بررسی تایید قانون تاسیس بیمه توسعه توسط بیمه مرکزی

بررسی تایید قانون تاسیس بیمه توسعه توسط بیمه مرکزی

بینا:بیمه مرکزی نحوه اجرای ماده ۴۴ قانون تأسیس بیمه مرکزی و بیمه گری را در مورد بیمه توسعه بررسی می‌کند.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شورای عالی بیمه در تاریخ  25/06/1393 در بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد و در این جلسه گزارش بیمه مرکزی از اقدامات انجام شده توسط شرکت بیمه توسعه مطرح و شورای عالی بیمه به استناد گزارش بیمه مرکزی به اتفاق آراء ضمن تاکید مجدد بر اجرای مصوبات قبلی شورا توسط شرکت بیمه توسعه بویژه پرداخت حقوق قانونی زیاندید‌گان، مقرر نمود بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نحوه اجرای ماده 44 قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه‌گری را بررسی و گزارش آن را به شورای عالی بیمه ارایه نماید.

نظرات

صابر از توسعه

5 سال و 5 ماه و 3 روز پیش

با عنایت به ورود وزیر محترم اقتصاد ودارائی در خصوص وضعیت بیمه توسعه دوست دارم لبخند بزنم شاید اینکه دکتر فرهیخته مان در دولت تدبیر و امید نسخه بهتری برایمان بپیچد . چرا که بدترین درد را در یک بنگاه اقتصادی با محدود ومسدود و بستن و....نمی توان درمان کرد و باید با دادن مسکن و داروهای تقویتی و نظارت بر دوره درمان امید به بهبودی باشد و براستی حیف است که منتظران بهبودی این بیمار (زیاندیدگان و شبکه فروش) باز در انتظار باشند. صابر از توسعه

صابر از توسعه

5 سال و 5 ماه و 3 روز پیش

با عرض سلام و ادب خدمت مسئولین محترم سایت لطفا نظر ارسالی حقیر را در صورت صلاحدید درج و در خصوص اینکه وزیر محترم اقتصاد و دارائی در قضیه بیمه توسعه وارد شده و تصمیم گیری می نماید نیز اگر مطلب یا خبر تازه ای است درج نمائید . با سپاس صاب از توسعه

گل چای

5 سال و 5 ماه و 1 روز پیش

جناب صابر عزیز وزیر محترم عضو شورای عالی بیمه است اگر بیمه ای هستید باید بدانید که نماینده وزیر اقتصاد ودارایی یکی از اعضای اصلی شورای عالی بیمه است اینکه با بستن کد وتعلیق نمی توان درد را درمان کرد درست است اما آیا یک شرکت بیمه با وضع شرکت بیمه توسعه را باید به حال خود رها کرد تا اشتباهات قبل خودرا تکرار نماید بنظر من بایست ابتدا جلوی ضرر بیشتر را گرفت وبعد با داروی قطعی به درمان پرداخت این انتظار ومعطلی راباید به پای مدیران سابق بیمه توسعه گذاشت نه به پای وزیر محترم دولت تدبیر وامید

امین

5 سال و 4 ماه و 28 روز پیش

اقای وزیرسلام.بنده خانمم2وساله نیم پیش تصادف کرد و طرف فوت کرده واز دسته خانمم الان شکایت کردن که اگه تا اخربرج7پول نده بفرستنش زندان.گناه ما چیه ک بیمه اینجوری شده تکلیفه پروندهای اینجوری چی میشه بخدا کمکممون کنید.تمام زندگیمون شده این جریان....

وحید از توسعه

5 سال و 0 ماه و 25 روز پیش

با عرض سلام و ادب خدمت مسئولین محترم.خواهشا کمی عمیقتر به مسئله نگاه کنید . زیاندیدگان به مرور به حق خود خواهند رسید اما ایا سرنوشت این همه نماینده که هر کدام به امیدی در شرکت بیمه مشغول کار و فعالیت جهت گذران زندگی هستند چه میشود؟ خواهشمند است حداقل ترفندی اتخاذ فرمایید تا نمایندگان به شرکتهای بیمه دیگر انتقال یابند تا وضعشان بدتر از این نشود.

امین قادرپور

5 سال و 0 ماه و 3 روز پیش

اینجانب امین قادرپور نظر به اتمام جریان روند پرونده بیمه و صدور چکT مع الوصف دادیار اجرای احکام شهرستان پاوه در مورخه 17/09/1393 دستور به ضبط اموال و حقوق ضامن پرونده اینجانب را که آموزگار است و تنها منبع درآمد خانواده اش است را داده و همچنین دستور به زندانی شدن من ( 4 ماه تحت تعقیب و جلب سیار هستم )را تا حصول نتیجه را داده اند.من مانده ام و جواب ظلم هائی که هرگز کسی جوابگو نیست .چون هم بنیان خانواده درجه یک من از هم پاشیده و هم زندگیم که 5 ماه شروع شده بود از هم پاشید و به طلاق انجامید. و نظربه اینکه بیمه توسعه متعهد و ملزم به ایفای چک های مذکور و تعهدات بیمه ای در موعد مقرر و قرار واریز مبلغ چک های صادره جهت خسارت دیه افراد مذکور میباشد .اما تاکنون اقدامی ننموده و تنها من متضرر گردیده ام مطالبات قانونی ام را باید در کوزه بذارم تا خانواده و عزیزان درجه یکم ابش را بخورند .. از مقامات ارشد و محترم جمهوری اسلامی ایران استدعا دارد که دستوری اتخاذ فرمائید که اقدامات لازم و عاجل در زمینه پیگیری و تسریع در حصول بهره برداری از حق و حقوق قانونی ما که به به مرحله اجرا در بیاید بلکه بیشتر از این به ما ظلم روا نگردد . واقعا حیفه که ما با چشم ...به بیمه توسعه و بیمه مرکزی به عنوان حامی آن ننگریم !!!! تلفن 09188881449

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

قیمت نفت سنگین ایران کاهش یافت/تولید ۲.۰۸۶ میلیون بشکه در روز

طبق جدیدترین گزارش ماهانه اوپک، تولید نفت ایران در ماه ژانویه به ۲.۰۸۶ میلیون بشکه در روز رسید و نفت سنگین ایران بیش از یک دلار در هر بشکه ارزان شد.

 • 28

نرخ دلار آزاد در ۲۴ بهمن / دلار ۱۳ هزار و ۷۲۰ تومان شد

بر اساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز امروز، (۲۴ بهمن ۹۸) هر دلار آمریکا به مبلغ ۱۳ هزار و ۷۲۰ تومان داد و ستد شد.

 • 32

جهش ۲۵ درصدی کسری بودجه آمریکا/بدهی ملی رکورد زد

اوضاع هزینه‌کردهای دولت آمریکا هر روز بدتر و بدتر می‌شود و کسری بودجه دولت فدرال به میزان متوسط ۱۰۰ میلیارد دلار در ماه رسیده است.

 • 25

نرخ بهره منفی داد سوئیسی‌ها را درآورد

ذخایر ارزی سوئیس در نتیجه تداوم سیاست نرخ بهره منفی تا پایان سال ۲۰۱۹ کاهش یافت.

 • 49

۱۰۰۰۰همپوشانی بیمه ای رفع شد/بهره مندی ۱۶۸۰بیمارخاص از بیمه سلامت

گرگان- مدیرکل بیمه سلامت گلستان گفت: از مرداد ۹۷ تاکنون در گلستان ۱۰ هزار و ۶۴۷ همپوشانی بیمه ای شناسایی شده و برطرف شده است.

 • 31

نقدینگی آذر ماه ۹۸ به ۲۲ هزار و ۶۲۳ هزار میلیارد ریال رسید

براساس اعلام بانک مرکزی، رقم نقدینگی آذر ماه ۹۸ به ۲۲ هزار و ۶۲۳ هزار میلیارد ریال رسید.

 • 26

کمک ۳۲ میلیون دلاری ژاپن به ملت فلسطین

دولت ژاپن از تقدیم کمک‌های مالی جدید به ملت فلسطین به ارزش ۳۲ میلیون دلار خبر داد.

 • 23

پیش شرط های انتشار اوراق با درآمد ثابت برای بخش خصوصی

عضو سابق شورای عالی بورسگفت: برای انتشار اوراق با درآمد ثابت برای بخش خصوصی، نیاز مبرم به برنامه‌ریزی وجود دارد.

 • 30

نرخ رسمی ۲۹ ارز کاهش یافت/ افت قیمت یورو و پوند انگلیس

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۸ ارز افزایش و قیمت ۲۹ واحد پولی از جمله پوند انگلیس و یورو کاهش یافت؛ ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

 • 26

راه هموار دریافت رمز دوم پویا در بانک تجارت

دریافت رمز دوم پویا در بانک تجارت با مسیرهای ساده امکان پذیر است.

 • 35

روش‌های دریافت رمز پویا برای کارت‌های بانک‌پاسارگاد

بانک پاسارگاد همگام با نظام بانکی کشور، برای ارتقای امنیت در پرداخت‌های اینترنتی، امکان دریافت رمز پویا را برای مشتریان دارنده‌ی تلفن‌های همراه هوشمند و غیرهوشمند فراهم کرده‌است.

 • 31

سرمایه‌گذاری اتباع آسیایی و اروپایی در آذربایجان‌غربی

ارومیه- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ‌آذربایجان‌غربی گفت: این استان میزبان طرح‌های ‌سرمایه‌گذاری از ۶ کشور جهان از جمله سرمایه‌گذارانی از چهار کشور اروپایی است.

 • 25

سرمایه‌گذاری اتباع آسیایی و اروپایی در آذربایجان‌غربی

ارومیه- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ‌آذربایجان‌غربی گفت: این استان میزبان طرح‌های ‌سرمایه‌گذاری از ۶ کشور جهان از جمله سرمایه‌گذارانی از چهار کشور اروپایی است.

 • 26

سرمایه‌گذاری اتباع آسیایی و اروپایی در آذربایجان‌غربی

ارومیه- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ‌آذربایجان‌غربی گفت: این استان میزبان طرح‌های ‌سرمایه‌گذاری از ۶ کشور جهان از جمله سرمایه‌گذارانی از چهار کشور اروپایی است.

 • 23

قیمت سکه طرح جدید ۲۳ بهمن به ۵ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸ به ۵ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان رسید.

 • 22

آیین نامه تسویه تعهدات ارزی اصلاح شد

آئین‌نامه اجرایی موضوع تسهیل و تسریع در تسویه تعهدات ارزی بانک مرکزی به منظور تأمین نظر هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین مجلس، اصلاح شد.

 • 23