بررسی تایید قانون تاسیس بیمه توسعه توسط بیمه مرکزی

بررسی تایید قانون تاسیس بیمه توسعه توسط بیمه مرکزی

بینا:بیمه مرکزی نحوه اجرای ماده ۴۴ قانون تأسیس بیمه مرکزی و بیمه گری را در مورد بیمه توسعه بررسی می‌کند.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شورای عالی بیمه در تاریخ  25/06/1393 در بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد و در این جلسه گزارش بیمه مرکزی از اقدامات انجام شده توسط شرکت بیمه توسعه مطرح و شورای عالی بیمه به استناد گزارش بیمه مرکزی به اتفاق آراء ضمن تاکید مجدد بر اجرای مصوبات قبلی شورا توسط شرکت بیمه توسعه بویژه پرداخت حقوق قانونی زیاندید‌گان، مقرر نمود بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نحوه اجرای ماده 44 قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه‌گری را بررسی و گزارش آن را به شورای عالی بیمه ارایه نماید.

نظرات

صابر از توسعه

6 سال و 4 ماه و 4 روز پیش

با عنایت به ورود وزیر محترم اقتصاد ودارائی در خصوص وضعیت بیمه توسعه دوست دارم لبخند بزنم شاید اینکه دکتر فرهیخته مان در دولت تدبیر و امید نسخه بهتری برایمان بپیچد . چرا که بدترین درد را در یک بنگاه اقتصادی با محدود ومسدود و بستن و....نمی توان درمان کرد و باید با دادن مسکن و داروهای تقویتی و نظارت بر دوره درمان امید به بهبودی باشد و براستی حیف است که منتظران بهبودی این بیمار (زیاندیدگان و شبکه فروش) باز در انتظار باشند. صابر از توسعه

صابر از توسعه

6 سال و 4 ماه و 4 روز پیش

با عرض سلام و ادب خدمت مسئولین محترم سایت لطفا نظر ارسالی حقیر را در صورت صلاحدید درج و در خصوص اینکه وزیر محترم اقتصاد و دارائی در قضیه بیمه توسعه وارد شده و تصمیم گیری می نماید نیز اگر مطلب یا خبر تازه ای است درج نمائید . با سپاس صاب از توسعه

گل چای

6 سال و 4 ماه و 2 روز پیش

جناب صابر عزیز وزیر محترم عضو شورای عالی بیمه است اگر بیمه ای هستید باید بدانید که نماینده وزیر اقتصاد ودارایی یکی از اعضای اصلی شورای عالی بیمه است اینکه با بستن کد وتعلیق نمی توان درد را درمان کرد درست است اما آیا یک شرکت بیمه با وضع شرکت بیمه توسعه را باید به حال خود رها کرد تا اشتباهات قبل خودرا تکرار نماید بنظر من بایست ابتدا جلوی ضرر بیشتر را گرفت وبعد با داروی قطعی به درمان پرداخت این انتظار ومعطلی راباید به پای مدیران سابق بیمه توسعه گذاشت نه به پای وزیر محترم دولت تدبیر وامید

امین

6 سال و 3 ماه و 29 روز پیش

اقای وزیرسلام.بنده خانمم2وساله نیم پیش تصادف کرد و طرف فوت کرده واز دسته خانمم الان شکایت کردن که اگه تا اخربرج7پول نده بفرستنش زندان.گناه ما چیه ک بیمه اینجوری شده تکلیفه پروندهای اینجوری چی میشه بخدا کمکممون کنید.تمام زندگیمون شده این جریان....

وحید از توسعه

5 سال و 12 ماه و 1 روز پیش

با عرض سلام و ادب خدمت مسئولین محترم.خواهشا کمی عمیقتر به مسئله نگاه کنید . زیاندیدگان به مرور به حق خود خواهند رسید اما ایا سرنوشت این همه نماینده که هر کدام به امیدی در شرکت بیمه مشغول کار و فعالیت جهت گذران زندگی هستند چه میشود؟ خواهشمند است حداقل ترفندی اتخاذ فرمایید تا نمایندگان به شرکتهای بیمه دیگر انتقال یابند تا وضعشان بدتر از این نشود.

امین قادرپور

5 سال و 11 ماه و 9 روز پیش

اینجانب امین قادرپور نظر به اتمام جریان روند پرونده بیمه و صدور چکT مع الوصف دادیار اجرای احکام شهرستان پاوه در مورخه 17/09/1393 دستور به ضبط اموال و حقوق ضامن پرونده اینجانب را که آموزگار است و تنها منبع درآمد خانواده اش است را داده و همچنین دستور به زندانی شدن من ( 4 ماه تحت تعقیب و جلب سیار هستم )را تا حصول نتیجه را داده اند.من مانده ام و جواب ظلم هائی که هرگز کسی جوابگو نیست .چون هم بنیان خانواده درجه یک من از هم پاشیده و هم زندگیم که 5 ماه شروع شده بود از هم پاشید و به طلاق انجامید. و نظربه اینکه بیمه توسعه متعهد و ملزم به ایفای چک های مذکور و تعهدات بیمه ای در موعد مقرر و قرار واریز مبلغ چک های صادره جهت خسارت دیه افراد مذکور میباشد .اما تاکنون اقدامی ننموده و تنها من متضرر گردیده ام مطالبات قانونی ام را باید در کوزه بذارم تا خانواده و عزیزان درجه یکم ابش را بخورند .. از مقامات ارشد و محترم جمهوری اسلامی ایران استدعا دارد که دستوری اتخاذ فرمائید که اقدامات لازم و عاجل در زمینه پیگیری و تسریع در حصول بهره برداری از حق و حقوق قانونی ما که به به مرحله اجرا در بیاید بلکه بیشتر از این به ما ظلم روا نگردد . واقعا حیفه که ما با چشم ...به بیمه توسعه و بیمه مرکزی به عنوان حامی آن ننگریم !!!! تلفن 09188881449

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

تقدیر فرماندار لاهیجان از بانک پارسیان

در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان لاهیجان از بانک پارسیان تجلیل شد.

 • 19

افتتاح گاوداری۶هزاررأسی باحمایت ۳۸۵ میلیاردریالی بانک کشاورزی

گاوداری شیری ۶۰۰۰راسی شرکت شیر و دام دشت گل کردستان که با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی احداث شده است، روز سه شنبه ۲۳ دی ماه در مراسمی با حضور رییس بنیاد مستضعفان افتتاح و بهره برداری از آن آغاز شد.

 • 22

پرداخت بیش از ۱۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

بانک کشاورزی از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا پایان آذر ۱۸۶۴۱ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.

 • 21

شاخص کل بورس به کانال یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد سقوط کرد

شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش ۳۶۹۸۹ واحدی معادل ۳.۱۲ درصد به یک میلیون و ۱۴۹ هزار و ۷۲۱ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۴۲۲ واحدی به ۱۷ هزار و ۴۳۶ واحد رسید.

 • 21

مجوز موافقتنامه تجارت ترجیحی با دولت مالزی صادر شد

هیات وزیران با صدور مجوز به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انجام مذاکره، پاراف و امضای موقت موافقتنامه تجارت ترجیحی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت مالزی موافقت کرد.

 • 7

ثبت، تایید و انتقال چک در صیاد با استفاده از برنامک‌های موبایلی

صادرکنندگان و دریافت کنندگان چک می‌توانند فرآیند ثبت، تائید و انتقال چک در سامانه صیاد را از طریق برنامک‌های موبایلی و به صورت اختیاری انجام دهند.

 • 10

طرح تسهیلاتی "رفاه دانا" از سوی بانک رفاه کارگران ارائه شد

بانک رفاه کارگران در راستای تکمیل محصولات مورد نیاز بازارهای هدف و کسب رضایت حداکثری بازنشستگان معزز سازمان تأمین اجتماعی، طرح تسهیلاتی "رفاه دانا" را ارائه کرد.

 • 21

هدیه بانک سرمایه به دانش‌آموزان مناطق محروم

همزمان با پانزدهمین سالگرد تاسیس بانک سرمایه، هدایای بهداشتی ـ آموزشی این بانک به دانش‌آموزان یک مدرسه ابتدایی در بیرجند اهدا شد.

 • 15

اعمال نرخ صفر مالیاتی منوط به برگشت ارز حاصل از صادرات

معاون حقوقی سازمان مالیاتی کشور گفت: اعمال نرخ صفر مالیاتی به درآمد حاصل از صادرات کالا و خدمات، منوط به برگشت ارز حاصل از صادرات طبق مقررات اعلامی بانک مرکزی به چرخه اقتصادی کشور است.

 • 17

رشد ۱۰۰ درصدی تسهیلات اعطایی به دانش بنیان‌ها

براساس گزارش اداره صادرات کالای بانک توسعه صادرات ایران تسهیلات اعطایی بانک توسعه صادرات ایران در بخش دانش بنیان ها در سال جاری نسبت به سال قبل افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است.

 • 14

هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملی به بنگاه‌های اقتصادی اعطا شد

در ۹ ماه ابتدای سال جاری سهم بخش های مختلف اقتصادی و بنگاه ها از سبد اعتباری بانک ملی ایران بیش از یک هزار و ۱۱۶ میلیارد ریال بوده است.

 • 11

جلوگیری از نرخ‌گذاری در کانال‌های غیررسمی ارز

عضو کمیسیون بودجه و بودجه مجلس با اشاره به اقدامات بانک مرکزی که مانع از رشد حباب گونه ارز شده است، گفت:‌ باید جلوی نرخ‌گذاری در کانال‌های غیررسمی گرفته شود.

 • 19

جذب ۲۰۰ میلیون دلار سرمایه توسط مناطق آزاد

معاون اقتصادی دبیر شورای عالی مناطق ویژه اقتصادی گفت: سال گذشته بیش از ۲۰۰ میلیون دلار سرمایه توسط مناطق آزاد جذب شد.

 • 18

افزایش واحدهای صنعتی مناطق آزاد به ۲۲۰۰ واحد

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تعداد واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی از هزار واحد به دو هزار و ۲۰۰ واحد رسیده است.

 • 32

برنامه بانک مرکزی برای تقویت ارزش پول ملی

دکتر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی نوشت: بانک مرکزی در طول دو سال و نیم گذشته تلاش کرده است با برنامه و تدبیر، تمام توان خود را برای تقویت ارزش پول ملی بکار بگیرد.» 

 • 40

جشنواره انتخاب نام مناسب برای محصولات و شرکت تابعه بانک رفاه

بانک رفاه کارگران به منظور انتخاب نام مناسب برای برخی محصولات خود و یکی از شرکت های تابعه، از صاحب نظران دعوت به مشارکت می کند.

 • 36

مشارکت بانک کشاورزی در تامین مالی سدگرین نهاوند

بانک های کشاورزی ، صادرات و تجارت با امضای تفاهم نامه ای برای تامین مالی ۱۷۲۲ میلیارد ریالی پروژه تکمیل سد مخزنی گرین در شهرستان نهاوند استان همدان با عاملیت بانک کشاورزی همکاری خواهند کرد.

 • 43

ساخت شناورصیادی فانوس ماهیان

بانک کشاورزی استان بوشهر در راستای حمایت از بخش شیلات ، با پرداخت ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ساخت کشتی صیادی فانوس ماهیان ،بار دیگر به توسعه فعالیت های صید و صیادی کمک کرد.

 • 31

کاهش ۴۳ هزار واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش ۴۳۰۴۳ واحدی معادل ۳.۵۰ درصد به یک میلیون و ۱۸۶ هزار و ۷۹۲ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۴۶۱  واحدی به ۱۷ هزار و ۸۵۹  واحد رسید.

 • 25

دستورالعمل اجرایی ماده (۶) اصلاحی قانون صدور چک

بانک رفاه کارگران دستورالعمل اجرایی ماده (۶) اصلاحی قانون صدور چک و مهلت اجرای برخی از موارد آن را ابلاغ کرد.

 • 22