درخواست تصویب اساسنامه جدید برای سندیکای بیمه گران

درخواست تصویب اساسنامه جدید برای سندیکای بیمه گران

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران خواستار تصویب اساسنامه ای جدید و با توجه به شرایط روز برای این سندیکا جهت افزایش ظرفیت های صنعت بیمه در کشور شد.

چهارشنبه 28 فروردین 1398 ساعت 1:38

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

از روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، سیدمحمد علیپور در مراسم دیدار نوروزی مدیران صنعت بیمه که به دعوت سندیکا و با حضور رئیس کل و اعضای هیات عامل بیمه مرکزی، مدیران عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت های بیمه و دبیران کارگروه های تخصصی برگزار شد؛ با اشاره به ظرفیت سازی برای سندیکای بیمه گران در صنعت بیمه جهت تاثیرگذاری بیشتر، تصریح کرد: برای این ظرفیت سازی و اثرگذاری بیشتر باید کمک کرد تا اساسنامه ای جدید با شرایط امروز و با ظرفیت بیشتری تدوین شود.

علیپور ادامه داد: برای این موضوع پیشنهاداتی در سندیکا ارایه و برای تصویب در شورای عالی بیمه ارسال شد و بعد از آن نیز پیشنهادات خوبی از سوی بیمه مرکزی و برخی از دوستان مطرح و امیدواریم طی روزهای آینده با همراهی رییس کل و مسئولان بیمه مرکزی و مدیران عامل عضو شورای عمومی سندیکای بیمه گران، به نحوه مطلوبی این تغییر انجام شود.

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران از شرکت های بیمه خواست تا برای کاهش آلام مردم در حادثه سیل اخیر تلاش بیشتری کنند و گفت: شوراهای هماهنگی استانی در حوادث نوروز نقش خود را به خوبی ایفا کردند.

وی با بیان اینکه بار اصلی اقدامات شرکت های بیمه در سیل اخیر بر دوش شعب شرکت های بیمه در استان ها بوده است، ادامه داد: سیل اخیر توجه زیاد افکار عمومی را جلب کرده، باید همانند حوادث مشابه گذشته هماهنگی، همدلی و همکاری زیادی میان همکاران در صنعت بیمه باشد تا علاوه بر کاهش آلام هم میهنان عزیز، بر اعتبار صنعت بیمه در جامعه افزوده شود.

علیپور اظهار داشت: در این گونه مواقع است که توجه مردم به بیمه بیش از گذشته است و فرهنگ سازی در این مقطع اثرگذاری بیشتری دارد. وی با اشاره به اقدامات شورای هماهنگی استان کرمانشاه در حادثه زلزله این شهر خاطر نشان کرد: نقش این شورا در کرمانشاه به خوبی انجام شد و امیدواریم که در استان های سیل زده نیز این فعالیت توسط شوراهای هماهنگی به خوبی انجام شود.

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران از مدیران عامل شرکت های بیمه خواست که دستورات لازم را برای همکاری شعب استانی شرکت های متبوع خود جهت همکاری با شوراهای هماهنگی استان های سندیکای بیمه گران ایران بدهند تا به سرعت و کیفیت مناسبی خدمات صنعت بیمه در این استان ها ارایه شود. گفتنی است پس از سخنان دبیرکل سندیکای بیمه گران، غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی و محسن پورکیانی مدیرعامل شرکت بیمه ایران سخنرانی کردند.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

پرداخت بیمه بیکاری به ۲۵۰ هزار نفر/ راههای خروج از بحران نقدینگی

سرپرست سابق سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حال حاضر ۲۵۰ هزار نفر بیمه بیکاری می‌گیرند که ۳۵۰ میلیارد تومان هر ماه بدین منظور پرداخت می‌شود.

 • 13

مدیرعامل بانک ایران زمین: امکان رقابت جدی بانکها با بانکداری دیجیتال

یکی از تهدیدهای امروز صنعت بانکداری کشور این است که بانکها به بانکداری باز روی نیاورند. اگر اینگونه باشد دیگر پاسخگوی هزینه‌های خود نخواهیم بود. مشتریان ناراضی خواهند بود و بانکها از رقابت باز خواهند ماند.

 • 23

کامپیوتر پیشرفته ۳۵ دلاری

دنیای اقتصاد : ...

 • 15
 • 9

قطب بعدی اقتصاد جهان

دنیای اقتصاد : ...

 • 4

رکورد ۶ ساله اونس شکست

دنیای اقتصاد : ...

 • 15

نخستین فرش یکپارچه دنیا در تبریز بافته شد

تبریز – نخستین فرش یکپارچه دنیا در ۶۰۰ متر مربع در طول ۶ سال برای اولین بار در شهر تبریز بافته شد.

 • 17

کم‌کاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن مناطق سیل‌زده لرستان

خرم‌آباد- معاون عمرانی استانداری لرستان با تشریح روند پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در مناطق سیل‌زده این استان، از کم‌کاری و عملکرد ضعیف بانک‌ها در این زمینه انتقاد کرد.

 • 22

پرداخت بیمه بیکاری به ۲۵۰ هزار نفر / راههای خروج از بحران نقدینگی

سرپرست سابق سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حال حاضر ۲۵۰ هزار نفر بیمه بیکاری می‌گیرند که ۳۵۰ میلیارد تومان هر ماه بدین منظور پرداخت می‌شود.

 • 21

مبلغ تراکنش‌های بین بانکی در سال گذشته ۱۰ برابر حجم نقدینگی بود

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: در سال ۱۳۹۷ جمع مبلغ تراکنش‌های بین بانکی بیش از ۲۱ میلیون میلیارد تومان بوده است که ده برابر بیشتر از حجم نقدینگی در همان سال است.

 • 25

مشکلات تولید کنندگان همچنان به قوت خود باقی است

نائب رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: چندین سال است که تولیدکنندگان با مسائلی در نظام بانکی، امور مالیاتی و بیمه تأمین اجتماعی و مانند آنها مواجه هستند که این مشکلات همچنان به قوت خود باقی است.

 • 10

مذاکره دوباره با کیپ‌تاون جواب نداد/ ماجرای پاتوسی و استقلال تمام شد

با این حال باشگاه کیپ‌تاون سیتی مبلغ ۹۰۰ هزار دلار را برای رضایت‌نامه پاتوسی تعیین کرده و با این اوصاف استقلالی‌ها از خرید این بازیکن منصرف شدند.

 • 28

امکان فَک رهن ملک در تسهیلات مسکن/دو روش خروج سند از رهن بانک

مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن با اعلام امکان تعویض وثیقه تسهیلات مسکن برای تسهیلات گیرنده ها شرایط تعویض وثیقه را اعلام کرد.

 • 26

افزایش ۶۰ درصدی سرمایه‌گذاری داخلی در مناطق آزاد

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: سرمایه‌گذاری داخلی در مناطق آزاد از سال ۹۶ تا ۹۷ معادل ۶۰ درصد رشد داشته و از حدود ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

 • 35