حکم مدیرعاملی پیمان طبری اعطا شد

حکم مدیرعاملی پیمان طبری اعطا شد

رئیس هیات مدیره ایران کیش ابراز خوشحالی کرد که امروز کسی از خود مجموعه ایران کیش به عنوان مدیر عامل این شرکت انتخاب شده است.

یکشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 8:22

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مهر 

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر،  حمیدرضا شریفیان رئیس هیات مدیره ایران کیش در مراسم اهدای‌حکم مدیرعامل جدید این شرکت، افزود: هر سازمانی که دچاربی ثباتی در مجموعه مدیریتی اش شود نمی‌تواند برنامه‌هایش را انجام دهد. اما این مشکل با انتخاب طبری ابتدا به عنوان سرپرست و امروز به عنوان مدیر عامل رخ نداد.

وی ادامه داد: ایران کیش در تمام این سال های فعالیت توانسته است تا جایگاه خودش را هم در صنعت و هم در بانک حفظ کند و این روند همچنان نیز تداوم دارد.

رئیس هیات مدیره ایران کیش با بیان اینکه ایران کیش در حال حاضر از لحاظ صورت های مالی وضعیت مناسبی دارد و به عنوان شرکت بورسی عملکرد بسیار خوبی داشته است گفت : به رشد در شاخص های سود آوری ایران کیش امیدوار هستیم . اگر ما اعتقاد به شرکت و ثبات عملیات داریم باید همواره مسیرهای جدیدی برای ادامه فعالیت هایمان در نظر داشته باشیم.

وی در ادامه یادآور شد: شرکت، توانایی های خوبی از لحاظ نیروی متخصص دارد و به یک بلوغ در فعالیت هایش رسیده، جایگاه و برند خود را پیدا کرده است. برند ایران کیش یک دارایی با ارزش است که نباید بگذاریم کوچکترین خدشه ای به آن وارد شود. البته بر اساس توانایی ها و ظرفیت های خوبی که این شرکت دارد، انتظاراتی نیز داریم.

شریفیان اضافه کرد: آقای طبری زمانی که قرار بود سرپرست ایران کیش شود گزارش کاملی از برنامه های روبه جلویی که در نظر دارند ارائه داد، انتظار داریم این برنامه ها ادامه یابد تاجایگاهمان در صنعت، رشد پیدا کند.

معاون بانک تجارت افزود: بانک تجارت به صورت کامل در کنار ایران کیش خواهد بود و مسیر آینده خودمان را نیز با شرکت تعریف می‌کنیم. بخشی از نگاه بانک تجارت کمک به مسیر توسعه بانک تجارت از طریق ایران کیش است.

وی همچنین تاکید کرد: ایجاد حس مالکیت در میان پرسنل ایران کیش بزرگترین اتفاقی است که باید دراین شرکت انجام پذیرد. اگر این حس را توانستیم تقویت کنیم مطمئنا مجموعه ایران کیش می تواند روبه جلو حرکت کند . این موضوع باعث بسیاری اتفاقات می شود از کاهش هزینه ها گرفته تا افزایش سود آوری.

رئیس هیات مدیره ایران کیش افزود: باید جایگاه ها و منابع درآمدی جدید را دید، توجه به بحث آموزش از نکاتی است که باید به طور ویژه درنظرگرفته شود.

شریفیان درپایان اظهارداشت: آنچه که امروز با انتخاب پیمان طبری به عنوان مدیر عامل رخ داد همان چیزی است که پرسنل ایران کیش دراین ماه ها خواستشان بود ، اکنون که هیئت مدیره شرکت، کار خودش را انجام داده است ، این گوی و میدان را ایران کیشی ها دراختیار بگیرند.  به هر حال مشکلات اقتصادی وجود دارد، رفتار های رقابتی خاصی را نیز بعضا دراین صنعت می بینیم ولی ایران کیش با تمامی این ها باید باشد و کارش را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

نگاه‌های تازه‌تر

پیمان طبری مدیر عامل ایران کیش نیز دراین مراسم ضمن تشکر از اعضای هیئت مدیره و تمامی سرمایه های انسانی ایران کیش اظهار کرد: ممنونم از این بابت که ابتدا به عنوان سرپرستی ایران کیش و سپس به عنوان مدیر عامل به من اعتماد شد. افتخار دارم که اکنون این قرعه به نام من افتاده است.

وی افزود: یکی از مهمترین کارهایی که در سال ۹۸ انجام خواهیم داد ، مدیریت هزینه است که این اتفاق دراین مدت با کمک واحد مالی رخ داد، ضمن آنکه باید افزایش درآمد داشته باشیم. امسال به کسب و کارهای نوین توجه ویژه ای داریم و به همین واسطه دیدید که معاونت کسب و کار نوین ایجاد شد. باید توسعه بازار را نیز به نحو احسن پیش ببریم.

مدیر عامل ایران کیش تاکید کرد: اتفاق خوب این است که نگاه آقای دولت آبادی(مدیر عامل بانک تجارت) و بانک تجارت به ایران کیش نگاه ویژه تری شده است، با این نگاه امیدواریم که برای شرکت هم آینده بهتری را رقم بزنیم. من مطمئنم این نگاه ویژه تر به ما کمک بسیاری خواهد کرد.

طبری در پایان گفت: امیدوارم همه به من کمک کنند تا ازاین فرصتی که بانک تجارت دراختیار ما گذاشته است استفاده کنیم. خواهان مساعدت همه شما هستم.

در ادامه حکم مدیریت‌عاملی ایران کیش به پیمان منعم طبری اهدا شد.

کد خبر 4686906

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

ورود ۴۰ هزار میلیارد تومان پول جدید به بورس از ابتدای ۹۹

مدیرعامل فرا بورس ایران اعلام کرد از ابتدای سال ۱۳۹۹ تاکنون بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان پول جدید وارد بازار بورس شده است.

 • 9

گفت و گوی مدیر عامل بانک رفاه با خبرگزاری ایسنا

اسماعیل للـه گانی مدیر عامل این بانک در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، برنامه های بانک در سال جدید را تشریح کرد.

 • 14

گفت و گوی مدیر عامل بانک رفاه با باشگاه خبرنگاران جوان

اسماعیل للـه گانی مدیر عامل این بانک در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه‌های بانک در سال جدید را تشریح کرد.

 • 11

مهلت برگزاری مجامع شرکت ها تا ۶۰ روز دیگر تمدید شد

سازمان بورس، مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص تمدید دو ماهه مهلت برگزاری مجمع سالانه شرکت های ثبت شده را ابلاغ کرد.

 • 10

مدیر عاملی سید محمد آسوده بر شرکت بیمه اتکایی ایرانیان تمدید شد

انتصاب سید محمد آسوده به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی ایرانیان برای مدت باقی‌مانده از دوره دوساله اعضای هیات‌مدیره آن شرکت از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع اعلام شد.

 • 21

مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط‌عمومی بانک صادرات ایران منصوب شد

حجت‌الله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران طی حکمی پدرام پاک‌آیین را به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط‌عمومی این بانک منصوب کرد.

 • 14

رشد شتابان بورس متعادل شد

شاخص بورس در پایان داد و ستدهای روز جاری بر خلاف صعودهای چند روز اخیر با ۶۶۰۰ واحد رشد به یک میلیون و ۷۵۳ هزار و ۶۷۸ واحد رسید.

 • 11

احمدعلامه:اعتمادبه ظرفیت کارشناسی شعب سبب تخصیص کارآمدمنابع میشود

استان اردبیل به لحاظ دارا بودن معادن فلزی و غیر فلزی و همچنین وجود پتانسیل مناسب برای گسترش گردشگری، ظرفیت مناسبی برای توسعه صنایع مختلف دارد.

 • 12

با «بله» بورسی شوید!

این روزها که تب ورود به بورس به شدت داغ شده است؛ بسیاری این سوال رامطرح می کنندکه باوجود شیوع «کرونا»، چطور می توان مراحل ورودبه بورس یعنی ثبت نام در سجام ودریافت کد بورسی را با خطر و هزینه کم طی کرد؟

 • 12

هدف بانک سینا ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتری

مدیرعامل بانک سینا در بازدید از مرکز ۲۴ ساعته ارتباط مشتریان گفت: هدف این بانک ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتریان است.

 • 11

افزایش سرمایه بانک توسعه صادرات به نفع صادرات کشور است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهارداشت: پیشنهادهای بانک توسعه صادرات در خصوص رفع محدودیت های قانونی، افزایش سرمایه و معافیت های مالیاتی درست و به جا و به نفع جریان صادرات کشور است.

 • 15

نرم افزار ریمای بانک توسعه صادرات ایران بروز رسانی شد

نرم افزار ریما (تولید رمز پویا برای کارت های بانکی) بانک توسعه صادرات ایران تا کنون در چند نوبت به روز رسانی شده و قابلیت های جدیدی به آن افزوده شده است.

 • 32

باقی‌مانده سهام عدالت عید غدیر و ۲۲ بهمن آزاد می‌شود

رییس جمهور با اشاره به آزادسازی ۳۰ درصدی سهام عدالت اعلام کرد که ۳۰ درصد دیگر این سهام در روز عید غدیر و ۳۰ درصد دیگر نیز در روز ۲۲ بهمن آزاد خواهد شد.

 • 28

قطعی یکروزه سیستم‌ها و سامانه‌های بانک سپه

با توجه به استقرار سامانه جدید بانکداری الکترونیک بانک سپه تمام درگاههای غیرحضوری این بانک از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۱۹ تیرماه به مدت ۲۴ ساعت قطع و تا یک هفته با اختلال احتمالی مواجه خواهد شد.

 • 28

جزییات عرضه عمده ۸.۵ درصدی سهام بانک پارسیان

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای جزییات عرضه عمده ۸.۵ درصدی سهام بانک پارسیان را اعلام کرد.

 • 30

لیست کارت‌های اجاره‌ای به صمت و بانک مرکزی رفت

معاون گمرک اعلام کرد : تمامی کارت‌های بازرگانی مشکوک، در مسیر قرمز انتخاب مسیر اظهارنامه قرار گرفته و هیچگونه تسهیلاتی از سوی گمرک به این کارت‌های بازرگانی اعطاء نشده است.

 • 30

بانک مشترک ایران و ونزوئلا به مجمع می‌رود

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک مشترک ایران و ونزوئلا موافقت کرد.

 • 19

استراتژی ارتباطی در چارچوب هدفگذاری تورم

طراحی یک برنامه راهبردی جامع برای تعامل با ذینفعان یکی از کلیدی‌ترین پیش‌نیازها و الزامات اتخاذ چارچوب هدفگذاری تورمی است.

 • 21

انتصاب رئیس جدید اداره امور شعب استان آذربایجان غربی

با حضور مدیر امور شعب منطقه یک کشور بانک، آئین معارفه علی اصغر اصغرزاده به عنوان رئیس جدید اداره امور شعب استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 • 21

تجهیز بیمارستان بانک ملی ایران به دستگاه Cell Saver

بیمارستان بانک ملی ایران به دستگاهی مجهز شده که در عمل های جراحی سنگین، خون از دست رفته بیمار را به خودش تزریق و او را از دریافت خون به روش های معمول بی نیاز می کند.

 • 21