تا چند روز آینده ؛

مشکلات جزئی سامانه یکپارچه پست بانک‌ مرتفع می شود

مدیرعامل پست بانک ایران اظهارداشت : بروز مشکلات جزئی در زمان یکپارچه‌ سازی و ارتقاء سامانه‌ های بانکی در شبکه بانکی امری طبیعی است و تا چند روز آینده بطورکامل مشکلات سامانه جدید این بانک مرتفع می‌شود.
  • جمعه 1 اردیبهشت 1396 ساعت 14:23

اخبار => اخبار بانک‌

پست بانک ایران

خسرو فرحی ضمن تقدیر و تشکر از تحمل و بردباری مشتریان این  بانک به جهت بروز برخی مشکلات در سامانه جدید و سعه‌صدر آنان اظهارداشت: مهاجرت از سامانه‌ای به سامانه دیگر در شبکه بانکی کشور امری طبیعی است و همواره با مشکلات موقتی روبرو می‌شود.

به گزارش بینا به نقل از روابط‌ عمومی پست بانک ایران ؛ مدیرعامل پست‌ بانک‌ ایران افزود :

این بانک به جهت یکپارچه‌سازی چندین سامانه و گستردگی شعب و باجه‌های خود در بیش از 12 هزار نقطه کشور به عنوان بزرگترین شبکه بانکی کشور عملاً با این مشکل مواجه شده و به زودی تمام نواقص آن مرتفع می‌شود.

قطعا با اتمام عملیات کامل مهاجرت سامانه جدید طی روزهای آینده، شاهد خدمات متنوع همراه با سرعت، امنیت و دقت بیشتری خواهیم بود و مشتریان ارجمند به ویژه مشتریان روستائی و دریافت‌کنندگان یارانه نقدی به‌خوبی کیفیت بهره‌برداری از این خدمات را لمس خواهند کرد.

مدیرعامل پست بانک ایران عنوان داشت:

با پیاده‌سازی کامل این سامانه، خدمات متنوع‌ تر و مطلوب‌تری در تمامی درگاه‌های بانک اعم از؛ اینترنت‌بانک، تلفن‌بانک، موبایل‌بانک، دستگاه‌های خودپرداز و همچنین سایرخدمات بانکی به مشتریان ارائه خواهد شد. 

وی در پایان تأکید کرد:

بسیاری از خدمات برروی سامانه جدید این بانک استقراریافته و به‌زودی دراختیار مشتریان قرار می‌گیرد و انتظار داریم مشتریان ارجمند با صبر و شکیبائی خود، از این خدمات به نحو مطلوبی بهره‌مند شوند.

از هفدهم فروردین‌ماه سال جاری اطلاعات بانکی پست‌بانک‌ایران به سامانه جدید منتقل شده و به همین علت در انجام عملیات اختلال‌های جزئی ایجاد می‌شود.


ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام