تالار شیشه ای سبزپوش شد

تالار شیشه ای سبزپوش شد

شاخص کل بازار بورس و اوراق بهادار تهران امروز با ۲هزار و ۱۵۶ واحد رشد در ارتفاع ۲۲۴هزار و ۵۴۴ واحدی ایستاد.

یکشنبه 12 خرداد 1398 ساعت 17:35

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

، تمامی شاخص های بازار بورس تهران امروز سبزپوش بودند و شاخص کل که روز گذشته ۲هزار و ۸۹ واحد کاهش یافته بود، امروز ۲هزار و ۱۵۶ واحد رشد کرد.

رشد تمامی شاخص ها

بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری تمامی شاخص های بورس با رشد دسته جمعی مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۲۱۵۶) واحد افزایش معادل (۰.۹۷) درصد به ۲۲۴ هزار ۵۴۴ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی»  با (۶۱۴) واحد رشد معادل (۰.۹۷) درصد به ۶۳ هزار و ۹۹۸ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۱۱۷۴) واحد رشد معادل (۲.۳۰) درصد به ۵۲ هزار و ۳۰۶ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با (۸۰۹) واحد افزایش، معادل (۲.۳۰) درصد به ۳۶ هزار و ۵۵ واحد، شاخص آزاد شناور با (۲۷۰۷) واحد رشد، معادل (۱.۰۸) درصد به ۲۵۴ هزار و ۶۹ واحد، شاخص بازار اول با (۱۳۱۲) واحد افزایش معادل (۰.۷۹)  درصد به ۱۶۷ هزار ۵۱ واحد و شاخص بازار دوم با (۵۵۷۳) واحد رشد معادل (۱.۲۸) درصد به ۴۳۹ هزار و ۳۷۳ واحد رسید.

نمادهای تاثیرگذار

از سوی دیگرجزییات داد و ستدهای روز جاری مشخص می کند که امروز ۷ نماد « وبملت با ۱۹۲ واحد، مبین با ۱۷۷ واحد، پارس با ۱۵۷ واحد، وتجارت با ۹۹ واحد، وبصادر با ۸۷ واحد، اخابر با ۷۰ واحد و خساپا با ۶۰ واحد» افزایش، بیشترین تاثیر مثبت را در رشد شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.

نوسان شاخص صنایع

این گزارش می‌افزاید، روز جاری شاخص تمامی صنایع تالار شیشه‌ای با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «زراعت با ۱۴۰۹ واحد رشد معادل ۴.۹۹ درصد به ۲۹ هزار و ۶۳۱ واحد، وسایل ارتباطی با ۲۴۲ واحد افزایش معادل ۴.۹۳ درصد به ۵هزار و ۱۵۳ واحد، محصولات چوبی با ۱۱هزار و ۸۸ واحد معادل ۴ واحد رشد به ۲۳۶هزار و ۸۵۱ واحد، انتشار و چاپ با ۲۷هزار و ۳۹۷ واحد رشد معادل ۴ درصد به ۵۹۹ هزار و ۲۰ واحد، محصولات کاغذ با یک هزار و ۷۴۷ واحد افزایش معادل ۴ واحد به ۴۱ هزار و ۴۳۶ واحد، لاستیک با ۲هزار و ۱۰۴ واحد رشد معادل ۳ درصد به ۵۵هزار و ۲۶۷ واحد و اطلاعات و ارتباطات با ۸ واحد افزایش معادل ۳ درصد به ۲۳۸ واحد» رسید.

بیشترین افزایش قیمت‌ها

در عین حال، نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «دتماد، خمهر، لسرما، لبوتان، خنصیر، خرینگ و خشرق» بیشترین افزایش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.

بیشترین کاهش قیمت در معاملات امروز نیز مربوط به نمادهای «ثامان، دانا، لابسا، بورس، تمحرکه، سصفها و کبافق» بود.

به این ترتیب، در پایان دومین روز معاملاتی بورس در هفته جاری، در ۲۹۶هزار و ۵۷۰ نوبت معاملاتی، ۴ میلیارد و ۹۴۰ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۲ هزار و ۴۱۷ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۸۵۴ هزار و ۸۶۷ میلیارد تومان رسید.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

۳۰۰۰هزار مددجوی  زنجانی دفترچه بیمه سلامت دریافت کردند

زنجان-۸ هزار و۵۴۷نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان واجد شرایط  دریافت دفترچه بیمه  سلامت هستند .

 • 8

امضای تفاهم‌نامه باشگاه مشتریان بانک سپه با کارگزاری بانک

باشگاه مشتریان بانک سپه در بخش «شرکای تجاری» با شرکت کارگزاری بانک سپه تفاهم نامه امضاء کرد.

 • 14

ایراد از نظام توزیع است نه ارز دولتی

حذف یا اختصاص ارز 4200 تومانی یا همان ارز دولتی به کالاهای اساســی موضوعی است که بارها مورد چالش بســیاری از اقتصاددانان کشور قرار گرفته است؛ ارزی که سال گذشته نه تنها به کاهش بهای اقلام مورد نیاز و ضروری مــردم کمک نکرد بلکه بــا همان قیمتها یا قیمت‌هایی به نسبت بالاتر از نرخ دولتی اعلام شــده به ...

 • 10

رشد پله‌ای در بازار ارز

دنیای اقتصاد : ...

 • 27

مروری بر تجارب جهانی

میثم رادپور /کارشناس اقتصادی ...

 • 35

ظهور قدرت‌های انحصاری؟

دکتر سجاد برخورداری/ هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران ...

 • 41

الزامات موفقیت

موسی شهبازی غیاثی/ کارشناس اقتصادی ...

 • 38

مسیر سرمایه گذاری کشور برای پژوهش نادرست است

کاشان - معاون علم و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه مسیر سرمایه گذاری کشور بر روی پژوهش نادرست است، گفت: تکنولوژی با پول به دست نمی آید.

 • 8

رفع مشکلات ۱۳۰ واحد صنعتی کرمان/ به دنبال توسعه پتروشیمی هستیم

کرمان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: وضعیت ۱۳۰ واحد صنعتی در حال رصد است و به دنبال رفع مشکلات آنها هستیم.

 • 7

دیدار مدیرعامل بانک توسعه تعاون با استاندار خراسان جنوبی

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در سفر به استان خراسان جنوبی با استاندار دیدار و گفتگو کرد

 • 38

تذکر مجدد نماینده اهواز در خصوص مسکن کارکنان لوله‌سازی اهواز

نماینده مردم اهواز در مجلس در خصوص وضعیت مسکن کارکنان لوله‌سازی اهواز با بیان اینکه «منازل کارکنان لوله سازی هنوز در ملکیت بانک است» مجدادا به وزیر اقتصاد تذکر داد.

 • 37

«بانک آفیسر» جایگزین سرویس‌های بانکداری سنتی می‌شود

مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان اینکه این بانک برای نخستین بار سیستم یکپارچه بانکی معروف به سیبا و خدمات بانکی آنلاین را در نظام بانکی کشور پیاده سازی کرد، گفت: سیبا جایگزین روش‌های سنتی بانکداری شد.

 • 36

«بانک آفیسر» جایگزین سرویس‌های بانکداری سنتی می‌شود

مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان اینکه این بانک برای نخستین بار سیستم یکپارچه بانکی معروف به سیبا و خدمات بانکی آنلاین را در نظام بانکی کشور پیاده سازی کرد، گفت: سیبا جایگزین روش‌های سنتی بانکداری شد.

 • 34

دستورالعمل مالیاتی خریداران سکه ابلاغ شد

دستورالعمل سازمان امور مالیاتی موضوع مالیات عملکرد دریافت کنندگان سکه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از سوی رئیس کل سازما مالیاتی ابلاغ شد.

 • 33

تنش‌ بین آمریکا و ایران قیمت نفت را افزایش داد

قیمت نفت در بازارهای جهانی به علت تنش‌های آمریکا و ایران در خلیج فارس با 43 سنت افزایش 65.63 دلار معامله شد.

 • 39

مطالباتِ داروخانه ها پرداخت می شود

قزوین_ مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین گفت: مطالباتِ اردیبهشت ماه داروخانه ها پرداخت می شود.

 • 32

پرسپولیس و ذوب آهن جریمه شدند/ تیم برانکو اخطار گرفت

کنفدراسیون فوتبال آسیا آرای انضباطی خود را منتشر کرد که بر این اساس پرسپولیس و ذوب آهن جریمه شدند.

 • 33

هر پزشک باید برای ویزیت بیمار چند دقیقه وقت بگذارد؟

مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان با بیان اینکه بیمه‌شدگان روستایی و کمیته امداد برای کاهش هزینه‌های درمان ملزم به رعایت سیستم ارجاع هستند، گفت: هر پزشک متخصص باید درازای دریافت ویزیت ۲۰ دقیقه به بیماران خدمات‌رسانی کنند و بیماران باید به حقوق خود واقف بوده و مطالبه گر باشند.

 • 29