جایگزینی 2000 خودرو سنگین فرسوده با همت بانک صادرات ایران

مدیران ارشد ضمن بازدید از خطوط تولید گروه ماموت دیزل، شروع تحویل ٢٠٠٠ دستگاه خودروی سنگین خریداری شده با تسهیلات بانک صادرات ایران را کلید زد.
  • چهارشنبه 18 مرداد 1396 ساعت 6:29

اخبار => اخبار بانک‌

اخبار بانک صادرات

به گزارش بینا و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، همتی استاندار قزوین، یوسفیان معاون اعتباری مدیرعامل بانک و صیادی مدیر شعب استان البرز، ضمن بازدید از خطوط تولید گروه ماموت دیزل، شروع تحویل ٢٠٠٠ دستگاه خودروی سنگین خریداری شده با تسهیلات بانک صادرات ایران را کلید زد.

بر اساس تفاهم نامه ای که بین بانک صادرات ایران، شرکت صنعتی ماموت و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به امضاء رسیده به ٢٠٠٠ نفر از متقاضیان خرید کشنده و تریلر به ازای هر دستگاه تا سقف ٣٧٦ میلیون تومان تسهیلات توسط بانک صادرات ایران پرداخت می گردد که در مرحله اول به ٥١ متقاضی تسهیلات مزبور پرداخت شده است.

در مراسم بازدید خانم ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از خط تولید گروه ماموت دیزل،کلید اولین خودروهای سنگین سبز تولیدی این شرکت، که از تسهیلات فروش اقساطی بانک صادرات ایران استفاده نمودنده را به صاحبان آن تحویل داد.

در این بازدید، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به دستاوردهای دولت یازدهم و ادامه این مسیر در دولت دوازدهم، در خصوص توسعه پایدار و سازگاری آن با محیط زیست از نقش بانک صادرات ایران در این زمینه تقدیر و همکاری سیستم بانکی در بحث کاهش آلودگی هوا و نوسازی خودروهای سبک و سنگین فرسوده بسیار مهم دانست.

وی در پایان اظهار داشت: از  تمامی بانک ها به ویژه بانک صادرات ایران که در این پروژه نقش مهمی ایفا نموده صمیمانه تشکر می کنم امیدوارم که از این فرصت همه دارندگان خودروهای فرسوده استفاده کنند و از تسهیلاتی که بانک صادرات ایران و سازمان راهداری ایجاد کرده و اولویت بندیهایی که تعیین شده استفاده نمایند تا ما هر چه زودتر بتوانیم خودروهای فرسوده را از ناوگان حمل و نقل عمومی و خودروهای شخصی و همینطور خودروهای سنگین خارج کنیم.ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام