سالانه ۷۰۰ میلیارد تومان برای درمان مازندرانی‌ها هزینه می‌شود

سالانه ۷۰۰ میلیارد تومان برای درمان مازندرانی‌ها هزینه می‌شود

مازندران- دکتر رسول ظفرمند گفت: سالانه حدود ۷۰۰ میلیارد تومان برای درمان مازندرانی‌ها هزینه می‌ شود.

پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 3:5

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از قدس آنلاین 

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، رسول ظفرمند مدیرکل بیمه‌ سلامت مازندران (بعدازظهر سه شنبه) در شورای اطلاع رسانی این اداره کل در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی اظهار کرد: سالانه حدود ۷۰۰ میلیارد تومان برای درمان جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت در مازندران هزینه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سالانه حدود ۷ و نیم میلیون بار مراجعه در مؤسسات طرف قرارداد با اداره کل بیمه سلامت مازندران صورت می‌ پذیرد، اضافه کرد: به ازای هر بار مراجعه قریب به یک ‌میلیون ریال هزینه توسط بیمه‌ سلامت پرداخت می‌ شود.

مدیرکل بیمه‌ سلامت مازندران با اعلام اینکه یک‌ میلیون و ۵۰۰ هزارنفر در مازندران تحت پوشش بیمه‌ سلامت هستند، یادآور شد: به ازای مراجعه‌ هر روستایی به مراکز درمانی سطح یک حدود ۱۲۸ هزار تومان توسط دولت پرداخت می‌شود که این موضوع در سال‌های قبل از انقلاب وجود نداشت.

ظفرمند ادامه داد: تمام ۲ هزار و ۳۰۰ موسسه‌ ارائه‌ دهنده‌ خدمات پزشکی با این اداره کل قرارداد دارند و این امر موجب شده سطح دسترسی بیمه شدگان به خدمات بسیار آسان باشد.

وی پیروزی انقلاب اسلامی را مبدأ تحول در حوزه‌ سلامت دانست و گفت: یکی از اقدامات مهم و چشمگیر این سازمان، تحت پوشش قرار دادن تمامی جمعیت فاقد بیمه‌ کشور زیر چتر حمایتی سازمان است که در نوع خود حرکتی جهادی و بی‌بدیل است.

مدیرکل بیمه‌ سلامت مازندران با اشاره به اینکه اداره کل بیمه سلامت مازندران با ۸۰ دفتر پیشخوان در سراسر استان قرارداد منعقد کرد، افزود: هدف از انعقاد این قراردادها دسترسی آسان مردم به خدمات بیمه‌ سلامت بوده است.

ظفرمند بیان داشت: یکی دیگر از اقدامات و فعالیت‌های در حال اجرای سازمان بیمه سلامت که در راستای رفاه حال بیمه ‌شدگان می‌باشد بحث نسخه ‌نویسی الکترونیک و استحقاق سنجی است و در این راستا آرام‌آرام به سمت حذف دفترچه‌های کاغذی گام برمی ‌داریم.

مدیرکل بیمه‌ سلامت مازندران اظهار داشت: با اجرای این طرح ازاین ‌پس هر کد ملی به ‌منزله‌ یک دفترچه درمانی است تا با منطقی و شفاف ‌سازی اطلاعات بیمه ‌شدگان، خدمات مطلوب ‌تری را به مردم ارائه کنیم.

ظفرمند با اشاره به اینکه در بین ۵ صندوق بیمه‌ سلامت همپوشانی‌ها را حذف کردیم، خاطرنشان کرد: به همراه سایر سازمان‌های بیمه ‌گر با اجرای طرح استحقاق سنجی در صدد رفع هم‌پوشانی‌ها هستیم.

انتهای پیام /

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

 • 16

اقتصاد امنیت در فضای مجازی

سید مهدی خرازی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف ...

 • 15

رحمانی: مدیریت مواد اولیه، نقدینگی و بازار سه نیاز تولید است

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت تامین مواد اولیه، نقدینگی و بازار را از الزام های تولید برشمرد و گفت: باید مواد اولیه را از داخل یا خارج تامین کنیم و در حوزه نقدینگی به مشارکت و همکاری هر چه بیشتر نظام بانکی نیاز داریم.

 • 4

۷۰ درصد از جمعیت خراسان‌شمالی زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند

بجنورد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی گفت: ۷۰ درصد از جمعیت این استان زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند و این سازمان همکاری و تعامل نزدیکی با دانشگاه علوم پزشکی دارد.

 • 3

تامین نیاز بخش تولید با کمک صادرات غیرنفتی و توافق های تجاری

تهران- ایرنا- رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ابراز امیدواری کرد با گسترش صادرات غیرنفتی و اجرای توافق ها با کشورهای همسایه و شرکای تجاری، نیاز واحدهای تولیدی کشور به نحو مطلوب تامین شود.

 • 15

رشد اندک قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزاد

تهران- ایرنا- بهای انواع ارز و مسکوکات در بازار تهران امروز (سه شنبه) اندکی بالا رفت؛ به طوری که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و 865 هزار تومان فروش رفت.

 • 26

مشتریان فاقد کد شهاب سریعتر به شعب بانک مراجعه کنند

تهران- ایرنا- حساب بانکی مشتریانی که اطلاعات هویتی آنها ناقص و کد شهاب برای آنها صادر نشده با پایان مهلت تعیین شده توسط بانک مرکزی مسدود و ارایه خدمات برایشان متوقف می شود؛ این دسته از مشتریان برای رفع نواقص هویتی، سریعتر به به شعب بانک محل افتتاح حساب مراجه کنند.

 • 19

گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلا و ارز پایتخت؛ حرکت غیرمنتظره بازار

اقتصادنیوز: امروز سه‌شنبه 3 اردیبهشت بازار طلا و ارز پایتخت برخلاف انتظارات افزایشی ناشی از سیگنال اخبار مربوط به عدم تمدید معافیت‌ از تحریم نفت ایران، وارد مدار نزولی شد. عصر امروز سکه طرح در نیمه پایین کانال 4.8 میلیون تومان قرار گرفت و مثقال طلای آبشده به زیر مرز 1.9 و نیمه بالای کانال 1.8 میلیو ...

 • 13

شاخص فرابورس صدرنشین شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت فرابورس ایران گفت: آمارهای منتشر شده از فدراسیون بورس جهانی، از صدرنشینی شاخص فرابورس نسبت به شاخص دیگر بورس ها حکایت دارد.

 • 14

شاخص فرابورس صدرنشین شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت فرابورس ایران گفت: آمارهای منتشر شده از فدراسیون بورس جهانی، از صدرنشینی شاخص فرابورس نسبت به شاخص دیگر بورس ها حکایت دارد.

 • 12

بانک توسعه تعاون عهده‌دار عاملیت انتشار اسناد خزانه اسلامی می‌شود

مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون از پذیرش عاملیت این بانک در انتشار اسناد خزانه اسلامی خبر داد.

 • 13

قیمت طلا، سکه و ارز در روز سه‌شنبه

جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در روز سه‌شنبه سوم اردیبهشت ماه را در این خبر بخوانید.

 • 9

بررسی راهکارهای توسعه همکاری‌های شرکت ارتباطات زیرساخت و پست بانک

به منظور توسعه همکاری های فی مابین پست بانک ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای فعالیت های این بانک به عنوان بانک تخصصی حوزه ict جلسه مشترک هیئت مدیره در پست بانک ایران تشکیل شد.

 • 15

حساب های فاقد کد شهاب مسدود می شود

براساس بخشنامه اعلامی بانک مرکزی به بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری تمامی خدمات بانکی به سپرده گذاران منوط به دریافت کد شهاب است و حساب‌های دارای نقص اطلاعات هویتی و فاقد کد شهاب مسدود خواهند شد.

 • 24

نوآوری و اصلاح مدل کسب‌ و کار در بانک توسعه تعاون

عضو هیات‌ مدیره بانک توسعه تعاون توجه به نوآوری و اصلاح مدل کسب‌ و کار را از جمله برنامه‌های بانک در سال ۹۸ اعلام کرد.

 • 14

عرضه ارز حاصل از صادرات غیرنفتی در سامانه نیما افزایش یافت + جدول

میزان فروش ارز در سامانه نیما بعد از تعیین مشوق برای صادرکنندگان، افزایش قابل توجهی داشته است.

 • 10

صادرات 9.2 میلیارد دلاری بخش معدن در سال 97

تهران- ایرنا- سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: بیش از 9 میلیارد و 226 میلیون دلار محصولات معدنی و صنایع معدنی در سال 97 صادر شد که زنجیره فولاد با 4.1 میلیارد دلار صادرات در رتبه نخست زنجیره معدن قرار دارد.

 • 16

بانک بارکلیز انگلیس درباره افزایش بهای نفت هشدار داد

لندن – ایرنا – بانک بارکلیز انگلیس اعلام کرد که تصمیم واشنگتن برای تمدید نشدن معافیت برای خریداران نفت ایران، بهای نفت خام در بازار جهانی را به‌ طور چشمگیری در کوتاه‌ مدت تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 • 20

افزایش قیمت جهانی نفت متاثر از تمدید نشدن معافیت های آمریکا

تهران - ایرنا - نشریه اقتصاد بین الملل فوربز نوشت: تصمیم آمریکا برای پایان معافیت نفتی ایران، افزایش بیشتر بهای جهانی نفت را در پی خواهد داشت.

 • 18

سیستم نظارتی بانک ملی ایران به بالاترین میزان کارایی رسیده است

مدیر عامل بانک ملی ایران،در بیستمین همایش و کارگاه آموزشی سراسری بازرسان و حسابرسان این بانک،گفت: سیستم نظارتی بانک ملی ایران به بالاترین میزان کارایی رسیده است.

 • 20