مدیر شعب منطقه مرکزی خبرداد:

کسب رتبه نخست پرداخت تسهیلات به بنگاههای کوچک و متوسط توسط بانک سپه در استان مرکزی

کسب رتبه نخست توسط بانک سپه

مدیر شعب منطقه مرکزی گفت: بانک سپه رتبه نخست استان مرکزی را در پرداخت تسهیلات به بنگاههای کوچک و متوسط طی سال جاری به خود اختصاص داد.

یکشنبه 6 اسفند 1396 ساعت 13:36
به گزارش بینا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: مدیر شعب منطقه مرکزی گفت: بانک سپه رتبه نخست استان مرکزی را در پرداخت تسهیلات به بنگاههای کوچک و متوسط طی سال جاری به خود اختصاص داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، امراله زند ضمن اعلام خبر فوق، افزود:همکاری بانک سپه با کارگروه طرح ایجاد رونق در واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و متقاضیان سرمایه‌ گذاری صنعتی و تولیدی در استان مرکزی مطلوب بوده و این بانک با پرداخت 1112 فقره تسهیلات به مبلغ هزار و 51 میلیارد ریال در حوزه طرح رونق تولید واحدهای کوچک و متوسط رتبه نخست را در استان کسب کرد. 
وی با اشاره به اهمیت حضور بانک‌ها در عرصه تولید کشور افزود:با توجه به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اهتمام جدی به موضوع تولید و اشتغال بانک‌ها باید حضور پررنگ‌تری در این زمینه داشته باشند.
زند تصریح کرد: بانک سپه در پرداخت تسهیلات سرمایه‌گذاری ثابت و سرمایه در گردش هیچ گونه مشکلی ندارد و کلیه طرح‌ها بر اساس نتایج کارشناسی مصوب در کوتاه ترین زمان ممکن به متقاضیان پرداخت شده است.
 
* عبور فعالیت های ارزی منطقه از 65 میلیون دلار
مدیر شعب منطقه مرکزی گفت: با استفاده از فرصت های پیش آمده در پسابرجام از ابتدای سال 96 تا پایان آذرماه مبلغ 65 میلیون و 667 هزار دلار فعالیت ارزی داشته ایم که شامل 284 فقره حواله به مبلغ 52 میلیون و 441 هزار دلار و 39 فقره اعتبار اسنادی 13 میلیون و 258 هزار دلار بوده که در حوزه اعتبارات اسنادی نشان دهنده رشد 395 درصدی نسبت به پایان سال گذشته است.
به گفته زند کلیه شعب منطقه دارای عملیات ارزی بوده و تعداد 10 شعبه نیز در حوزه حواله و اعتبار اسنادی ارزی فعالیت دارند.
 
* کسب رتبه اول رشد منابع در استان 
وی همچنین از افزایش منابع بانک سپه استان در سال جاری خبر داد و افزود: منابع این بانک در استان از 10 هزار و 124 میلیارد ریال در پایان سال 95 به 13 هزار میلیارد ریال در پایان آذر سال جاری رسیده که نشان از رشد 29 درصدی در 9ماهه نخست سال است.
زند افزود:با توجه به رشد 29 درصدی منابع سهم درصد منابع بانک سپه در استان از 7.9 به 8.6 افزایش یافته و همچنین سرانه منابع شعب از 306 میلیارد به 419 میلیارد ریال و سرانه پرسنلی از 34 میلیارد به 46 میلیارد ریال رسیده است.
وی ارتقای جایگاه بانک سپه در استان مرکزی طی سالهای اخیر نشان دهنده تلاش مضاعف و هدفمند پرسنل منطقه دانست.
 
* پرداخت 1400 فقره وام ازدواج 
زند در خصوص عملکرد بانک سپه در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج اظهارداشت:بانک سپه در قالب اجرای طرح ضربتی1400 فقره وام ازدواج با اعتباری بیش از 150 میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط در استان مرکزی از ابتدای سال تا پایان آذر ماه پرداخت کرده است.
وی افزود: این اقدام بانک سپه باعث رضایتمندی مشتریان شد بطوری که انعکاس مطلوبی در رسانه های استانی داشته است.
 
* پرداخت 3042 فقره تسهیلات کارت اعتباری برای رفع نیاز ضروری خانوارها و اقشار کم درآمد
زند گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه جهت رفع نیاز ضروری اقشار کم درآمد و کمک به اقتصاد آنها تعداد 3042 فقره کارت اعتباری به میزان 365 میلیارد ریال پرداخت شده است.
 
* کمک به اقشار آسیب پذیر
مدیر منطقه مرکزی گفت: تسهیلات پرداخت شده توسط بانک سپه به اقشار آسیب پذیر تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در استان از ابتدای سال 96 تا پایان آذرماه 220 فقره به مبلغ 31 میلیارد ریال بوده است.
به گفته وی پرداخت تسهیلات به اقشار آسیب پذیر در کمترین زمان ممکن بررسی و پرداخت شده تا قسمتی از مشکلات این قشر از جامعه را پوشش دهد.
 
* کمک بلاعوض بانک سپه به بیمارستان امام علی (ع) شهر کمیجان
با حمایت بانک سپه بخشی از تجهیزات مورد نیاز بیمارستان کمیجان خریداری و نصب شده است.
امراله زند گفت: در همین راستا با کمک 2 میلیارد و 500 میلیون ریالی مدیریت شعب بانک سپه استان مرکزی به تجهیز بیمارستان کمیجان، روند تجهیز و راه‌اندازی بخش‌های مختلف این بیمارستان سرعت گرفته است.
وی گفت: بیمارستان امام علی(ع) کمیجان 14 سال پیش به همت یکی از خیرین کمیجان احداث و تکمیل شده است که به دلیل نبود تجهیزات کافی و عدم حضور پزشکان متخصص در این شهرستان، درصد اشغال تخت آن تا دو سال گذشته حدود 7 درصد بوده است که با کمک بلاعوض بانک سپه و پیگیری‌های صورت‌گرفته توسط دانشگاه علوم پزشکی استان و استقرار 21 پزشک که 6 نفر از آنان را پزشکان متخصص تشکیل می‌دهند، ضریب اشغال تخت در این بیمارستان به بیش از صددرصد رسیده است.
وی ادامه داد :بانک سپه این مبلغ را در راستای سیاستهای کمک به رفع فقر و محرومیت‌ زدایی در مناطق کمتر توسعه‌یافته استان پرداخت کرده است.
زند با اشاره به همراهی سیاست های بانک سپه با دولت تدبیر و امید با تقدیر از حسن‌توجه چقازردی مدیر عامل بانک سپه و اعضای هیئت مدیره نسبت به توانمند‌سازی مناطق محروم استان مرکزی گفت:امیدواریم با استمرار این سیاستها بتوانیم گام بلندتری در راستای توسعه استان برداریم.

ثبت نظر

ارسال

ولس فارگو نسبت به روند قیمت فلزات گرانبها در سال 2019 خوش بین است

بانک آمریکایی ولس فارگو در تازه ترین گزارش خود نسبت به روند صعودی قیمت فلزات گرانبها در سال 2019 میلادی ابراز امیدواری کرده است.

نرخ امروز طلا در کابل،افغانستان

نرخ مبادله افغانی در یکشنبه ۲۵ قوس (آذر) ۱۳۹۷

 • 3

وقتی می‌توان با ۵۰۰ هزار دلار اسکار گرفت

در یک حراجی نادر دو مجسمه اسکار به ترتیب نزدیک به ۵۰۰ هزار و فراتر از ۲۰۰ هزار دلار فروخته شد.

 • 5

رونمایی از راهکار پایانه های فراهوشمند ملی (BTM)

نسل‌جدید خودپردازهای فراهوشمند بانک ملی با نام "BTM" که مصداق دقیق پیاده سازی OmniChannel درصنعت بانکداری است و تجربه کاربری یکپارچه ای درتمامی کانال‌های ارتباطی را برای مشتریان رقم میزند، رونمایی شد.

 • 3

ارز ارزان شد؛ کالا نشد!

با کاهش قیمت ارز، فضا برای ثبات قیمت کالاها از جمله مسکن، خودرو، لوازم خانگی و برخی اقلام غذایی فراهم شده و قاعدتا باید منتظر کاهش یا حداقل ثبات قیمت آنها باشیم.

 • 3

ترمز افزایش قیمت یورو در نیما کشیده شد

نرخ یورو در بازار ثانویه امروز (‌شنبه، ۲۴ آذر) با کاهش قیمت نسبت به سه‌شنبه (۲۰ آذر) به ۹۶۷۰ تومان رسید.

 • 3

قیمت‌ ارز، طلا و سکه در روز شنبه

امروز هم همچون روزهای گذشته قیمت سکه و طلا و ارز روند کاهشی خود را به صورت نسبی ادامه داد تا پرونده بازار در آغاز هفته با شیب کاهشی گشوده شود.

 • 3

اجرای موفقیت آمیز دومین رزمایش سایبری در بانک دی

با همت کارشناسان اداره امنیت و شبکه و اداره سایت و سخت افزار معاونت فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک، دومین رزمایش سایبری در بانک دی برگزارشد.

 • 3

حضور فعال شرکت چاپ ونشر بانک ملی در نمایشگاه بین المللی چاپ

شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته حضوری فعال دارد.

 • 3

رشد ۵۰.۶ درصدی تسهیلات اعطایی بانک مسکن

مدیر امور اعتباری بانک مسکن از رشد ۵۰.۶ درصدی حجم تسهیلات پرداختی از سوی بانک مسکن طی هشت ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

 • 3

آخرین وضعیت شناسایی اموال وحید مظلومین/ ۱۷ ملک و تعدادی خودرو‌های گران قیمت شناسایی شد

دادستان تهران در حاشیه نشست با مدیران رسانه‌ها و در جمع خبرنگاران آخرین وضعیت شناسایی اموال وحید مظلومین را تشریح کرد.

 • 5

مهم‌ترین تغییرات قانون صدور چک

بانک مرکزی در یک نامه ۱۳ بندی خطاب به بانک‌ها، مهم‌ترین تغییرات قانون صدور چک را تشریح کرد.

 • 3

پیشی گرفتن کنای الکتریکی 2019 از رقبا (+عکس)

هیوندای استانداردهای جدید برای بخش کراس‌اور کامپکت را با موتور الکتریکی و انعطاف‌پذیری فوق‌العاده، طراحی جذاب، قابلیت اتصال بسیار بالا و ویژگی‌های امنیتی در سطح بسیار پیشرفته ارائه می‌دهد.

 • 8

نرخ امروز طلا در بازار افغانستان(کابل)

قیمت طلای بیست و یک عیار امروز 24 قوس(آذر)

درج ۷ نماد آتی سبد سهام در سامانه پس از معاملات

سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج ۷ نماد آتی سبد سهام در سامانه پس از معاملات خبر داد.

 • 2

نرخ امروز ارز در بازار افغانستان(کابل)

ارزش پول افغانی در برابر ارزهای خارجی/۲۴ قوس(آذر)

اختلال موقت در ارائه خدمات بانک سینا به دلیل اجرای رزمایش سایبری

پیرو ابلاغیه مرکز ملی فضای مجازی و سازمان پدافند غیرعامل، رزمایش سایبری در بانک سینا اجرا می شود.

 • 2

استفاده از ظرفیت زیر ساخت های فناورانه برای اعمال سیاست های نظارتی در بازار پول و ارز

رییس کل بانک مرکزی، صبح امروز در مراسم رونمایی از سامانه های «نهاب»، «سپند»، «مدیریت هویت کارت - مهک» و «مدیریت کارت سوخت» در آستانه بیست و پنجمین سالگرد تاسیس شرکت خدمات انفورماتیک بازدید کرد.

 • 3

نرخ جدید سود سپرده‌ بانک‌های خصوصی به ۲۰ درصد کاهش یافت

بانک‌های خصوصی که تا پیش از این با نرخ سود ۲۰ تا ۲۳ درصد سپرده افتتاح می‌کردند، با تاکید اخیر رئیس کل بانک مرکزی، نرخ‌های سود سپرده جدید را به ۲۰ درصد کاهش داده‌اند.

 • 3

توضیح بانک مرکزی درباره اعمال محدودیت سقف تراکنش روزانه: جلوی پولشویی را گرفتیم

پولشویی آشکار از طریق چک های تضمینی و کارت های بانکی توسط سفته بازان انجام می شد که خوشبختانه این روند متوقف شده است.

 • 4