تالار شیشه ای سبزپوش شد

تالار شیشه ای سبزپوش شد

شاخص کل بازار بورس و اوراق بهادار تهران امروز با ۲هزار و ۱۵۶ واحد رشد در ارتفاع ۲۲۴هزار و ۵۴۴ واحدی ایستاد.

یکشنبه 12 خرداد 1398 ساعت 17:35

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

، تمامی شاخص های بازار بورس تهران امروز سبزپوش بودند و شاخص کل که روز گذشته ۲هزار و ۸۹ واحد کاهش یافته بود، امروز ۲هزار و ۱۵۶ واحد رشد کرد.

رشد تمامی شاخص ها

بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری تمامی شاخص های بورس با رشد دسته جمعی مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۲۱۵۶) واحد افزایش معادل (۰.۹۷) درصد به ۲۲۴ هزار ۵۴۴ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی»  با (۶۱۴) واحد رشد معادل (۰.۹۷) درصد به ۶۳ هزار و ۹۹۸ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۱۱۷۴) واحد رشد معادل (۲.۳۰) درصد به ۵۲ هزار و ۳۰۶ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با (۸۰۹) واحد افزایش، معادل (۲.۳۰) درصد به ۳۶ هزار و ۵۵ واحد، شاخص آزاد شناور با (۲۷۰۷) واحد رشد، معادل (۱.۰۸) درصد به ۲۵۴ هزار و ۶۹ واحد، شاخص بازار اول با (۱۳۱۲) واحد افزایش معادل (۰.۷۹)  درصد به ۱۶۷ هزار ۵۱ واحد و شاخص بازار دوم با (۵۵۷۳) واحد رشد معادل (۱.۲۸) درصد به ۴۳۹ هزار و ۳۷۳ واحد رسید.

نمادهای تاثیرگذار

از سوی دیگرجزییات داد و ستدهای روز جاری مشخص می کند که امروز ۷ نماد « وبملت با ۱۹۲ واحد، مبین با ۱۷۷ واحد، پارس با ۱۵۷ واحد، وتجارت با ۹۹ واحد، وبصادر با ۸۷ واحد، اخابر با ۷۰ واحد و خساپا با ۶۰ واحد» افزایش، بیشترین تاثیر مثبت را در رشد شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.

نوسان شاخص صنایع

این گزارش می‌افزاید، روز جاری شاخص تمامی صنایع تالار شیشه‌ای با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «زراعت با ۱۴۰۹ واحد رشد معادل ۴.۹۹ درصد به ۲۹ هزار و ۶۳۱ واحد، وسایل ارتباطی با ۲۴۲ واحد افزایش معادل ۴.۹۳ درصد به ۵هزار و ۱۵۳ واحد، محصولات چوبی با ۱۱هزار و ۸۸ واحد معادل ۴ واحد رشد به ۲۳۶هزار و ۸۵۱ واحد، انتشار و چاپ با ۲۷هزار و ۳۹۷ واحد رشد معادل ۴ درصد به ۵۹۹ هزار و ۲۰ واحد، محصولات کاغذ با یک هزار و ۷۴۷ واحد افزایش معادل ۴ واحد به ۴۱ هزار و ۴۳۶ واحد، لاستیک با ۲هزار و ۱۰۴ واحد رشد معادل ۳ درصد به ۵۵هزار و ۲۶۷ واحد و اطلاعات و ارتباطات با ۸ واحد افزایش معادل ۳ درصد به ۲۳۸ واحد» رسید.

بیشترین افزایش قیمت‌ها

در عین حال، نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «دتماد، خمهر، لسرما، لبوتان، خنصیر، خرینگ و خشرق» بیشترین افزایش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.

بیشترین کاهش قیمت در معاملات امروز نیز مربوط به نمادهای «ثامان، دانا، لابسا، بورس، تمحرکه، سصفها و کبافق» بود.

به این ترتیب، در پایان دومین روز معاملاتی بورس در هفته جاری، در ۲۹۶هزار و ۵۷۰ نوبت معاملاتی، ۴ میلیارد و ۹۴۰ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۲ هزار و ۴۱۷ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۸۵۴ هزار و ۸۶۷ میلیارد تومان رسید.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

رئیس اتحادیه: بازار طلا آرام تر می شود/ از فروش اینترنتی طلا جلوگیری می کنیم

امسال در بازار طلا و ارز نوساناتی وجود داشته اما قیمت ها نشان می دهد، هر روز که جلوتر می رویم، به آرامش بازار بیشتر نزدیک می شویم چون قیمت ها معمول و معقول نوسان داشته است مثل انس جهانی که در هفته گذشته به نزدیک 1560 دلار رسید که امروز باز به زیر 1500 دلار برگشته است. اما خوشبختانه ما در بازار ایرا ...

 • 14

بیمه رایگان یک آهن فروش میلیاردر/تعیین تکلیف ۸۰ هزار چند بیمه ای

ساری - مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: یک فرد به رغم داشتن فروشگاه آهن آلات و درآمدهای میلیاردی به صورت رایگان تحت پوشش بیمه همگانی سلامت است که با اجرای طرح تعیین مزد، عدالت محقق می شود.

 • 35

بزرگترین مرکز خدمات‌رسانی بیمه‌ای شرق کشور افتتاح شد

بزرگترین و مجهزترین مرکز خدمات‌رسانی بیمه‌ای شرق کشور در مشهد با حضور مدیرعامل بیمه ایران افتتاح شد.

 • 17

کاهش ۳۸۰۰ واحدی شاخص بورس

پس از رشد فزاینده نماگر اصلی بورس در روز گذشته این شاخص امروز ۳۸۴۳ واحد افت کرد و به کانال ۳۰۲ هزار واحدی بازگشت.

 • 33

انتقال شعبه بانک توسعه صادرات در آستارا به شعبه رشت

شعبه بانک توسعه صادرات ایران در شهرستان آستارا به شعبه رشت در استان گیلان انتقال می یابد.

 • 16

هفتمین دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه برگزار می‌شود

هفتمین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور، با حمایت شرکت بیمه تعاون توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

 • 18

کشاورزان آمریکایی ۵ میلیارد دلار کمک‌هزینه دریافت کردند

رییس ارتباطات وزارت کشاورزی آمریکا گفت که این وزارتخانه در جدیدترین دور کمک مالی در برابر جنگ تجاری با چین، ۴.۰۷ میلیارد دلار به کشاورزان آمریکایی پرداخت کرده است.

 • 30

گوانتانامو، گران‌ترین بازداشتگاه جهان: هر زندانی ۱۳ میلیون دلار

زندان گوانتانامو که ۱۸ سال پیش برای نگهداری بازداشت‌شدگان به اتهامات تروریستی تاسیس شد، گران قیمت‌ترین زندان جهان شده است.

 • 31

قیمت دلار ۲۶ شهریور ۹۸ در صرافی‌های بانکی به ۱۱۴۵۰ تومان رسید

قیمت فروش هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز، ۲۶ شهریور ۹۸ در صرافی‌های بانکی به ۱۱۴۵۰ تومان رسید.

 • 32

بازار سرمایه به جهش بیشتری نیاز دارد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد: بازار سرمایه روند بسیار خوبی را طی می‌کند و به جهش بیشتری نیاز دارد.

 • 11

همتی: ارتباط بانکی ایران و روسیه با سپام برقرار شده است

رئیس‌کل بانک مرکزی خبر داد ارتباط بانکی ایران و روسیه از طریق پیام‌رسان روسی و سپام بانک مرکزی بدون نیاز به سویفت برقرار شده است.

 • 18

برخی مدیران دچار روزمرگی شدند/اجرای ۹طرح بزرگ سرمایه‌گذاری در نیر

نیر - فرماندار شهرستان نیر با بیان اینکه برخی مدیران دچار روزمرگی شده اند، گفت: دستگاه‌های اجرایی باید در تمامی شرایط با برنامه و منسجم پیش روند.

 • 16

کم رونقی معاملات در سامانه نیما/محدودیت واردات قیمت را کاهش داد

فعالان بازار ارز می‌گویند که هم اکنون عرضه در سامانه نیما، نسبت به تقاضا پیشی گرفته و همین امر منجر به کاهش معاملات این سامانه شده؛ اگرچه برخی روزها قیمت دلار نیمایی بیشتر از بازار است.

 • 17

تسهیلات ۳ هزار میلیاردی سیستم بانکی به مددجویان کمیته امداد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از پرداخت تسهیلات تکلیفی ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی سیستم بانکی به مددجویان کمیته امداد خبر داد.

 • 22

مشهد مرکز واردات دلار شرق کشور است/ ورود فراوان دلار از هرات ،دلیل ارزانی اسکناس درمشهد/دلارهراتی بر بازار ارز کشور هم تاثیر دارد

رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد گفت: بازار دلار رابطه مستقیمی با سیاست دارد و دقیقا به همین دلیل هیچ پیش بینی هم برای این بازار وجود ندارد.

 • 17

۷ نکته درباره آرامکو، سودآورترین شرکت جهان

شرکت ملی نفت عربستان سعودی که بانام سعودی آرامکو شناخته می‌شود، با تولید و فروش روزانه ۱۰ میلیون دلار بشکه نفت خام و همچنین گاز طبیعی در صدر فهرست شرکت‌هایی قرار گرفت که در نیمه اول سال ۲۰۱۷ میلادی بیشترین سهم از اقتصاد جهانی را به خود اختصاص داده بودند.

 • 17

کتاب‌های نادر در یک مزایده

یک حراجی واقع در شیکاگو مجموعه‌ای ‌از کتاب‌های نادر یک مجموعه‌دار خصوصی را در ماه نوامبر به مزایده می‌گذارد.

 • 14