۱۱ خدمت جدید آنلاین به مشتریان وفادار بانک رفاه کارگران

۱۱ خدمت جدید آنلاین به مشتریان وفادار بانک رفاه کارگران

سهولت در دسترسی امن و پایدار و البته اضافه کردن خدمات جدید یکی از ضرورت‌های جدی بانکداری بر بستر اینترنت است.

پنجشنبه 15 آبان 1399 ساعت 6:48

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران به نقل از پایگاه خبری تحلیلی دنیای بانک و بیمه، بانک رفاه کارگران در راستای نوآوری همواره می‌کوشد تا خدمات بانکداری اینترنتی‌اش را گسترش دهد، سطح امنیت و دسترسی به آن را ارتقا ببخشد و خدمات متنوع‌تری را به مشتریان خود هدیه کند. تازه‌ترین اقدام این بانک توسعه، بهینه کردن و بهبود کیفیت سامانه‌های اینترنتی هم برای مشتریان حقیقی و هم حقوقی یعنی بنگاه‌ها و صاحبان شرکت‌ها و کارخانه‌هاست. اقدامی که بسیاری از خدمات مورد انتظار مشتریان را به داخل خانه‌ها و محل کسب ‌و کار آن‌ها می‌برد تا آن‌ها در وقت خود صرفه‌جویی کنند و در روزهای مبارزه نفس‌گیر با ویروس کرونا نیازی به ریسک کردن برای مراجعه به شعب بانک را نداشته باشند. البته که با استفاده از این خدمات و آگاهی از ۱۱ مزیت جدید بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران، سطح کیفیت رفاه و بهره‌وری مشتریان افزایش می‌یابد.

راستی این ۱۱ خدمت ممتاز بانک رفاه کارگران چیست و برای استفاده از آن چه کاری باید انجام داد. در این گزارش سعی می‌کنیم راهنمای ساده و کاربردی را برای مشتریان بانک رفاه کارگران در سراسر کشور معرفی کنیم. یادتان باشد که این خدمات به بهره‌برداری رسیده و منتظر شماست. دیگر چه نیازی هست به شعبه رفتن و خطر مبتلا شدن به ویروس کرونا وقتی بانک رفاه کارگران در کنار شما نشسته است. آنلاین بانکداری کنید و از این خدمات لذت ببرید.

گام نخست این است که به سامانه بانکداری رفاه به نشانی اینترنتی https://www.rb۲۴.ir بروید، نام کاربری و رمز عبورتان را وارد کنید. ۲ نکته مهم را همیشه یادتان باشد؛ نخست اینکه رمز عبور را از طریق پیامک یا پست الکترونیکی نه برای خودتان و نه اعضای خانواده و دوستانتان ارسال نکنید. دومین نکته اینکه از مرورگرهای به‌روز شده همچون اکسپلورر نسخه ۱۰ و بالاتر و یا مرورگر فایرفاکس و گوگل کروم استفاده کنید و فیلترشکن را هم خاموش کنید.

واریز آنی حواله شناسه‌دار/سود سهام

در صورت صدور حواله شناسه دار از سازمان های مربوطه برای شما، اصلاً به شعب بانک رفاه کارگران مراجعه نکنید. شما وقتی وارد اینترنت بانک رفاه کارگران شدید، گزینه انتقال وجه داخلی را انتخاب و سپس روی گزینه خدمت واریز حواله شناسه‌دار کلیک کنید. بعد از آن شناسه حواله را وارد کرده و نام سازمان مربوطه را از فهرست انتخابی انتخاب کنید (توضیح اینکه برای سود سهام انتخاب سازمان به تنهایی کافیست) و به ‌طور مستقیم نسبت به واریز وجه سود یا حواله صادرشده به یکی از حساب‌های خودتان اقدام کنید. تنها چند دقیقه وقت بگذارید تا چند ساعت در شعبه معطل نشوید

از حواله‌های خود گزارش بگیرید

ممکن است شما بخواهید از حواله‌هایی که برای شما صادر شده گزارش بگیرید و نزد خودتان نگه دارید یا اینکه آن را به مدیر یا مقام بالاتری در شرکت خود ارائه دهید. اینکه دیگر خیلی راحت است و لازم نیست دوباره به شعبه بروید. سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران این خدمت را به شما می‌دهد که از حواله‌های خود بر اساس شرایط مختلف شامل نوع واریز، نام سازمان، وضعیت حواله، شماره حواله و ... گزارش بگیرید. روی منوی گزارش‌ کلیک کرده و گزینه گزارش حواله و سهام را انتخاب کنید و گزارش بگیرید.

بدون کارت پول حواله کنید!

تا حالا برایتان پیش‌آمده که بخواهید پولی به کارت همسرتان، فرزندتان یا دوستان واریز کنید اما شماره کارت آن را فراموش کرده باشید یا اینکه کسی که می‌خواهد پول دریافت کند، کارت‌ بانکی‌اش را همراه نداشته باشد اما به پول نیاز داشته باشد. چه‌کار می‌کنید؟ نگران نباشید بانک رفاه کارگران کنار شماست و این مشکل را حل کرده است. چه طور؟ شما وارد سامانه اینترنت بانک رفاه کارگران شوید. منوی عملیات کارت را انتخاب و روی گزینه حواله بدون کارت کلیک کنید. سپس یکی از کارت‌های خود را انتخاب و مبلغ را وارد کند. اطلاعات کارت بانکی‌تان شامل رمز دوم پویاکارت، cvv۲ و تاریخ انقضا به همراه شماره موبایل فردی که می‌خواهید پول را برایش حواله کنید به همراه رمز برداشت از دستگاه خودپرداز را وارد و بعد از آن درخواست حواله الکترونیکی برداشت بدون کارت را ثبت کنید. حالا دیگر بانک رفاه وظیفه دارد پول را به دست طرف مقابل برساند و بانک در این موقع یک پیامک شماره حواله، مبلغ و تاریخ انقضای ثبت‌شده برای موبایل طرف مقابل ارسال می کند تا او با مراجعه به نزدیک‌ترین دستگاه خودپرداز بانک رفاه کارگران، پولش را دریافت کند. در خودپرداز باید منوی برداشت بدون کارت را انتخاب و رمز برداشت و شماره حواله پیامک شده را وارد کند تا تمامی یا بخشی از پول را بگیرد. البته اگر فرد در زمان تعیین‌شده به خودپرداز مراجعه نکند، در صورت عدم برداشت سقف مبلغ تعیین‌شده تا بازه زمانی مشخص‌شده از سوی بانک، مابقی مبلغ به‌صورت خودکار، به‌حساب مبدأ برگشت داده خواهد شد.

برداشت بدون کارت را لغو کنید

حالا ممکن است شما تصمیم به لغو حواله برداشت بدون کارت داشته باشید. همه کاربران حقیقی بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران می‌توانند تا قبل از انقضای تاریخ حواله الکترونیکی برداشت بدون کارت و درصورتی‌که مبلغی از حواله از سوی گیرنده آن برداشت ‌نشده باشد. درخواست خود را لغو کنند. کافی است منوی عملیات کارت را انتخاب و روی گزینه لغو برداشت بدون کارت کلیک کرده و پس از واردکردن مبلغ حواله، کد پیگیری، شماره موبایل و اطلاعات کارت شامل شماره کارت، رمز دوم پویا، ‌cvv۲  و تاریخ انقضاء، درخواست خود را باطل کنید.

خوش‌حساب بمانید!

یکی از خواسته‌های مشتریان بانک رفاه کارگران این است که می‌خواهند ریز تسهیلات دریافتی و اقساط پرداختی‌شان را ببینند. برای مشاهده لیست تسهیلات به تفکیک اصلی و ضامن یعنی اعم از اینکه خودتان از بانک رفاه کارگران گرفته باشید یا ضامن شخص دیگری باشید را خیلی راحت از طریق سامانه اینترنت بانک رفاه کارگران مشاهده کنید. کافی است منوی تسهیلات را انتخاب و روی گزینه لیست تسهیلات کلیک کنید تا ببینید چه قدر از وامتان مانده، چه تعداد از اقساط خودتان یا شخصی که ضامنش شده‌اید، پرداخت‌شده و بر اساس آن برای اینکه اعتبارتان نزد بانک رفاه کارگران تضمین شود، برای پرداخت اقساط در موعد مقرر برنامه‌ریزی کنید.

پرداخت گروهی فقط با چند کلیک

ممکن است شما بخواهید مبلغی را به‌صورت گروهی پرداخت کنید، مثل قبض‌ها یا حق بیمه‌ها یا اینکه پولی را به‌صورت گروهی و در قالب یک فایل به‌حساب مشتریان و کارمندانتان واریز کنید. بانک رفاه کارگران را صدا کنید و وارد سامانه اینترنت بانک رفاه کارگران شوید. منوی عملیات گروهی را انتخاب و روی گزینه عملیات انتقال وجه گروهی شامل انتقال وجه داخلی، قبض‌ها، حق بیمه‌ها یا انتقال وجه پایا به‌صورت گروهی در قالب یک فایل کلیک کنید و درخواستتان را ثبت کنید. دیگر کاری نداشته باشید. بانک رفاه کارگران بقیه کارها را خودش برای شما انجام می‌دهد.

صبر کنید می‌خواهید ببیند دستورتان اجراشده است؟ از همان منوی عملیات گروهی، گزینه پیگیری عملیات گروهی را کلیک کنید تا گزارشی از وضعیت دستور شما بر اساس داده‌هایی چون شماره‌ حساب مبدأ، شماره پیگیری، نوع عملیات و بازه زمانی در اختیارتان قرار گیرد.

یکی از تغییرات مثبت پرداخت دوره ای در خدمات بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران هم برای کاربران حقیقی و هم حقوقی این است که می‌توانند عملیات دوره‌ای داشته باشند. شما می‌توانید از طریق منوی عملیات دوره‌ای با کلیک کردن روی گزینه ثبت عملیات دوره‌ای علاوه بر انتقال وجه داخلی دوره ای که در نسخ قبلی سامانه‌ها در دسترس شما بود، نسبت به ثبت عملیات پایا دوره‌ای، پایا گروهی دوره‌ای و پرداخت اقساط تسهیلات دوره‌ای (صرفاً برای مشتریان حقیقی) اقدام کنید. البته تمامی عملیات فوق از طریق منوی عملیات دوره‌ای و گزینه یک‌بار در زمان مشخص برای انجام عملیات موردنظر فقط در یک تاریخ مشخص نیز در دسترس شماست. انتخاب کنید، بهره ببرید و لذت بانکداری دیجیتال را تجربه کنید.

البته بانک شما یعنی بانک رفاه کارگران امکان تهیه گزارش عملیات دوره‌ای را هم فراهم کرده و می‌توانید وضعیت درخواست‌های دوره‌ای را بر اساس فیلترهای داده‌ای مختلف نظیر شماره‌حساب مبدأ، مبلغ، نوع عملیات و وضعیت بررسی کنید. این خدمت از طریق منوی عملیات دوره‌ای و انتخاب گزارش عملیات دوره‌ای هم برای کاربران سامانه‌های بانکداری اینترنتی حقیقی و حقوقی بانک رفاه کارگران فراهم‌شده است.

بانک رفاه کارگران خادم آنلاین شماست

اگر شما مشتری حقیقی بانک رفاه کارگران هستید و از خدمات متنوع اینترنتی این بانک استفاده می‌کنید، این امکان برایتان فراهم شده تا بدون اینکه به شعبه بروید لیست حساب‌های خودتان را مشاهده کرده و آن‌ها را از طریق موبایل بانک رفاه کارگران یا سامانه اینترنتی حقیقی رفاه فعال یا غیرفعال کنید و همین کار را در ارتباط با خدمات پیش‌بینی‌شده انجام دهید. دیگر چه نیازی هست به شعبه رفتن وقتی بانک رفاه کارگران در خانه یا محل کارتان این خدمات را در اختیارتان قرار می‌دهد. خدمت دیگر سامانه بانکداری اینترنتی حقیقی بانک رفاه کارگران، امکان فعال‌سازی حساب‌های قابل‌نمایش در خودپرداز است. برای این کار کافی است از طریق منوی پروفایل و انتخاب گزینه حساب‌های خودپرداز بدون نیاز به حضور در شعبه نسبت به مشاهده لیست حساب‌های خود و حداکثر ۴ حسابتان را برای نمایش بر روی دستگاه‌های خودپرداز بانک رفاه کارگران انتخاب و فعال کنید.

آیا می‌دانید بانک رفاه کارگران خادم آنلاین شماست حتی در روزهای سخت کرونایی؟

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

مهمترین عامل نوسان نرخ ارز، انتظارات بازار است

کارشناس ارشد پولی و بانکی می‌گوید به صورت بنیادی تغییر خاصی در بازار ارز به وجود نیامده و مهم ترین عامل نوسان نرخ ارز تنها به دلیل انتظارات بازار است و اتفاق خاصی در عرضه و تقاضا به وجود نیامده است.

 • 2

تثبیت اشتغال ۹۱ هزار نفر با تسهیلات بانک تجارت

بانک تجارت تا پایان دی‌ماه امسال، با اعطای ۴۱ هزارو۲۷۱ فقره تسهیلات جمعا به‌مبلغ بیش از ۲۰ میلیارد ریال به صاحبان کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از شیوع کرونا اشتغال ۹۱ هزار و ۹۱۲ نفر را تثبیت کرد.

 • 2

تأمین سرمایه در گردش طرح‌های توسعه‌ای خراسان جنوبی

رئیس هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون از تأمین سرمایه در گردش پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای خراسان جنوبی توسط این بانک خبر داد.

 • 19

پرداخت بالغ بر ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون

معاون امور استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون، گفت: بانک در ۹ ماهه نخست سال بیش از ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.

 • 19

ادامه روند صعودی شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۲۰۰

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۱۲۵۷۲ واحدی معادل ۱.۰۳ درصد به یک میلیون و ۲۳۴ هزار و ۶۴۳ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۱۴۹ واحدی به ۱۸ هزار و ۲۹۷ واحد رسید.

 • 18

همه برای تعادل بازار ارز در چارچوب سیاست‌های بانک مرکزی کمک کنند

رییس جمهور گفت: همه باید کمک کنند که بازارهای حساس نظیر ارز در چارچوب سیاست‌هایی که بانک مرکزی اعمال می‌کند، مدیریت و به تعادل برسد.

 • 19

بانک سپه از تمام ظرفیت‌هایش در اجرای پروژه بید بلند استفاده کرد

مدیرعامل بانک سپه در آیین بهره‌برداری از پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس گفت: این بانک برای عملیاتی کردن پروژه پالایش گاز بیدبلند و رفع مشکلات مربوط به حوزه ارتباطات بین‌المللی از تمام ظرفیت‌هایش استفاده کرد.

 • 14

استفاده از تمام ظرفیت‌های بانک سپه در اجرای پروژه بید بلند

بزرگ‌ترین طرح غرب آسیا و سومین ابر پروژه جهان در سال ۲۰۲۰ میلادی با تشکیل کنسرسیوم بانک‌ها و عاملیت بانک سپه از محل منابع ارزی صندوق توسعه ملی تأمین مالی و توسط رئیس محترم جمهوری افتتاح شد.

 • 18

اطلاعیه بانک سرمایه در خصوص اصلاحات قانون جدید صدور چک

پیرو اطلاعیه قبلی بانک سرمایه در خصوص اصلاح قانون صدور چک، آخرین اصلاحات قانون جدید چک مربوط به سال ۱۳۹۹، از سوی بانک مرکزی اعلام شده و از تاریخ ۲۰ آذر سال جاری در شبکه بانکی کشور عملیاتی شده است.

 • 12

ایجاد ۱۰۰۰ فرصت شغلی با اجرای طرح‌های توسعه فولاد بناب

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب اعلام کرد: با اجرای طرح‌های توسعه‌ای این مجتمع، حداقل یک هزار فرصت شغلی در سال‌های پیش رو برای نیروهای بومی ایجاد خواهد شد.

 • 8

سناریوهای مختلف مجلس برای افزایش یارانه نقدی

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به سناریوهای مجلس برای افزایش یارانه نقدی، گفت: افزایش یارانه نقدی در ابتدا ممکن است افزایش قیمتی در برخی از کالاها ایجاد کند، اما در میان‌مدت این افزایش کنترل می‌شود.

 • 11

روابط عمومی، نقش مهمی در تحقق اهداف سازمانی دارد

در شرایط کنونی نقش روابط عمومی سازمان ها در انعکاس فعالیت ها و تحقق اهداف سازمانی، بسیار مهم و حیاتی است.

 • 13

تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری در پروژه ملی پالایش گاز بید بلند

در مراسم آغاز بهره برداری از طرح عظیم پالایشگاه گاز بیدبلند، از تلاش بانک ها و بانک پارسیان در تامین مالی این پروژه قدردانی شد.

 • 14

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه کارگران در ۹ماهه نخست سال ۹۹

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه کارگران در ۹ماهه نخست سال جاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه‌های کوچک و متوسط،ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه، اشتغالزایی منتشر شد.

 • 7

حمایت ۲۴۰ میلیاردی بانک کشاورزی از مجتمع تولید خوراک دام و طیور

یکی از بزرگترین مجتمع های تولید خوراک دام وطیور جنوب‌غربی کشور با حمایت و مشارکت۲۴۰ میلیاردریالی بانک کشاورزی  در زمینی به مساحت۴هکتار و باظرفیت۱۰هزارتن خشکاندن و بوجاری محصولات بناشده است

 • 9

توجه به خواسته‌های مشتریان بسیار مهم و حیاتی است

دکتربهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران، گفت: توجه به خواسته‌های مشتریان و همسویی با ترجیحات آنها، برای جذب و نگهداری مشتریان وفادار بسیار مهم وحیاتی است.

 • 23

«همراه بام» به روز شد

نسخه اندروید اپلیکیشن همراه بام بانک ملی ایران به روزرسانی شد.

 • 25

رشد ۳۸ هزار واحدی شاخص کل بورس در شروع هفته

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۳۸۰۹۲ واحدی معادل ۳.۲۲ درصد به یک میلیون و ۲۲۲ هزار و ۷۰ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۴۳۷ واحدی به ۱۸ هزار و ۴۴۷ واحد رسید.

 • 29

آمار تجارت خارجی به دفتر آمار و پردازش اطلاعات گمرکی سپرده شد

سخنگوی گمرک گفت: به دلیل اهمیت آمار تجارت خارجی، دفتر آمار و پردازش اطلاعات گمرکی از اول بهمن ماه، فعال شد.

 • 12

تبیین چگونگی به سرانجام رسیدن ابر پروژه و ماموریت ملی ادغام

جلسه بررسی ابعاد و آخرین اقدامات بانک سپه در پروژه ملی ادغام بانک‌های نیروهای مسلح با حضور اعضای کمیسیون اقتصادی و مرکز پژوهش‌های مجلس و مدیرعامل بانک سپه برگزار شد.

 • 24