بیمه ایران نمایندگی می پذیرد

بیمه ایران نمایندگی می پذیرد

ببیمه ایران فرصت تقاضای ثبت نام به منظور اخذ نمایندگی حقیقی خود راتا 31 اردیبهشت ماه سال 1394 تمدید کرد.

چهارشنبه 5 فروردین 1394

این اقدام در راستای پاسخگویی به تقاضای عده زیادی از هموطنان عزیز مبنی برافزایش فرصت ثبت نام اخذ نمایندگی از این شرکت فراهم شده است. برهمین اساس ، متقاضیان دریافت نمایندگی ازاین شرکت می توانند ازهم اکنون تا 31 اردیبهشت ماه سال بعد به سامانه ثبت نام الکترونیکی در سایت بیمه ایران به نشانی اینترنتی http://www.iraninsurance.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.


به گزارش بینا به نقل از روابط عمومی بیمه ایران ، درهمین راستا و‌ به منظور اجتناب از ایجاد تراکم و ترافیک در روزهای نخست اولیه ثبت نام از متقاضیان،درخواست می شود در طول زمان و فرصت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

یادآور می شود ،‌ پس ازپایان مهلت ثبت نام از متقاضیان واجد شرایط برای شرکت درآزمون ورودی دعوت به عمل خواهد آمد.

دراین آزمون هوش ،میزان آشنایی با رایانه ونرم افزارهای کاربردی،اینترنت و اطلاعات عمومی بیمه ای آنان موردسنجش قرار می گیرد درمرحله بعد و درصورت کسب قبولی دراین آزمون از برگزیدگان مصاحبه حضوری بعمل خواهد آمد.


لازم به ذکر است شرکت سهامی بیمه ایران در قبول یا رد درخواست های متقاضیان مختار بوده و ثبت نام در سامانه فوق الذکر هیچ گونه تعهدی برای این شرکت برای اعطای نمایندگی ایجاد نخواهد کرد.

نظرات

حق جو

4 سال و 3 ماه و 3 روز پیش

شما را بخدا قبل از هر گونه تصمیم گیری در خصوص اعطای نمایندگی بیمه ایران درست کارشناسی وبررسی نمایید چه بسا با افزایش شرکتهای بیمه واعطای نمایندگیهای متعدد حتی افزایش لجام گسیخته اعطای نمایندگی بیمه ایران در این سالهای اخیر که دیگر ظرفیت منطقه ا ی جواب نمی دهد وباعث شده نمایندگان بیمه ایران در فاصله 40الی 80متری در کنار هم تابلو بالا ببرند باعث تنش ورفتار غیر حرفه ای بیمه ورکود ونابودی بیمه گران نماینده با سوابق 10ساله شده اند ویک رقابت ناسالم توام با فساد وتوسعه نابرابری وبی عدالتی را در این صنعت (بیمه ایران )شاهد هستیم آقایان حقوق ومزایاودرآمدبالاخود رانبینند که اکثرشان 2الی 3واحد ساختمان وماشین آنچنانی وباغ وویلا ومغازه حاصل کارمندی آنها در این سالها بوده است بلکه بسیاری از نمایندگان توان جبران هزینه هایشان را ندارند بواسطه سوء مدیریت آقایان مسئول ،بدانید امنیت شغلی وبازار بیمه ای را به مخاطره انداخته اید دیگر بس است سوء مدیریتها .بااحترام فعال بیمه ای

علی

4 سال و 2 ماه و 14 روز پیش

شما خیابانی از شهرهای این مملکت نمیتوانید پیدا کنید که لااقل 3 تا نماینده بیمه ایران نداشته باشد.آیا بیمه ایران میخواهد به هر خانوار یک نمایندگی بدهد. در تعجبم چگونه بیمه مرکزی که ادعای نظارت بر شرکتهای بیمه دارد چنین اجازه ای را به بیمه ایران میدهد.یا توان کنترل و نظارت بر بیمه ایران را ندارد و یا اینکه ادعای فعال شدن بخش خصوصی حرفی پوچ و تو خال هس که از سوی فعالان بیمه بیان میشود.

امین محمدپور

2 سال و 5 ماه و 2 روز پیش

با سلام از ایران نمایندگی می خواستمدارای مدرک فوق دیبلم بیمه هعستم

بینا

2 سال و 5 ماه و 1 روز پیش

به این آدرس http://www.iraninsurance.ir مراجعه فرمائید.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

نظارت کافی بانک مرکزی بر شبکه بانکی/شرایط بانک ها رو به بهبود است

رئیس کل بانک مرکزی گفت: خوشبختانه به سمت بهبود در حرکت هستیم و شرایط بانک ها باثبات تر شده است و بانک مرکزی نیز نظارت و کنترل لازم را بر این نهادهای پولی اعمال می‌کند.

 • 2

150 نفر 4میلیارد دلار ارز به کشور برنگردانده اند اما آدرسی هم ندارند

عبدالناصرهمتی گفت: بانک مرکزی فهرست ۱۵۰ نفری از صادرکنندگانی که در مجموع حدود ۴ میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات داشته اند و به کشور بازنگرداندند را به قوه قضاییه ارسال کرده است البته متاسفانه هیچ نشانی از این افراد به صورت صحیح موجود نیست.

 • 2

سومین افت سنگین بورس در سال ۹۸

شاخص کل بورس تهران امروز با ثبت بیشترین میزان افت از ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری مواجه شد و با کاهش ۷۰۳۵ واحدی (معادل ۲.۸ درصد) به کانال ۲۴۶ هزار واحدی سقوط کرد.

 • 3

قیمت سکه، طلا و ارز در روز سه‌شنبه

قیمت دلار در حالی امروز در بانک و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی کاهش یافت و به زیر ۱۲ هزار تومان رسید که قیمت‌ طلا، سکه و ارز هم مثل روز گذشته روند کاهشی طی کرد.

 • 8

افتتاح هفتمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در شیراز

هفتمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران با حضور مدیر عامل کارگزاری، عضو هیات مدیره و معاون توسعه و عملیات، جمعی از مدیران بیمه ایران استان فارس و رئیس انجمن صنفی استان، افتتاح شد.

 • 8

قیمت سکه امروز ۲۵ تیر ۱۳۹۸ وارد کانال ۳ میلیون تومانی شد

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بعد از ظهر امروز ۲۵ تیر ۹۸ به قیمت ۳ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.

 • 2

تحقق کارآفرینی اجتماعی با بهره ­مندی از ظرفیت قرض ­الحسنه و همیار

مدیرعامل بانک قرض­ الحسنه رسالت گفت: با بهره­ مندی از ظرفیت قرض­ الحسنه و همیاری اجتماعی می­ توان کارآفرینی اجتماعی را محقق کرد.

 • 4

پایداری فعالیت توام با توسعه پایدار

بررسی ترازنامه بانک قرض الحسنه مهر ایران در ماههای اخیر نشان میدهد که این بانک در سالهای گذشته نه تنها توانست بحران اقتصادی و التهابات بانکها رامدیریت کند بلکه به نحو چشمگیری فعالیتهای خود را بسط داد.

 • 5

نسخه نویسی الکترونیک، خطای دارویی را کاهش می دهد

مازندران- مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: نسخه نویسی الکترونیک خطاهای دارویی را کاهش می دهد.

 • 2

عضویت درطرح خریدآنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد

تولیدکنندگان بزرگ و فروشگاه‌های آنلاین معتبر با عضویت در طرح خلاقانه‌ی «خرید آنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد» می‌توانند تولیدات و محصولات خود را با تضمین و بدون ریسک به فروش برسانند.

 • 8

ادامه روند نزولی قیمت‌ها در بازار ارز

مردم با کاهش ارز توقع کاهش قیمت را دارند، دیگر دلال‌ها و اتفاقات نابسامان سیاسی نیز تأثیر بر قیمت ارز ندارد، تنها بانک مرکزی سیاست‌گذار اصلی ارز می‌باشد.

 • 2

رونق تولید داخلی از مسیر ارزش آفرینی و تولید ثروت

مدیرعامل گروه اقتصادی کرمان خودرو با اشاره به ظرفیت های قابل توجه بازار سرمایه از برنامه ریزی برای بهره گیری از پتانسیل این بازار در راستای ایجاد ارزش و تولید ثروت خبرداد.

 • 2

قیمت سکه طرح جدید امروز ۲۵ تیر ۱۳۹۸ به ۴میلیون و ۴۰هزارتومان رسید

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز ۲۵ تیر ۹۸ به مرز ۴ میلیون تومان رسید و به نرخ ۴ میلیون و ۴۰ هزار تومان معامله شد.

 • 2

روایتی از نرخ‌گذاری‌های عجیب در بازار کاغذ

یک مقام مسئول گفت: نرخ کاغذ با دلار ۱۳ هزار تومانی اکنون با احتساب همه هزینه‌ها ۳۳۰ هزار تومان است، در حالیکه با دلار ۴۲۰۰ تومانی به نرخ ۵۵۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

 • 1

ریزش ۷۰۰۰ واحدی شاخص بورس

معاملات تالار شیشه‌ای روز جاری با ریزش بیش از ۷۰۰۰ واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به ۲۴۶ هزار و ۲۷۰ واحد به پایان رسید.

 • 3

بیمه ملت به ازای هر سهم ۲۵۰ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه ملت برگزار شد و طی آن تقسیم سود ۲۵۰ ریالی بین سهامداران به تصویب رسید.

 • 3

دلار به کانال ۱۱,۰۰۰ تومان برگشت

قیمت دلار در بانک و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی کاهش یافت و به زیر ۱۲ هزار تومان رسید.

 • 4

حمایت از رونق تولید و مدیریت نقدینگی اهداف اصلی بانک مرکزی است

رئیس کل بانک مرکزی گفت: کنترل نقدینگی امسال همچون سال گذشته از اهداف اصلی این بانک است و با این سیاست امیدواریم شاهد کاهش آثار تورمی و کنترل نوسان نرخ ارز باشیم

 • 2

پیام مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خطاب به همکاران

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران طی پیامی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های همکاران در سال ۱۳۹۷، بر استمرار حرکت جمعی همکاران به منظور تحقق اهداف سال جاری تاکید کرد.

 • 4

سقوط آزاد ارزش پول انگلیس

پوند انگلیس از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۹ درصد ارزش خود را از دست داده است.

 • 5