در استان قزوین با تلاش همکاران و مساعدت فدراسیون برای خدمات دهی به ورزشکاران اختصاص یافت که امروز اقتتاح می‌شود. 

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور ادامه داد: اگر بتوانیم خدمات درمانی پزشکی را در مرکز استان به صورت جامع و کامل ارائه دهیم در این صورت ورزشکاران با سهولت می‌توانند در استان‌های خود برای رفع مشکلات اقدام کنند زیرا خدمات پزشکی ورزشی اختصاصی است و هر جا نمی‌توان به ورزشکاران مصدوم ارائه داد. 

وی تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش مسئولین فعالیت‌های خوبی در استان قزوین برای جامعه ورزشکاران استان انجام شده تا بتوانند از آن به شکل شایسته‌ای استفاده کنند. 

نوروزی عنوان کرد: هدف اصلی ما در کنار اهمیت دادن به مسئله کمیت، ارتقاء سطح کیفی خدمات پزشکی ورزشی و رضایت‌مندی مراجعه کنندگان به ویژه قهرمانان و ورزشکاران سطح ملی و مربیان آنها است. 
وی ادامه داد: به طور مثال تعداد کارت بیمه ورزشکاران را با سازوکار دقیق می‌توان افزایش داد اما اگر خدمات خوبی به ورزشکاران مصدوم ارائه نشود، مطلوب نیست. 

وی تاکید کرد: این خدمات فقط شامل ورزشکاران نیست بلکه مربیان و داروان و کلیه جامعه ورزشی استان می‌توانند از این خدمات به نحو احسن استفاده کنند. صدور کارت بیمه ورزشی با اعتبار یکسالهرئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور در خصوص مشکل بیمه ورزشی و مدت زمان آن اظهار کرد:

سال گذشته به دلیل اجرای طرح تحول سلامت که مبنای آن افزایش رضایت‌مندی مردم و کاهش هزینه درمانی مردم و تامین آن از سوی دولت بود لذا قیمت‌های مسائل جراحی و خدمات هتلینگ افزایش چشمگیری پیدا کرد و این مبلغ که سال گذشته بود پاسخگوی هزینه‌های مربوطه نبود و تصمیم گرفتیم مبلغ افزایش یابد. اما در سال جاری با بهبود شرایط و رسیدن به ثبات تصمیم گرفته شد تا هیچ گونه افزایشی از نظر قیمت نداشته باشیم. 

نوروزی عنوان کرد: بنا داریم تا در بازه زمانی 2 تا 3 سال بحث بیمه ورزشی را به صورت پایلوت در استان‌ها اجرا کنیم در این راستا سال آینده در 13 استان کارت بیمه ورزشی با اعتبار یکساله و 365 روزه صادر می‌شود. 

وی در پایان عنوان کرد: همه تلاش ما ارائه خدمات مطلوب به جامعه ورزشکاران کشور است در این راستا از همه پیشنهادات برای اصلاح امور و افزایش رضایتمندی ورزشکاران استقبال می‌کنیم. 

نظرات

محمدحسین اشوری زاده

3 سال و 7 ماه و 4 روز پیش

خوب است

پوپک شفیعی

2 سال و 3 ماه و 14 روز پیش

تشکر

امیر علی هوشیار

2 سال و 2 ماه و 13 روز پیش

بیمه ی یکساله .فدراسیون پزشکی ورزشی هندبال را درخواست مینمایم

سعید گلزاده

2 سال و 2 ماه و 7 روز پیش

فوتبال تیم جوشن ایثار آذربایجان شرقی تبریز

کیمیا بمپوری

2 سال و 1 ماه و 23 روز پیش

بیمه پزشکی واسه ورزش

محمد رضا مهدی پور

2 سال و 0 ماه و 2 روز پیش

بیمه ی ورزشی برای فوتسال

امیرمهدی کریمان

1 سال و 12 ماه و 2 روز پیش

عالی

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

کاهش ۲۰ هزار و ۹۴۷ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش ۲۰ هزار و ۹۴۷ واحدی معادل ۱.۷۰ درصد به یک میلیون و ۲۱۴ هزار و ۸۳۵ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۳۰۷ واحدی به ۱۷ هزار و ۸۹۴ واحد رسید.

 • 13

بازدید اعضای هیات مدیره بانک ملی از اداره کل مدیریت ریسک

اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران از اداره کل مدیریت ریسک بازدید و با همکاران این اداره کل دیدار و گفت و گو کردند.

 • 14

رشد ۱۴۲ درصدی گشایش اعتبارات اسنادی ریالی در بانک صنعت و معدن

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن اعلام کرد: میزان گشایش اعتبارات اسنادی ریالی در بانک صنعت و معدن در ۱۰ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۴۲ درصد افزایش داشته است.

 • 15

تجارت ۵۹ میلیارد دلاری ایران در ۱۰ ماهه امسال

رئیس کل گمرک ایران از تجارت ۵۹ میلیارد دلاری ایران در ۱۰ ماهه امسال خبر داد و گفت: سیر تجارت ایران در شرایط تحریم صعودی است.

 • 11

عملکرد نماگرهای پست‌بانک، بیانگر تضمین سودآوری آن در سال جاری است

مدیرعامل پست بانک گفت: عملکرد مناسب نماگرها نشان‌دهنده وضعیت مالی مطلوب و تضمین سودآوری بانک در سالجاری است که نتیجه اهتمام کارکنان و کارگزاران و استفاده بهینه از ظرفیت باجه‌های بانکی روستایی است.

 • 14

نرخ حق الوکاله بانک سپه برای سال ۱۴۰۰ سه درصد تعیین شد

با مصوبه هیئت عامل و هیئت مدیره نرخ حق‌الوکاله بکارگیری سپرده‌های سرمایه گذاری مدت‌دار بانک سپه در سال مالی ۱۴۰۰ سه درصد تعیین شد.

 • 13

بانک رفاه کارگران قدرت خرید بازنشستگان را افزایش می‌دهد

بانک رفاه کارگران در ایفای مسئولیت قانونی و حرفه‌ای خود از بهبود معیشت بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی در سراسر ایران حمایت می‌کند.

 • 32

فرایند استعلام و تایید دریافت چک توسط ذی نفع اعلام شد

فرایند استعلام و تایید دریافت چک توسط ذینفع بر اساس قانون جدید صدور چک، اعلام شد.

 • 27

افزایش ۱۲۸۶ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۱۲۸۶ واحدی معادل ۰.۱۰ درصد به یک میلیون و ۲۳۵ هزار و ۸۴۳ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۹۵ واحدی به ۱۸ هزار و ۲۰۲ واحد رسید.

 • 23

مشارکت بانک توسعه تعاون در نخستین جشنواره فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای

نخستین جلسه دبیرخانه اولین جشنواره فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای با موضوع تعاون و همدلی با همکاری بانک توسعه تعاون برگزار شد.

 • 23

افزایش ۵۴ درصدی پرداخت تسهیلات بانک صنعت و معدن

مدیرعامل بانک صنعت و معدن عنوان داشت: مجموع تسهیلات اعطایی بانک صنعت و معدن به واحدهای تولیدی در ۱۰ ماه نخست سال ۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به میزان ۵۴ درصد افزایش پیدا کرده است.

 • 22

پرداخت بیش از ۲۰ هزار و ۷۰۲ میلیاردریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج جوانان، بانک رفاه کارگران تا پایان آذر ماه سال جاری بیش از ۲۰ هزار و ۷۰۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.

 • 20

نرخ حق‌الوکاله بانک توسعه صادرات ایران اعلام شد

هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران نرخ حق الوکاله به کارگیری سپرده های سرمایه گذاری برای سال مالی ۱۳۹۹ را معادل ۲.۵ درصد مصوب کرد.

 • 20

مهمترین عامل نوسان نرخ ارز، انتظارات بازار است

کارشناس ارشد پولی و بانکی می‌گوید به صورت بنیادی تغییر خاصی در بازار ارز به وجود نیامده و مهم ترین عامل نوسان نرخ ارز تنها به دلیل انتظارات بازار است و اتفاق خاصی در عرضه و تقاضا به وجود نیامده است.

 • 21

تثبیت اشتغال ۹۱ هزار نفر با تسهیلات بانک تجارت

بانک تجارت تا پایان دی‌ماه امسال، با اعطای ۴۱ هزارو۲۷۱ فقره تسهیلات جمعا به‌مبلغ بیش از ۲۰ میلیارد ریال به صاحبان کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از شیوع کرونا اشتغال ۹۱ هزار و ۹۱۲ نفر را تثبیت کرد.

 • 18

تأمین سرمایه در گردش طرح‌های توسعه‌ای خراسان جنوبی

رئیس هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون از تأمین سرمایه در گردش پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای خراسان جنوبی توسط این بانک خبر داد.

 • 31

پرداخت بالغ بر ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون

معاون امور استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون، گفت: بانک در ۹ ماهه نخست سال بیش از ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.

 • 25

ادامه روند صعودی شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۲۰۰

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۱۲۵۷۲ واحدی معادل ۱.۰۳ درصد به یک میلیون و ۲۳۴ هزار و ۶۴۳ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۱۴۹ واحدی به ۱۸ هزار و ۲۹۷ واحد رسید.

 • 29

همه برای تعادل بازار ارز در چارچوب سیاست‌های بانک مرکزی کمک کنند

رییس جمهور گفت: همه باید کمک کنند که بازارهای حساس نظیر ارز در چارچوب سیاست‌هایی که بانک مرکزی اعمال می‌کند، مدیریت و به تعادل برسد.

 • 28

بانک سپه از تمام ظرفیت‌هایش در اجرای پروژه بید بلند استفاده کرد

مدیرعامل بانک سپه در آیین بهره‌برداری از پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس گفت: این بانک برای عملیاتی کردن پروژه پالایش گاز بیدبلند و رفع مشکلات مربوط به حوزه ارتباطات بین‌المللی از تمام ظرفیت‌هایش استفاده کرد.

 • 25