مدیران حوزه سازمان و توسعه سیستم و برنامه‌ ریزی بانک ایران زمین منصوب شدند

مراسم معارفه مدیران امور سازمان و توسعه سیستم و برنامه‌ریزی بانک ایران زمین ، روز چهارشنبه 30 فروردین 96 با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران این بانک در ساختمان مرکزی برگزار شد.
  • چهارشنبه 30 فروردین 1396 ساعت 11:36

اخبار => اخبار بانک‌

مدیران حوزه سازمان و توسعه سیستم و برنامه‌ریزی بانک ایران زمین

در این مراسم عبدالمجید پورسعید مدیرعامل این بانک با اشاره به  اهمیت حوزه فن آوری و برنامه ریزی اظهارداشت: این تغییرات در راستای ساختار جدید سازمانی و در جهت رشد و توسعه بانک ایران زمین صورت گرفته است.

به گزارش بینا به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین ، در این جلسه شیروانی هرندی قائم مقام مدیرعامل بانک ایران زمین با بیان این نکته که در شرایط کنونی صنعت بانکداری، حرکت به سمت بانکداری سنتی اشتباه است، گفت:

انتصابات جدید در این بانک به دلیل تغییر در نگرش و حرکت به سمت بانکداری الکترونیک است .

سوادکوهی پس از معرفی به عنوان مدیر امور برنامه ریزی سیستم ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران بانک ایران زمین گفت: 22 سال در حوزه های مختلف مشاوره و فن آوری اطلاعات، در پروژه هایی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم با صنعت بانکداری در ارتباط بوده اند، فعالیت داشته است.

سپس لشکری پور مدیر امور سازمان و توسعه سیستم در خصوص سابقه کاری خود گفت: در شرکت پخش فرآورده های نفتی در سمت کارشناس آموزش ، در شرکت صنایع شیر در سمت رییس اداره سازمان و روش ها و همچنین در بانک اقتصاد نوین در سمت های رئیس اداره سازمان و روشها و مدیر آموزش وتوسعه انسانی مشغول به کار بوده است.

وی افزود: در طول مدت کاری خود کارهایی همچون طبقه بندی مشاغل، طراحی سیستم حقوق و دستمزد درجه بندی مشاغل، استقرار سیستم ارزیابی عملکرد و سیستم آموزش را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.


در پایان این مراسم پورسعید احکام صادره را به لشکری پور و سوادکوهی اهداء کرد.


ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام