رییس شورای سیاستگذاری ITE 2017 مطرح کرد : بانک موبایلی در راه

اخبار بانک پارسیان

نشست خبری نمایشگاه تراکنش ایران با حضور کورش پرویزیان، مدیرعامل یانک پارسیان و رییس شورای سیاست گذاری ITE 2017و دکتر بیات، مدیرعامل فابا با اصحاب رسانه امروز برگزار شد و اهداف کلان نمایشگاه تراکنش ایران و برنامه های این رویداد گفتگو شد .

سه شنبه 18 مهر 1396 ساعت 8:6

به گزارش بینا , کورش پرویزیان رییس شورای سیاست گذاری "   ITE 2017" و مدیرعامل بانک پارسیان ، در نشست خبری نمایشگاه تراکنش ایران درگفتگو با اصحاب رسانه گفت: این رویداد با مشارکت کانون بانک های خصوصی و دولتی سومین سال خود را تجربه می کند که هدف اصلی از حمایت از این رویداد کمک به بومی سازی فناوری های حوزه پرداخت و موضوعات بسیار مهم مرتبط با این رویداد ازجمله فین تک ها و استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباط درحوزه پرداخت ها است . دبیرکل نمایشگاه بین المللی تراکنش گفت : به زودی  این نمایشگاه به قطب رویدادهای خاورمیانه تبدیل خواهد شد  و این سال نیز 53 شرکت استارت آپی و فین تک حضور دارند.

پرویزیان درادامه اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه برای مشتریان شبکه بانکی و همچنین اقتصاد کشور بسیار مهم است و این امر در کاهش هزینه های مرتبط با فعالیت های نظام بانکی ، کاهش زمان ، کاهش هزینه های اضافی دررابطه با پرداخت و دریافت مالی ، راحتی در دسترسی به نیازمندی های خاص برای جامعه حائز اهمیت است. 

رییس کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی چشم انداز آینده ایران را اینگونه تصور کرد و بیان کرد: امید می رود در سال های آینده با حمایت بیشتر مسئولان مرتبط با محیط زیست و همکاری مالی آنها همانگونه که در سند چشم انداز 1404 پیش بینی شده است تلاشمان براین است که ایران به برترین کشورمنطقه  تبدیل شود و یکی از ابزارهای رسیدن به پیشتازی درخاورمیانه این است که صنعت مالی و بانکی و صنایع مرتبط با آن به ویژه صنعت پرداخت روز آمد باشد.

رییس شورای سیاست گذاری "ITE 2017  " با اشاره به تحریم های اعمال شده بر نظام بانکی گفت: علی رغم تحریم های قفل کننده بانکی، نظام بانکی توانست درحوزه تکنولوژی پرداخت ، سخت افزار ، نرم افزار ، ایجاد سیستم های نگهداری داده ، سیستم های تبادل داده و امنیت داده شرایط رو به جلویی داشته باشد و برگزاری چنین رویدادهایی می‌تواند حمایت خود از نظام مالی و بانکی ایران را به همراه داشته باشد ضمن آنکه برگزاری چنین رویدادهایی به ثبات و پایداری مالی و جلوگیری از این اختلالات کمک خواهد کرد.

پرویزیان افزود: در حال حاضر در برخی بانک های دنیا مشتریان به صورت الکترونیک خدمات بانکی انجام می دهند و شبکه مالی ایران نیز ظرفیت استفاده از تکنولوژی های نوین را ایجاد کرده اما  برخی محدودیت ها وجود دارد که امیدواریم با رفع محدودیت ها ، بانک موبایلی در آینده ای نزدیک ایجاد شود و نیازی به حضور در شعبه بانکی نباشد.

رئیس کانون بانک های خصوصی گفت: موضوع مهم دیگری که در این رویداد به آن پرداخته می شود ، سند نظام مالی است که استفاده از فناوری های نو را با توجه به سیستم بانکی شامل می شود. در خصوص تامین مالی کسب و کارهای نوین با توجه به سیاست‌های ابلاغی در جایگاه خوبی قرار داریم و از منابع صندوق توسعه ملی برای این بخش به ویژه در حوزه صادرات کمک شده است.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

ورود ۴۰ هزار میلیارد تومان پول جدید به بورس از ابتدای ۹۹

مدیرعامل فرا بورس ایران اعلام کرد از ابتدای سال ۱۳۹۹ تاکنون بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان پول جدید وارد بازار بورس شده است.

 • 12

گفت و گوی مدیر عامل بانک رفاه با خبرگزاری ایسنا

اسماعیل للـه گانی مدیر عامل این بانک در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، برنامه های بانک در سال جدید را تشریح کرد.

 • 15

گفت و گوی مدیر عامل بانک رفاه با باشگاه خبرنگاران جوان

اسماعیل للـه گانی مدیر عامل این بانک در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه‌های بانک در سال جدید را تشریح کرد.

 • 12

مهلت برگزاری مجامع شرکت ها تا ۶۰ روز دیگر تمدید شد

سازمان بورس، مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص تمدید دو ماهه مهلت برگزاری مجمع سالانه شرکت های ثبت شده را ابلاغ کرد.

 • 11

مدیر عاملی سید محمد آسوده بر شرکت بیمه اتکایی ایرانیان تمدید شد

انتصاب سید محمد آسوده به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی ایرانیان برای مدت باقی‌مانده از دوره دوساله اعضای هیات‌مدیره آن شرکت از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع اعلام شد.

 • 21

مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط‌عمومی بانک صادرات ایران منصوب شد

حجت‌الله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران طی حکمی پدرام پاک‌آیین را به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط‌عمومی این بانک منصوب کرد.

 • 15

رشد شتابان بورس متعادل شد

شاخص بورس در پایان داد و ستدهای روز جاری بر خلاف صعودهای چند روز اخیر با ۶۶۰۰ واحد رشد به یک میلیون و ۷۵۳ هزار و ۶۷۸ واحد رسید.

 • 12

احمدعلامه:اعتمادبه ظرفیت کارشناسی شعب سبب تخصیص کارآمدمنابع میشود

استان اردبیل به لحاظ دارا بودن معادن فلزی و غیر فلزی و همچنین وجود پتانسیل مناسب برای گسترش گردشگری، ظرفیت مناسبی برای توسعه صنایع مختلف دارد.

 • 13

با «بله» بورسی شوید!

این روزها که تب ورود به بورس به شدت داغ شده است؛ بسیاری این سوال رامطرح می کنندکه باوجود شیوع «کرونا»، چطور می توان مراحل ورودبه بورس یعنی ثبت نام در سجام ودریافت کد بورسی را با خطر و هزینه کم طی کرد؟

 • 13

هدف بانک سینا ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتری

مدیرعامل بانک سینا در بازدید از مرکز ۲۴ ساعته ارتباط مشتریان گفت: هدف این بانک ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتریان است.

 • 12

افزایش سرمایه بانک توسعه صادرات به نفع صادرات کشور است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهارداشت: پیشنهادهای بانک توسعه صادرات در خصوص رفع محدودیت های قانونی، افزایش سرمایه و معافیت های مالیاتی درست و به جا و به نفع جریان صادرات کشور است.

 • 16

نرم افزار ریمای بانک توسعه صادرات ایران بروز رسانی شد

نرم افزار ریما (تولید رمز پویا برای کارت های بانکی) بانک توسعه صادرات ایران تا کنون در چند نوبت به روز رسانی شده و قابلیت های جدیدی به آن افزوده شده است.

 • 32

باقی‌مانده سهام عدالت عید غدیر و ۲۲ بهمن آزاد می‌شود

رییس جمهور با اشاره به آزادسازی ۳۰ درصدی سهام عدالت اعلام کرد که ۳۰ درصد دیگر این سهام در روز عید غدیر و ۳۰ درصد دیگر نیز در روز ۲۲ بهمن آزاد خواهد شد.

 • 28

قطعی یکروزه سیستم‌ها و سامانه‌های بانک سپه

با توجه به استقرار سامانه جدید بانکداری الکترونیک بانک سپه تمام درگاههای غیرحضوری این بانک از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۱۹ تیرماه به مدت ۲۴ ساعت قطع و تا یک هفته با اختلال احتمالی مواجه خواهد شد.

 • 28

جزییات عرضه عمده ۸.۵ درصدی سهام بانک پارسیان

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای جزییات عرضه عمده ۸.۵ درصدی سهام بانک پارسیان را اعلام کرد.

 • 30

لیست کارت‌های اجاره‌ای به صمت و بانک مرکزی رفت

معاون گمرک اعلام کرد : تمامی کارت‌های بازرگانی مشکوک، در مسیر قرمز انتخاب مسیر اظهارنامه قرار گرفته و هیچگونه تسهیلاتی از سوی گمرک به این کارت‌های بازرگانی اعطاء نشده است.

 • 30

بانک مشترک ایران و ونزوئلا به مجمع می‌رود

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک مشترک ایران و ونزوئلا موافقت کرد.

 • 19

استراتژی ارتباطی در چارچوب هدفگذاری تورم

طراحی یک برنامه راهبردی جامع برای تعامل با ذینفعان یکی از کلیدی‌ترین پیش‌نیازها و الزامات اتخاذ چارچوب هدفگذاری تورمی است.

 • 21

انتصاب رئیس جدید اداره امور شعب استان آذربایجان غربی

با حضور مدیر امور شعب منطقه یک کشور بانک، آئین معارفه علی اصغر اصغرزاده به عنوان رئیس جدید اداره امور شعب استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 • 21

تجهیز بیمارستان بانک ملی ایران به دستگاه Cell Saver

بیمارستان بانک ملی ایران به دستگاهی مجهز شده که در عمل های جراحی سنگین، خون از دست رفته بیمار را به خودش تزریق و او را از دریافت خون به روش های معمول بی نیاز می کند.

 • 21