بیمه ایران نمایندگی می پذیرد

بیمه ایران نمایندگی می پذیرد

ببیمه ایران فرصت تقاضای ثبت نام به منظور اخذ نمایندگی حقیقی خود راتا 31 اردیبهشت ماه سال 1394 تمدید کرد.

چهارشنبه 5 فروردین 1394

این اقدام در راستای پاسخگویی به تقاضای عده زیادی از هموطنان عزیز مبنی برافزایش فرصت ثبت نام اخذ نمایندگی از این شرکت فراهم شده است. برهمین اساس ، متقاضیان دریافت نمایندگی ازاین شرکت می توانند ازهم اکنون تا 31 اردیبهشت ماه سال بعد به سامانه ثبت نام الکترونیکی در سایت بیمه ایران به نشانی اینترنتی http://www.iraninsurance.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.


به گزارش بینا به نقل از روابط عمومی بیمه ایران ، درهمین راستا و‌ به منظور اجتناب از ایجاد تراکم و ترافیک در روزهای نخست اولیه ثبت نام از متقاضیان،درخواست می شود در طول زمان و فرصت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

یادآور می شود ،‌ پس ازپایان مهلت ثبت نام از متقاضیان واجد شرایط برای شرکت درآزمون ورودی دعوت به عمل خواهد آمد.

دراین آزمون هوش ،میزان آشنایی با رایانه ونرم افزارهای کاربردی،اینترنت و اطلاعات عمومی بیمه ای آنان موردسنجش قرار می گیرد درمرحله بعد و درصورت کسب قبولی دراین آزمون از برگزیدگان مصاحبه حضوری بعمل خواهد آمد.


لازم به ذکر است شرکت سهامی بیمه ایران در قبول یا رد درخواست های متقاضیان مختار بوده و ثبت نام در سامانه فوق الذکر هیچ گونه تعهدی برای این شرکت برای اعطای نمایندگی ایجاد نخواهد کرد.

نظرات

حق جو

4 سال و 6 ماه و 4 روز پیش

شما را بخدا قبل از هر گونه تصمیم گیری در خصوص اعطای نمایندگی بیمه ایران درست کارشناسی وبررسی نمایید چه بسا با افزایش شرکتهای بیمه واعطای نمایندگیهای متعدد حتی افزایش لجام گسیخته اعطای نمایندگی بیمه ایران در این سالهای اخیر که دیگر ظرفیت منطقه ا ی جواب نمی دهد وباعث شده نمایندگان بیمه ایران در فاصله 40الی 80متری در کنار هم تابلو بالا ببرند باعث تنش ورفتار غیر حرفه ای بیمه ورکود ونابودی بیمه گران نماینده با سوابق 10ساله شده اند ویک رقابت ناسالم توام با فساد وتوسعه نابرابری وبی عدالتی را در این صنعت (بیمه ایران )شاهد هستیم آقایان حقوق ومزایاودرآمدبالاخود رانبینند که اکثرشان 2الی 3واحد ساختمان وماشین آنچنانی وباغ وویلا ومغازه حاصل کارمندی آنها در این سالها بوده است بلکه بسیاری از نمایندگان توان جبران هزینه هایشان را ندارند بواسطه سوء مدیریت آقایان مسئول ،بدانید امنیت شغلی وبازار بیمه ای را به مخاطره انداخته اید دیگر بس است سوء مدیریتها .بااحترام فعال بیمه ای

علی

4 سال و 5 ماه و 15 روز پیش

شما خیابانی از شهرهای این مملکت نمیتوانید پیدا کنید که لااقل 3 تا نماینده بیمه ایران نداشته باشد.آیا بیمه ایران میخواهد به هر خانوار یک نمایندگی بدهد. در تعجبم چگونه بیمه مرکزی که ادعای نظارت بر شرکتهای بیمه دارد چنین اجازه ای را به بیمه ایران میدهد.یا توان کنترل و نظارت بر بیمه ایران را ندارد و یا اینکه ادعای فعال شدن بخش خصوصی حرفی پوچ و تو خال هس که از سوی فعالان بیمه بیان میشود.

امین محمدپور

2 سال و 8 ماه و 3 روز پیش

با سلام از ایران نمایندگی می خواستمدارای مدرک فوق دیبلم بیمه هعستم

بینا

2 سال و 8 ماه و 2 روز پیش

به این آدرس http://www.iraninsurance.ir مراجعه فرمائید.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

ثبات و کنترل بازار ارز بدون از دست دادن ذخایر ارزی

رئیس کل بانک مرکزی گفت: جلوگیری از خروج سرمایه و توجه به عوامل بنیادی شکل دهنده نرخ ارز دو راهبرد اصلی بانک مرکزی در مقابله با تحریم ها بوده است.

 • 56

رئیس کل بانک مرکزی فردا به آذربایجان غربی سفر می کند

ارومیه - عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی فردا جمعه به آذربایجان غربی سفر می کند.

 • 61

ابلاغ مصوبات جدید بازارپایه فرابورس

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس از ابلاغ مصوبات جدید با موضوع بازار پایه فرابورس خبر داد.

 • 65

انجام عملیات تخصصی بانکداری در ۴۵۰ واحد بانکی

مدیرعامل بانک توسعه تعاون عنوان کرد: ۴۵۰ واحد بانکی در استان‌های سراسر کشور با انجام عملیات تخصصی بانکداری مجموعه فعالیت توسعه‌ای بانک توسعه تعاون را ساماندهی می‌کنند.

 • 63

برنامه جدید ایران و چین برای همکاری‌های گمرکی و تسهیل تجارت

برنامه جدید ایران و چین برای گسترش همکاری‌های گمرکی و تسهیل تجارت در دیدار سفیر چین در تهران با رییس کل گمرک ایران بررسی و سفیر چین در تهران تاکید کرد که چین خواستار گسترش مناسبات تجاری است.

 • 45

تغییرات نرخ رسمی ۴۷ واحد پولی/ دلار ثابت ماند

بر اساس آخرین تغییرات نرخ رسمی ارز، نرخ ۲۸ ارز نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت ۹ واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

 • 54

تغییرات نرخ رسمی ۴۷ واحد پولی/ دلار ثابت ماند

بر اساس آخرین تغییرات نرخ رسمی ارز، نرخ ۲۸ ارز نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت ۹ واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

 • 46

برترین بانک‌های سوئیسی کدامند؟

سوئیس یکی از اصلی‌ترین قطب‌های بانکی جهان محسوب می‌شود. جایی که محل ذخیره‌سازی بسیاری از سرمایه‌های کلان است.

 • 57

تاکید سرپرست بیمه ایران بر حداکثر تلاش در خدمت‌رسانی به زائران

سرپرست بیمه ایران بر حداکثر تلاش در خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) تاکید کرد.

 • 58

آینه تعاملی برای تمرینات ورزشی و ارتباط با مربی

یک شرکت تجاری آینه ای تعاملی تولید کرده که مجهز به نمایشگر ال سی دی است و برای مشاهده و برنامه ریزی تمرینات ورزشی و ارتباط با مربی قابل استفاده است.

 • 51

بیشترین حجم ضمانت‌نامه‌ها صادره بانک توسعه تعاون مربوط به خوزستان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون: بیشترین حجم ضمانت‌نامه‌های صادره بانک توسعه تعاون مربوط به استان خوزستان است.

 • 53

دلیل ثبات نرخ ارز در بازار از زبان همتی

رئیس کل بانک مرکزی گفت: یکی از دلایلی که می‌بینید در بازار ارز ثبات نسبی فراهم شده است، برگشت ارز صادرکنندگان و سامانه نیما است امروز هم اعلام شد که ۱۹ میلیارد دلار در شش ماهه اول امسال ارز تخصیص داده‌ایم.

 • 49

ادغام بانک های نیروهای مسلح تا آذرماه نهایی می شود

رئیس کل بانک مرکزی در مورد ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح گفت: این امر روند خوبی دارد تا پایان آذرماه باید ادغام بانکها نهایی شود.

 • 57

افزایش منابع بانک،توان حمایت از رونق تولیدرا ارتقا می‌دهد

در شرایطی که فعالان اقتصادی انتظار دارندتا تسهیلات ریالی به تناسب افزایش نرخ ارز افزایش پیدا کند،لذا افزایش منابع بانک توسعه صادرات می‌تواند توان حمایتی بانک ازصادرکنندگان ورونق تولیدرا افزایش دهد.

 • 53

توافق روسیه و ترکیه برای حذف تدریجی دلار

مسکو و آنکارا بر سر جایگزین کردن دلار با روبل و لیر توافق کردند.

 • 52

اعطای تسهیلات ویژه بانک شهر به تمامی صنوف

بانک شهر با هدف حمایت از فعالیت های اقتصادی و بخش های اثرگذار در جامعه، تسهیلات ویژه ای در قالب طرح "شهریار" به فعالان بخش اقتصادی دو گروه پزشکی و غیر پزشکی ارائه می کند.

 • 53

قیمت خرید تضمینی گندم با توجه به شرایط اقتصادی کشور تعیین شد

وزیر جهاد کشاورزی گفت: شورای اقتصاد برای تعیین قیمت تضمینی گندم مسائل اقتصادی کنونی کشور را مد نظر قرار داده است.

 • 91

۳ کارگزاری بانکی در جمع برترین‌های بورس انرژی

آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد در ۶ ماهه نخست سال جاری، ۳ کارگزاری بانکی از نظر ارزش کل معاملات از مجموع ۷۰ شرکت کارگزاری بورس انرژی، در میان برترین کارگزاری‌ها قرار داشته‌اند.

 • 61

مکزیک و ویتنام بزرگترین برندگان جنگ تجاری آمریکا و چین

واردات آمریکا از بزرگترین تامین‌کننده خود، چین، بدلیل جنگ تجاری به شدت کاهش یافته است و فعلا مکزیک و ویتنام این جای خالی را با وارد کردن خیل عظیمی از کالا به آمریکا پر کرده‌اند.

 • 56

پولدارترین زنان جهان را بشناسید

۱۵زن ثروتمند آمریکایی در مجموع ۲۶۲.۴میلیارد دلار ثروت دارند.

 • 56