تشکیل ستاد « ترمیم توانگری مالی و تعمیق شفاف سازی » در بیمه ایران

نخستین جلسه ستاد «ترمیم توانگری مالی و تعمیق شفاف سازی» بیمه ایران، به منظور هم اندیشی و بررسی راهکارها و راهبردهای مورد نیاز برای رفع معضلات کنونی و پیش بینی و پیشگیری از مخاطرات احتمالی آینده در این زمینه، تشکیل شد.
  • جمعه 25 فروردین 1396

اخبار => اخبار بیمه‌

اخبار بیمه

به گزارش بینا و به نقل از روابط عمومی بیمه ایران ، در این جلسه که به ریاست منصورعلی رحیمی باغ ابریشمی عضو هیات مدیره بیمه ایران و با حضور ۶ عضو ثابت از مدیران ارشد و میانی شرکت برگزار شد، با تشکیل ۵۵ کمیته تخصصی به منظور برنامه ریزی و نیل به اهداف بیمه ایران در زمینه ترمیم توانگری مالی و تعمیق شفاف سازی این شرکت موافقت به عمل آمد.

رحیمی باغ ابریشمی در ابتدای جلسه، این کمیته ها را شامل«کمیته وصول مطالبات و نقدینگی»، «کمیته راهبری IFRS»، «کمیته بهبود توانگری مالی و تحلیل ذخایر فنی»، «کمیته حقوقی و پاسخگویی» و «کمیته سرمایه گذاری و مدیریت ریسک» خواند و در سخنانی اظهار کرد: هدف از تشکیل این کمیته های تخصصی طراحی برنامه های ضربتی، کوتاه مدت و کاربردی به منظور برطرف کردن سریع مشکلاتی است که هم اکنون سد راه سرعت بخشیدن به امر وصول مطالبات معوقه، افزایش سرمایه گذاری و ارتقای توانگری مالی شرکت سهامی بیمه ایران هستند.

پیش از این عبدالناصر همتی رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرده بود که توانگری مالی بیمه ایران به عنوان تنها شرکت بیمه دولتی ترمیم خواهد شد.


ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام