نقش تاثیرگذار بانک رفاه در موفقیت طرح ملی تحول نظام سلامت

نقش تاثیرگذار بانک رفاه در موفقیت طرح ملی تحول نظام سلامت

در همایش مراقبت از دستورهای طرح تحول نظام سلامت، از حضور ثمر بخش بانک رفاه در موفقیت طرح ملی تحول نظام سلامت کشور قدردانی به عمل آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه ( بینا )، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه؛ دکتر صدقی مدیر عامل بانک در این همایش طی سخنانی با تأکید بر اینکه یکی از اصلی ترین استراتژی های بانک، فعالیت در حوزه سلامت و حمایت از این بخش است، گفت: بانک رفاه با تجهیز منابع از سراسر کشور و جمع آوری نقدینگی، همکار و سهیم در طرح تحول نظام سلامت شده است.
وی با اشاره به ویژه سازی طرح های بانک در حوزه سلامت، تصریح کرد: برای حضور قدرتمند در نظام سلامت، بانک رفاه اقدامات و مأموریت های ویژه ای برای خود تدارک دیده است. اقداماتی از جمله حمایت از تجهیز و ساخت بیمارستان ها، حمایت از داروخانه ها و ارائه خدمات مطلوب به جامعه پزشکان کشور به منظور تأمین منابع مالی و تجهیز و خرید مطب.
وی بر همکاری منظم و هماهنگ تمامی ارکان بانک برای اجرای دقیق تفاهم نامه چهارجانبه تاکید کرد و اظهار داشت: بانک رفاه این طرح را با سرعت مطلوبی به پیش برده است این طرح یک طرح ملی است و بانک رفاه خود را ملزم به حضور گسترده در تحقق آن می داند.
در ادامه دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنانی، طرح تحول نظام سلامت را اقدامی بسیار مهم و سرنوشت ساز توسط دولت یازدهم عنوان کرد و اظهار داشت: آنچه امروز برای آن جمع شده ایم تلاش برای احقاق حقوق شهروندی است.
وی پیش شرط تحقق تحول در نظام سلامت و به تبع آن دستیابی به اهداف تفاهم نامه چهار جانبه بین دو وزارتخانه کار و بهداشت ، سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه را تعامل، همکاری و همدلی دانست و تصریح کرد: رسیدگی به سلامت جامعه و تحول در آن یک طرح ملی، بلند مدت و دارای تاثیرات گسترده است که با انعطاف پذیری و همکاری فهیمانه بین نهادهای ذیربط خیر و برکت جمعی فراوانی نصیب جامعه خواهد شد.
در ادامه دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی سخنانی با اشاره به اهمیت طرح تحول نظام سلامت کشور، اظهار داشت: یکی از مهم ترین برنامه های دولت پس از رفع تحریم ها توجه به سلامت جامعه بوده است. مهم ترین گام در توجه به سلامت جامعه پیگیری و اجرای طرح تحول نظام سلامت بود که یک آبرو و سرمایه اجتماعی برای کشور و دولت در پی داشته است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخت چند بیمارستان، اهدای آمبولانس به مناطق محروم و احداث خانه های بهداشت در مناطق پیرامونی را از جمله دستاوردهای اولیه طرح ملی تحول در نظام سلامت دانست و خاطرنشان ساخت: در مسیر هر یک از اقدامات یک چالش بزرگ به عنوان رسیدگی به اسناد پزشکی وجود داشت که با حمایت دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و دکتر صدقی مدیر عامل بانک رفاه به عنوان عامل سوم بر طرف شده است.
وی با قدردانی از حضور ثمربخش بانک در این طرح، تاکید کرد: پیگیری کردن بانک در این زمینه تحسین برانگیز است. دکتر صدقی به صورت روزانه پیگیر این طرح و تفاهم نامه است. آنچه که مهم است هماهنگی و تعامل بین دستگاه های استانی علوم پزشکی با بانک رفاه است.
گفتنی است همایش مراقبت از دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت و بررسی تفاهم نامه چهار جانبه وزارتخانه ها تعاون کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه با حضور دکتر ربیعی و هاشمی وزیران تعاون کار و رفاه اجتماعی و بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و دکتر صدقی مدیرعامل بانک رفاه 27 اردیبهشت ماه سالجاری در سالن همایش وزارت بهداشت برگزار شد.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

نرم افزار ریمای بانک توسعه صادرات ایران بروز رسانی شد

نرم افزار ریما (تولید رمز پویا برای کارت های بانکی) بانک توسعه صادرات ایران تا کنون در چند نوبت به روز رسانی شده و قابلیت های جدیدی به آن افزوده شده است.

 • 24

باقی‌مانده سهام عدالت عید غدیر و ۲۲ بهمن آزاد می‌شود

رییس جمهور با اشاره به آزادسازی ۳۰ درصدی سهام عدالت اعلام کرد که ۳۰ درصد دیگر این سهام در روز عید غدیر و ۳۰ درصد دیگر نیز در روز ۲۲ بهمن آزاد خواهد شد.

 • 21

قطعی یکروزه سیستم‌ها و سامانه‌های بانک سپه

با توجه به استقرار سامانه جدید بانکداری الکترونیک بانک سپه تمام درگاههای غیرحضوری این بانک از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۱۹ تیرماه به مدت ۲۴ ساعت قطع و تا یک هفته با اختلال احتمالی مواجه خواهد شد.

 • 20

جزییات عرضه عمده ۸.۵ درصدی سهام بانک پارسیان

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای جزییات عرضه عمده ۸.۵ درصدی سهام بانک پارسیان را اعلام کرد.

 • 21

لیست کارت‌های اجاره‌ای به صمت و بانک مرکزی رفت

معاون گمرک اعلام کرد : تمامی کارت‌های بازرگانی مشکوک، در مسیر قرمز انتخاب مسیر اظهارنامه قرار گرفته و هیچگونه تسهیلاتی از سوی گمرک به این کارت‌های بازرگانی اعطاء نشده است.

 • 23

بانک مشترک ایران و ونزوئلا به مجمع می‌رود

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک مشترک ایران و ونزوئلا موافقت کرد.

 • 16

استراتژی ارتباطی در چارچوب هدفگذاری تورم

طراحی یک برنامه راهبردی جامع برای تعامل با ذینفعان یکی از کلیدی‌ترین پیش‌نیازها و الزامات اتخاذ چارچوب هدفگذاری تورمی است.

 • 18

انتصاب رئیس جدید اداره امور شعب استان آذربایجان غربی

با حضور مدیر امور شعب منطقه یک کشور بانک، آئین معارفه علی اصغر اصغرزاده به عنوان رئیس جدید اداره امور شعب استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 • 19

تجهیز بیمارستان بانک ملی ایران به دستگاه Cell Saver

بیمارستان بانک ملی ایران به دستگاهی مجهز شده که در عمل های جراحی سنگین، خون از دست رفته بیمار را به خودش تزریق و او را از دریافت خون به روش های معمول بی نیاز می کند.

 • 19

با بات بله چرتکه بنداز!

شرکت کنندگان در چهل و یکمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز ریالی و ارزی بانک ملی ایران می توانند با بازو (بات) بله، وضعیت و امتیاز خود را رصد کنند.

 • 14

تشکیل کارگروهی برای پیگیری دغدغه‌های بورسی نمایندگان

وزیر اقتصاد می‌گوید کارگروه مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس و وزات اقتصاد برای بررسی و پیگیری دغدغه‌های بورسی نمایندگان تشکیل می‌شود.

 • 6

راه اندازی نسخه همراه بانک پارسیان برای گوشی های قدیمی

نسخه همراه بانک پارسیان برای اجرا بر روی گوشی های قدیمی(اندروید ۵.۰ و قبل از آن)، در اختیار مشتریان این بانک قرار گرفت.

 • 16

۲۰ شرکت جدید در راه ورود به بورس

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به اینکه امسال تاکنون ۷ شرکت وارد بازار سرمایه شده‌اند گفت: حدود ۲۰ شرکت دیگر در مرحله ورود به بازار سرمایه هستند.

 • 17

تست کرونا برای کارکنان گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری انجام شد

گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و به منظور حمایت از سلامتی کارکنان، تست رایگان کرونا را برای تمام نیروهای تحت پوشش انجام دادند.

 • 15

دکتر مهری:بکارگیری فناوریهای نوین برای ارائه خدمات مطلوب مشتریان

مدیرعامل بانک صنعت و معدن تأکید کرد: بکارگیری فناوریهای نوین برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان بازار سرمایه و سرعت بخشیدن به روند فرآیند ها ضروری است.

 • 23

بانک رفاه حامی فعالان سلامت و درمان ایران زمین

مدت زمانی است که با شیوع ویروس کرونا، بخش های مختلف اقتصادی کشور دچار مشکل شده اند. یکی از موارد مهم تغییرات حاصل از کرونا، رابطه بین بانک ها و مشتریان آنها است.

 • 24

مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد اعلام کرد: مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹، بانک پاسارگاد (سهامی عام) راس ساعت۹صبح، روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۳۱، در محل بانک پاسارگاد برگزار می شود.

 • 26

صادرکنندگان متخلف تحت پیگرد قرار می‌گیرند

رییس‌جمهور در جلسه ستاد اقتصادی دولت اعلام کرد: صادرکنندگانی که از عرضه ارز حاصل از صادرات در موعد مقرر خودداری کرده‌اند، تحت پیگرد قرار می‌گیرند.

 • 21

ضرورت افزایش سرمایه بانک توسعه صادرات برای تحقق جهش صادرات

عضو هیات مدیره بانک خاورمیانه می‌گوید برای تحقق هدف رونق تولید و به دنبال آن جهش صادراتی، افزایش سرمایه بانک توسعه صادرات ایران ضروری است.

 • 17

درج نماد «چکاپا» در بورس

بورس اوراق بهادار تهران از درج نماد یک شرکت جدید در تالار شیشه ای خبر داد.

 • 19