نقش تاثیرگذار بانک رفاه در موفقیت طرح ملی تحول نظام سلامت

نقش تاثیرگذار بانک رفاه در موفقیت طرح ملی تحول نظام سلامت

در همایش مراقبت از دستورهای طرح تحول نظام سلامت، از حضور ثمر بخش بانک رفاه در موفقیت طرح ملی تحول نظام سلامت کشور قدردانی به عمل آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه ( بینا )، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه؛ دکتر صدقی مدیر عامل بانک در این همایش طی سخنانی با تأکید بر اینکه یکی از اصلی ترین استراتژی های بانک، فعالیت در حوزه سلامت و حمایت از این بخش است، گفت: بانک رفاه با تجهیز منابع از سراسر کشور و جمع آوری نقدینگی، همکار و سهیم در طرح تحول نظام سلامت شده است.
وی با اشاره به ویژه سازی طرح های بانک در حوزه سلامت، تصریح کرد: برای حضور قدرتمند در نظام سلامت، بانک رفاه اقدامات و مأموریت های ویژه ای برای خود تدارک دیده است. اقداماتی از جمله حمایت از تجهیز و ساخت بیمارستان ها، حمایت از داروخانه ها و ارائه خدمات مطلوب به جامعه پزشکان کشور به منظور تأمین منابع مالی و تجهیز و خرید مطب.
وی بر همکاری منظم و هماهنگ تمامی ارکان بانک برای اجرای دقیق تفاهم نامه چهارجانبه تاکید کرد و اظهار داشت: بانک رفاه این طرح را با سرعت مطلوبی به پیش برده است این طرح یک طرح ملی است و بانک رفاه خود را ملزم به حضور گسترده در تحقق آن می داند.
در ادامه دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنانی، طرح تحول نظام سلامت را اقدامی بسیار مهم و سرنوشت ساز توسط دولت یازدهم عنوان کرد و اظهار داشت: آنچه امروز برای آن جمع شده ایم تلاش برای احقاق حقوق شهروندی است.
وی پیش شرط تحقق تحول در نظام سلامت و به تبع آن دستیابی به اهداف تفاهم نامه چهار جانبه بین دو وزارتخانه کار و بهداشت ، سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه را تعامل، همکاری و همدلی دانست و تصریح کرد: رسیدگی به سلامت جامعه و تحول در آن یک طرح ملی، بلند مدت و دارای تاثیرات گسترده است که با انعطاف پذیری و همکاری فهیمانه بین نهادهای ذیربط خیر و برکت جمعی فراوانی نصیب جامعه خواهد شد.
در ادامه دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی سخنانی با اشاره به اهمیت طرح تحول نظام سلامت کشور، اظهار داشت: یکی از مهم ترین برنامه های دولت پس از رفع تحریم ها توجه به سلامت جامعه بوده است. مهم ترین گام در توجه به سلامت جامعه پیگیری و اجرای طرح تحول نظام سلامت بود که یک آبرو و سرمایه اجتماعی برای کشور و دولت در پی داشته است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخت چند بیمارستان، اهدای آمبولانس به مناطق محروم و احداث خانه های بهداشت در مناطق پیرامونی را از جمله دستاوردهای اولیه طرح ملی تحول در نظام سلامت دانست و خاطرنشان ساخت: در مسیر هر یک از اقدامات یک چالش بزرگ به عنوان رسیدگی به اسناد پزشکی وجود داشت که با حمایت دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و دکتر صدقی مدیر عامل بانک رفاه به عنوان عامل سوم بر طرف شده است.
وی با قدردانی از حضور ثمربخش بانک در این طرح، تاکید کرد: پیگیری کردن بانک در این زمینه تحسین برانگیز است. دکتر صدقی به صورت روزانه پیگیر این طرح و تفاهم نامه است. آنچه که مهم است هماهنگی و تعامل بین دستگاه های استانی علوم پزشکی با بانک رفاه است.
گفتنی است همایش مراقبت از دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت و بررسی تفاهم نامه چهار جانبه وزارتخانه ها تعاون کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه با حضور دکتر ربیعی و هاشمی وزیران تعاون کار و رفاه اجتماعی و بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و دکتر صدقی مدیرعامل بانک رفاه 27 اردیبهشت ماه سالجاری در سالن همایش وزارت بهداشت برگزار شد.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

قیمت دلار امروز ۱۵ اسفند ۹۸ به ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان رسید

قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) در جریان معاملات امروز دوشنبه، ۱۹ اسفند ۹۸ صرافی‌های بانکی به ۱۵۲۰۰ تومان رسید.

 • 122

سقف کارت به کارت ۱۰ میلیون تومان شد

مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی از افزایش سقف کارت به کارت به ۱۰ میلیون تومان در ابزارهای خودپرداز، کیوسک، اینترنت بانک و همراه بانک خبر داد.

 • 97

دادوستد ۱۵۱ هزار میلیارد تومانی بورس کالا در ۱۱ ماه

کارنامه عملکرد ۱۱ ماه گذشته بورس کالا در حالی منتشر شد که آمارها از ثبت ارزش معاملاتی بیش از ۱۵۱ هزار و ۹۳۰ میلیارد و ۵۹۲ میلیون تومان در بازارهای فیزیکی، مشتقه و نیز بازار مالی حکایت دارد.

 • 73

راه‌اندازی نسخه اول سامانه ماهرسان/ تشریح مشوق‌ها و دیگر امکانات

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح از راه‌اندازی نسخه اول این سامانه در روز ولادت امام علی (ع) خبر داد.

 • 264

ریزش ۱۰۰۰۰ واحدی شاخص بورس

شاخص بورس اوراق بهادار تهران با ریزشی بیش از ۱۰۰۰۰ واحدی به کانال ۵۳۸ واحدی عقبگرد کرد.

 • 73

معرفی برگزیدگان مسابقه اینستاگرامی بانک سرمایه

مسابقه اینستاگرامی «مهم‌ترین سرمایه شما چیست؟» با انتخاب ۱۴ برگزیده به پایان رسید.

 • 54

معرفی برگزیدگان مسابقه اینستاگرامی بانک سرمایه

مسابقه اینستاگرامی «مهم‌ترین سرمایه شما چیست؟» با انتخاب ۱۴ برگزیده به پایان رسید.

 • 56

ارزهای مجازی با سقوط نفت ۲۱میلیارد دلار از ارزش خود را از دست داد

بازار ارز مجازی به دنبال سقوط قیمت نفت و سقوط سهام فرو ریخت و باعث شد ۲۱.۵۸ میلیارد دلار از ارزش ارزهای مجازی تنها ظرف چند ساعت بر باد برود.

 • 196

با «نشان پرداخت» مقابل کرونا بایستید!

در روزهایی که ویروس کرونا به شدت سلامت عموم مردم را تهدید می کند، لمس کردن اشیای آلوده از جمله کارت های بانکی و دستگاه های کارتخوان می تواند یکی از ساده ترین عوامل انتقال این ویروس باشد.

 • 169

پیام تبریک مدیرعامل پست‌بانک‌ به مناسبت ولادت حضرت علی‌ (ع)

مدیرعامل پست‌بانک‌ ولادت با سعادت امیرمؤمنان حضرت علی‌ (ع) و روزمرد را تبریک گفت.

 • 91

۲۰ میلیون بسته دستکش در مرحله ترخیص از گمرک/ ۳۳۰ هزار دلار مواد ضدعفونی وارد شد

ناظر گمرکات استان هرمزگان از طی شدن فرایند ترخیص ۲۰ میلیون دستکش و نیز مواد ضدعفونی کننده از گمرک استان خبر داد.

 • 75

قیمت سکه طرح جدید ۱۷ اسفند ۹۸ به ۵ میلیون و ۹۸۰ هزارتومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ در جریان معاملات بازار آزاد تهران به ۵ میلیون و ۹۸۰ هزارتومان رسید.

 • 190

توصیه‌های بانک رفاه برای مقابله با ویروس کرونا

پزشک معتمد بانک رفاه کارگران در پاسخ به پرسش هایی مبنی بر اینکه علائم ویروس کرونا چیست و چگونه باید با آن مقابله کنیم گفت: علائم ویروس کرونا بسیار شبیه به سرماخوردگی و آنفلوانزا است.

 • 64

تداوم رشد بانکداری اسلامی در عربستان

ارزش کل دارایی‌های بانکداری اسلامی عربستان سعودی در پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ به ۱۷۶ میلیارد دلار رسیده که نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۶٫۵ درصدی را تجربه نموده است.

 • 58

روسیه توافق کاهش تولید اوپک را رد کرد/ قیمت نفت ۳ درصد سقوط کرد

پس از گزارشاتی که نشان داد روسیه توافق اوپک برای کاهش بیشتر تولید نفت را رد کرده است، قیمت نفت تا ۳ درصد سقوط کرد.

 • 90

عرضه صکوک اجاره ۷۵۰۰ میلیارد ریالی

با مجوز سازمان بورس، صکوک اجاره ۷,۵۰۰ میلیارد ریالی منتشر می شود.

 • 61

دو میلیون تن ذرت در بنادر، چشم انتظار تأمین ارز برای ترخیص

دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور گفت: ۲ میلیون تن ذرت به منظور تأمین نیاز صنایع وابسته، وارد کشورشده؛ اما به دلیل عدم تأمین ارز در بنادر رسوب شده اند.

 • 67

جزییات عرضه بلوک ۱۷ درصدی بیمه البرز در بورس

بلوک ۱۷.۳۴ درصدی بیمه البرز به قیمت پایه هر سهم ۵۲۱۷ ریال، فردا (چهارشنبه ۱۴ اسفند ماه ۹۸) در بورس اوراق بهادار عرضه می‌شود.

 • 75

ساعت معاملات بورس کالا تغییر کرد

بورس کالا با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ساعت خاتمه معاملات گواهی سپرده کالایی، صندوق‌ها، قراردادهای آتی و اختیار معامله تا اطلاع ثانوی تغییر کرد.

 • 61