در پی وقوع حادثه آتش سوزی در ریسندگی تابناز اصفهان؛

رسیدگی خسارت بیش از 37 میلیارد ریال توسط بیمه سرمد

رسیدگی خسارت بیش از 37 میلیارد ریال توسط بیمه سرمد

بینا: شرکت بیمه سرمد به شرکت تعاونی ریسندگی تابناز اصفهان، بیش از 3/22 میلیارد ریال خسارت آتش سوزی پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، روز سه شنبه 2264/2/22 در محل ستاد مرکزی بیمه سرمد مراسمی با حضور مدیر عامل، قائم مقام و مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بیمه سرمد و رییس هیات مدیره شرکت تعاونی ریسندگی تابناز اصفهان به منظور پرداخت چک خسارت به شرکت زیان دیده برگزار شد.

در این مراسم مهندس نواب فرد، رییس هیات مدیره این تعاونی با اظهار رضایت از پرداخت خسارت در فاصله 20 روزه توسط بیمه سرمد، گفت: از انتخاب شرکت بیمه سرمد به عنوان شرکت بیمه گر خود رضایت کامل داریم و از این پس در کلیه امور بیمه ای خود از خدمات این شرکت بهره خواهیم برد، همچنین این شرکت را به دلیل تمایز در ارائه خدمات، به هم صنفان خود معرفی خواهیم نمود.

وی ارائه مشاوره بیمه ای توسط کارشناسان این شرکت و هشدار جهت رعایت توصیه ها و نکات ایمنی را بسیار حائز اهمیت عنوان کرد و افزود: علاوه بر مشاوره بیمه ای که این شرکت به تعاونی ریسندگی تابناز اصفهان ارائه نموده بود، سرعت عمل و پیگیری های بعد از وقوع حادثه در جهت ارزیابی و پرداخت به موقع خسارت، روحیه از دست رفته را به ما بازگرداند و به ما انرژی دوباره بخشید.

علیرضا هادی مدیر عامل بیمه سرمد در این نشست اظهار داشت: هر چند بیمه سرمد دارای «رتبه توانگری یک» به موجب شاخص های بیمه مرکزی ج.ا.ا می باشد، ولی توانگری یک شرکت بیمه با دقت و سرعت رسیدگی و پرداخت خسارت محک می خورد.

وی همچنین با تاکید بر اهمیت بازدیدهای به موقع از محل مراکز تولیدی و صنعتی در طی مدت بیمه نامه و هشدار برای رعایت توصیه های ایمنی توسط شرکت بیمه گر، تصریح کرد: این اقدامات نه تنها ریسک مورد بیمه را برای شرکت بیمه گر کاهش خواهد داد، بلکه در جهت منافع بیمه گذار نیز عمل خواهد نمود، چرا که وقوع خسارت به تعطیلی کارخانه ها و مراکز صنعتی و تولیدی انجامیده و باعث خواهد شد که آنها نتوانند به تعهدات خود در قبال مشتریانشان عمل نمایند که این نیز خسارات قابل توجهی برای آنها در پی خواهد داشت.در پایان این دیدار، مدیر عامل بیمه سرمد چک خسارت به مبلغ 3/22 میلیارد ریالی را به مهندس نواب فرد رییس هیات مدیره شرکت تعاونی ریسندگی تابناز اصفهان تقدیم نمود.

به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، مبلغ 15 میلیارد ریال خسارت نیز در جهت حفظ حقوق مرتهن در وجه بانک سپه بابت این حادثه کارسازی خواهد شد.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

قیمت سکه، طلا و ارز در روز سه‌شنبه

قیمت دلار در حالی امروز در بانک و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی کاهش یافت و به زیر ۱۲ هزار تومان رسید که قیمت‌ طلا، سکه و ارز هم مثل روز گذشته روند کاهشی طی کرد.

 • 3

افتتاح هفتمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در شیراز

هفتمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران با حضور مدیر عامل کارگزاری، عضو هیات مدیره و معاون توسعه و عملیات، جمعی از مدیران بیمه ایران استان فارس و رئیس انجمن صنفی استان، افتتاح شد.

 • 3

عضویت درطرح خریدآنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد

تولیدکنندگان بزرگ و فروشگاه‌های آنلاین معتبر با عضویت در طرح خلاقانه‌ی «خرید آنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد» می‌توانند تولیدات و محصولات خود را با تضمین و بدون ریسک به فروش برسانند.

 • 4

رونق تولید داخلی از مسیر ارزش آفرینی و تولید ثروت

مدیرعامل گروه اقتصادی کرمان خودرو با اشاره به ظرفیت های قابل توجه بازار سرمایه از برنامه ریزی برای بهره گیری از پتانسیل این بازار در راستای ایجاد ارزش و تولید ثروت خبرداد.

 • 1

سقوط آزاد ارزش پول انگلیس

پوند انگلیس از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۹ درصد ارزش خود را از دست داده است.

 • 2

اردوغان: کاهش جدی نرخ بهره در راه است

رئیس جمهور ترکیه از کاهش گسترده نرخ بهره در این کشور خبر داد.

 • 2

چرا برخی داروهای وارداتی به چرخه توزیع وارد نشدند؟

به دنبال طرح مباحثی مبنی بر سودجویی در حوزه ارز دارو و عدم ورود برخی داروهای وارداتی به چرخه توزیع علی‌رغم دریافت ارز دولتی، نایب‌رییس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی، تاکید کرد: اگر شرکتی که ارز گرفته بخشی از کالاهایش را وارد چرخه توزیع نکرده است، به این دلیل است که کالایش یا هنوز در پروسه وار ...

 • 3

دومین عرضه بلوکی سهام دولت هم خریدار نداشت

مدیر کل دفتر بازاریابی و واگذاری بنگاه‌های سازمان‌های خصوصی سازی اعلام کرد: عرضه بلوکی ۲۰ درصد سهام پالایشگاه نفت شیراز به عنوان دومین عرضه بلوکی شرکت‌های دولتی، مشتری پیدا نکرد.

 • 4

موانع داخلی در بازرگانی خارجی

امیر علیزاده/ کانون بانک‌های ایرانی در اروپا - فرانکفورت ...

 • 4

خط قرمز ریالی بانک مرکزی

دنیای اقتصاد : ...

 • 8

نفت ۶۷ دلاری شد

قیمت نفت در بازارهای جهانی با ۳۱ سنت افزایش به ۶۷.۰۳ دلار در هر بشکه رسید.

 • 3

راه اندازی دفتر نوآوری و ارتباط با جامعه صنعت در پژوهشکده بیمه

رئیس پژوهشکده صنعت بیمه از راه اندازی دفتر نوآوری و ارتباط با جامعه صنعت در پژوهشکده بیمه خبر داد و گفت: رئیس کل بیمه مرکزی دستور داده تا رابطه پژوهشی این نهاد با صنعت بیمه برقرار شود.

 • 22

گسترش ارتباط پژوهشکده بیمه با جامعه و صنعت

رییس پژوهشکده بیمه از راه‌اندازی دفتر نوآوری و ارتباط با جامعه و صنعت برای گسترش گسترش ارتباط با جامعه و صنعت خبر داد.

 • 17

افزایش سرمایه بانک‌ها شتاب‌دهنده رونق تولید است

رییس هیات مدیره بانک دی در بازدید از هلدینگ توربو کمپرسور نفت (OTC) بر تامین مالی هدفمند و اعطای تسهیلات بانکی مناسب به پروژه‌های کلان ملی و صنایع اشتغال‌زا تاکید کرد.

 • 15

عملکرد بانک صادرات زمینه را برای تحقق جهش بزرگ آماده‌تر کرد

نایب رییس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به عملکرد مثبت بانک صادرات اشاره کرد و گفت: عملکرد مالی این بانک با ارتقای قابل توجهی مواجه شده و زمینه را برای تحقق جهش بزرگ آماده‌تر کرده است.

 • 12

وزیر جهاد کشاورزی در حضور رییس جمهور از بانک کشاورزی قدردانی کرد

وزیر جهاد کشاورزی از بانک کشاورزی به دلیل پرداخت تسهیلات برای توسعه سرمایه گذاری و رونق تولید در استان خراسان شمالی قدردانی کرد.

 • 13