بازدید رییس شعبه کرمانشاه بیمه "ما" از مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب

رییس شعبه کرمانشاه بیمه "ما" به همراه تعدادی از کارشناسان فنی و ارزیابان رسیدگی به خسارت از مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب بازدید کرد .
  • شنبه 27 آبان 1396 ساعت 14:2

اخبار => اخبار بیمه‌

لوگوی بیمه ما

به گزارش بینا و به نقل از روابط عمومی بیمه "ما" در این بازدید که روز دوشنبه 96/8/22 انجام شد، عبدالرضا احمدی با حضور در شهرستان سرپل ذهاب و روستاهای آسیب دیده از نزدیک در جریان  مسایل و مشکلات موجود در این مناطق قرار گرفت.

عبدالرضا احمدی به نمایندگی از بیمه "ما" با ابراز تأسف از وقوع این زلزله دلخراش و اظهار همدردی با بازماندگان این حادثه عنوان کرد: به محض اطلاع از وقوع حادثه و به دستور مدیرعامل شرکت به همراه ارزیابان رسیدگی به خسارت در منطقه حاضر شدیم تا ضمن تشکیل کارگروه کارشناسی در محل، نسبت به پرداخت به موقع خسارت به حادثه دیدگان اقدام کنیم.

 وی همچنین افزود: در همین راستا، کارشناسان این شرکت در محل های تعیین شده که از طریق رسانه های جمعی و گروهی مرکز استان معرفی شده اند، مستقر و آماده ارائه خدمات به بیمه گذاران شدند.

احمدی در ادامه گفت : حضور در میان مصیبت زدگان و آسیب دیدگان باعث دلگرمی و امید آنان به حیات دوباره و تلاش برای ساختن آینده خواهد بود که این مهم مورد توجه اکید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه "ما"  می باشد.


ارسال نظر

ارسال