صدور فراخوان عمومی برای انتخاب مدیرعامل «بیمه ملت»

پیرو بخشنامه سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، انتخاب مدیرعامل شرکت «بیمه ملت» از طریق فراخوان عمومی انجام خواهد شد.
  • سه شنبه 20 شهریور 1397 ساعت 13:20

اخبار => اخبار بیمه‌

صدور فراخوان عمومی برای انتخاب مدیرعامل «بیمه ملت»

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" 

از ایسنا، روزبه کردونی مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: براساس بخشنامه شماره ۹۳۹۶۵ مورخ ۱۵ مرداد سال جاری، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  تاکید شده است در راستای ساماندهی مساله خطیر عزل و نصب ها، پایبندی به اصول تخصص گرایی و ضوابط شایسته سالاری و نظر به حساسیت و مطالبه قاطبه جامعه به منظور فراهم سازی فرصتهای برابر برای همه واجدین شرایط، انتخاب اعضای هیات مدیره‌ها و نیز مدیران عامل شرکت‌ها و هلدینگ‌های تابعه و شرکتهای رده اول که مستقیماً به هلدینگ‌ها متصل هستند، صرفاً از طریق «فراخوان عمومی» و بررسی رزومه نخبگان صورت خواهد گرفت.

وی گفت: طبق بخشنامه مذکور، آگهی انتخاب مدیرعامل شرکت بیمه ملت در رسانه‌های عمومی منتشر و در آن تاکید شده است تمامی افرادی که تمایل به تصدی سمت مدیرعاملی شرکت بیمه ملت را دارند و واجد شرایط آیین نامه ۹۰ شورای عالی بیمه هستند، رزومه کاری خود را ظرف یک هفته از تاریخ این آگهی به آدرس resume@cvpf.ir ارسال کنند.

کردونی افزود: لازم است تمامی افراد داوطلب موارد قانونی درخصوص رعایت ماده ۲۴۱ قانون تجارت در خصوص مدیران و مزایای تصدی سمت را در ارسال درخواست لحاظ کنند. گفتنی است، پیش از این علیرضا ابراهیم پور مدیرعامل بیمه ملت بود که در تاریخ دهم تیرماه به عنوان مدیرعامل هلدینگ مالی ملت منصوب شد و از شرکت بیمه ملت جدا شد.


ارسال نظر

ارسال