مدیران جدید بانک کارآفرین منصوب شدند

مدیران جدید بانک کارآفرین منصوب شدند

مدیران بخش طرح و توسعه و منابع انسانی بانک کارآفرین تغییر کردند.

سه شنبه 28 دی 1400

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، با حکم دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین، دکتر مسلم بمان پور بعنوان مدیر طرح و توسعه و خانم شهره محمدیاری بعنوان مدیر امور سرمایه انسانی بانک کارآفرین منصوب شدند.

در مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید بانک ، زهرا اسلامی مدیر سابق طرح و توسعه بانک کارآفرین ضمن این که تغییر و تحولات در بانک را منشا خیر و برکت برای بانک خواند ،گفت: ۹ سال پیش زمانی  که وارد بانک کارآفرین شدم مدیریت طرح و توسعه تازه شکل گرفته بود و خوشحالم که در این مدت توانسته ام در راستای برنامه ها و اهداف بانک قدم بر دارم.

تودیع خانم اسلامی

 وی  افزود:تمام  همکاران مدیریت طرح و توسعه از کارشناسان متخصص و توانمند بانک کارآفرین هستند که بعنوان سرمایه بانک شناخته می شوند و درمدت حضورم در این مدیریت سعی کردم تجربه ۳۰ساله بانکی ام را در اختیارشان قرار دهم تا بتوانند برای بانک منشا خیر و برکت باشند.

اسلامی ابراز امیدواری کرد که پس از این نیز شاهد موفقیت های بانک کارآفرین باشیم.

دکتر مسلم بمان پور مدیر طرح و توسعه بانک نیز در مراسم معارفه خود با اشاره به تجربه حضورش در بانک کارآفرین گفت: یکی از نقاط قوت بانک کارآفرین را نیروی انسانی بانک است . در طی۲۱ ماه گذشته که در بانک کارآفرین در بخش مدیریت آموزش و مدیریت ارزیابی عملکرد حضور داشتم، وجود همکاران متخصص موجب شد تا بتوانیم اقدامات مناسبی را انجام دهیم . قطعا حضور در مدیریت طرح و توسعه راه سختی است که در پیش رو دارم اما به پشتوانه نیروی انسانی توانمند بانک قطعا می توانیم در راستای اهداف و برنامه های بانک قدم برداریم.

معرفه بمان پور

در ادامه این مراسم شهره محمدیاری مدیر جدید سرمایه انسانی نیز با اشاره به برنامه های اجرا شده در بخش سرمایه انسانی در دو سال گذشته گفت: در حوزه سرمایه انسانی در دو سال گذشته عملکرد مثبتی داشتیم و شاهد تحولات خوبی بودیم و با توجه به رشدهای بانک در بخش سرمایه انسانی شاهد رضایت همکاران بودیم .

وی ادامه داد: امیدواریم با توجه به تجارب آقای موفق کارهای خوب و بهتری در این بخش برای همکاران انجام دهیم و با فراغ بال بیشتری در راستای اهداف بانک تلاش کنیم.

معارفه خانم محمدیاری

در این مراسم مهندس محمدرضا خورسندی رییس هیات مدیره بانک با تقدیر از زحمات خانم اسلامی، وی را یکی از مدیران سخت کوش و موفق بانک خواند و گفت: در ۹ سالی  از خدمات ایشان در بانک بهره بردیم همیشه ایشان را مدیری توانمند و سختکوش دیدم که در تمامی جلسات حضور داشت و برای رسیدن به اهداف و برنامه های بانک بسیار تلاش کرد.

مهندس مهدی سیف علی شاهی عضو هیات مدیره بانک نیز در تقدیر از زحمات خانم اسلامی مدیریت طرح و توسعه را از مدیریت های نفس گیر بانک خواند و گفت : خانم اسلامی تمام کارها را با جدیت دنبال می کردند و گاهی مدیران در مقابل پیگیری ها و حس مسولیت پذیری  ایشان کم می آوردند.

وی، خانم اسلامی را از مدیرانی خواند که نیروی انسانی متخصص تربیت می کند و افزود: از این جهت قدردان وی هستیم و امیدورایم که در همه زمینه ها موفق باشند.

تودیع و معارفه

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

مدیران جدید بانک کارآفرین منصوب شدند

مدیران بخش طرح و توسعه و منابع انسانی بانک کارآفرین تغییر کردند.

 • 89

اولین تامین مالی زنجیره‌ای توسط بانک صنعت و معدن انجام شد

اولین تامین مالی در نظام بانکی با روش تامین مالی زنجیره‌ای توسط بانک صنعت و معدن بر اساس استعلام فاکتور الکترونیک و در قالب تفاهم‌نامه با وزارت صمت برای تأمین‌کنندگان گروه خودروسازی سایپا انجام شد.

 • 33

انتصاب مدیر جدید روابط عمومی فرابورس ایران

میثم فدایی سرپرست فرابورس ایران، حدیثه سادات موسوی رئیس پیشین اداره رسانه و اطلاع‌رسانی این بورس را به عنوان مدیر جدید روابط عمومی فرابورس انتخاب کرد.

 • 22

پرداخت تسهیلات خودمالکی به متقاضیان در تمامی شهرها

معاون وزیر راه گفت: تسهیلات به شکل مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت فیزیکی به متقاضیان در تمامی شهرها پرداخت می‌شود.

 • 42

بانک‌ها باید منضبط عمل کنند

دکتر رئیسی گفت: دریافت سود بیش از آنچه در شورای پول و اعتبار مقرر شده مجاز نیست و هر بانکی سود بیشتر دریافت کرده حتما باید به مردم بازگرداند.

 • 30

شاخص کل بورس در سومین روز هفته ۲۹۷۱ واحد کاهش یافت

شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش ۲۹۷۱ واحدی معادل ۰.۲۲ درصدی به یک میلیون و ۳۷۶ هزار و ۶۹ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۶۵ واحدی به ۱۸ هزار و ۵۹۵ واحد رسید.

 • 169

کاهش ارزش معاملات بورس در آذرماه

ارزش بازار بورس در پایان آذر در مقایسه با ماه قبل به میزان ۲۷۲۹۱۵۶ میلیارد ریال برابر با ۵ درصد کاهش یافت و از ۵۵۴۲۴۰۴۸ میلیارد ریال به ۵۲۶۹۴۸۹۳ میلیارد ریال رسید.

 • 44

۱۵ دی؛ آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده پاییز

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: پانزدهم دی ماه، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره پاییز ۱۴۰۰ است.

 • 19

اجرای قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده از امروز

براساس اطلاعیه سازمان امور مالیاتی کشور، قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده مصوب خردادماه سال جاری، از امروز ۱۳ دی ماه، اجرایی شد.

 • 20

موافقت با رفع محدودیت سرمایه‌گذاری بانک‌ها در سال آینده

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تبصره‌های ابتدایی بودجه ۱۴۰۱ بررسی شد و نمایندگان با رفع محدودیت بانک‌ها برای انجام سرمایه‌گذاری موافقت کردند.

 • 15

مکتب سردار شهید سلیمانی برگرفته از مکتب والای فاطمه زهرا(س) است

مدیر عامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن ایام فاطمیه و دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت.

 • 37

تامین مالی زنجیره‌ای باعث شفافیت تخصیص منابع می‌شود

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به آمادگی زیرساخت‌های این بانک برای اجرای طرح تامین مالی زنجیره‌ای، گفت: اجرای این طرح باعث شفافیت و افزایش نظارت بر تخصیص منابع می‌شود.

 • 29

پیام مدیرعامل بانک ملت به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

مدیرعامل بانک ملت در پیامی، یاد و خاطره سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت و به مقام والای ایشان ادای احترام کرد.

 • 54

حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی با تامین مالی زنجیره‌ای

معاونت اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن گفت: زنجیره تامین مالی به اقتصادی‌تر شدن فعالیت‌ها منجر می‌شود چراکه به تامین‌کننده مالی کمک می‌کند تا تامین مالی بهتر و کم‌هزینه‌تری داشته باشد.

 • 31

یاد سردار سلیمانی نویدبخش استقلال و امنیت است

مدیرعامل بانک سپه طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سردار را قهرمان ملی ایران و جهان اسلام خواند.

 • 44

بانک تجارت، بانک اول صنایع و پتروشیمی کشور است

مدیرعامل بانک تجارت درسفر به اصفهان با مدیران عامل شرکت‌های پالایش نفت، فولادمبارکه، ذوب آهن، لورچ و پتروشیمی اصفهان دیدار و برحمایت از فعالان بخش تولید و مجموعه‌های صنعتی و پتروشیمی کشور تاکید کرد.

 • 49

مشارکت بانک تجارت در تامین مالی زنجیره‌ای واحدهای تولیدی

تفاهم‌نامه طرح تأمین مالی زنجیره‌ای بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی بین وزارت صمت، بانک مرکزی و هفت بانک کشور به امضا رسید.

 • 35

بهره‌برداری از ۱۸۰ طرح عام‌المنفعه بانک سپه در مناطق محروم

بانک سپه به‌منظور نقش‌آفرینی در حوزه مسئولیت اجتماعی و بر اساس اولویت‌های دولت در بخش محرومیت‌زدایی، طی یک دهه اخیر بیش از ۱۸۰ طرح عام‌المنفعه را در مناطق کم برخوردار کشور به بهره‌برداری رسانده است.

 • 24

افزایش سرمایه شستا تصویب شد

براساس تصمیمات مجمع افزایش سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی که با حضور بیش از ۹۰ درصد سهامداران این شرکت برگزار شد، سرمایه شرکت از ۱۴۲ هزار میلیارد ریال به بیش از ۱۶۳۰ هزار میلیارد ریال رسید.

 • 17

دریافت‌کنندگان مالیات از کالاها و خدمات معاف جریمه می‌شوند

دریافت مالیات و عوارض از کالاها و خدمات معاف توسط عرضه‌کنندگان آنها، مشمول جریمه‎‌ای معادل دو برابر مالیات و عوارض دریافتی بوده و قابل بخشودگی نیست.

 • 17