خودپردازهای بانک صادرات ایران به ٤١٧٥ دستگاه رسید

خودپردازهای بانک صادرات ایران به ٤١٧٥ دستگاه رسید

بینا: بانک صادرات ایران تا فروردین ماه ١٣٩٣ ، مجموعاً ٤ هزار و ١٧٥ دستگاه خودپرداز درسطح شعب سراسر کشور خود نصب و راه اندازی نموده است.

به  گزارش بینا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران در خودپردازهای ثابت و سیار این بانک ، آماده سرویس دهی به دارندگان سپهر کارتهای بانک صادرات و دارندگان کارت بانکهای عضو شبکه شتاب بصورت شبانه روزی میباشند. این گزارش حاکی است دستگاههای خودپرداز بانک صادرات ایران مقایسه با اسفند ١٣٩١ بالغ بر ٢٨٥ فقره افزایش یافته است و هم اکنون افزون برپرداخت وجه، قابلیت دریافت مکانیزه قبوض، عملیات رمز، انتقال وجه، اعلام موجودی، ارایه صورتحساب، خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری، پرداخت اقساط کارت اعتباری و کمک به موسسات خیریه را نیز دارند. همچنین بیش از ٧٠ میلیون تراکنش طی اسفندماه ١٣٩٢ برروی خودپرداز این بانک به ثبت رسیده است که در مقایسه با ماه قبل ١٠ درصد رشد داشته است.
گفتنی است اکثر شعب بانک صادرات ایران که دارای بیشترین میزان مراجعه مردم و مشتریان میباشد هم اکنون مجهز به دستگاههای خودپرداز شده اند و همچنین درراستای سرویس دهی هرچه بهتر خودپردازها، عملیات مانیتورینگ دستگاههای خودپرد