حضور سازمان بورس در نشست سالانه آیسکو – جامائیکا

چهل و دومین نشست سالانه سازمان بین‌المللی کمیسیون بورس‌های اوراق بهادار آیسکو به میزبانی جامائیکا و با حضور نمایندگان ارشد سازمان بورس سومین روز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
  • سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 ساعت 11:7

اخبار => اخبار بورس

حضور سازمان بورس در نشست سالانه آیسکو – جامائیکا

به گزارش بینا ، این نشست تا تاریخ 28 اردیبهشت ماه ادامه دارد و دومین حضور نمایندگان سازمان در اجلاس آیسکو به عنوان عضو پیوسته این نهاد بین‌المللی خواهد بود که در سایه برجام، و عضویت سازمان بورس در این نهاد مهم بین‌المللی اتفاق افتاده است.

در روز اول این نشست ملاقاتی بین عراقچی، معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار، فلاح پور مدیر پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی و بیژنی، جانشین رییس سازمان در جذب سرمایه‌گذاری خارجی و پل اندروز، دبیرکل آیسکو و معاونین وی برگزار شد.

در این جلسه دبیرکل آیسکو از حضور سازمان در این نشست ابراز خرسندی کرد و همچنین زمینه‌های همکاری و کسب تجربیات بین‌المللی مورد بحث قرار گرفت.

سازمان بورس در همین روز در نشست « کمیته منطقه‌ای آفریقا / خاورمیانه » و نیز « کمیته مشورتی اعضای پیوسته » شرکت خواهد کرد.

در این اجلاس همچنین کارگاه‌های قانون‌گذاری و آموزشی برگزار خواهد شد. گفتنی است سازمان بورس و اوراق بهادار عضو «کمیته منطقه‌ای آفریقا / خاورمیانه» و «کمیته بازارهای رشد و نوظهور» است.

علاوه بر دیدار با دبیرکل آیسکو، دیدارهایی با نهادهای ناظر بازار سرمایه کشورهای آلمان، یونان، کره جنوبی، آفریقای جنوبی، کبک کانادا و نیز بریتانیا با هدف ارتقای سطح روابط همکاری دوجانبه و همچنین ارتقای عضویت سازمان بورس از وابسته به عادی ترتیب داده شده است.


ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام