بررسی تایید قانون تاسیس بیمه توسعه توسط بیمه مرکزی

بررسی تایید قانون تاسیس بیمه توسعه توسط بیمه مرکزی

بینا:بیمه مرکزی نحوه اجرای ماده ۴۴ قانون تأسیس بیمه مرکزی و بیمه گری را در مورد بیمه توسعه بررسی می‌کند.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شورای عالی بیمه در تاریخ  25/06/1393 در بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد و در این جلسه گزارش بیمه مرکزی از اقدامات انجام شده توسط شرکت بیمه توسعه مطرح و شورای عالی بیمه به استناد گزارش بیمه مرکزی به اتفاق آراء ضمن تاکید مجدد بر اجرای مصوبات قبلی شورا توسط شرکت بیمه توسعه بویژه پرداخت حقوق قانونی زیاندید‌گان، مقرر نمود بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نحوه اجرای ماده 44 قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه‌گری را بررسی و گزارش آن را به شورای عالی بیمه ارایه نماید.

نظرات

صابر از توسعه

5 سال و 0 ماه و 0 روز پیش

با عنایت به ورود وزیر محترم اقتصاد ودارائی در خصوص وضعیت بیمه توسعه دوست دارم لبخند بزنم شاید اینکه دکتر فرهیخته مان در دولت تدبیر و امید نسخه بهتری برایمان بپیچد . چرا که بدترین درد را در یک بنگاه اقتصادی با محدود ومسدود و بستن و....نمی توان درمان کرد و باید با دادن مسکن و داروهای تقویتی و نظارت بر دوره درمان امید به بهبودی باشد و براستی حیف است که منتظران بهبودی این بیمار (زیاندیدگان و شبکه فروش) باز در انتظار باشند. صابر از توسعه

صابر از توسعه

5 سال و 0 ماه و 0 روز پیش

با عرض سلام و ادب خدمت مسئولین محترم سایت لطفا نظر ارسالی حقیر را در صورت صلاحدید درج و در خصوص اینکه وزیر محترم اقتصاد و دارائی در قضیه بیمه توسعه وارد شده و تصمیم گیری می نماید نیز اگر مطلب یا خبر تازه ای است درج نمائید . با سپاس صاب از توسعه

گل چای

4 سال و 12 ماه و 2 روز پیش

جناب صابر عزیز وزیر محترم عضو شورای عالی بیمه است اگر بیمه ای هستید باید بدانید که نماینده وزیر اقتصاد ودارایی یکی از اعضای اصلی شورای عالی بیمه است اینکه با بستن کد وتعلیق نمی توان درد را درمان کرد درست است اما آیا یک شرکت بیمه با وضع شرکت بیمه توسعه را باید به حال خود رها کرد تا اشتباهات قبل خودرا تکرار نماید بنظر من بایست ابتدا جلوی ضرر بیشتر را گرفت وبعد با داروی قطعی به درمان پرداخت این انتظار ومعطلی راباید به پای مدیران سابق بیمه توسعه گذاشت نه به پای وزیر محترم دولت تدبیر وامید

امین

4 سال و 12 ماه و 0 روز پیش

اقای وزیرسلام.بنده خانمم2وساله نیم پیش تصادف کرد و طرف فوت کرده واز دسته خانمم الان شکایت کردن که اگه تا اخربرج7پول نده بفرستنش زندان.گناه ما چیه ک بیمه اینجوری شده تکلیفه پروندهای اینجوری چی میشه بخدا کمکممون کنید.تمام زندگیمون شده این جریان....

وحید از توسعه

4 سال و 7 ماه و 27 روز پیش

با عرض سلام و ادب خدمت مسئولین محترم.خواهشا کمی عمیقتر به مسئله نگاه کنید . زیاندیدگان به مرور به حق خود خواهند رسید اما ایا سرنوشت این همه نماینده که هر کدام به امیدی در شرکت بیمه مشغول کار و فعالیت جهت گذران زندگی هستند چه میشود؟ خواهشمند است حداقل ترفندی اتخاذ فرمایید تا نمایندگان به شرکتهای بیمه دیگر انتقال یابند تا وضعشان بدتر از این نشود.

امین قادرپور

4 سال و 7 ماه و 4 روز پیش

اینجانب امین قادرپور نظر به اتمام جریان روند پرونده بیمه و صدور چکT مع الوصف دادیار اجرای احکام شهرستان پاوه در مورخه 17/09/1393 دستور به ضبط اموال و حقوق ضامن پرونده اینجانب را که آموزگار است و تنها منبع درآمد خانواده اش است را داده و همچنین دستور به زندانی شدن من ( 4 ماه تحت تعقیب و جلب سیار هستم )را تا حصول نتیجه را داده اند.من مانده ام و جواب ظلم هائی که هرگز کسی جوابگو نیست .چون هم بنیان خانواده درجه یک من از هم پاشیده و هم زندگیم که 5 ماه شروع شده بود از هم پاشید و به طلاق انجامید. و نظربه اینکه بیمه توسعه متعهد و ملزم به ایفای چک های مذکور و تعهدات بیمه ای در موعد مقرر و قرار واریز مبلغ چک های صادره جهت خسارت دیه افراد مذکور میباشد .اما تاکنون اقدامی ننموده و تنها من متضرر گردیده ام مطالبات قانونی ام را باید در کوزه بذارم تا خانواده و عزیزان درجه یکم ابش را بخورند .. از مقامات ارشد و محترم جمهوری اسلامی ایران استدعا دارد که دستوری اتخاذ فرمائید که اقدامات لازم و عاجل در زمینه پیگیری و تسریع در حصول بهره برداری از حق و حقوق قانونی ما که به به مرحله اجرا در بیاید بلکه بیشتر از این به ما ظلم روا نگردد . واقعا حیفه که ما با چشم ...به بیمه توسعه و بیمه مرکزی به عنوان حامی آن ننگریم !!!! تلفن 09188881449

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

رئیس اتحادیه: بازار طلا آرام تر می شود/ از فروش اینترنتی طلا جلوگیری می کنیم

امسال در بازار طلا و ارز نوساناتی وجود داشته اما قیمت ها نشان می دهد، هر روز که جلوتر می رویم، به آرامش بازار بیشتر نزدیک می شویم چون قیمت ها معمول و معقول نوسان داشته است مثل انس جهانی که در هفته گذشته به نزدیک 1560 دلار رسید که امروز باز به زیر 1500 دلار برگشته است. اما خوشبختانه ما در بازار ایرا ...

 • 3

بیمه رایگان یک آهن فروش میلیاردر/تعیین تکلیف ۸۰ هزار چند بیمه ای

ساری - مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: یک فرد به رغم داشتن فروشگاه آهن آلات و درآمدهای میلیاردی به صورت رایگان تحت پوشش بیمه همگانی سلامت است که با اجرای طرح تعیین مزد، عدالت محقق می شود.

 • 2

بزرگترین مرکز خدمات‌رسانی بیمه‌ای شرق کشور افتتاح شد

بزرگترین و مجهزترین مرکز خدمات‌رسانی بیمه‌ای شرق کشور در مشهد با حضور مدیرعامل بیمه ایران افتتاح شد.

 • 2

کاهش ۳۸۰۰ واحدی شاخص بورس

پس از رشد فزاینده نماگر اصلی بورس در روز گذشته این شاخص امروز ۳۸۴۳ واحد افت کرد و به کانال ۳۰۲ هزار واحدی بازگشت.

 • 2

انتقال شعبه بانک توسعه صادرات در آستارا به شعبه رشت

شعبه بانک توسعه صادرات ایران در شهرستان آستارا به شعبه رشت در استان گیلان انتقال می یابد.

 • 3

هفتمین دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه برگزار می‌شود

هفتمین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور، با حمایت شرکت بیمه تعاون توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

 • 2

کشاورزان آمریکایی ۵ میلیارد دلار کمک‌هزینه دریافت کردند

رییس ارتباطات وزارت کشاورزی آمریکا گفت که این وزارتخانه در جدیدترین دور کمک مالی در برابر جنگ تجاری با چین، ۴.۰۷ میلیارد دلار به کشاورزان آمریکایی پرداخت کرده است.

 • 2

گوانتانامو، گران‌ترین بازداشتگاه جهان: هر زندانی ۱۳ میلیون دلار

زندان گوانتانامو که ۱۸ سال پیش برای نگهداری بازداشت‌شدگان به اتهامات تروریستی تاسیس شد، گران قیمت‌ترین زندان جهان شده است.

 • 2

قیمت دلار ۲۶ شهریور ۹۸ در صرافی‌های بانکی به ۱۱۴۵۰ تومان رسید

قیمت فروش هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز، ۲۶ شهریور ۹۸ در صرافی‌های بانکی به ۱۱۴۵۰ تومان رسید.

 • 2

بازار سرمایه به جهش بیشتری نیاز دارد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد: بازار سرمایه روند بسیار خوبی را طی می‌کند و به جهش بیشتری نیاز دارد.

 • 2

همتی: ارتباط بانکی ایران و روسیه با سپام برقرار شده است

رئیس‌کل بانک مرکزی خبر داد ارتباط بانکی ایران و روسیه از طریق پیام‌رسان روسی و سپام بانک مرکزی بدون نیاز به سویفت برقرار شده است.

 • 3

برخی مدیران دچار روزمرگی شدند/اجرای ۹طرح بزرگ سرمایه‌گذاری در نیر

نیر - فرماندار شهرستان نیر با بیان اینکه برخی مدیران دچار روزمرگی شده اند، گفت: دستگاه‌های اجرایی باید در تمامی شرایط با برنامه و منسجم پیش روند.

 • 3

کم رونقی معاملات در سامانه نیما/محدودیت واردات قیمت را کاهش داد

فعالان بازار ارز می‌گویند که هم اکنون عرضه در سامانه نیما، نسبت به تقاضا پیشی گرفته و همین امر منجر به کاهش معاملات این سامانه شده؛ اگرچه برخی روزها قیمت دلار نیمایی بیشتر از بازار است.

 • 4

تسهیلات ۳ هزار میلیاردی سیستم بانکی به مددجویان کمیته امداد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از پرداخت تسهیلات تکلیفی ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی سیستم بانکی به مددجویان کمیته امداد خبر داد.

 • 5

مشهد مرکز واردات دلار شرق کشور است/ ورود فراوان دلار از هرات ،دلیل ارزانی اسکناس درمشهد/دلارهراتی بر بازار ارز کشور هم تاثیر دارد

رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد گفت: بازار دلار رابطه مستقیمی با سیاست دارد و دقیقا به همین دلیل هیچ پیش بینی هم برای این بازار وجود ندارد.

 • 4

۷ نکته درباره آرامکو، سودآورترین شرکت جهان

شرکت ملی نفت عربستان سعودی که بانام سعودی آرامکو شناخته می‌شود، با تولید و فروش روزانه ۱۰ میلیون دلار بشکه نفت خام و همچنین گاز طبیعی در صدر فهرست شرکت‌هایی قرار گرفت که در نیمه اول سال ۲۰۱۷ میلادی بیشترین سهم از اقتصاد جهانی را به خود اختصاص داده بودند.

 • 3

کتاب‌های نادر در یک مزایده

یک حراجی واقع در شیکاگو مجموعه‌ای ‌از کتاب‌های نادر یک مجموعه‌دار خصوصی را در ماه نوامبر به مزایده می‌گذارد.

 • 3