پیام مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بانک

پیام مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بانک

به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بانک توسعه تعاون حجت‌الله مهدیان رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون طی پیامی ورود به یازدهمین سال فعالیت این بانک را تبریک گفت.

یکشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 8:25

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بانک توسعه تعاون حجت‌الله مهدیان رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون طی پیامی ورود به یازدهمین سال فعالیت این بانک را به‌تمامی تعاون گران و تلاشگران عرصه کار و تلاش و همکاران این بانک در سراسر کشور تبریک گفت در متن این پیام آمده است:

دهمین سالگرد تأسیس بانک توسعه تعاون را حضور محترم مدیران عالی بخش اقتصاد تعاونی کشور، تعاون گران فعال عرصه کار و تلاش، ذی‌نفعان بانک، مشتریان محترم که بدون پشتیبانی آنان؛ به‌طور حتم هر نهاد و سازمانی فلسفه وجودی خود را از دست می‌دهد و البته شما همکاران عزیز صف و ستاد در هر نقطه‌ای که از این سرزمین عزیز و پهناور خدمت می‌کنید، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

یقیناً بدون پشتیبانی و حمایت مقامات عالی محترم کشور، مسئولین و دلسوزان بخش تعاون به‌ویژه مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مقام عالی وزارت و معاونت تعاون و همت و تلاش مجدانه شما کارکنان ساعی و خدوم بانک در تمامی رسته‌های شغلی طی این سال‌ها و پیش از آن به‌ویژه از سال 1368 در قالب فعالیت در صندوق تعاون کشور؛ امروز شاهد وجود چنین سازمانی ارزشمند و اثرگذار در عرصه بانکداری کشور نبودیم. جای آن دارد که به پاسداشت این روز از همگی قدردانی شود. امروز، به جد و بدون هیچ تعصبی عرض می‌کنم این نهاد که وارد دهمین سال تأسیس خود می‌شود با عنایت به رزومه قابل قبولی که در پرتفوی خود ذخیره کرده است، موردتوجه آگاهان شبکه بانکی و مسئولین عالی کشور می‌باشد و باافتخار در اجرای طرح‌های ملی به‌ویژه در جهت کمک به اشتغال‌زائی نقشی فعال داشته و از عاملیت لازم در برخی از طرح‌های ویژه برخوردار است. این‌همه توفیق به لطف وجود شما و همت شما عزیزان می‌باشد. خداوند متعال را شاکرم که در برهه‌ای از زندگی حرفه‌ای تجربه چندین سال همکاری با خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون را به اینجانب عطا کرده است.

همکاران عزیز؛ همان‌طور که عنایت دارید محور اصلی فعالیت بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانکی توسعه‌ای و تخصصی تأمین و تجهیز منابع لازم برای توسعه و ترویج فعالیت‌های بخش تعاونی کشور است، جنسی از فعالیت و کار و کوشش که به دلیل اهمیت آن در ایجاد اشتغال، توزیع عادلانه ثروت و به خدمت گرفتن تمامی نیروهای فعال یا مستعد فعالیت و ازجمله دهک‌های کمتر بهره‌مند در عرصه‌های مختلف اقتصادی مطابق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران دارای جایگاهی ویژه است و از این منظر می‌توان بدون مبالغه گفت که نه‌تنها به لحاظ مادی، به لحاظ معنوی نیز این بانک، نهادی حائز اهمیت با رویکرد اقتصادی و اجتماعی محسوب می‌گردد.

بانک توسعه تعاون به‌عنوان جوان‌ترین بانک دولتی جمهوری اسلامی ایران طی سال‌های تأسیس خود باهمت شما به توفیقات چشمگیری در عرصه‌های گوناگون نائل‌آمده است و افتخار خدمت به آحاد جامعه و ازجمله تعاون گران خلاق و ساعی را در بخش‌های مختلف اقتصادی در کارنامه خود دارد. همکاری با سایر نهادها و سازمان‌ها در سرشت این بانک است. چنانچه در چارچوب انعقاد تفاهم‌نامه‌های متعدد به‌منظور جذب و تخصیص منابع ارزان‌قیمت برای توسعه فعالیت‌های تعاونی و افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور وفق اهداف اصلی تأسیس بانک به‌صورت مستمر، فعالیت‌های لازم در امور ذی‌ربط در جریان است. همچنین در بعد ارائه خدمات نوین بانکی سازگار با نیازهای روز جامعه هدف از توسعه بانکداری الکترونیکی و اکنون بررسی و تحقیق درزمینه ایجاد و گسترش بانکداری دیجیتال فعالیت‌های مفیدی صورت گرفته، ضمن آن‌که برنامه‌های آموزشی ضمن خدمت در جهت ارتقای توانمندی‌های کارکنان و آشنایی با ابزارها و شیوه‌های نوین بانکداری به‌منظور ارتقا سطح خدمت‌رسانی به جامعه قابل‌تقدیر است. هرگاه ابتکاری صورت گرفته یا گشایشی در کار بانک حاصل آمده نتیجه توجه و همت همه شما عزیزان بوده است. هرچند به‌طورقطع برای رسیدن به ظرفیت‌های مطلوب کارهای بیشتری نیز وجود دارد و راهی طولانی در پیش داریم؛ چشم‌اندازی که با توجه به انباشته دانش و تجربه شما و البته با سعی و تلاشی که به لطف حق‌تعالی مصروف می‌دارید هرروز روشن‌تر خواهد شد.

همت در یادگیری بیشتر متناسب با شرایط متحول جهان امروز، دقت در انجام وظایف محوله، تقویت حس همکاری و تعامل در درون سازمان و سازمان با مخاطب، مطالعه جهت ایجاد بازارهای جدید و استفاده از تجارب موفق دیگران در این مسیر بی‌تردید می‌تواند راهگشا باشد. ضمن آن‌که نباید هیچ فرصتی را درراه ارتقاء تخصص‌های فردی و سازمانی نادیده انگاشت و از استفاده بهینه امکانات غافل ماند. وظیفه هر یک از ما ارتقا توانمندی‌های فردی و سازمانی در جهت اصلاح و بهینه‌سازی فرایندهای خدمت‌رسانی، متناسب با نیاز مخاطب امروز است؛ و این‌که در این راه هرچند که دشوار باشد از هیچ تلاشی فروگذاری ننمایم تا انشالله همچنان از جایگاهی درشأن برند بانک توسعه تعاون در عرصه‌های ملی و بین‌المللی برخوردار باشیم.

اینجانب اطمینان واثق دارم که تلاش و تعهد دلسوزانه و نوآوری دائمی شما عزیزان با استعانت از درگاه خداوند متعال پشتوانه محکمی برای استمرار خدمات و موفقیت‌های روزافزون می‌باشد و یقین دارم با عنایت به قابلیت‌های گسترده‌ای که در این سازمان نهادینه‌شده است در آینده نیز با حرکت در چارچوب برنامه‌های راهبردی سازمان سربلندتر از همیشه خدمات رسان آحاد مختلف اجتماعی به‌ویژه تعاون گران ساعی و فعال این مرزوبوم باشیم. بانک توسعه تعاون اگرچه به‌ظاهر جوان است اما تجارب باارزشی را درزمینه کار با شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی در کارنامه خود دارد، تجربه باارزشی که با توان نیروهای جوان و تحصیل‌کرده ادغام‌شده و حاصل آن سازمانی کارآزموده و فرصت شناس است. مفتخرم که امروز و در ابتدای سال دهم فعالیت بانک توسعه تعاون همراه با شما همکاران محترم در خدمت عزیزان هم‌وطن می‌باشیم؛ و خدای جهانیان را شاکریم که علیرغم تمامی فراز و نشیب‌های زمانه و مشکلاتی که طی چند سال گذشته اغلب به دلیل تحریم‌های ناعادلانه بر اقتصاد ملی و نظام بانکداری کشور تحمیل شد و می‌شود، اکنون و باهمت شما و عنایت مسئولین محترم با نگاهی سرشار از امید و اشتیاق به فعالیت، چشم به آینده دوخته‌ایم و مطابق برنامه‌های مصوب در جهت تحقق اهداف سازمان گام برمی‌داریم.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

طرح فروش اقساطی سهام در بازار سرمایه

مدیرعامل بورس تهران با بیان اینکه بازار سرمایه تنش‌ها را پشت سر گذاشت، درباره فروش اقساطی برخی از سهام در بازار سرمایه گفت: این برنامه برای فروش دارایی‌های دولت مطرح شده است.

 • 18

ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستانها، مراکز درمانی و پایگاههای اورژانس

بانک رفاه به منزله بانک سلامت محور، در ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستان ها، مراکز درمانی و پایگاه های اورژانس، در حیطه مسئولیت های اجتماعی، نقش بسزایی داشته است.

 • 19

ارکان برنامه راهبردی و مدل کسب و کار اگزیم بانک دیجیتال

بانک توسعه صادرات ایران استراتژی های متناسب با اهداف اگزیم بانک دیجیتال را در قالب برنامه توسعه بانکداری دیجیتال با رویکرد نوآوری باز و با همکاری شرکت های دانش بنیان را دردست اجرا دارد.

 • 20

۹۰ میلیارد دلار اندازه بازار اسباب‌بازی جهان

پژوهش‌های متعدد شاخص‌های مختلفی را برای انتخاب یک اسباب‌بازی خوب بیان کرده‌اند که در این گزارش به چند شاخص برای انتخاب اسباب‌بازی اشاره می‌شود.

 • 27

دعوت به شرکت در مراسم تشییع سردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در بانک سپه و بانک‌های ادغامی را به شرکت پرشور در مراسم تشییع و وداع با سردار محبوب اسلام دعوت کرد.

 • 11

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد جهت تسهیل استفاده از رمز دوم پویا، امکان دریافت این رمز از طریق پیامک را برای کاربران بانکی فراهم کرده است.

 • 13

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد از سه‌شنبه این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی‌ در زمان خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.

 • 50

انتصاب اعضای هیات عامل بانک صنعت ومعدن درراستای اجرا حاکمیت شرکتی

دو تن از اعضای هیات عامل بانک صنعت و معدن در راستای اجرای حاکمیت شرکتی با احکامی از سوی مدیرعامل این بانک منصوب شدند.

 • 51

اعلام اسامی شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران در روز دوشنبه ۱۶

شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران، در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.

 • 94

قیمت سکه طرح جدید ۱۵ دی ۹۸ به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.

 • 18

دعوت چقازردی به شرکت همکاران درمراسم تشییع ووداع باسردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در این بانک و بانکهای ادغامی را به حضور پر شور در مراسم تشییع و وداع با پیکر سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر هم رزمان آن شهید دعوت کرد.

 • 11

حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه در منزل شهید زمانی نیا

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه با حضور در منزل پاسدار شهید مدافع حرم وحید زمانی نیا، همراه و همرزم سردار  شهید قاسم سلیمانی، شهادت وی را  به خانواده اش تبریک و تسلیت گفتند.

 • 12

تقاضای القایی منجر به چالش‌اقتصادی در نظام‌ بیمه ای می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: پدیده تقاضای القایی یکی از چالش‌های نظام سلامت همه کشورها است که باعث افزایش سهم مردم از هزینه‌های سلامت می‌شود.

 • 39

حقوقی‌های بورس ۴ هزار میلیارد تومان از سهام حقیقی‌ها را خریدند

مدیر نظارت بر بورس‌ها و بازارهای سازمان بورس، از خرید ۴هزارمیلیارد تومان سهام متعلق به سهامداران حقیقی از سوی شرکت‌های حقوقی خبر داد و گفت:صندوق‌های«تثبیت بازار»و«توسعه بازار» پای کار آمدند.

 • 42

هموارسازی محیط کسب و کار با تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران

تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران فرصتی ارزشمند برای اشخاص حقیقی و حقوقی است تا سرمایه مورد نیاز خود را جهت توسعه و رونق کسب و کار و تجارت شان تامین کنند.

 • 48

رونمایی از نمایشگر قدرتمند بازی‌های ویدئویی

یک شرکت تجاری از عرضه نمایشگری جدید و قدرتمند برای اجرای بازی‌های ویدئویی با نرخ تازه سازی صفحه ۲۴۰ هرتز خبر داده است.

 • 12

افزایش پوشش بیمه‌ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود

مشاور سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در شرایط اقتصادی موجود، افزایش پوشش بیمه ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود.

 • 43

کاهش حقوق تیم کوک به علت ضعف عملکرد اپل

حقوق دریافتی تیم کوک مدیرعامل اپل در سال جاری میلادی در مقایسه با سال ۲۰۱۸ کاهش می‌یابد و علت این امر کاهش درآمد اپل است.

 • 15

کارت هایتان را به راحتی در اپلیکیشن ۶۰ اضافه کنید

مشتریان بانک ملی ایران می توانند به راحتی کارت های بانکی خود را در سامانه رمز یکبار مصرف حذف یا اضافه کنند.

 • 38

قیمت دلار کاهش یافت/نرخ به ۱۳۳۳۰ تومان رسید

قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در صرافی‌های بانکی با ۵۰ تومان کاهش نسبت به دیروز به ۱۳۳۳۰ تومان رسید.

 • 36