پیام تسلیت مدیر عامل بانک صادرات ایران در پی حادثه تلخ زمین‌ لرزه در غرب کشور

مدیر عامل بانک صادرات ایران وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور که موجبات جان باختن و مصدومیت جمعی از هموطنان عزیز کشورمان شد را تسلیت عرض نمود.
  • سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت 6:15

اخبار => اخبار بانک‌

لوگوی بانک صادرات
به گزارش بینا و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران

                                                                                         بسمه تعالی

«انالله و اناالیه راجعون»
«از همه کسانی که می توانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت موثر باشند درخواست می کنم؛ که به یاری آسیب دیدگان بشتابند.»                                                                                                                         مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
باسلام؛
وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور که موجبات جان باختن و مصدومیت جمعی از هموطنان عزیز کشورمان در استانهای غربی بخصوص استان های کرمانشاه و ایلام را بدنبال داشته است، باعث تاسف بسیار و اندوه فراوان شد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه غم انگیز به ملت شریف ایران بویژه خانواده های بزرگوار و مصیبت دیده استان های کرمانشاه و ایلام، از درگاه حضرت باریتعالی برای شادی روح از دست رفتگان آرامش ابدی و برای مصدومان حادثه، شفای عاجل مسألت دارم. باشد که ایزد منان صبر و شکیبایی تحمل این مصیبت و کاهش آلام را به تمامی مصیبت دیدگان عطا فرماید. بی تردید مردم غیور و قهرمان استانهای غربی که در دوران دفاع مقدس، تصویری زیبا از رشادت مردم این سرزمین را به منصه ظهور رساندند، با همدلی و همبستگی ملت ایران، این روزهای سخت را نیز پشت سر خواهند گذاشت.
اقتدا به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و آموزه های دینی و مذهبی، ما را برآن می دارد تا در این لحظات سخت، بیش از پیش در کنار هم و دست در دست هم امواج این حادثه و بلا را که ابتلا و آزمایش الهی را در دل خود پنهان داشته، فرو بنشانیم و به یاری هم بشتابیم.
در این حادثه تلخ و تأسف بار بانک مردمی صادرات ایران نیز خود را مسئول می داند تا با یاری رسانی همکاران انسان دوست و غیور خود در سراسر کشور و با اهداء کمک های نقدی، بخشی از آلام این عزیزان را بکاهد و به نحوی در سبک کردن بار این مصیبت و جبران خسارات وارده موثر باشد.
 
ره نیک مردان آزاده گیر                                     چو ایستاده ای، دست افتاده گیر

سیاوش زراعتی

ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام