بیمه ایران با سازمان دامپزشکی تفاهمنامه همکاری مبادله کرد

بیمه ایران با سازمان دامپزشکی تفاهمنامه همکاری مبادله کرد

شرکت سهامی بیمه ایران با سازمان دامپزشکی کشور در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با هدف تامین امنیت غذایی و ایجاد آرامش در بخش کشاورزی یک تفاهمنامه همکاری بیمه ای مبادله کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه ( بینا ) ، به نقل از روابط عمومی بیمه ایران،این تفاهمنامه به امضای سید عباس حسینی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران و محمدرضا صفری رییس سازمان دامپزشکی کشور رسید وبین دو دستگاه مبادله شد.
رییس هیات مدیره بیمه ایران درجریان مبادله این تفاهمنامه گفت: این تفاهمنامه با هدف ایجاد آرامش دربخش کشاورزی و درراستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی به ویژه درزمینه تحقق امنیت غذایی بین دو دستگاه تنظیم و مبادله شده است.
حسینی با اشاره به مسوولیت های بیمه ایران درحوزه های مختلف بیمه ای افزود: بیمه ایران با بهره گیری از سرمایه، نیروی انسانی متخصص ، شبکه گسترده در سطح کشور و داشتن مناسباتی در عرصه جهانی می تواند خدمات بیمه ای مورد نیاز جامعه بزرگ کشاورزی کشور ارائه دهد.
وی افزود: تلاش می کنیم با بهره مندی از ابزارهای نوین واستقرار نظام جامع بیمه گری ارائه خدمات بیمه ای را تسهیل و تسریع کنیم.
مدیرعامل بیمه ایران با اشاره به ضرورت حضور بیشتر و کارآمد صنعت بیمه دربخش کشاورزی خاطرنشان کرد: تبادل این تفاهمنامه به عنوان گام نخست می تواند در آینده تبدیل به فعالیت های گسترده تر بیمه ای بین این دو بخش شده و ظرفیت های تولیدی کشور را افزایش دهد.
رییس سازمان نظام دامپزشکی کشور نیز گفت: خسارت های واحدهای تولیدی کشاورزی،صدمات جبران ناپذیری را به این واحدها وارد می کند به طوری که بازگشت آن ها به چرخه تولید بسیار دشوار می شود ولی اکنون امیدواریم با کمک بیمه ایران این مشکل مرتفع شود.
صفری با اشاره به مصوبات هیات وزیران درخصوص واحدهای دامپروی و کشاورزی افزود: براساس تاکید هیات وزیران تمامی واحدهای دامپروری مکلف به تهیه پوشش های بیمه ای برای تاسیسات، ابنیه، افراد شاغل و ماشین آلات خود شده اند و امیدواریم از تبادل این تفاهمنامه با هدف ارائه بهتر خدمات بیمه ای استقبال کنند.
وی سبد بیمه کشاورزی را بزرگ و متنوع خواند و اظهارداشت: درحال حاضر بیش از دو و نیم میلیون نفر دربخش دامپروی به صورت مستقیم شاغل هستند و نزدیک به 5200 کلینیک دامپزشکی،300 آزمایشگاه، 300 شرکت پخش دارو و 200 کارخانه دارو سازی و مکمل سازی در این زمینه فعالیت می کنند که تمامی آن ها به استفاده از خدمات بیمه ای نیاز دارند.
رییس سازمان دامپزشکی تصریح کرد: ارائه خدمات بیمه ای به بخش کشاورزی از سوی بیمه ایران می تواند آرامش را به این جامعه باز گرداند. از این رو از تبادل تفاهمنامه همکاری با بیمه ایران به عنوان بزرگترین شرکت بیمه ای درخاورمیانه استقبال کرده و آن را بزودی اجرایی خواهیم کرد.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

کاهش ۲۰ هزار و ۹۴۷ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش ۲۰ هزار و ۹۴۷ واحدی معادل ۱.۷۰ درصد به یک میلیون و ۲۱۴ هزار و ۸۳۵ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۳۰۷ واحدی به ۱۷ هزار و ۸۹۴ واحد رسید.

 • 13

بازدید اعضای هیات مدیره بانک ملی از اداره کل مدیریت ریسک

اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران از اداره کل مدیریت ریسک بازدید و با همکاران این اداره کل دیدار و گفت و گو کردند.

 • 14

رشد ۱۴۲ درصدی گشایش اعتبارات اسنادی ریالی در بانک صنعت و معدن

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن اعلام کرد: میزان گشایش اعتبارات اسنادی ریالی در بانک صنعت و معدن در ۱۰ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۴۲ درصد افزایش داشته است.

 • 15

تجارت ۵۹ میلیارد دلاری ایران در ۱۰ ماهه امسال

رئیس کل گمرک ایران از تجارت ۵۹ میلیارد دلاری ایران در ۱۰ ماهه امسال خبر داد و گفت: سیر تجارت ایران در شرایط تحریم صعودی است.

 • 11

عملکرد نماگرهای پست‌بانک، بیانگر تضمین سودآوری آن در سال جاری است

مدیرعامل پست بانک گفت: عملکرد مناسب نماگرها نشان‌دهنده وضعیت مالی مطلوب و تضمین سودآوری بانک در سالجاری است که نتیجه اهتمام کارکنان و کارگزاران و استفاده بهینه از ظرفیت باجه‌های بانکی روستایی است.

 • 13

نرخ حق الوکاله بانک سپه برای سال ۱۴۰۰ سه درصد تعیین شد

با مصوبه هیئت عامل و هیئت مدیره نرخ حق‌الوکاله بکارگیری سپرده‌های سرمایه گذاری مدت‌دار بانک سپه در سال مالی ۱۴۰۰ سه درصد تعیین شد.

 • 12

بانک رفاه کارگران قدرت خرید بازنشستگان را افزایش می‌دهد

بانک رفاه کارگران در ایفای مسئولیت قانونی و حرفه‌ای خود از بهبود معیشت بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی در سراسر ایران حمایت می‌کند.

 • 31

فرایند استعلام و تایید دریافت چک توسط ذی نفع اعلام شد

فرایند استعلام و تایید دریافت چک توسط ذینفع بر اساس قانون جدید صدور چک، اعلام شد.

 • 26

افزایش ۱۲۸۶ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۱۲۸۶ واحدی معادل ۰.۱۰ درصد به یک میلیون و ۲۳۵ هزار و ۸۴۳ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۹۵ واحدی به ۱۸ هزار و ۲۰۲ واحد رسید.

 • 23

مشارکت بانک توسعه تعاون در نخستین جشنواره فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای

نخستین جلسه دبیرخانه اولین جشنواره فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای با موضوع تعاون و همدلی با همکاری بانک توسعه تعاون برگزار شد.

 • 22

افزایش ۵۴ درصدی پرداخت تسهیلات بانک صنعت و معدن

مدیرعامل بانک صنعت و معدن عنوان داشت: مجموع تسهیلات اعطایی بانک صنعت و معدن به واحدهای تولیدی در ۱۰ ماه نخست سال ۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به میزان ۵۴ درصد افزایش پیدا کرده است.

 • 22

پرداخت بیش از ۲۰ هزار و ۷۰۲ میلیاردریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج جوانان، بانک رفاه کارگران تا پایان آذر ماه سال جاری بیش از ۲۰ هزار و ۷۰۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.

 • 20

نرخ حق‌الوکاله بانک توسعه صادرات ایران اعلام شد

هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران نرخ حق الوکاله به کارگیری سپرده های سرمایه گذاری برای سال مالی ۱۳۹۹ را معادل ۲.۵ درصد مصوب کرد.

 • 20

مهمترین عامل نوسان نرخ ارز، انتظارات بازار است

کارشناس ارشد پولی و بانکی می‌گوید به صورت بنیادی تغییر خاصی در بازار ارز به وجود نیامده و مهم ترین عامل نوسان نرخ ارز تنها به دلیل انتظارات بازار است و اتفاق خاصی در عرضه و تقاضا به وجود نیامده است.

 • 21

تثبیت اشتغال ۹۱ هزار نفر با تسهیلات بانک تجارت

بانک تجارت تا پایان دی‌ماه امسال، با اعطای ۴۱ هزارو۲۷۱ فقره تسهیلات جمعا به‌مبلغ بیش از ۲۰ میلیارد ریال به صاحبان کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از شیوع کرونا اشتغال ۹۱ هزار و ۹۱۲ نفر را تثبیت کرد.

 • 18

تأمین سرمایه در گردش طرح‌های توسعه‌ای خراسان جنوبی

رئیس هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون از تأمین سرمایه در گردش پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای خراسان جنوبی توسط این بانک خبر داد.

 • 31

پرداخت بالغ بر ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون

معاون امور استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون، گفت: بانک در ۹ ماهه نخست سال بیش از ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.

 • 25

ادامه روند صعودی شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۲۰۰

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۱۲۵۷۲ واحدی معادل ۱.۰۳ درصد به یک میلیون و ۲۳۴ هزار و ۶۴۳ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۱۴۹ واحدی به ۱۸ هزار و ۲۹۷ واحد رسید.

 • 29

همه برای تعادل بازار ارز در چارچوب سیاست‌های بانک مرکزی کمک کنند

رییس جمهور گفت: همه باید کمک کنند که بازارهای حساس نظیر ارز در چارچوب سیاست‌هایی که بانک مرکزی اعمال می‌کند، مدیریت و به تعادل برسد.

 • 28

بانک سپه از تمام ظرفیت‌هایش در اجرای پروژه بید بلند استفاده کرد

مدیرعامل بانک سپه در آیین بهره‌برداری از پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس گفت: این بانک برای عملیاتی کردن پروژه پالایش گاز بیدبلند و رفع مشکلات مربوط به حوزه ارتباطات بین‌المللی از تمام ظرفیت‌هایش استفاده کرد.

 • 25