کاهش 19.4 درصدی ارزش معاملات اوراق بهادار

ارزش کل معاملات اوراق بهادار در ۴ روز کاری هفته سوم مردادماه ۹۶، به ۷۸۳۴ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۱۹.۴ درصد کاهش یافته است.
  • شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 8:31

اخبار => اخبار بورس

اخبار بورس

به گزارش بینا , در سومین هفته مرداد ماه بیش از ۷۸۰۰ میلیارد ریال اوراق بهادار در بورس تهران معامله شد. در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۸ مرداد ماه ۹۶، شاخص کل نسبت به هفته قبل با ۰.۴ درصد افزایش روبه رو شد.

در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۸ مرداد ماه ۹۶، شاخص کل با ۳۱۳ واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۸۱۵۷۹ واحد رسید.

شاخص بازار اول با ۲۳۶ واحد افزایش به رقم ۵۷۱۷۳ واحد بالغ شد و شاخص بازار دوم با ۵۹۶ واحد افزایش عدد ۱۷۷۷۵۳ واحد را تجربه کرد و به ترتیب با ۰.۴۱۴ درصد و ۰.۳۴ درصد افزایش نسبت به هفته قبل مواجه شدند.

در ۴ روز کاری هفته  سوم  مردادماه ۹۶، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۷۸۳۴ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۱۹.۴ درصد کاهش یافته است.

در ضمن تعداد ۲۵۸۴ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از ۱۸۲ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۲۸ درصد و ۲۷ درصد کاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه کرد.

این درحالی است که تعداد ۱۶ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۷۱ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت و  با ۷۲ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته همراه شد.


ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام