در طرح شکوه ارزش آفرین بانک دی تا دو برابر موجودی وام 4 درصدی بگیرید

بانک دی

اگر دنبال این هستید که تسهیلات با حداقل نرخ سود دریافت کنید، طرح شــکوه ارزش‌آفرین بانک دی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در این طرح شما به پشتوانه سرمایه‌گذاری و میانگین حساب خود می‌توانید تا دو برابر میزان سرمایه خود وام بگیرید.

جمعه 3 اسفند 1397 ساعت 16:2
امین فتحی

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا

طرح شکوه ارزش‌آفرین بانک دی چیست؟

در این طرح شما با سرمایه‌گذاری در بانک دی بعد از گذشت حداقل مدت‌زمان تعیین‌شده 5 ماهه، می‌توانید تسهیلات با سود حداقلی 4 درصد دریافت کنید و اقساط آن را حداکثر تا 60 ماه پرداخت بپردازید. درصورتی‌که هم که از دریافت تسهیلات منصرف شوید، سود سپرده به‌صورت ماه شمار با نرخ 10 درصد به شما پرداخت خواهد شد. در طول دوره سرمایه‌گذاری خدماتی چون کارت‌بانکی و امکان واریز و برداشت، اینترنت بانک و همراه بانک نیز در دسترس شما خواهد بود.
 

شرایط سپرده‌گذاری در طرح شکوه ارزش‌آفرین دی

طبق اعلام بانک دی افراد حقیقی و حقوقی امکان سپرده‌گذاری در این طرح را دارند. ضمن اینکه مشتریان حقوقی می‌توانند کارکنان خود را برای دریافت تسهیلات در این طرح به بانک معرفی کنند. حداقل مبلغ برای افتتاح حساب در طرح شکوه ارزش‌آفرین، 100 هزار تومان و حداقل مبلغ برای کسب امتیاز در هرروز یک‌میلیون تومان تعیین‌شده است. درصورتی‌که موجودی سپرده در هرروز به کمتر از یک‌میلیون تومان برسد، هیچ امتیازی برای آن روز محاسبه نخواهد شد.


مدت‌زمان سپرده‌گذاری برای دریافت تسهیلات

در طرح شــکوه ارزش‌آفرین دی حداقل مدت‌زمان سرمایه‌گذاری 5 ماه و حداکثر 30 ماه خواهد بود. فرد صاحب حساب بعد از گذشت 5 ماه می‌تواند نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کند اما در صورت ادامه سپرده‌گذاری بیش از 5 ماه، مبلغ یا مدت بازپرداخت اقساط افزایش پیدا می‌کند. ضمن اینکه امکان تغییر هم‌زمان مبلغ و تعداد اقساط نیز برای مشتری وجود دارد. درصورتی‌که مدت‌زمان سرمایه‌گذاری دوره‌های کمتر از 5 ماه یا بیش از 30 ماه باشد، امتیازی به‌حساب سرمایه‌گذاری تعلق نمی‌گیرد.


میزان تسهیلات طرح شکوه ارزش‌آفرین دی

میزان تسهیلات در طرح شــکوه ارزش‌آفرین دی حداکثر تا 100 درصد میانگین روزانه سپرده طی دوره 5 ماهه تعیین‌شده که در صورت، سپرده‌گذاری بیش از 5 ماه امکان افزایش سقف تسهیلات تا 200 درصد میانگین روزانه سپرده نیز وجود دارد. در این طرح حداقل مبلغ تسهیلات برای اشخاص حقیقی و حقوقی 5 میلیون تومان و حداکثر آن بر اساس اعتبارسنجی مشتری در طول دوره سپرده‌گذاری تعیین می‌شود. ضمن اینکه حداقل تسهیلات برای معرفی‌شدگان سازمان‌ها یا شرکت‌ها 20 میلیون تومان خواهد بود.
 

 سود و اقساط تسهیلات طرح شکوه ارزش‌آفرین دی

در طرح شــکوه ارزش‌آفرین دی اقساط تسهیلات 2 برابر مدت سپرده‌گذاری در این بانک خواهد بود که با توجه به حداقل و حداکثر مدت‌زمان سرمایه‌گذاری (5 و 30 ماه) حداقل تعداد اقساط 10 و حداکثر 60 ماه خواهد بود. به‌طور مثال درصورتی‌که که مشتری در ماه هفتم سپرده‌گذاری اقدام به دریافت تسهیلات کند، اقساط آن 14 ماهه و درصورتی‌که در ماه بیستم اقدام به دریافت تسهیلات کند، اقساط آن 40 ماهه خواهد بود.


ضمانت تسهیلات طرح شکوه ارزش‌آفرین دی

در طرح تسهیلاتی طرح شکوه ارزش‌آفرین بانک دی، متقاضی دریافت تسهیلات بر اساس میزان اعتبارسنجی صورت گرفته از سوی بانک ملزم به معرفی ضامن است. طبق قوانین و مقررات اعلام‌شده، به ازای دریافت هر 10 میلیون تومان تسهیلات، ارائه یک ضامن رسمی (گواهی کسر از حقوق) الزامی است. ضمن اینکه برای دریافت تسهیلات بیش از 50 میلیون تومان، متقاضی باید وثیقه ملکی به بانک معرفی کند. بعد از گذشت مدت‌زمان الزامی سپرده‌گذاری، امکان برداشت کامل میزان سپرده برای فرد متقاضی وجود دارد و وجهی از فرد متقاضی بلوکه نخواهد شد.

 

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

همصدایی برای حذف ۴۲۰۰

دنیای اقتصاد : ...

 • 7

گذر دلار از کانال ۱۱

دنیای اقتصاد : ...

 • 10

اعضای هیات نمایندگان اتاق ایران خواستار حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی شدند

در اولین نشست هیات نمایندگان اتاق ایران در دوره نهم، نمایندگان با ۸۷ درصد آرا، رأی به حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از اقتصاد ایران دادند.

 • 7

​بانک صادرات ایران در پایان خرداد ٩٨ از نقطه سر به سر عبور کرد

بانک صادرات ایران در سه ماهه اول سال ٩٨ با کسب سود خالص ١٤٢ میلیارد ریالی از نقطه سر به سر عبور کرد که این مطلب نشان از بهبود شرایط فعلی و بازگشت به ریل سودآوری دارد.

 • 10

بانک صادرات بعد از سه سال وارد مرحله سودآوری شد

بانک صادرات در سه ماهه ابتدایی سال ۹۸ با کسب سود خالص ۱۴۲ میلیارد ریالی از نقطه سر به سر عبور کرد که این موضوع ناشی از بهبود شرایط فعلی و بازگشت به ریل سودآوری است.

 • 9

تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی چقدر موفق بود؟

مدیر مرکز تحقیقات و بررسی‌های اقتصادی اتاق ایران با طرح این سوال که چرا تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی موفق عمل نکرده گفت: مشکل و نقد عمده این سیاست این است که به همه اختصاص پیدا کرد، به صورتی که دهک دهم که قشر مرفه جامعه هستند ۴ برابر بیش از دهک اول از این یارانه ارزی نفع بردند.

 • 10

تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی چقدر موفق بود؟

مدیر مرکز تحقیقات و بررسی‌های اقتصادی اتاق ایران با طرح این سوال که چرا تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی موفق عمل نکرده گفت: مشکل و نقد عمده این سیاست این است که به همه اختصاص پیدا کرد، به صورتی که دهک دهم که قشر مرفه جامعه هستند ۴ برابر بیش از دهک اول از این یارانه ارزی نفع بردند.

 • 9

ارزآوری بیش از ۸۷۰ میلیون دلاری صنایع در سمنان

سمنان- میزان واردات کالا در استان سمنان طی این مدت، ۱۲۹ هزار تن به ارزش ۲۸۲ میلیون دلار بوده است.

 • 6

صورت‌های مالی سال ۹۷ بانک صادرات تصویب شد

مجمع عمومی عادی سالانه بانک صادرات ایران برای بررسی دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شد و صورت های مالی این بانک به تصویب رسید.

 • 10

‌بانک‌ها می توانند به روند توسعه روستایی شتاب دهند

‌فرماندار شهرستان پیشوا گفت: بانک ها می توانند با به کارگیری بهترین ابزارهای مالی خود به روند توسعه روستایی شتاب دهند.

 • 10

ادامه فعالیت کارت جایگاه‌داران بعد از ۲۰ مرداد

وزیر نفت با اشاره به لزوم استفاده از کارت سوخت از ۲۰ مرداد، گفت: کسانی که موفق به دریافت کارت سوخت نشدند بعد از ۲۰ مرداد نیز می توانند از کارت جایگاهداران برای سوختگیری استفاده کنند.

 • 5

ایجاد تمایز در خدمات بانکی با اجرای بانکداری دیجیتال

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: از سه سال پیش به دنبال ایجاد زیرساخت‌های بانکداری دیجیتال هستیم که امیدوارم در سال ۱۴۰۰ بتوانیم آن را به طور کامل اجرا کنیم.

 • 10

سیزدهمین عرضه نفت خام سبک در بورس انرژی

دو میلیون بشکه نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران، اول مردادماه امسال با قیمت پایه ۶۱ دلار و ۴۲ سنت برای هر بشکه در رینگ بین‌الملل بورس انرژی عرضه می‌شود.

 • 6

مصوبه ۱۲۰ میلیون یورویی طرح تولید داروی ضد سرطان در دست اجرا

رییس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: این بانک از تولید داروی ضد سرطان که یکی از شرکت های دارویی در دست اجرا دارد، به مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو حمایت می کند.

 • 6

مصوبه ۱۲۰ میلیون یورویی طرح تولید داروی ضد سرطان در دست اجرا

رییس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: این بانک از تولید داروی ضد سرطان که یکی از شرکت های دارویی در دست اجرا دارد، به مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو حمایت می کند.

 • 0