رسیدگی الکترونیکی به اسناد در بیمارستان‌های زنجان

رسیدگی الکترونیکی به اسناد در بیمارستان‌های زنجان

زنجان-مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: رسیدگی الکترونیکی به اسناد در بیمارستان‌های دولتی دانشگاهی از پروژه‌های تعریف شده برای بیمه سلامت است و در ۱۰ بیمارستان استان زنجان انجام می شود.

دوشنبه 7 مرداد 1398 ساعت 12:33

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مهر 

به گزارش خبرنگار مهر، خدیجه ابراهیم خانی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل بیمه سلامت استان زنجان، افزود: در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر اولویت اصلی بر پیشگیری است و در این راستا بیمه سلامت استان اقدامات خوبی در دست اقدام دارد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر مکمل‌های غذایی آزاد برای کودکان زیر ۲ سال و مادران بارداری که پرونده سلامت تشکیل داده‌اند به صورت رایگان ارائه می‌شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: یکی دیگر از مشکلات حوزه درمان تجویز و انجام جراحی‌های غیرضروری و بی‌مورد است.

ابراهیم خانی نظارت مستقیم بیمه برای جلوگیری از جراحی‌های غیرضروری را از برنامه‌های بیمه سلامت اعلام کرد و گفت: بیمه سلامت این کار را به جد دنبال می‌کند.

وی ابراز کرد: در وضعیت اقتصادی فعلی، تورم در حوزه سلامت حداقل ۲ برابر بیشتر از سطح عمومی است و یکی از راه‌های مقابله با آن استفاده از خطوط راهنما و راهنماهای بالینی است که در صرفه‌جویی هزینه‌های وارده بر مردم و حوزه سلامت موثر است.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: بیمه سلامت در راستای حمایت از مادران باردار در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر در سال ۹۷ سونوگرافی سطح یک را تحت پوشش قرار داده و خدمات به صورت رایگان است.

ابراهیم خانی افزود: تفاهم‌نامه بیمه سلامت استان زنجان با کمیته امداد در زمینه ارائه دفترچه درمانی برای مددجویان این نهاد در دست اجرا است و مهلت ارائه این دفترچه‌ها به مددجویان کمیته امداد تا پایان اردیبهشت ماه بود که این زمان تا پایان خرداد ماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه تاکنون از ۸ هزار مددجوی کمیته امداد که کارت درمانی داشتند سه هزار و ۵۰۰ نفر دفترچه درمانی بیمه سلامت دریافت کردند، تصریح کرد: بیش از ۵۰ درصد مددجویان دارای کارت درمانی کمیته امداد برای دریافت دفترچه درمانی بیمه سلامت مراجعه نکرده‌اند.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان به وضعیت اجرایی شدن ۴ پروژه بیمه سلامت در استان اشاره کرد و یادآور شد: نسخه‌نویسی الکترونیکی یکی از این پروژه‌ها بود که در تمامی شهرستان‌ها با استقبال خوب مطب‌ها و داروخانه‌ها مواجه شده است.

ابراهیم خانی افزود: رسیدگی الکترونیکی به اسناد در بیمارستان‌های دولتی دانشگاهی از پروژه‌های تعریف شده برای بیمه سلامت است و در ۱۰ بیمارستان پذیرش و رسیدگی به پرونده‌ها به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

کد خبر 4678932

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

طرح فروش اقساطی سهام در بازار سرمایه

مدیرعامل بورس تهران با بیان اینکه بازار سرمایه تنش‌ها را پشت سر گذاشت، درباره فروش اقساطی برخی از سهام در بازار سرمایه گفت: این برنامه برای فروش دارایی‌های دولت مطرح شده است.

 • 22

ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستانها، مراکز درمانی و پایگاههای اورژانس

بانک رفاه به منزله بانک سلامت محور، در ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستان ها، مراکز درمانی و پایگاه های اورژانس، در حیطه مسئولیت های اجتماعی، نقش بسزایی داشته است.

 • 24

ارکان برنامه راهبردی و مدل کسب و کار اگزیم بانک دیجیتال

بانک توسعه صادرات ایران استراتژی های متناسب با اهداف اگزیم بانک دیجیتال را در قالب برنامه توسعه بانکداری دیجیتال با رویکرد نوآوری باز و با همکاری شرکت های دانش بنیان را دردست اجرا دارد.

 • 25

۹۰ میلیارد دلار اندازه بازار اسباب‌بازی جهان

پژوهش‌های متعدد شاخص‌های مختلفی را برای انتخاب یک اسباب‌بازی خوب بیان کرده‌اند که در این گزارش به چند شاخص برای انتخاب اسباب‌بازی اشاره می‌شود.

 • 34

دعوت به شرکت در مراسم تشییع سردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در بانک سپه و بانک‌های ادغامی را به شرکت پرشور در مراسم تشییع و وداع با سردار محبوب اسلام دعوت کرد.

 • 12

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد جهت تسهیل استفاده از رمز دوم پویا، امکان دریافت این رمز از طریق پیامک را برای کاربران بانکی فراهم کرده است.

 • 14

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد از سه‌شنبه این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی‌ در زمان خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.

 • 51

انتصاب اعضای هیات عامل بانک صنعت ومعدن درراستای اجرا حاکمیت شرکتی

دو تن از اعضای هیات عامل بانک صنعت و معدن در راستای اجرای حاکمیت شرکتی با احکامی از سوی مدیرعامل این بانک منصوب شدند.

 • 52

اعلام اسامی شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران در روز دوشنبه ۱۶

شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران، در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.

 • 96

قیمت سکه طرح جدید ۱۵ دی ۹۸ به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.

 • 19

دعوت چقازردی به شرکت همکاران درمراسم تشییع ووداع باسردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در این بانک و بانکهای ادغامی را به حضور پر شور در مراسم تشییع و وداع با پیکر سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر هم رزمان آن شهید دعوت کرد.

 • 13

حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه در منزل شهید زمانی نیا

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه با حضور در منزل پاسدار شهید مدافع حرم وحید زمانی نیا، همراه و همرزم سردار  شهید قاسم سلیمانی، شهادت وی را  به خانواده اش تبریک و تسلیت گفتند.

 • 13

تقاضای القایی منجر به چالش‌اقتصادی در نظام‌ بیمه ای می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: پدیده تقاضای القایی یکی از چالش‌های نظام سلامت همه کشورها است که باعث افزایش سهم مردم از هزینه‌های سلامت می‌شود.

 • 41

حقوقی‌های بورس ۴ هزار میلیارد تومان از سهام حقیقی‌ها را خریدند

مدیر نظارت بر بورس‌ها و بازارهای سازمان بورس، از خرید ۴هزارمیلیارد تومان سهام متعلق به سهامداران حقیقی از سوی شرکت‌های حقوقی خبر داد و گفت:صندوق‌های«تثبیت بازار»و«توسعه بازار» پای کار آمدند.

 • 44

هموارسازی محیط کسب و کار با تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران

تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران فرصتی ارزشمند برای اشخاص حقیقی و حقوقی است تا سرمایه مورد نیاز خود را جهت توسعه و رونق کسب و کار و تجارت شان تامین کنند.

 • 50

رونمایی از نمایشگر قدرتمند بازی‌های ویدئویی

یک شرکت تجاری از عرضه نمایشگری جدید و قدرتمند برای اجرای بازی‌های ویدئویی با نرخ تازه سازی صفحه ۲۴۰ هرتز خبر داده است.

 • 14

افزایش پوشش بیمه‌ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود

مشاور سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در شرایط اقتصادی موجود، افزایش پوشش بیمه ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود.

 • 45

کاهش حقوق تیم کوک به علت ضعف عملکرد اپل

حقوق دریافتی تیم کوک مدیرعامل اپل در سال جاری میلادی در مقایسه با سال ۲۰۱۸ کاهش می‌یابد و علت این امر کاهش درآمد اپل است.

 • 15

کارت هایتان را به راحتی در اپلیکیشن ۶۰ اضافه کنید

مشتریان بانک ملی ایران می توانند به راحتی کارت های بانکی خود را در سامانه رمز یکبار مصرف حذف یا اضافه کنند.

 • 40

قیمت دلار کاهش یافت/نرخ به ۱۳۳۳۰ تومان رسید

قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در صرافی‌های بانکی با ۵۰ تومان کاهش نسبت به دیروز به ۱۳۳۳۰ تومان رسید.

 • 38