چاپ 200 میلیون تعرفه انتخاباتی در شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران

مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران پارامترهای امنیتی برگه‌های انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را تشریح کرد.
  • پنجشنبه 31 فروردین 1396 ساعت 12:57

اخبار => اخبار بانک‌

بانک ملی ایران

به گزارش بینا و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران , رضا منصوری طی سخنانی با اشاره به چاپ تعرفه‌های انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ برای 3 انتخابات پیش رو، انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شوراهای اسلامی و میان دوره مجلس مجموعاً 200 میلیون تعرفه آماده شده است،‌ این تعرفه‌ها با حداکثر پارامترهای امنیتی و روی کاغذ‌ها و نشانه‌های چاپ ضد جعل منتشر شده است. 
وی ادامه داد:‌ امنیت نوع چاپ و کاغذ این تعرفه‌‌ها بسیار بالاست و در هیچ جای دیگری قابل چاپ نیست،‌ در مجموع 10 نشانه امنیتی در تعرفه‌‌ها به کار رفته است‌؛ این نشانه‌ها هم در خمیره کاغذ به کار رفته و هم در چاپ نشانه‌هایی به کار رفته است که قابل اسکن و چاپ نیستند، مرکب هایی که در چاپ این تعرفه‌ها به کار رفته مرکب های مغناطیسی و نامرئی ـ حرارتی است که اگر کسی بخواهد آنها را اسکن و کپی کند، مخدوش می‌شوند.

منصوری تصریح کرد:‌ شماره سریال‌های مغناطیسی قابل کنترل نیز به وسیله سیستم‌های دیجیتالی و مغناطیسی با حداکثر ایمنی و تکنولوژی روز دنیا استفاده شده که برای اولین بار است با این ضریب اطمینان در ایران استفاده شده است. 
وی در پایان گفت:‌ فرآیند چاپ این تعرفه‌ها با حضور نمایندگان شورای نگهبان، وزارت کشور و ناظران ستاد انتخابات با تدابیر خاصی انجام می‌شود.


ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام