کارنامه درخشان بانک صادرات در حوزه مسوولیت اجتماعی

کارنامه درخشان بانک صادرات در حوزه مسوولیت اجتماعی

بینا: بانک صادرات ایران در سال جدید برای رفع موانع و مشکلات هموطنان در راستای نیازهای اقتصادی آنان دست به اقداماتی موثر و کارامد از قبیل تخصیص وام قرض الحسنه در زمینه ازدواج، درمان، اشتغال زایی زده است تا با پرداخت این وامها به افراد واجدشرایط، باری از دوش آنان برداشته ومشکلات و چالشهای آنان را مرتفع سازد.

به گزارش بینا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، وقتی جوانان درحاشیه امن اقتصادی قرار نگیرند شاهد معضلاتی مانند پایین آمدن آمار ازدواج و بالا رفتن آمار طلاق خواهیم بود،زیرا جوانان باید مطمئن باشند که می توانند هزینه های اولیه زندگی را بپردازند در این راه بانک صادرات در راستای ایفای تعهدات اجتماعی خود، با پرداخت بیش از٢هزارو٦٢١میلیارد ریال وام قرض الحسنه به زوج ها این مسیر را هموارکرده و با پرداخت این وام به بیش از ٥٠ هزار زوج تا ابتدای شهریورماه سالجاری حاشیه امن اقتصادی خوبی را برای بخشی از جوانان این سرزمین فراهم آورده است.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید وام های قرض الحسنه دیگری را برای جهیزیه، رفع گرفتاریهای نیازمندان و انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی در نظر گرفته که تا خرداد امسال بیش از ١٠هزار میلیارد ریال تسهیلات در این زمینه و همچنین درزمینه درمان پرداخت کرده است.
از دیگر اقدامات مهرورزانه و انسان دوستانه این بانک می توان به پرداخت وام قرض الحسنه ١٣٣ هزار میلیارد ریالی در باب اشتغال زایی اشاره کرد که با این امر بسیاری از جوانان جویای کار دارای شغل مناسب شده ودر نتیجه با استفاده ازتوان ونیروی داخلی حجم تولید و صادرات ما نیز افزایش پیدا کرده است.
بر اساس این گزارش بانک صادرات ایران علی رغم اینکه جزء بانکهای خصوصی محسوب می شودولی در راستای مرتفع کردن مشکلات هم وطنان و اقتصاد کشور اقدامات شایان تقدیری انجام داده است از جمله با اختصاص هزاران میلیارد ریال در رمینه تجهیز مدارس، کمک به زلزله زدگان،کمک به مددجویان امام خمینی در بین بانکهای کشور از عملکرد خوب و بالایی برخوردار است.
گفتنی است هزاران نفر از هم وطنان نیازمند در اقصی نقاط کشوراز تسهیلات و وام های قرض الحسنه این بانک استفاده نموده و مشکلات آنها مرتفع شده است.
هرچند هدف از ایجاد بنگاه های اقتصادی،کسب سود و افزایش درامد برای سهامداران است،اما یک بنگاه مطلوب اقتصادی نمی تواند نسبت به فضای کسب و کار و مردمی که در پیرامونش است،غفلت کند و بانک صادرات ایران در این مسیر راهی نو را پیشروانه آغاز کرده است .

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

پذیرش ۲۵۶ شرکت جدید در بورس

معاون طرح و برنامه وزارت صمت از آمادگی ۲۵۶ شرکت جدید برای پذیرش در بورس خبر داد.

 • 34

مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل این بانک برگزار شد.

 • 39

رتبه اول بانک پاسارگاد در خاورمیانه بر اساس معیار بازده سرمایه

در تازه ترین رتبه بندی موسسه بین المللی معتبر «بنکر»، بانک پاسارگاد، بر اساس معیار بازده سرمایه، رتبه اول را در میان بانک های خاورمیانه به خود اختصاص داده است.

 • 40

شاخص بورس۴۵۹۷ واحد کاهش یافت

شاخص بورس روز جاری باز هم با نوسان مواجه شد به طوری که با افت بیش از ۴۵۰۰ واحدی در پایان معاملات به یک میلیون و ۶۹۹ هزار و ۵۱۰ واحد رسید.

 • 27

تمدید مجدد پذیره‌نویسی واحدهای پالایشی یکم ازدرگاه‌های بانک تجارت

سازمان خصوصی‌سازی در اطلاعیه‌ای جدید مهلت پذیره‌نویسی واحد های پالایشی یکم را تا تاریخ یکشنبه سی‌ام شهریور ۹۹ تمدید کرد.

 • 24

افزایش سرمایه بانک کارآفرین به ۴۰ هزار میلیارد ریال تصویب شد

افزایش سرمایه بانک کارآفرین در مجمع عمومی فوق‌العاده بانک از ۸۵۰۰ میلیارد ریال به ۴۰ هزار میلیارد ریال به تصویب سهامداران رسید.

 • 25

عملیاتی شدن نخستین گام فروش شفاف املاک بانکی

مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالا از عملیاتی شدن و فروش موفقیت آمیز اموال غیرمنقول بانک‌ها در بورس کالا خبر داد.

 • 22

عرضه ۱۲ بنگاه در راه تالار شیشه‌ای

رییس سازمان خصوصی‌سازی از آماده‌سازی ورود ۱۲ بنگاه دیگر از جمله سه هلدینگ نیروگاهی در بورس خبر داد.

 • 23

اهداف بانک اقتصاد نوین از عرضه املاک مازاد در بورس کالا

اهداف بانک اقتصاد نوین از عرضه املاک مازاد در بورس کالا، افزایش شفافیت، تمرکز بر بانکداری حرفه‌ای، حرکت در چهارچوب استانداردهای صنعت بانکداری و مولد سازی دارایی‌های راکد است.

 • 25

اتخاذ سیاست‌های انبساطی مالی در سال آینده

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه سیاست‌های مالی سال آینده انبساطی خواهد بود، گفت: برای تحقق این سیاست و جهت‌گیری کلان بودجه سال آینده باید منابع پایدار درآمدی پیش‌بینی شود.

 • 23

بررسی طرح «جهش تولید دانش بنیان» در دولت

معاونت امور مجلس رییس جمهور طی پیشنهادی، خواستار بررسی و تصویب طرح «جهش تولید دانش بنیان» در کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست دولت شد.

 • 11

قیمت سبد نفتی اوپک از ۴۱ دلار گذشت

قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) از مرز ۴۱ دلار گذشت.

 • 25

جزییات عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام بانک ملت و پارسیان

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای جزییات عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام بانک ملت و بانک پارسیان را اعلام کرد.

 • 27

پرداخت بدهی‌های شهرداری اراک به بانک شهر طی یک ماه آینده

شهردار کلانشهر اراک از پرداخت بدهی‌های این شهرداری به بانک شهر طی یک ماه آینده خبر داد و افزود امیدواریم با تحقق این مهم بتوانیم بیش از پیش از ظرفیت‌های این بانک درتحقق اهداف مدیریت شهری استفاده کنیم.

 • 20

پشتیبانی بانک پارسیان از طرح‌های زیربنایی و مولد اقتصاد

در راستای توسعه همکاری های بانک پارسیان با واحدهای تولیدی، مدیرعامل و دیگر مدیران بانک پارسیان همزمان با سالروز تاسیس این بانک از شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران دیدن کردند.

 • 39

جشنواره قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه ریالی صندوق پارسیان

جشنواره قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه ریالی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان برگزار شد.

 • 33

آماده‌سازی ۱۲ بنگاه اقتصادی برای ورود به بورس

رییس سازمان خصوصی سازی از آماده سازی ۱۲ بنگاه اقتصادی برای ورود به بورس خبر داد.

 • 25

پیش‌بینی خروج ۲۰۰ میلیارد دلار پول از بورس‌های بین‌المللی

بانک جی‌پی مورگان آمریکا پیش بینی کرد، صندوق‌های بازنشستگی و صندوق‌های منابع ملی کشورها در سه ماه جاری ۲۰۰ میلیارد دلار پول خود را از بورس‌های بین‌المللی بیرون خواهند کشید.

 • 28

فروش اموال غیرمنقول بانک‌ها از طریق بورس کالا

مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران از فروش اموال غیر منقول بانک‌ها در بورس کالا خبر داد.

 • 23

آمادگی صندوق توسعه ملی برای حمایت از بازار سرمایه

صندوق توسعه ملی آمادگی خود را جهت سپرده‌گذاری در صندوق تثبیت بازار سرمایه اعلام کرد.

 • 10