خدمات متنوع در سبد محصولات بانکداری مجازی بانک پاسارگاد

خدمات متنوع در سبد محصولات بانکداری مجازی بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد با ایجاد زیرساخت بانکداری مجازی، طیف وسیعی از خدمات بانکی را در هر زمان و هر مکان در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

چهارشنبه 8 مرداد 1399 ساعت 9:45

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، کرونا همه امور کار بانک‌ها را تحت تأثیرخود قرار داده‌است و اگر تمام اندیشمندان بر این باورند که دنیای بعد از کرونا مانند دنیای پیش از آن نخواهد بود، مجموعه بانکی ایران نیز همین تلقی را در مورد کار خود دارند. چون در این دوران دچار تعارضی اساسی شده‌اند که شاید هیچ گاه به این وضوح با آن روبرو نشده‌بودند و آن «حفظ سلامت کارکنان» با وجود «انجام بدون وقفه و باکیفیت خدمت‌رسانی به مشتریان» است.

امری که به این راحتی‌ها میسر نیست اما لزوم بازنگری و تغییر در شیوه‌های بانکداری را بیش از هر زمان دیگری آشکار می‌کند. تغییری که داده‌های قابل اتکایی برای ضروری بودن آن وجود دارد و بانکداری مجازی و دیجیتالی می‌تواند گامی در راستای پرداختن به این دغدغه مهم باشد.

اگرچه تقریبا تمام بانک های ایران طی سال های اخیر چه به اعتبار درک اهمیت و نقش بانکداری مجازی و چه با هدف جا نماندن از گردونه رقابت، گام هایی را در مسیر ارائه مجازی خدمات بانکی برداشته اند اما واقعیت این است که تفاوتهای عمیق، وسیع و فراوانی میان کیفیت خدمات ارائه‌شده بانک‌ها در حوزه بانکداری مجازی وجود دارد.

در این میان اما بانک پاسارگاد با ایجاد زیرساخت بانکداری مجازی، طیف وسیعی از خدمات بانکی را در هر زمان و هر مکان در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

این خدمت به مشتری امکان می‌دهد از طریق برقراری ارتباط توسط اینترنت بتواند بسیاری از امور بانکی خود را انجام دهد. در واقع مشتریان تنها با داشتن یک ارتباط اینترنتی در هر جای دنیا می توانند از خدمات بانکداری مجازی بانک پاسارگاد بهره‌مند شوند و بی نیاز از مراجعه به شعب بانک، بسیاری از امور بانکی خود را انجام دهد.

خدمات متنوع در سبد محصولات بانکداری مجازی بانک پاسارگاد

خدمات بانکداری مجازی بانک پاسارگاد در چند گروه خدمات سپرده، خدمات کارت، خدمات تسهیلات، خدمات کارت اعتباری و خدمات چک دسته‌بندی و قابل ارائه است.

در بخش خدمات سپرده، امکان درخواست افتتاح انواع سپرده‌های کوتاه‌مدت، قرض‌الحسنه، بلندمدت، درخواست تغییر سپرده مقصد و روز واریز سود، مشاهده جزئیات سپرده، مشاهده صورت‌حساب سپرده‌ها، انتقال وجه بین سپرده‌های خود، انتقال وجه به سپرده‌های دیگر، انتقال وجه کارتابلی (انتقال وجه از حساب‌های مشترک)، انتقال وجه مستمر (انتقال وجه زمان‌دار به تاریخ آینده)، انتقال وجه گروهی (انتقال وجه از یک سپرده به چند سپرده)، انتقال وجه بین‌بانکی، انتقال وجه بین‌بانکی مستمر (زمان‌دار به تاریخ آینده)، جانمایی سپرده پیش‌فرض دردفترچه، امکان تبدیل شماره حساب به شبا و بلعکس – تبدیل شماره کارت به شبا و بلعکس و استعلام شبای بین‌بانکی در دسترس مشتریان قرار دارد.

در بخش خدمات کارت و کارت اعتباری، درخواست صدور کارت نقدی و کارت المثنی، انتقال وجه کارت به کارت، انتقال وجه مستمر کارت به کارت، انتقال وجه کارت به کارت گروهی، پرداخت قبض از سپرده و کارت، پرداخت قبض همراه اول با استفاده از شماره تلفن، درخواست خرید کارت هدیه، تغییر سپرده اصلی کارت، درخواست افزودن/حذف حساب فرعی به/از کارت، تعیین سقف برداشت کارت از پایانه خودپرداز، تعیین سقف خرید کالا و خدمات از پایانه‌های مختلف، تعیین سقف انتقال از کارت از پایانه‌های مختلف، مسدود نمودن کارت، امکان خرید شارژ اپراتور تلفن همراه، امکان اخذ موجودی کارت‌های پاسارگاد، امکان پرداخت قبض همراه اول مستمر در منوی خدمات قبض، مشاهده جزئیات پرونده کارت اعتباری، نمایش دوره های صورت حساب کارت اعتباری، بازپرداخت آنی کارت اعتباری و گزارش پرداخت بدهی کارت اعتباری نیز ازجمله خدماتی است که مشتریان با استفاده از بانکداری مجازی بانک پاسارگاد به آن دسترسی دارند.

علاوه بر این‌ها خدمات تسهیلات شامل؛ مشاهده لیست تسهیلات به همراه جزئیات آن‌ها، درخواست پرداخت اقساط، امکان پرداخت اقساط آنلاین تسهیلات سایر مشتریان در قالب بانکداری مجازی به مشتریان بانک پاسارگاد ارائه‌شده است.

خدمات چک یکی دیگر از خدمات مناسب و ارزشمندی است که در قالب بانکداری مجازی در اختیار مشتریان بانک پاسارگاد قرارگرفته است؛ این خدمات شامل درخواست صدور دسته‌چک، چک‌بانکی و چک بین‌بانکی، گزارش وضعیت چک‌های واگذارشده به سپرده، گزارش وضعیت دسته‌چک و ثبت یادآوری چک ها می‌شود.

با در نظر گرفتن مجموع این خدمات و با مقایسه آن‌ها با خدمات ارائه‌شده توسط سایر بانک‌ها در حوزه بانکداری مجازی بیراه نیست اگر کیفیت و گستره خدمات بانک پاسارگاد را در حوزه مجازی و دیجیتالی نسبت به متوسط شبکه بانکی کشور بسیار بالاتر و متفاوت بدانیم.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

پذیرش ۲۵۶ شرکت جدید در بورس

معاون طرح و برنامه وزارت صمت از آمادگی ۲۵۶ شرکت جدید برای پذیرش در بورس خبر داد.

 • 37

مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل این بانک برگزار شد.

 • 40

رتبه اول بانک پاسارگاد در خاورمیانه بر اساس معیار بازده سرمایه

در تازه ترین رتبه بندی موسسه بین المللی معتبر «بنکر»، بانک پاسارگاد، بر اساس معیار بازده سرمایه، رتبه اول را در میان بانک های خاورمیانه به خود اختصاص داده است.

 • 43

شاخص بورس۴۵۹۷ واحد کاهش یافت

شاخص بورس روز جاری باز هم با نوسان مواجه شد به طوری که با افت بیش از ۴۵۰۰ واحدی در پایان معاملات به یک میلیون و ۶۹۹ هزار و ۵۱۰ واحد رسید.

 • 27

تمدید مجدد پذیره‌نویسی واحدهای پالایشی یکم ازدرگاه‌های بانک تجارت

سازمان خصوصی‌سازی در اطلاعیه‌ای جدید مهلت پذیره‌نویسی واحد های پالایشی یکم را تا تاریخ یکشنبه سی‌ام شهریور ۹۹ تمدید کرد.

 • 24

افزایش سرمایه بانک کارآفرین به ۴۰ هزار میلیارد ریال تصویب شد

افزایش سرمایه بانک کارآفرین در مجمع عمومی فوق‌العاده بانک از ۸۵۰۰ میلیارد ریال به ۴۰ هزار میلیارد ریال به تصویب سهامداران رسید.

 • 26

عملیاتی شدن نخستین گام فروش شفاف املاک بانکی

مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالا از عملیاتی شدن و فروش موفقیت آمیز اموال غیرمنقول بانک‌ها در بورس کالا خبر داد.

 • 22

عرضه ۱۲ بنگاه در راه تالار شیشه‌ای

رییس سازمان خصوصی‌سازی از آماده‌سازی ورود ۱۲ بنگاه دیگر از جمله سه هلدینگ نیروگاهی در بورس خبر داد.

 • 23

اهداف بانک اقتصاد نوین از عرضه املاک مازاد در بورس کالا

اهداف بانک اقتصاد نوین از عرضه املاک مازاد در بورس کالا، افزایش شفافیت، تمرکز بر بانکداری حرفه‌ای، حرکت در چهارچوب استانداردهای صنعت بانکداری و مولد سازی دارایی‌های راکد است.

 • 25

اتخاذ سیاست‌های انبساطی مالی در سال آینده

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه سیاست‌های مالی سال آینده انبساطی خواهد بود، گفت: برای تحقق این سیاست و جهت‌گیری کلان بودجه سال آینده باید منابع پایدار درآمدی پیش‌بینی شود.

 • 23

بررسی طرح «جهش تولید دانش بنیان» در دولت

معاونت امور مجلس رییس جمهور طی پیشنهادی، خواستار بررسی و تصویب طرح «جهش تولید دانش بنیان» در کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست دولت شد.

 • 11

قیمت سبد نفتی اوپک از ۴۱ دلار گذشت

قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) از مرز ۴۱ دلار گذشت.

 • 25

جزییات عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام بانک ملت و پارسیان

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای جزییات عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام بانک ملت و بانک پارسیان را اعلام کرد.

 • 27

پرداخت بدهی‌های شهرداری اراک به بانک شهر طی یک ماه آینده

شهردار کلانشهر اراک از پرداخت بدهی‌های این شهرداری به بانک شهر طی یک ماه آینده خبر داد و افزود امیدواریم با تحقق این مهم بتوانیم بیش از پیش از ظرفیت‌های این بانک درتحقق اهداف مدیریت شهری استفاده کنیم.

 • 21

پشتیبانی بانک پارسیان از طرح‌های زیربنایی و مولد اقتصاد

در راستای توسعه همکاری های بانک پارسیان با واحدهای تولیدی، مدیرعامل و دیگر مدیران بانک پارسیان همزمان با سالروز تاسیس این بانک از شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران دیدن کردند.

 • 39

جشنواره قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه ریالی صندوق پارسیان

جشنواره قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه ریالی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان برگزار شد.

 • 33

آماده‌سازی ۱۲ بنگاه اقتصادی برای ورود به بورس

رییس سازمان خصوصی سازی از آماده سازی ۱۲ بنگاه اقتصادی برای ورود به بورس خبر داد.

 • 25

پیش‌بینی خروج ۲۰۰ میلیارد دلار پول از بورس‌های بین‌المللی

بانک جی‌پی مورگان آمریکا پیش بینی کرد، صندوق‌های بازنشستگی و صندوق‌های منابع ملی کشورها در سه ماه جاری ۲۰۰ میلیارد دلار پول خود را از بورس‌های بین‌المللی بیرون خواهند کشید.

 • 28

فروش اموال غیرمنقول بانک‌ها از طریق بورس کالا

مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران از فروش اموال غیر منقول بانک‌ها در بورس کالا خبر داد.

 • 23

آمادگی صندوق توسعه ملی برای حمایت از بازار سرمایه

صندوق توسعه ملی آمادگی خود را جهت سپرده‌گذاری در صندوق تثبیت بازار سرمایه اعلام کرد.

 • 11