در طرح شکوه ارزش آفرین بانک دی تا دو برابر موجودی وام 4 درصدی بگیرید

بانک دی

اگر دنبال این هستید که تسهیلات با حداقل نرخ سود دریافت کنید، طرح شــکوه ارزش‌آفرین بانک دی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در این طرح شما به پشتوانه سرمایه‌گذاری و میانگین حساب خود می‌توانید تا دو برابر میزان سرمایه خود وام بگیرید.

جمعه 3 اسفند 1397 ساعت 16:2
امین فتحی

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا

طرح شکوه ارزش‌آفرین بانک دی چیست؟

در این طرح شما با سرمایه‌گذاری در بانک دی بعد از گذشت حداقل مدت‌زمان تعیین‌شده 5 ماهه، می‌توانید تسهیلات با سود حداقلی 4 درصد دریافت کنید و اقساط آن را حداکثر تا 60 ماه پرداخت بپردازید. درصورتی‌که هم که از دریافت تسهیلات منصرف شوید، سود سپرده به‌صورت ماه شمار با نرخ 10 درصد به شما پرداخت خواهد شد. در طول دوره سرمایه‌گذاری خدماتی چون کارت‌بانکی و امکان واریز و برداشت، اینترنت بانک و همراه بانک نیز در دسترس شما خواهد بود.
 

شرایط سپرده‌گذاری در طرح شکوه ارزش‌آفرین دی

طبق اعلام بانک دی افراد حقیقی و حقوقی امکان سپرده‌گذاری در این طرح را دارند. ضمن اینکه مشتریان حقوقی می‌توانند کارکنان خود را برای دریافت تسهیلات در این طرح به بانک معرفی کنند. حداقل مبلغ برای افتتاح حساب در طرح شکوه ارزش‌آفرین، 100 هزار تومان و حداقل مبلغ برای کسب امتیاز در هرروز یک‌میلیون تومان تعیین‌شده است. درصورتی‌که موجودی سپرده در هرروز به کمتر از یک‌میلیون تومان برسد، هیچ امتیازی برای آن روز محاسبه نخواهد شد.


مدت‌زمان سپرده‌گذاری برای دریافت تسهیلات

در طرح شــکوه ارزش‌آفرین دی حداقل مدت‌زمان سرمایه‌گذاری 5 ماه و حداکثر 30 ماه خواهد بود. فرد صاحب حساب بعد از گذشت 5 ماه می‌تواند نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کند اما در صورت ادامه سپرده‌گذاری بیش از 5 ماه، مبلغ یا مدت بازپرداخت اقساط افزایش پیدا می‌کند. ضمن اینکه امکان تغییر هم‌زمان مبلغ و تعداد اقساط نیز برای مشتری وجود دارد. درصورتی‌که مدت‌زمان سرمایه‌گذاری دوره‌های کمتر از 5 ماه یا بیش از 30 ماه باشد، امتیازی به‌حساب سرمایه‌گذاری تعلق نمی‌گیرد.


میزان تسهیلات طرح شکوه ارزش‌آفرین دی

میزان تسهیلات در طرح شــکوه ارزش‌آفرین دی حداکثر تا 100 درصد میانگین روزانه سپرده طی دوره 5 ماهه تعیین‌شده که در صورت، سپرده‌گذاری بیش از 5 ماه امکان افزایش سقف تسهیلات تا 200 درصد میانگین روزانه سپرده نیز وجود دارد. در این طرح حداقل مبلغ تسهیلات برای اشخاص حقیقی و حقوقی 5 میلیون تومان و حداکثر آن بر اساس اعتبارسنجی مشتری در طول دوره سپرده‌گذاری تعیین می‌شود. ضمن اینکه حداقل تسهیلات برای معرفی‌شدگان سازمان‌ها یا شرکت‌ها 20 میلیون تومان خواهد بود.
 

 سود و اقساط تسهیلات طرح شکوه ارزش‌آفرین دی

در طرح شــکوه ارزش‌آفرین دی اقساط تسهیلات 2 برابر مدت سپرده‌گذاری در این بانک خواهد بود که با توجه به حداقل و حداکثر مدت‌زمان سرمایه‌گذاری (5 و 30 ماه) حداقل تعداد اقساط 10 و حداکثر 60 ماه خواهد بود. به‌طور مثال درصورتی‌که که مشتری در ماه هفتم سپرده‌گذاری اقدام به دریافت تسهیلات کند، اقساط آن 14 ماهه و درصورتی‌که در ماه بیستم اقدام به دریافت تسهیلات کند، اقساط آن 40 ماهه خواهد بود.


ضمانت تسهیلات طرح شکوه ارزش‌آفرین دی

در طرح تسهیلاتی طرح شکوه ارزش‌آفرین بانک دی، متقاضی دریافت تسهیلات بر اساس میزان اعتبارسنجی صورت گرفته از سوی بانک ملزم به معرفی ضامن است. طبق قوانین و مقررات اعلام‌شده، به ازای دریافت هر 10 میلیون تومان تسهیلات، ارائه یک ضامن رسمی (گواهی کسر از حقوق) الزامی است. ضمن اینکه برای دریافت تسهیلات بیش از 50 میلیون تومان، متقاضی باید وثیقه ملکی به بانک معرفی کند. بعد از گذشت مدت‌زمان الزامی سپرده‌گذاری، امکان برداشت کامل میزان سپرده برای فرد متقاضی وجود دارد و وجهی از فرد متقاضی بلوکه نخواهد شد.

 

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

ضرب‌الاجل به نیازمندان برای استفاده از یارانه بیمه

معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: نیازمندان فاقد بیمه ۶ ماه فرصت دارند برای استفاده از یارانه ای که دولت برای بیمه شدن آنها در نظر گرفته است ، در سامانه ثبت نام کنند.

 • 2

ضرورت حمایت از معدن و صنایع معدنی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی

مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: حمایت از معدن و صنایع معدنی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی باید اجرایی شود.

 • 2

خبر خوش بانکی برای تولیدکنندگان

کلیات طرح گواهی اعتبار مولد (گام) که با هدف ابزارسازی برای تأمین اعتبار واحدهای تولیدی در قالب زنجیره تأمین از سوی بانک مرکزی پیشنهاد شده است، عصر دیروز در شورای پول و اعتبار مورد تایید قرار گرفت.

 • 2

نماد یک بانک و ۶ شرکت در بورس متوقف است

آخرین لیست منتشر شده از سوی بورس اوراق بهادار تهران نشان می‌دهد که نماد یک بانک و ۶ شرکت دیگر حاضر در بازار سهام در وضعیت توقف معاملاتی قرار دارد.

 • 2

لبنان، عربستان را به اخلال در نظام اقتصادی خود متهم کرد

رئیس بانک مرکزی لبنان در سخنانی بی‌سابقه از عربستان به دلیل تلاش برای بر هم زدن ثبات اقتصادی این کشور انتقاد کرد.

 • 3

دلار در اوج ماند

امیدوار ماندن معامله‌گران به حصول توافق تجاری بین آمریکا و چین باعث افزایش شاخص دلار شد.

 • 2

انتشار نسخه جدید سامانه همراه بانک کارآفرین برای گوشی‌های آیفون

نسخه جدید سامانه همراه‌بانک کارآفرین برای سیستم عامل iOS (گوشی‌های آیفون) منتشر شد.

 • 3

اعزام تیم پزشکی بیمارستان بانک ملی ایران به مناطق زلزله زده

در پی بروز سانحه تلخ زلزله در استان آذربایجان شرقی، براساس دستور مدیریت عامل بانک، بیمارستان بانک ملی ایران با اعزام یک تیم پزشکی جهت امداد رسانی به مصدومان و زلزله دیدگان استان شتافت.

 • 3

اعطای تسهیلات ویژه بانک شهر به اساتیدو اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر گفت: به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به آحاد جامعه، تسهیلات ویژه‌ای برای اساتید دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است.

 • 1

اعطای تسهیلات ویژه بانک شهر به اساتیدو اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر گفت: به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به آحاد جامعه، تسهیلات ویژه‌ای برای اساتید دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است.

 • 1

فروش ۱۰۰ درصدی اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی

۱۰۰ درصد اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی سرمایه گذاری و توسعه کیش روز اول به صورت کامل در فرابورس به فروش رسید.

 • 1

نسخه همراه بانک سینا به روز شد

به منظور جلب رضایت مشتریان و افزایش مزیت ها و ارتقاء انعطاف پذیری در ارائه خدمات نوین بانکی، نسخه نرم افزار همراه بانک سینا به روز شد.

 • 2

دریافت رمز یکبار مصرف بانک صادرات از نرم‌افزار «ریما»

‌دارندگان کارت‌های بانک صادرات ایران می‌توانند با دریافت رمز یکبار مصرف از طریق نرم‌افزار «ریما» با مراجعه به سایت بانک صادرات ایران یا اپلیکیشن «صاپ»، تراکنش‌های پولی خود را در بستری امن انجام دهند.

 • 2

نسخه جدید همراه بانک تجارت با جوایز میلیارد ریالی جشنواره پاییزی

همزمان با آغاز جشنواره همراه بانک تجارت، نسخه جدید این اپلیکیشن ویژه سیستم عامل اندروید با امکانات جدید ارائه شد.

 • 3

بایدهای تداوم روند کاهشی نرخ رشد تورم تا پایان ۹۸

نایب رییس اول اتاق بازرگانی ایران می‌گوید در صورتی که کسری بودجه دولت از طریق افزایش مالیات یا استقراض از بانک مرکزی تامین شود، باعث فشار به بخش خصوصی یا اثرات تورمی خواهد شد.

 • 2

تقدیر ازاقدامات بانک‌قرض الحسنه مهر ایران برای اشتغال‌مناطق محروم

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اقدامات بانک‌قرض الحسنه مهر ایران برای اشتغال‌مناطق محروم قابل تقدیر است.

 • 1

تامین ۲۴ میلیارد دلار برای واردات از ابتدای سال

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۴ میلیارد دلار برای واردات تامین کرده ایم، از رشد ۱.۸ درصد سرمایه واحدهای صنعتی بورسی در مهرماه خبر داد.

 • 2

تامین ۲۴ میلیارد دلار برای واردات از ابتدای سال

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۴ میلیارد دلار برای واردات تامین کرده ایم، از رشد ۱.۸ درصد سرمایه واحدهای صنعتی بورسی در مهرماه خبر داد.

 • 2

افزایش ۱۱۴۷ واحدی نماگر تالار شیشه‌ای

شاخص بورس روز جاری با رشد ۱۱۴۷ واحدی در پایان معاملات به ۳۰۳ هزار و ۹۴۳ واحد رسید.

 • 2

جزئیات نرخ رسمی ۴۷ ارز / قیمت رسمی یورو و پوند افزایش یافت

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۰ ارز مانند یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت ۲۲ واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ مابقی ارزها هم ثابت ماند.

 • 3