رشد اندک نماگر تالار شیشه‌ای

رشد اندک نماگر تالار شیشه‌ای

شاخص بورس روز جاری با رشد اندک ۸ واحدی در پایان معاملات به ۲۵۴ هزار و ۴۵۳ واحد رسید.

شنبه 19 مرداد 1398 ساعت 16:47

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

، آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که اکثر شاخص‌های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با رشد مواجه شدند.

حرکت آهسته شاخص ها

بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری همه شاخص‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۸ واحد رشد اندک به ۲۵۴ هزار و ۴۵۳ واحد، شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۲ واحد افزایش به ۶۸ هزار و ۷۶۵ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۵۹۶ واحد رشد معادل ۰.۹۶ درصد به ۴۱ هزار و ۹۷۸ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۴۰۰ واحد افزایش، معادل ۰.۹۶ درصد به ۴۱ هزار و ۹۷۸ واحد، شاخص آزاد شناور با ۱۴۴ واحد رشد، معادل ۰.۰۵ درصد به ۲۸۲ هزار و ۹۱۶ واحد، شاخص بازار اول با (۵۰۲) واحد افت معادل (۰.۲۷) درصد به ۱۸۶ هزار ۱۶۰ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۲۷۴ واحد رشد معادل ۰.۴۵ درصد، به ۵۱۱ هزار و ۹۹۵ واحد رسید.

 نمادهای تاثیر گذار

از سویی دیگر امروز ۲ نماد « رمپنا با ۲۱۴ واحد و تاپیکو با ۲۱۳ واحد » رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.   

نوسان شاخص صنایع

این گزارش می افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه ای نیز با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «اطلاعات و ارتباطات با ۴۴ واحد صعود معادل ۱۶.۷۵ درصد به ۳۱۲ واحد، سایر معادن با ۳۰۳۹ واحد افزایش معادل ۵ درصد به ۶۳ هزار و ۸۶۲ واحد، محصولات چوبی با ۱۴۵۰۴ واحد صعود معادل ۴.۹۶ درصد به ۳۰۷ هزار و ۹ واحد، محصولات کاغذ ۲۷۸۶ واحد رشد معادل ۴.۱۲ درصد به ۷۰ هزار و ۴۸۴ واحد، فنی مهندسی با ۷۸ واحد افزایش، معادل ۴.۰۱ درصد به ۲ هزار و ۳۲ واحد، محصولات فلزی با ۲۰۷۶ واحد صعود معادل ۳.۸۹ درصد به ۵۵ هزار و ۴۵۰ واحد، ذغال سنگ با (۳۷۲) واحد افت معادل (۴.۱۸) درصد به ۸ هزار و ۵۳۱ واحد» رسید.

بیشترین افزایش قیمت ها

در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «های وب، وپترو، وآذر، حپترو، کماسه، غالبر و کپشیر» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «کاما، غاذر، غدام، سنیر، ولغدر، ثامان و کطبس» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند.

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۲۵۸ هزار نوبت معاملاتی، یک میلیارد و ۹۲۰ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۸ هزار و ۵۰۲ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۹۳۴ هزار و ۴۳۶ میلیارد تومان رسید.

عملکرد شاخص‌های تالار شیشه ای

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

اخطار چین به آمریکا:جنگ تجاری را متوقف کن یا با پی آمدها روبرو شو

دولت چین روز شنبه ضمن ابراز مخالفت شدید با تصمیم واشنگتن برای تحمیل تعرفه های اضافی بر ۵۵۰ میلیارد دلار کالای وارداتی از چین، نسبت به پی آمدهای این اقدام به آمریکا هشدار داد.

 • 3

چه تعداد کارت بانکی بدون استفاده دست مردم است؟

شمار کارت‌های بانکی در تیرماه به بیش از ۳۴۱ میلیون و سه هزار کارت رسیده که تنها ۱۰۱ میلیون و ۲۵۳ هزار کارت دارای تراکنش بوده که نشان می‌دهد بیشتر کارت‌های صادره (معادل ۲۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار کارت) فاقد تراکنش و بدون استفاده مانده‌اند.

 • 6

گجت‌های پوشیدنی در صدر

حمید رفیعیان/ فعال استارت‌آپی ...

 • 4

گجت‌های پوشیدنی در صدر

حمید رفیعیان/ فعال استارت‌آپی ...

 • 4

صعود یک‌دست بازار سهام

دنیای اقتصاد : ...

 • 3

دژپسند: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم

وزیر اقتصاد گفت: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم در حالیکه در همه برنامه‌ها به این مهم توجه شده است.

 • 6

دیپلماسی کیمچی یا اسپاگتی ایتالیایی/ تسلط کدام کشور در بشقاب غذایی جهان بیشتر است؟

آمریکا بزرگترین وارد کننده سیستم و مواد غذایی در جهان محسوب می‌شود و ایتالیا بزرگترین صادر کننده فرمول و مواد غذایی خوراکی در جهان است.

 • 6

حمایت باهنر از رئیس بازداشتی خصوصی سازی

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه فردی که می خواهد شرکت های دولتی را وگذار کند باید هم دست پاک باشد و هم اختیارات داشته باشد، گفت: پوری حسینی فرد عاقل و فهمیده ای است.

 • 7

افزایش سقف انتقال وجه درگاه‌های غیرحضوری

بانک سپه سقف برداشت از حساب برای انتقال وجه و خرید از طریق درگاه‌های غیرحضوری را افزایش داد.

 • 5

افزایش سقف انتقال وجه درگاه‌های غیرحضوری

بانک سپه سقف برداشت از حساب برای انتقال وجه و خرید از طریق درگاه‌های غیرحضوری را افزایش داد.

 • 8

نماهنگ| اسیر نفتی

مروری بر بیانات ۲۰ سال گذشته رهبر انقلاب درباره متکی نبودن اقتصاد کشور به نفت که ایشان معتقدند ایران باید به روزی برسد که بتواند برای نفت خود در بازار خودش تصمیم بگیرد.

 • 131

مهلت زمان استفاده اجباری از رمز یکبار مصرف تا پایان مهر تمدید شد

مهلت زمان اجباری شدن استفاده از رمز پویا در تمامی تراکنش های مبتنی بر کارت در بانک ملت تا پایان مهر ماه سال جاری تمدید شد.

 • 7

گرامیداشت روز پزشک در بانک ملی ایران

به مناسبت روز پزشک، مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی و رئیس و مسئولان اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران با حضور در بیمارستان بانک، از تلاش های تیم پزشکی بیمارستان بانک تقدیرکردند.

 • 7

قیمت سکه، طلا و ارز در روز شنبه

درحالی که قیمت طلا در بازار جهانی به مسیر رو به رشد خود ادامه می‌دهد، بازار طلا در ایران خلاف روند بازار جهانی پیش می‌رود و قیمت‌های در نخستین روز هفته‌جاری نسبت به روز مشابه هفته گذشته کاهش نسبی داشته است.

 • 7