رسیدگی الکترونیکی به اسناد در بیمارستان‌های زنجان

رسیدگی الکترونیکی به اسناد در بیمارستان‌های زنجان

زنجان-مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: رسیدگی الکترونیکی به اسناد در بیمارستان‌های دولتی دانشگاهی از پروژه‌های تعریف شده برای بیمه سلامت است و در ۱۰ بیمارستان استان زنجان انجام می شود.

دوشنبه 7 مرداد 1398 ساعت 12:33

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مهر 

به گزارش خبرنگار مهر، خدیجه ابراهیم خانی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل بیمه سلامت استان زنجان، افزود: در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر اولویت اصلی بر پیشگیری است و در این راستا بیمه سلامت استان اقدامات خوبی در دست اقدام دارد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر مکمل‌های غذایی آزاد برای کودکان زیر ۲ سال و مادران بارداری که پرونده سلامت تشکیل داده‌اند به صورت رایگان ارائه می‌شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: یکی دیگر از مشکلات حوزه درمان تجویز و انجام جراحی‌های غیرضروری و بی‌مورد است.

ابراهیم خانی نظارت مستقیم بیمه برای جلوگیری از جراحی‌های غیرضروری را از برنامه‌های بیمه سلامت اعلام کرد و گفت: بیمه سلامت این کار را به جد دنبال می‌کند.

وی ابراز کرد: در وضعیت اقتصادی فعلی، تورم در حوزه سلامت حداقل ۲ برابر بیشتر از سطح عمومی است و یکی از راه‌های مقابله با آن استفاده از خطوط راهنما و راهنماهای بالینی است که در صرفه‌جویی هزینه‌های وارده بر مردم و حوزه سلامت موثر است.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: بیمه سلامت در راستای حمایت از مادران باردار در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر در سال ۹۷ سونوگرافی سطح یک را تحت پوشش قرار داده و خدمات به صورت رایگان است.

ابراهیم خانی افزود: تفاهم‌نامه بیمه سلامت استان زنجان با کمیته امداد در زمینه ارائه دفترچه درمانی برای مددجویان این نهاد در دست اجرا است و مهلت ارائه این دفترچه‌ها به مددجویان کمیته امداد تا پایان اردیبهشت ماه بود که این زمان تا پایان خرداد ماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه تاکنون از ۸ هزار مددجوی کمیته امداد که کارت درمانی داشتند سه هزار و ۵۰۰ نفر دفترچه درمانی بیمه سلامت دریافت کردند، تصریح کرد: بیش از ۵۰ درصد مددجویان دارای کارت درمانی کمیته امداد برای دریافت دفترچه درمانی بیمه سلامت مراجعه نکرده‌اند.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان به وضعیت اجرایی شدن ۴ پروژه بیمه سلامت در استان اشاره کرد و یادآور شد: نسخه‌نویسی الکترونیکی یکی از این پروژه‌ها بود که در تمامی شهرستان‌ها با استقبال خوب مطب‌ها و داروخانه‌ها مواجه شده است.

ابراهیم خانی افزود: رسیدگی الکترونیکی به اسناد در بیمارستان‌های دولتی دانشگاهی از پروژه‌های تعریف شده برای بیمه سلامت است و در ۱۰ بیمارستان پذیرش و رسیدگی به پرونده‌ها به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

کد خبر 4678932

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

اخطار چین به آمریکا:جنگ تجاری را متوقف کن یا با پی آمدها روبرو شو

دولت چین روز شنبه ضمن ابراز مخالفت شدید با تصمیم واشنگتن برای تحمیل تعرفه های اضافی بر ۵۵۰ میلیارد دلار کالای وارداتی از چین، نسبت به پی آمدهای این اقدام به آمریکا هشدار داد.

 • 3

چه تعداد کارت بانکی بدون استفاده دست مردم است؟

شمار کارت‌های بانکی در تیرماه به بیش از ۳۴۱ میلیون و سه هزار کارت رسیده که تنها ۱۰۱ میلیون و ۲۵۳ هزار کارت دارای تراکنش بوده که نشان می‌دهد بیشتر کارت‌های صادره (معادل ۲۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار کارت) فاقد تراکنش و بدون استفاده مانده‌اند.

 • 6

گجت‌های پوشیدنی در صدر

حمید رفیعیان/ فعال استارت‌آپی ...

 • 4

گجت‌های پوشیدنی در صدر

حمید رفیعیان/ فعال استارت‌آپی ...

 • 4

صعود یک‌دست بازار سهام

دنیای اقتصاد : ...

 • 3

دژپسند: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم

وزیر اقتصاد گفت: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم در حالیکه در همه برنامه‌ها به این مهم توجه شده است.

 • 6

دیپلماسی کیمچی یا اسپاگتی ایتالیایی/ تسلط کدام کشور در بشقاب غذایی جهان بیشتر است؟

آمریکا بزرگترین وارد کننده سیستم و مواد غذایی در جهان محسوب می‌شود و ایتالیا بزرگترین صادر کننده فرمول و مواد غذایی خوراکی در جهان است.

 • 6

حمایت باهنر از رئیس بازداشتی خصوصی سازی

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه فردی که می خواهد شرکت های دولتی را وگذار کند باید هم دست پاک باشد و هم اختیارات داشته باشد، گفت: پوری حسینی فرد عاقل و فهمیده ای است.

 • 7

افزایش سقف انتقال وجه درگاه‌های غیرحضوری

بانک سپه سقف برداشت از حساب برای انتقال وجه و خرید از طریق درگاه‌های غیرحضوری را افزایش داد.

 • 5

افزایش سقف انتقال وجه درگاه‌های غیرحضوری

بانک سپه سقف برداشت از حساب برای انتقال وجه و خرید از طریق درگاه‌های غیرحضوری را افزایش داد.

 • 7

نماهنگ| اسیر نفتی

مروری بر بیانات ۲۰ سال گذشته رهبر انقلاب درباره متکی نبودن اقتصاد کشور به نفت که ایشان معتقدند ایران باید به روزی برسد که بتواند برای نفت خود در بازار خودش تصمیم بگیرد.

 • 131

مهلت زمان استفاده اجباری از رمز یکبار مصرف تا پایان مهر تمدید شد

مهلت زمان اجباری شدن استفاده از رمز پویا در تمامی تراکنش های مبتنی بر کارت در بانک ملت تا پایان مهر ماه سال جاری تمدید شد.

 • 7

گرامیداشت روز پزشک در بانک ملی ایران

به مناسبت روز پزشک، مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی و رئیس و مسئولان اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران با حضور در بیمارستان بانک، از تلاش های تیم پزشکی بیمارستان بانک تقدیرکردند.

 • 7

قیمت سکه، طلا و ارز در روز شنبه

درحالی که قیمت طلا در بازار جهانی به مسیر رو به رشد خود ادامه می‌دهد، بازار طلا در ایران خلاف روند بازار جهانی پیش می‌رود و قیمت‌های در نخستین روز هفته‌جاری نسبت به روز مشابه هفته گذشته کاهش نسبی داشته است.

 • 7