رونمایی از سامانه صدور بیمه نامه کارگزاری پوشش توسعه تعاون

رونمایی از سامانه صدور بیمه نامه کارگزاری پوشش توسعه تعاون

شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون در حضور مدیر عامل بانک توسعه تعاون، از سامانه صدور بیمه نامه به آدرس ttbimeh.com رونمایی کرد.

سه شنبه 19 اسفند 1399

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون

، حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه مجمع سالیانه شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون اظهار داشت: این شرکت طی چهار سال فعالیت زیرساخت های مهمی را برای انجام فعالیت‌های کارگزاری انواع بیمه‌نامه‌ها فراهم نموده است.

مهدیان راه اندازی سامانه استعلام و خرید آنلاین بیمه را خدمتی ارزنده از شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون عنوان نمود و گفت: این سامانه قدرت انتخاب میان ۲۸ برند مطرح بیمه ای را فراهم می سازد و مشتری در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به آدرس اینترنتی سامانه به نشانی  ttbimeh.comمی تواند نسبت به مقایسه بیمه نامه مد نظر خود اقدام نموده و مطابق سلیقه خود، بیمه نامه را انتخاب نمایند و پس از ثبت سفارش ، هماهنگی لازم  جهت دریافت نسخه فیزیکی بیمه نامه را انجام دهند

وی افزود: مشتریان بانک توسعه تعاون به ویژه تعاونگران جهت اطمینان بخشی فعالیت های اقتصادی متقاضی دریافت پوشش های بیمه ای تسهیلات، اموال، دارایی‌ها و جریان‌های نقدی خود، می باشند و همچنین بانک نیز برای انجام فعالیت های بانکی نیاز به صدور بیمه نامه های متنوعی از قبیل بیمه تسهیلات ، بیمه اموال و بیمه‌های درمان کارکنان می باشد و حضور شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون موجب تسهیل و تسریع در صدور بیمه نامه‌های مورد نظر مشتریان می باشد.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون که در قالب رییس مجمع عمومی سالیانه شرکت سخن می گفت افزود: انتظار مدیران ارشد مطابق برنامه راهبردی شرکت دستیابی به رشدهای جهشی در میزان صدور بیمه نامه های متنوع می‌باشد و وجود بازاری مناسب ، متشکل از جامعه تعاون، کارآفرینان و عموم مشتریان بانک می‌تواند به تحقق این اهداف و توسعه فعالیت ها کمک کند.

وی اخذ وضعیت مطلوب صورت های مالی و عملیاتی مطابق گزارش حسابرس مستقل و بازرسی قانونی را مهم برشمرد و گفت: عملکرد حرفه ای مطابق استانداردهای مالی و حسابداری به ارزش فعالیت توسعه ای شرکت می افزاید.

سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون نیز در این جلسه خاطرنشان کرد : شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون میز خدمت را در شعب سراسر کشور گسترانیده است و شعب این امکان را در اختیار دارند نسبت به تامین بیمه نامه مورد نیاز مشتریان اقدام نمایند و انتظار این است استانها و شعب در این امر مهم احساس وظیفه نموده و در ارائه این خدمت مناسب در پیشخوان خدمات به مشتریان اهتمام داشته باشند ..

امیرهوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره نیز در ادامه این جلسه گفت: مکانیزمی جهت تقویت مشارکت شعب در صدور بیمه نامه ها تعبیه گردیده است و بر اساس آن، شعب که سطح تعامل بالاتری با شرکت کارگزاری بیمه داشته باشند مورد تشویق واقع می شوند.

عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون حضور شرکت را موجب اطمینان از بابت پوشش دهی کامل بیمه ای و اصالت و کفایت بیمه نامه ها دانست و گفت: فعالیت شرکت موجب پوشش ریسک ذینفعان و دست اندرکاران بانک توسعه تعاون و بخش تعاون می‌شود.

اکبر نجفی مدیر عامل شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون گفت: تدابیر و اقدامات متنوعی در حوزه ایجاد زیرساخت، آموزش توجیهی و معرفی خدمات  به همه شعب سراسر کشور و استقرار نماینده در استانها صورت پذیرفته است و امکان صدور انواع بیمه نامه ها شرکت های مختلف با شرایط مناسب فراهم است.

در این جلسه ذوالفقاری معاونت مالی و پشتیبانی، شریفی معاونت عملیات بانکی، رامین نجمی رییس اداره کل سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌ها، اسماعیل فرهادی ، ناصر شاهسونی و محمد صادق درویشی اعضای هیات مدیره شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون مطالب مهمی را در خصوص عملکرد شرکت و برنامه های پیش رو ارائه دادند.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

حدنصاب جدید تصویب تسهیلات وام بانک کشاورزی

بانک کشاورزی به منظور تسریع و سهولت دسترسی مشتریان به خدمات اعتباری و دریافت تسهیلات، حدنصاب و اختیارات استان ها در زمینه تصویب طرح ها و پرداخت تسهیلات را در سال ۱۴۰۰ افزایش داد.

 • 97

رونمایی از کیف اعتباری دیجیتال مشترک بانک پارسیان و همراه اول

همزمان با اعیاد شعبانیه، بانک پارسیان و همراه اول در نشستی مشترک در محل بانک پارسیان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد از کیف اعتباری دیجیتال " همپا " رونمایی کردند.

 • 91

رعایت اصول بانکداری اسلامی در سیاست های اعتباری بانک توسعه تعاون

مدیر عامل بانک توسعه تعاون در خصوص نقش اساسی اصول بانکداری اسلامی در سیاست های اعتباری بانک توسعه تعاون توضیحاتی ارائه داد.

 • 161

معرفی شعب کشیک بانک سپه در ایام نوروز

شعب کشیک بانک که از تاریخ دوم تا چهارم فروردین سال ۱۴۰۰ آماده ارائه خدمت به مردم شریف ایران هستند معرفی شد.

 • 198

تاریخ و ترکیب نهایی جوایز قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک رفاه

بانک رفاه کارگران تاریخ و ترکیب نهایی جوایز قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز ریالی و ارزی در سال ۱۳۹۹را اعلام کرد.

 • 180

مدیر روابط عمومی بیمه رازی منصوب شد

مدیرعامل بیمه رازی، طی حکمی ناصرالدین اسلامی فرد را به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی منصوب کرد.

 • 105

شاخص کل بورس در روزهای آخر سال سبز شد

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۱۷ هزار و ۱۸۲ واحدی معادل ۱.۳۳ درصد به یک میلیون و ۳۰۷ هزار و ۶۵۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۱۶۲ واحدی به ۱۷ هزار و ۹۹۰ واحد رسید.

 • 99

اعلام اسامی برندگان خوش شانس سومین دوره طرح "امید رفاه" بانک رفاه

اسامی برندگان سومین قرعه کشی طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد.

 • 101

اعلام شعب کشیک بانک سرمایه در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰

فهرست شعب کشیک بانک سرمایه در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ اعلام شد.

 • 80

سه عامل ایجاد نوسان شدید در بازار بورس تشریح شد

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید دارد: سه عامل بر نوسان بازار بورس تاثیرگذار بوده و این عوامل را تشریح کرد.

 • 50

بانک مرکزی جلوی سقوط آزاد بورس را گرفت

یک کارشناس اقتصادی معتقد است هرچند سیاست‌های حمایتی بانک مرکزی از بازار سرمایه ناگزیر بود اما توانست جلوی سقوط آزاد بازار سرمایه را تا حد زیادی بگیرد.

 • 68

اعلام نرخ حق‌الوکاله سپرده‌های مدت‌دار بانک کشاورزی در سال ۱۴۰۰

نرخ حق‌الوکاله سپرده‌های مدت دار بانک کشاورزی در سال ۱۴۰۰ به میزان ۳ درصد اعلام شد.

 • 59

فرایندهای چک صیاد را در «ایوا» انجام دهید

اپلیکیشن «ایوا» به فهرست برنامک‌های موبایلی مورد تایید «شاپرک» به منظور انجام فرایندهای مرتبط با چک های صیادی افزوده شد.

 • 28

اصلاح مصوبه تسویه اعتبارات اسنادی مدت‌دار و بازتامین به نرخ رسمی

با ابلاغ دولت، تصویب‌نامه موضوع تسویه اعتبارات اسنادی مدت‌دار (یوزانس) و بازتامین (ریفاینانس) به نرخ رسمی اصلاح شد.

 • 151

افزایش سرمایه دولت در بانک توسعه تعاون تایید شد

هیات وزیران با هدف کمک به منظور اعطای تسهیلات به طرح‌های پیشران بخش تعاونی و کمک برای بهبود وضعیت بانک توسعه تعاون، با افزایش سرمایه دولت در این بانک موافقت کرد.

 • 25

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بانک آینده و انجمن صنفی دفاتر هوایی

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران منعقد شد.

 • 26

در ایام نوروز پاسخگوی مشتریان هستیم

پاسخگویی به مشتریان در بانک قرض الحسنه رسالت از ساعت ۱۲ روز پنج شنبه ۲۸اسفند تا ساعت شش صبح پنجم فروردین ۱۴۰۰ توسط واحد اجرایی مقیم مرکز ارتباط با اعضا و اطلاع رسانی انجام می گیرد.

 • 26

کسب رتبه نخست سرمایه ثبتی در بین بانک‌های کشور

ارتقای سرمایه ثبتی بانک ملی ایران در سال جاری موجب شده که این بانک در مقایسه با سایر بانک های رقیب، رتبه اول سرمایه ثبتی را در بین کلیه بانک­ های کشور کسب کند.

 • 19

مراقب کلاهبرداری‌ها باشید

بانک ملی ایران از مشتریان و کاربران سامانه های اینترنتی خود خواست نسبت به کلاهبرداری های تلفنی و آنلاین احتمالی هوشیار باشند و از افشای هرگونه اطلاعات بانکی شان به عناوین مختلف اجتناب کنند.

 • 25

شاخص کل بورس بیش از ۳۶ هزار واحد افزایش یافت

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۳۶ هزار و ۳۰۹ واحدی معادل ۲.۹۰ درصد به یک میلیون و ۲۹۰ هزار و ۵۲۲ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۳۵۷ واحدی به ۱۷ هزار و ۸۲۷ واحد رسید.

 • 33