آغاز به کار استارتاپی نوظهور در صنعت بیمه/ صنعت بیمه، الکترونیکی خواهد شد؟

آغاز به کار استارتاپی نوظهور در صنعت بیمه/ صنعت بیمه، الکترونیکی خواهد شد؟

مدیرعامل و بنیان‌گذار این مرکز مشاوره بیمه "اَزکی" ضمن تاکید بر ضرورت الکترونیک شدن هرچه بیشتر این صنعت در کشور آن ‌را صنعتی بسیار آینده دار توصیف کرد.

دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 2:15

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از اقتصاد-آنلاین 

به گزارش خبرنگار اقتصادآنلاین، تیم لطیف، بنیان‌گذار و مدیرعامل مرکز مشاوره و انتخاب آنلاین بیمه "اَزکی" با بیان اینکه با مشاهده پیشرفت شرکت‌های مشاوره‌ای بیمه در آلمان به فکر تاسیس این مجموعه در ایران افتاد، گفت: سرمایه اولیه این شرکت حدود چندمیلیون یورو است که 20 درصد آن توسط سرمایه‌گذاران آلمانی و 80درصد آن‌را سرمایه‌گذاران داخلی تامین کرده‌اند.

وی در پاسخ به این پرسش که ایده انتخاب نام "اَزکی" برای این مجموعه از کجا آمده‌ است؟ ادامه داد: ما بسیار بر روی اسم این مجموعه فکر کردیم و در نهایت این نام را انتخاب کردیم، به این دلیل که در ذهن همه بماند که از چه کسی؟ یا از کی؟ بیمه‌ات را گرفتی و در عین حال  برای خرید این دامین هزینه‌ زیادی هم کردیم زیرا تنها استارتاپ با آدرس چهارحرفی است.

او اضافه کرد: در تحقیقات خود متوجه شدیم حدود 80درصد مردم ایران تفا,ت پوشش‌های بیمه‌ای مختلف را نمی‌دانند و 90درصد مردم هم به طور سنتی از نماینده بیمه، بیمه را تهیه می‌کنند.

لطیف با اشاره به این نکته که ساختار بیمه در ایران  به گونه‌ایست که با وجود حضور 40هزار بیمه‌گر مردم فقط با تعداد محدودی قرارداد می‌بندد افزود: هر کدام از این بیمه‌ها خود را بهترین معرفی می‌کنند و تلاش ما این است که یک مشاوره تخصصی و بی طرف به مردم ارائه دهیم.

وی در خصوص همکاری این مرکز مشاوره بیمه با بیمه مرکزی گفت: امتیاز بزرگ ما این است که با همه بیمه‌ها از جمله بیمه مرکزی ارتباط بسیار نزدیکی داریم و بیمه مرکزی هم از نوآوری و دیجیتالی شدن این صنعت استقبال می‌کند.

لطیف در پاسخ به این پرسش که درحال حاضر هم استارتاپ‌هایی در این عرصه مشغول فعالیت و ارائه مشاوره هستند، خاطرنشان کرد: قرار نیست که دراین صنعت تنها یک بازیگر وجود داشته باشد همانطور که در انگلیس تنها 4استارتاپ 87درصد بازار را به دست گرفته‌اند.

وی ادامه داد: قرار نیست در این عرصه نماینده‌ای از بین برود بلکه تنها مدل کاری آن تغییر خواهد کرد و من مطمئنم کارکنان این حوزه نه کمتر بلکه بیشتر خواهند شد.

بنیان‌گذار این وبسایت ضمن اشاره به کوچک بودن صنعت بیمه در ایران، اظهار کرد: در کشور آلمان با 80میلیون نفر جمعیت حدود 124میلیون قرارداد بیمه عمر وجود دارد، زیرا هر فرد 2یا3قرارداد بیمه عمر دارد و علاوه بر آن به طور منطقی حق سالانه بیمه عمر باید 100هزار تومان باشد که چنین چیزی در کشور ما وجود ندارد.

تیم لطیف در خصوص هدف اصلی این مجموعه گفت: تلاش ما این است که این صنعت به جایی برسد که هرکسی به طور آنلاین مناسب‌ترین بیمه را با توجه به شرایط خودش پیدا کرده و در هر لحظه از شبانه روز که آن ‌را سفارش داد بدون هیچ‌گونه کاغذبازی و صرف وقت بیمه‌نامه‌اش صادر شود.

ثبت نظر

ارسال

تشریح آخرین وضعیت پرداخت ارز اربعین توسط عضو هیات مدیره بانک ملی ایران

عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران آخرین وضعیت تحویل ارز اربعین به زائران در نقاط مرزی را تشریح کرد.

 • 5

پرداخت ارز مسافرتی به یک بانک محدود شد/ اختلاف ۱۲۰۰ تومانی با بازار

ارائه ارز مسافرتی در بانک‌ها که طی مدت اخیر در دو بانک آغاز شده بود، اما اکنون با توجه به نوسان قیمت ارز در یکی از بانک‌ها پرداخت انجام می‌شود.

 • 5

دادستان تهران: دستگیری مدیر شرکت ایرتویا و یکی از کارمندان گمرگ

در مورد پرونده‌های وارداتی خودرو، یک پرونده از بندرعباس به دادگاه ارجاع و تکمیل تحقیقات آن به تهران اعلام شده است که ظرف چند روز گذشته در این زمینه مدیر شرکت گروه ایرتویا و یکی از کارکنان گمرک دستگیر شده و تحقیقات پرونده در حال انجام است.

 • 4

خادم در بانک مرکزی و بنی تمیم در وزارتخانه هستند!

دبیر فدراسیون کشتی گفت: نایب رییس فدراسیون کشتی در وزارت ورزش منتظر دریافت ارز مبادله ای است.

 • 10

یاورانی برای مشاوره به دانشجویان

تهران - ایرنا - در شرایطی که ممکن است دانشجویان در طول تحصیل خود با انواع مسائل و آسیب های احتمالی مواجه شوند، مشاوران می توانند با بهره گیری از مهارت های کلامی و روانشناختی ، آنها را در یافتن راه حل مناسب برای برخورد با مسائل یاری کنند.

 • 1

تعدیل زندانیان مهریه

تهران- ایرنا- در شرایط فعلی این دادگاه‌ها و مراجع قضایی هستند که باید با توجه به افزایش بی‌ضابطه ارزش مسکوکات طلا در کشور، مانع از بازداشت بدهکاران مهریه در کشور شوند.

 • 10

بحران در ماجرای قتل در کنسولگری سعودی

تهران- ایرنا- بعد از دو هفته از قتل جمال خاشقجی روزنامه‌نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول، هنوز اخبار آن در صدر خبرها قرار دارد و دیروز با گزارش چند خبر، ابعاد جدیدی از آن، صحنه اطلاع‌رسانی شبکه‌های خبری در غرب (اروپا و آمریکا) را به خود اختصاص داده است.

 • 3

دید فعالا‌ن اقتصادی به آینده

برآیند یک نظرسنجی به سفارش اتاق بازرگانی تهران از 600 فعال اقتصادی حکایت از کاهش امید در بدنه بخش‌خصوصی و پیش‌بینی‌ناپذیر بودن آینده دارد.در یک نظرسنجی نگرش فعالان اقتصادی به آینده اقتصاد ایران و بخش خصوصی روشن شد. نتایج استخراج‌شده حکایت از آن دارد که حدود 76 درصد از فعالان اقتصادی معتقدند که وضعی ...

 • 10

عربستان یکصد میلیون دلار به ائتلاف آمریکا و پ.ک.ک کمک کرد

آنکاراـ ایرناـ روزنامه استار ترکیه نوشت: حکومت آل سعود که تحت فشار واکنش جهانی نسبت به ناپدید شدن جمال خاشقچی در کنسولگری عربستان در استانبول، روزهای سختی می گذراند، همزمان با ورود مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا به ریاض، یکصد میلیون دلار به ائتلاف واشنگتن با پ.ک.ک کمک کرده است.

 • 9

عربستان 100 میلیون دلار به آمریکا پرداخت کرد

تهران – ایرنا – روزنامه نیویورک تایمز امروز خبر داد که دیروز و همزمان با ورود وزیر امور خارجه آمریکا به ریاض، عربستان سعودی 100 میلیون دلار بابت تامین بخشی از هزینه های حضور آمریکا در سوریه به واشنگتن پرداخت کرد.

 • 10

شرکتهای خارجی، سرمایه شرکت های افغانستان را به یغما برده اند

کابل - ایرنا - معاون اتاق تجارت افغانستان با اشاره به اتلاف منابع در برخی پیمان های همکاری مشترک میان شرکت های داخلی این کشور با طرف های خارجی گفت که برخی شرکت ها و موسسات خارجی صدها میلیون دلار پول شرکت های افغانستان که شریک کاریشان بودند را با خود برده اند.

 • 9

برتری بانک ملی، گسترش و نفت در جام پیشکسوتان

تهران - ایرنا - روز پنجم مسابقات باشگاهی جام شهدای انقلاب اسلامی و بزرگان فوتبال در رده پیشکسوتان با برگزاری 3 دیدار پیگیری شد و بانک ملی، گسترش و نفت مقابل حریفان خود پیروز شدند.

 • 9

اعزام مخفیانه کارشناسان به اوکراین برای از کار انداختن اس۳۰۰

یک رسانه چاپ سرزمین های اشغالی از اعزام مخفیانه کارشناسان صهیونیستی و آمریکایی به اوکراین برای آشنایی بیشتر با سامانه موشکی اس ۳۰۰ و یافتن نقاط ضعف آن خبر داد.

 • 4

موضوع خاشقجی آزمونی برای سیستم قضایی ترکیه است

وزیر کشور ترکیه امروز در اظهاراتی عنوان داشت که موضوع «جمال خاشقجی» آزمونی برای سیستم قضایی این کشور است.

 • 3

نماهنگ | مفتخر به سلمان

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به‌مناسبت روز بزرگداشت جناب سلمان فارسی و در آستانه‌ی سالروز وفات این صحابی پیامبر مکرم اسلام نماهنگ «مفتخر به سلمان» را بر اساس بیانات رهبر انقلاب منتشر کرد.

 • 32

برزیل ۱ - آرژانتین۰/ آرژانتین بدون «مسی» شکست خورد

سلسائو شب گذشته به مصاف آرژانتین رفت و موفق شد با گل دقایق پایانی میراندا، حریف دیرینه را شکست دهد و به پیروزی دست پیدا کند.

 • 3

برای تهیه ارز مشکل داریم/ نمی‌دانیم برای اعزام تیم چه باید کرد

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درباره اعزام تیم جوانان واترپلو به رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: برای تهیه ارز مشکل داریم و نمی‌دانیم باید چه کار کنیم.

 • 5

چین به بزرگترین مقصد سرمایه‌گذاری خارجی تبدیل شد

چین در نیمه اول ۲۰۱۸ با جذب ۷۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی به بزرگترین دریافت‌کننده سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی تبدیل شد.

 • 4

سهم ۱۶ درصدی معاملات پتروشیمی‌ها در بورس کالا از طریق تعاونی‌ها

مدیرعامل بورس کالا با اشاره به سهم حدود ۱۶ درصدی معاملات پتروشیمی‌ها در بورس کالا از طریق تعاونی‌ها، گفت: در ۶ ماهه نخست امسال ۲.۴ میلیون تن محصول توسط تعاونی‌ها در بورس کالا خریداری شد.

 • 9

افزایش قیمت نفت با کاهش غیرمنتظره ذخایر آمریکا

با اعلام کاهش ذخایر نفت آمریکا و در حالی که تنش‌ها در مورد ناپدید شدن روزنامه‌نگار عربستانی نگرانی‌هایی در رابطه با عرضه ایجاد کرده است، قیمت‌های نفت برای چهارمین جلسه متوالی رشد کردند.

 • 7