تسویه کامل5 هزار پرونده خسارت بیمه توسعه

تسویه کامل5 هزار پرونده خسارت بیمه توسعه

بینا: هزار پرونده خسارت مالی و جانی زیاندیدگان طرف قرارداد با شرکت بیمه توسعه ظرف مدت یک هفته پرداخت شد

به گزارش روابط عمومی بیمه توسعه، این شرکت در دوران 10ماهه تعلیق فروش بیمه نامه شخص ثالث و عمر که اصلی ترین منبع در آمدزایی شرکت های بیمه را تشکیل می دهند،‌ بیش از 1600میلیارد ریال خسارت، شامل 1300میلیارد ریال خسارات مالی و بدنی شخص ثالث و 300میلیارد ریال خسارات سایر رشته های بیمه ای را پرداخت کرده است. 
بر اساس این گزارش،‌ علاوه بر پرداخت خسارات مورد اشاره در 10ماهه تعلیق بیمه های ثالث و عمر، شرکت بیمه توسعه بار دیگر و با توجه به تامین منابع لازم، طی روندی رو به رشد و در مدت یک هفته 5هزار پرونده از زیاندیدگان مالی و جانی طرف قرارداد با این شرکت را تسویه کامل کرد که این تعداد در سوابق تسویه با زیان دیدگان شرکت های بیمه ای، درنوع خود کم نظیر است. 
در پایان این گزارش آمده است با توجه به تسریع در روند پرداخت خسارات شرکت بیمه توسعه، امید است نهادهای حاکمیتی نیز با عنایت به این مهم که پرداخت خسارات بیمه توسعه در 10ماهه گذشته با وجود عدم درآمد زایی و صدور بیمه نامه شخص ثالث و عمر ادامه داشته است، از کلیه توان خود در جهت نیل به این مهم استفاده کنند.

نظرات

صابر از توسعه

4 سال و 8 ماه و 29 روز پیش

کجایند کسانی که با ادعای نرخ شکنی بیمه توسعه برطبل مسدود بودن صدور ثالث توسعه می کوبیده و نسخه برای درمانش می پیچیدند و مشتری مداری و مناسبت و اعیاد ملی و مذهبی را هیچ می انگاشتند و همی اعتراض و گلایه که توسعه، ثالث فروش ارزان است و خرسند و همراه با کسانی که حذف این شرکت را نهایت ارزو خود میپنداشتند ،حال در این معرکه به روزی افتاده اند که مدعیان دیروزی خود با اعمال تخفیفات 10 الی 25 درصدی ثالث راه خودزنی را برای کسب سهمی اندک از بازار در پیش گرفته اند براستی مدیران البرز و رازی و سینا و معلم ومیهن و دانا و..... در چه اندیشه ای تجربه توسعه را در این برهه با تمامی مخاطراتش بجان می خرند؟!...

آشنا

4 سال و 8 ماه و 21 روز پیش

به نظر شما اجبار مردم به دریافت چکهای مدت دار بدون محل را می توان تسویه کامل بدهی ها نامید. شاید زیان دیدگان با واژه اشرفی بسیار مأنوس باشند. در آنجا می توان فهمید که آیا پرونده ها تسویه شده است یا خیر

ناشناس

3 سال و 9 ماه و 28 روز پیش

امیدوارم خداازسربیمه مرکزی توسعه وایران نگذره ماهم خدایی داریم ، چراخسارت مارونمیدین

عبدالرئوف ناروئ

2 ماه و 6 روز پیش

سلام من سال نوددوتصادف کردم تاالان هیچ گونه خسارتی بهم پرداخت نشد فقط وعده ویدهای علکی میدن این ماه ان ماه چرا بابعدبخت مردم زیان دیده این کار می کنید

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

دنباله های «هالووین» در راه است/ قاتل مخوف هالیوود دست بردار نیست

کمپانی یونیورسال قرار است در دو سال آینده دو دنباله دیگر از فیلم ترسناک «هالووین» با عناوین «هالووین می کشد» و «هالووین تمام می شود» به کارگردانی دیوید گوردون گرین بسازد.

 • 4

نقش آقایان "ش" در آینده سیاسی کشور

قهرمانی در توضیح اتهامات زاهدی اظهار داشت: آقای امامی هزینه تحصیل آقای زاهدی را پرداخت کرده بود. برنامه آقایان برای بانک طبق گفته‌های آقای زاهدی این بوده است که گفته بودند زاهدی درس می‌خواند و وارد شورای شهر اصفهان می‌شود و آینده سیاسی کشور در دست آقایان "ش" خواهد بود.

 • 6

توسعه اقتصاد هوشمند در دستور کار وزارت اقتصاد

رییس مرکز فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد هوشمند وزارت اقتصاد بیان داشت: توسعه اقتصاد هوشمند یکی از موضوعات جدی است که در دستور کار وزارت اقتصاد قرار دارد.

 • 7

توسعه اقتصاد هوشمند در دستور کار وزارت اقتصاد

رییس مرکز فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد هوشمند وزارت اقتصاد بیان داشت: توسعه اقتصاد هوشمند یکی از موضوعات جدی است که در دستور کار وزارت اقتصاد قرار دارد.

 • 7

۴۸۰۰ کارگر مناطق سیل زده مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار، با بیان اینکه ۴۸۰۰ کارگر در مناطق سیل زده مقرری بیمه بیکاری دریافت می می کنند، از پرداخت تسهیلات به بنگاه های نیازمند نوسازی خبر داد.

 • 7

سککوک، پلتفرمی کارآمد برای توسعه فضای کسب و کار

اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به لزوم تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین المللی در کشور، سککوک را پلتفرمی کارآمد برای توسعه فضای کسب و کار عنوان کردند.

 • 5

بیمه زندگی خاورمیانه ۸۰ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه بیمه زندگی خاورمیانه با حضور سهامداران، نمایندگان بیمه مرکزی و سازمان بورس برگزار شد و اعضا با تقسیم ۸۰ ریال سود به ازای هر سهم موافقت کردند.

 • 7

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین

مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین (شرکت سهامی عام) برای انتخاب اعضای هیات مدیره، راس ساعت ۱۶ دوشنبه ۹۸.۰۴.۳۱ برگزار می شود.

 • 7

تسهیلات ارزان قیمت و قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوین ویژه دارندگان POS

بانک اقتصادنوین پس از معرفی طرح "صبا ۱" مختص خانوارها و فعالان اقتصادی، طرح "صبا ۲" را به دارندگان پایانه‌های فروش (POS) این بانک تقدیم کرد.

 • 7

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۷.۱۲.۲۹، راس ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۳۱ تیرماه در محل مجموعه سالن‌های همایش‌ و مراسم صدرا برگزار می شود.

 • 7

وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکی

بانک مرکزی اعلام کرد: وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکها است.

 • 7

وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکی

بانک مرکزی اعلام کرد: وصول و بررسی صورتهای مالی و گزارش حسابرس، شرط برگزاری مجامع بانکها است.

 • 6