برنامه‌ای برای کوچک کردن سبد دارویی بیمه سلامت نداریم

برنامه‌ای برای کوچک کردن سبد دارویی بیمه سلامت نداریم

مشهد - رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با وجود کمبودها فعلاً برنامه‌ای بر کوچک کردن سبد دارویی بیمه سلامت نداریم.

چهارشنبه 2 مرداد 1398 ساعت 18:17

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مهر 

به گزارش خبرنگار مهر، طاهر موهبتی ظهر چهارشنبه در نشست خبری که با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی عمومی در محل اداره کل بیمه سلامت خراسان رضوی در مشهد برگزار شد با بیان اینکه بیمه سلامت به عنوان سفره‌ای برای محرمان پهن شده اما برخی غیر محرومان هم بر سر این سفره نشسته اند، اظهار کرد: با وجود کمبودها فعلاً برنامه‌ای بر کوچک کردن سبد دارویی بیمه سلامت نداریم.

وی با اشاره به وضعیت سخت اقتصادی کشور گفت: نفت نباید محل ارتقاء ما باشد.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران یادآور شد: در سال ۹۶ مدیریت منابع را اعلام کردم و قانون در چهارچوب بودجه بوده است، اما امروز می‌گوئیم چیزی نداریم که خرج کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر جدی گرفتن موضوع آی‌تی در بیمه بیان کرد: با توجه به برنامه موجود در بحث رسیدگی الکترونیکی تا پایان سال ۶۰۵ بیمارستان را پوشش می‌دهیم.

موهبتی با تاکید بر نظارت قوی گفت: نگذارید مدیریت خدمات و کیفیت ما صدمه ببیند.

وی در خصوص تخصیص بودجه‌ها بیان کرد: آخرین پرداختی ما هزار میلیارد تومان بوده که در سراسر کشور توزیع شده است.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران همچنین در خصوص نسخه نویسی الکترونیک گفت: در ۱۲۷ شهرستان کشور نسخه نویسی الکترونیک انجام شده است.

دکتر سید مرتضی وجدان، مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی نیز در ادامه این نشست در خصوص عملکرد اداره کل بیمه سلامت خراسان رضوی اظهار کرد: تفاهم نامه‌ای با کمیته امداد و سازمان زندان‌ها منعقد کردیم و همچنین در بحث اطلاع رسانی پروژه نسخه نویسی الکترونیکی عملکرد خوبی داشتیم.

وی افزود: هم‌چنین تسویه کامل مطالبات سال ۹۷ انجام شده و به مراکز ترک اعتیاد درخواست تفاهم نامه داده شده است.

کد خبر 4675565

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

اخطار چین به آمریکا:جنگ تجاری را متوقف کن یا با پی آمدها روبرو شو

دولت چین روز شنبه ضمن ابراز مخالفت شدید با تصمیم واشنگتن برای تحمیل تعرفه های اضافی بر ۵۵۰ میلیارد دلار کالای وارداتی از چین، نسبت به پی آمدهای این اقدام به آمریکا هشدار داد.

 • 2

چه تعداد کارت بانکی بدون استفاده دست مردم است؟

شمار کارت‌های بانکی در تیرماه به بیش از ۳۴۱ میلیون و سه هزار کارت رسیده که تنها ۱۰۱ میلیون و ۲۵۳ هزار کارت دارای تراکنش بوده که نشان می‌دهد بیشتر کارت‌های صادره (معادل ۲۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار کارت) فاقد تراکنش و بدون استفاده مانده‌اند.

 • 6

گجت‌های پوشیدنی در صدر

حمید رفیعیان/ فعال استارت‌آپی ...

 • 4

گجت‌های پوشیدنی در صدر

حمید رفیعیان/ فعال استارت‌آپی ...

 • 4

صعود یک‌دست بازار سهام

دنیای اقتصاد : ...

 • 2

دژپسند: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم

وزیر اقتصاد گفت: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم در حالیکه در همه برنامه‌ها به این مهم توجه شده است.

 • 6

دیپلماسی کیمچی یا اسپاگتی ایتالیایی/ تسلط کدام کشور در بشقاب غذایی جهان بیشتر است؟

آمریکا بزرگترین وارد کننده سیستم و مواد غذایی در جهان محسوب می‌شود و ایتالیا بزرگترین صادر کننده فرمول و مواد غذایی خوراکی در جهان است.

 • 6

حمایت باهنر از رئیس بازداشتی خصوصی سازی

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه فردی که می خواهد شرکت های دولتی را وگذار کند باید هم دست پاک باشد و هم اختیارات داشته باشد، گفت: پوری حسینی فرد عاقل و فهمیده ای است.

 • 7

افزایش سقف انتقال وجه درگاه‌های غیرحضوری

بانک سپه سقف برداشت از حساب برای انتقال وجه و خرید از طریق درگاه‌های غیرحضوری را افزایش داد.

 • 5

افزایش سقف انتقال وجه درگاه‌های غیرحضوری

بانک سپه سقف برداشت از حساب برای انتقال وجه و خرید از طریق درگاه‌های غیرحضوری را افزایش داد.

 • 7

نماهنگ| اسیر نفتی

مروری بر بیانات ۲۰ سال گذشته رهبر انقلاب درباره متکی نبودن اقتصاد کشور به نفت که ایشان معتقدند ایران باید به روزی برسد که بتواند برای نفت خود در بازار خودش تصمیم بگیرد.

 • 129

مهلت زمان استفاده اجباری از رمز یکبار مصرف تا پایان مهر تمدید شد

مهلت زمان اجباری شدن استفاده از رمز پویا در تمامی تراکنش های مبتنی بر کارت در بانک ملت تا پایان مهر ماه سال جاری تمدید شد.

 • 7

گرامیداشت روز پزشک در بانک ملی ایران

به مناسبت روز پزشک، مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی و رئیس و مسئولان اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران با حضور در بیمارستان بانک، از تلاش های تیم پزشکی بیمارستان بانک تقدیرکردند.

 • 7

قیمت سکه، طلا و ارز در روز شنبه

درحالی که قیمت طلا در بازار جهانی به مسیر رو به رشد خود ادامه می‌دهد، بازار طلا در ایران خلاف روند بازار جهانی پیش می‌رود و قیمت‌های در نخستین روز هفته‌جاری نسبت به روز مشابه هفته گذشته کاهش نسبی داشته است.

 • 7