بررسی تایید قانون تاسیس بیمه توسعه توسط بیمه مرکزی

بررسی تایید قانون تاسیس بیمه توسعه توسط بیمه مرکزی

بینا:بیمه مرکزی نحوه اجرای ماده ۴۴ قانون تأسیس بیمه مرکزی و بیمه گری را در مورد بیمه توسعه بررسی می‌کند.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شورای عالی بیمه در تاریخ  25/06/1393 در بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد و در این جلسه گزارش بیمه مرکزی از اقدامات انجام شده توسط شرکت بیمه توسعه مطرح و شورای عالی بیمه به استناد گزارش بیمه مرکزی به اتفاق آراء ضمن تاکید مجدد بر اجرای مصوبات قبلی شورا توسط شرکت بیمه توسعه بویژه پرداخت حقوق قانونی زیاندید‌گان، مقرر نمود بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نحوه اجرای ماده 44 قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه‌گری را بررسی و گزارش آن را به شورای عالی بیمه ارایه نماید.

نظرات

صابر از توسعه

4 سال و 10 ماه و 2 روز پیش

با عنایت به ورود وزیر محترم اقتصاد ودارائی در خصوص وضعیت بیمه توسعه دوست دارم لبخند بزنم شاید اینکه دکتر فرهیخته مان در دولت تدبیر و امید نسخه بهتری برایمان بپیچد . چرا که بدترین درد را در یک بنگاه اقتصادی با محدود ومسدود و بستن و....نمی توان درمان کرد و باید با دادن مسکن و داروهای تقویتی و نظارت بر دوره درمان امید به بهبودی باشد و براستی حیف است که منتظران بهبودی این بیمار (زیاندیدگان و شبکه فروش) باز در انتظار باشند. صابر از توسعه

صابر از توسعه

4 سال و 10 ماه و 2 روز پیش

با عرض سلام و ادب خدمت مسئولین محترم سایت لطفا نظر ارسالی حقیر را در صورت صلاحدید درج و در خصوص اینکه وزیر محترم اقتصاد و دارائی در قضیه بیمه توسعه وارد شده و تصمیم گیری می نماید نیز اگر مطلب یا خبر تازه ای است درج نمائید . با سپاس صاب از توسعه

گل چای

4 سال و 10 ماه و 0 روز پیش

جناب صابر عزیز وزیر محترم عضو شورای عالی بیمه است اگر بیمه ای هستید باید بدانید که نماینده وزیر اقتصاد ودارایی یکی از اعضای اصلی شورای عالی بیمه است اینکه با بستن کد وتعلیق نمی توان درد را درمان کرد درست است اما آیا یک شرکت بیمه با وضع شرکت بیمه توسعه را باید به حال خود رها کرد تا اشتباهات قبل خودرا تکرار نماید بنظر من بایست ابتدا جلوی ضرر بیشتر را گرفت وبعد با داروی قطعی به درمان پرداخت این انتظار ومعطلی راباید به پای مدیران سابق بیمه توسعه گذاشت نه به پای وزیر محترم دولت تدبیر وامید

امین

4 سال و 9 ماه و 27 روز پیش

اقای وزیرسلام.بنده خانمم2وساله نیم پیش تصادف کرد و طرف فوت کرده واز دسته خانمم الان شکایت کردن که اگه تا اخربرج7پول نده بفرستنش زندان.گناه ما چیه ک بیمه اینجوری شده تکلیفه پروندهای اینجوری چی میشه بخدا کمکممون کنید.تمام زندگیمون شده این جریان....

وحید از توسعه

4 سال و 5 ماه و 24 روز پیش

با عرض سلام و ادب خدمت مسئولین محترم.خواهشا کمی عمیقتر به مسئله نگاه کنید . زیاندیدگان به مرور به حق خود خواهند رسید اما ایا سرنوشت این همه نماینده که هر کدام به امیدی در شرکت بیمه مشغول کار و فعالیت جهت گذران زندگی هستند چه میشود؟ خواهشمند است حداقل ترفندی اتخاذ فرمایید تا نمایندگان به شرکتهای بیمه دیگر انتقال یابند تا وضعشان بدتر از این نشود.

امین قادرپور

4 سال و 5 ماه و 1 روز پیش

اینجانب امین قادرپور نظر به اتمام جریان روند پرونده بیمه و صدور چکT مع الوصف دادیار اجرای احکام شهرستان پاوه در مورخه 17/09/1393 دستور به ضبط اموال و حقوق ضامن پرونده اینجانب را که آموزگار است و تنها منبع درآمد خانواده اش است را داده و همچنین دستور به زندانی شدن من ( 4 ماه تحت تعقیب و جلب سیار هستم )را تا حصول نتیجه را داده اند.من مانده ام و جواب ظلم هائی که هرگز کسی جوابگو نیست .چون هم بنیان خانواده درجه یک من از هم پاشیده و هم زندگیم که 5 ماه شروع شده بود از هم پاشید و به طلاق انجامید. و نظربه اینکه بیمه توسعه متعهد و ملزم به ایفای چک های مذکور و تعهدات بیمه ای در موعد مقرر و قرار واریز مبلغ چک های صادره جهت خسارت دیه افراد مذکور میباشد .اما تاکنون اقدامی ننموده و تنها من متضرر گردیده ام مطالبات قانونی ام را باید در کوزه بذارم تا خانواده و عزیزان درجه یکم ابش را بخورند .. از مقامات ارشد و محترم جمهوری اسلامی ایران استدعا دارد که دستوری اتخاذ فرمائید که اقدامات لازم و عاجل در زمینه پیگیری و تسریع در حصول بهره برداری از حق و حقوق قانونی ما که به به مرحله اجرا در بیاید بلکه بیشتر از این به ما ظلم روا نگردد . واقعا حیفه که ما با چشم ...به بیمه توسعه و بیمه مرکزی به عنوان حامی آن ننگریم !!!! تلفن 09188881449

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

قیمت سکه، طلا و ارز در روز سه‌شنبه

قیمت دلار در حالی امروز در بانک و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی کاهش یافت و به زیر ۱۲ هزار تومان رسید که قیمت‌ طلا، سکه و ارز هم مثل روز گذشته روند کاهشی طی کرد.

 • 3

افتتاح هفتمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در شیراز

هفتمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران با حضور مدیر عامل کارگزاری، عضو هیات مدیره و معاون توسعه و عملیات، جمعی از مدیران بیمه ایران استان فارس و رئیس انجمن صنفی استان، افتتاح شد.

 • 3

عضویت درطرح خریدآنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد

تولیدکنندگان بزرگ و فروشگاه‌های آنلاین معتبر با عضویت در طرح خلاقانه‌ی «خرید آنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد» می‌توانند تولیدات و محصولات خود را با تضمین و بدون ریسک به فروش برسانند.

 • 4

رونق تولید داخلی از مسیر ارزش آفرینی و تولید ثروت

مدیرعامل گروه اقتصادی کرمان خودرو با اشاره به ظرفیت های قابل توجه بازار سرمایه از برنامه ریزی برای بهره گیری از پتانسیل این بازار در راستای ایجاد ارزش و تولید ثروت خبرداد.

 • 1

سقوط آزاد ارزش پول انگلیس

پوند انگلیس از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۹ درصد ارزش خود را از دست داده است.

 • 2

اردوغان: کاهش جدی نرخ بهره در راه است

رئیس جمهور ترکیه از کاهش گسترده نرخ بهره در این کشور خبر داد.

 • 2

چرا برخی داروهای وارداتی به چرخه توزیع وارد نشدند؟

به دنبال طرح مباحثی مبنی بر سودجویی در حوزه ارز دارو و عدم ورود برخی داروهای وارداتی به چرخه توزیع علی‌رغم دریافت ارز دولتی، نایب‌رییس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی، تاکید کرد: اگر شرکتی که ارز گرفته بخشی از کالاهایش را وارد چرخه توزیع نکرده است، به این دلیل است که کالایش یا هنوز در پروسه وار ...

 • 3

دومین عرضه بلوکی سهام دولت هم خریدار نداشت

مدیر کل دفتر بازاریابی و واگذاری بنگاه‌های سازمان‌های خصوصی سازی اعلام کرد: عرضه بلوکی ۲۰ درصد سهام پالایشگاه نفت شیراز به عنوان دومین عرضه بلوکی شرکت‌های دولتی، مشتری پیدا نکرد.

 • 4

موانع داخلی در بازرگانی خارجی

امیر علیزاده/ کانون بانک‌های ایرانی در اروپا - فرانکفورت ...

 • 4

خط قرمز ریالی بانک مرکزی

دنیای اقتصاد : ...

 • 8

نفت ۶۷ دلاری شد

قیمت نفت در بازارهای جهانی با ۳۱ سنت افزایش به ۶۷.۰۳ دلار در هر بشکه رسید.

 • 3

راه اندازی دفتر نوآوری و ارتباط با جامعه صنعت در پژوهشکده بیمه

رئیس پژوهشکده صنعت بیمه از راه اندازی دفتر نوآوری و ارتباط با جامعه صنعت در پژوهشکده بیمه خبر داد و گفت: رئیس کل بیمه مرکزی دستور داده تا رابطه پژوهشی این نهاد با صنعت بیمه برقرار شود.

 • 22

گسترش ارتباط پژوهشکده بیمه با جامعه و صنعت

رییس پژوهشکده بیمه از راه‌اندازی دفتر نوآوری و ارتباط با جامعه و صنعت برای گسترش گسترش ارتباط با جامعه و صنعت خبر داد.

 • 17

افزایش سرمایه بانک‌ها شتاب‌دهنده رونق تولید است

رییس هیات مدیره بانک دی در بازدید از هلدینگ توربو کمپرسور نفت (OTC) بر تامین مالی هدفمند و اعطای تسهیلات بانکی مناسب به پروژه‌های کلان ملی و صنایع اشتغال‌زا تاکید کرد.

 • 15

عملکرد بانک صادرات زمینه را برای تحقق جهش بزرگ آماده‌تر کرد

نایب رییس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به عملکرد مثبت بانک صادرات اشاره کرد و گفت: عملکرد مالی این بانک با ارتقای قابل توجهی مواجه شده و زمینه را برای تحقق جهش بزرگ آماده‌تر کرده است.

 • 12

وزیر جهاد کشاورزی در حضور رییس جمهور از بانک کشاورزی قدردانی کرد

وزیر جهاد کشاورزی از بانک کشاورزی به دلیل پرداخت تسهیلات برای توسعه سرمایه گذاری و رونق تولید در استان خراسان شمالی قدردانی کرد.

 • 13