اعتماد؛ کلید موفقیت بیمه گران در آسیا

اعتماد؛ کلید موفقیت بیمه گران در آسیا

بینا: به گفته مدیران برگزارکننده، این نشست فرصتی را خلق می کند تا فعالان صنعت بیمه در آسیا عملکرد نمایندگان بیمه‌های دولتی را بررسی کنند و نگاهی بر دروس دانشگاهی داشته باشند.

در بیست و پنجمین نشست سالانه "شا اینشورنس ریویو" تاکید‌شد که "اعتماد" یکی از اصلی‌ترین عوامل رشد شرکتهای بیمه در قاره آسیا است.

به نقل از ایشا اینشورنس ریویو، "مارک توکر" رئیس و مدیر گروه "ای آی‌ای" یکی از سخنرانان مهم که در مراسم افتتاحیه این نشست صحبت میکرد، ‌گفت: فعالان صنعت بیمه در آسیا به جای گسترش کانالهای توزیع خود باید بر موثر بودن پیشنهادهایشان متمرکز شوند.

او با تاکید بر اینکه بیمه گران احتیاج دارند تا به آنان اعتماد شود و اعتماد از اصولی ترین موارد حفظ بازار است،‌ ادامه داد: شرکت های بیمه باید نسبت به مشتریان شان بی تفاوت باشند و باید در قبال تک تک آنان احساس مسئولیت کنند.
این کارشناس بیمه افزود: آنان باید مشتریانشان را راضی کنند و با بازیابی قوانین این باور را در بین آنان به وجود آورند که بیمه راه نجات جوامع است و مزایایی سرمایه گذاری در این مسیر در نهایت به نفع تک تک اعضای یک جامعه است.

توکر گفت: کارگزاران و مشاوران مالی در حقیقت "قهرمانان گمنام" صنعت بیمه عمر هستند،‌ نقش و جایگاه آنان غبض نمیشود بلکه پیشرفت تکنولوژی به آنان کمک می‌کند. اما باید ت.جه داشت که هیچ‌چیز جای‌خالی اعتماد را پر نمی‌کند. مردم باید بدانند که بیمه‌گران مانند وکلای آنان هستند و نمایندگان آنان تنها مسئول فروش محصولات نیستند.

او ادامه داد: هم قانون گذاران و هم بیمهگران مسئولیتی یکسان در برابر اقتصاد و درمان دارند؛ پس میتوان با اطمینان گفت که اعتماد یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. عدم اعتماد منجر به افزایش هزینه‌های خواهد شد بنابراین ما باید با همکاری مشترک،‌ بر تحقق اهدافمان متمرکز شویم.
این کارشناس بیمه تاکید کرد که نظام محدود سرمایه گذاری در اروپا و آمریکای شمالی باعث شده که بازار بیمه در آسیا رشد کند به ویژه اینکه دو کشور سنگاپور و چین فرصت های بی نظیری را خلق کرده اند. پس تنها با تمرکز بر چند عامل می توان در آسیا موفق و پیروز شد.

این‌نشست به منظور بررسی نقش‌بیمه در زندگی، اقتصاد و ساخت جوامع و ملتها برگزار می‌شود و عنوان آن "خلق یک تفاوت واقعی-تقویت خوبی های بیمه" است. طبق گزارش ها،‌ بیش از 30 مدیر در این نشست سخنرانی کردند. این نشست به شدت توسط آژانس ایالات متحده، سازمان بین المللی کار (ILO)، انجمن‌بیمه عمر سنگاپور و انجمن بیمه بین‌ المللی پشتیبانی می‌شود و نزدیک به 200 نماینده از شرکتهای بیمه سراسر جهان برای حضور در این نشست ثبت نام کردند. به گفته مدیران برگزارکننده، این نشست فرصتی را خلق می کند تا فعالان صنعت بیمه در آسیا عملکرد نمایندگان بیمه‌های دولتی را بررسی کنند و نگاهی بر دروس دانشگاهی داشته باشند

برچسب ها

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

نظارت کافی بانک مرکزی بر شبکه بانکی/شرایط بانک ها رو به بهبود است

رئیس کل بانک مرکزی گفت: خوشبختانه به سمت بهبود در حرکت هستیم و شرایط بانک ها باثبات تر شده است و بانک مرکزی نیز نظارت و کنترل لازم را بر این نهادهای پولی اعمال می‌کند.

 • 2

150 نفر 4میلیارد دلار ارز به کشور برنگردانده اند اما آدرسی هم ندارند

عبدالناصرهمتی گفت: بانک مرکزی فهرست ۱۵۰ نفری از صادرکنندگانی که در مجموع حدود ۴ میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات داشته اند و به کشور بازنگرداندند را به قوه قضاییه ارسال کرده است البته متاسفانه هیچ نشانی از این افراد به صورت صحیح موجود نیست.

 • 2

سومین افت سنگین بورس در سال ۹۸

شاخص کل بورس تهران امروز با ثبت بیشترین میزان افت از ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری مواجه شد و با کاهش ۷۰۳۵ واحدی (معادل ۲.۸ درصد) به کانال ۲۴۶ هزار واحدی سقوط کرد.

 • 3

قیمت سکه، طلا و ارز در روز سه‌شنبه

قیمت دلار در حالی امروز در بانک و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی کاهش یافت و به زیر ۱۲ هزار تومان رسید که قیمت‌ طلا، سکه و ارز هم مثل روز گذشته روند کاهشی طی کرد.

 • 8

افتتاح هفتمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در شیراز

هفتمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران با حضور مدیر عامل کارگزاری، عضو هیات مدیره و معاون توسعه و عملیات، جمعی از مدیران بیمه ایران استان فارس و رئیس انجمن صنفی استان، افتتاح شد.

 • 8

قیمت سکه امروز ۲۵ تیر ۱۳۹۸ وارد کانال ۳ میلیون تومانی شد

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بعد از ظهر امروز ۲۵ تیر ۹۸ به قیمت ۳ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.

 • 2

تحقق کارآفرینی اجتماعی با بهره ­مندی از ظرفیت قرض ­الحسنه و همیار

مدیرعامل بانک قرض­ الحسنه رسالت گفت: با بهره­ مندی از ظرفیت قرض­ الحسنه و همیاری اجتماعی می­ توان کارآفرینی اجتماعی را محقق کرد.

 • 4

پایداری فعالیت توام با توسعه پایدار

بررسی ترازنامه بانک قرض الحسنه مهر ایران در ماههای اخیر نشان میدهد که این بانک در سالهای گذشته نه تنها توانست بحران اقتصادی و التهابات بانکها رامدیریت کند بلکه به نحو چشمگیری فعالیتهای خود را بسط داد.

 • 6

نسخه نویسی الکترونیک، خطای دارویی را کاهش می دهد

مازندران- مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: نسخه نویسی الکترونیک خطاهای دارویی را کاهش می دهد.

 • 2

عضویت درطرح خریدآنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد

تولیدکنندگان بزرگ و فروشگاه‌های آنلاین معتبر با عضویت در طرح خلاقانه‌ی «خرید آنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد» می‌توانند تولیدات و محصولات خود را با تضمین و بدون ریسک به فروش برسانند.

 • 8

ادامه روند نزولی قیمت‌ها در بازار ارز

مردم با کاهش ارز توقع کاهش قیمت را دارند، دیگر دلال‌ها و اتفاقات نابسامان سیاسی نیز تأثیر بر قیمت ارز ندارد، تنها بانک مرکزی سیاست‌گذار اصلی ارز می‌باشد.

 • 2

رونق تولید داخلی از مسیر ارزش آفرینی و تولید ثروت

مدیرعامل گروه اقتصادی کرمان خودرو با اشاره به ظرفیت های قابل توجه بازار سرمایه از برنامه ریزی برای بهره گیری از پتانسیل این بازار در راستای ایجاد ارزش و تولید ثروت خبرداد.

 • 2

قیمت سکه طرح جدید امروز ۲۵ تیر ۱۳۹۸ به ۴میلیون و ۴۰هزارتومان رسید

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز ۲۵ تیر ۹۸ به مرز ۴ میلیون تومان رسید و به نرخ ۴ میلیون و ۴۰ هزار تومان معامله شد.

 • 2

روایتی از نرخ‌گذاری‌های عجیب در بازار کاغذ

یک مقام مسئول گفت: نرخ کاغذ با دلار ۱۳ هزار تومانی اکنون با احتساب همه هزینه‌ها ۳۳۰ هزار تومان است، در حالیکه با دلار ۴۲۰۰ تومانی به نرخ ۵۵۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

 • 1

ریزش ۷۰۰۰ واحدی شاخص بورس

معاملات تالار شیشه‌ای روز جاری با ریزش بیش از ۷۰۰۰ واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به ۲۴۶ هزار و ۲۷۰ واحد به پایان رسید.

 • 3

بیمه ملت به ازای هر سهم ۲۵۰ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه ملت برگزار شد و طی آن تقسیم سود ۲۵۰ ریالی بین سهامداران به تصویب رسید.

 • 3

دلار به کانال ۱۱,۰۰۰ تومان برگشت

قیمت دلار در بانک و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی کاهش یافت و به زیر ۱۲ هزار تومان رسید.

 • 4

حمایت از رونق تولید و مدیریت نقدینگی اهداف اصلی بانک مرکزی است

رئیس کل بانک مرکزی گفت: کنترل نقدینگی امسال همچون سال گذشته از اهداف اصلی این بانک است و با این سیاست امیدواریم شاهد کاهش آثار تورمی و کنترل نوسان نرخ ارز باشیم

 • 2

پیام مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خطاب به همکاران

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران طی پیامی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های همکاران در سال ۱۳۹۷، بر استمرار حرکت جمعی همکاران به منظور تحقق اهداف سال جاری تاکید کرد.

 • 4

سقوط آزاد ارزش پول انگلیس

پوند انگلیس از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۹ درصد ارزش خود را از دست داده است.

 • 6